מקצוענות בתחת שלו

בעלי הפועל פתח תקווה צריך להעיף את אסולין ויחזקאל. צעד הכרחי ליצירת אמות מידה ראויות בכדורגל בישראל.

Clipart Illustration of a Blue Man Wearing A Tie, Shaking Hands With Another Upon Agreement Of A Business Deal

 

לירון סובול, כתב מדור הספורט של המקומון "מלאבס" חשף השבוע סיפור, שאפילו בכדורגל שלנו נשמע הזוי במיוחד. ליאור אסולין, חלוץ הפועל פתח תקווה, הודיע לראשי קבוצתו כי ניגש למבחני קבלה והוא מתעתד להשתתף בתכנית ריאליטי טלוויזיונית. בשל כך, אומר אסולין, אצטרך להיעדר למשך כמה שבועות מאימונים ומשחקים.

מסתבר שכבר לפני כחודש דיווח אסולין למאמנו ניסן יחזקאל על כוונתו, אך המאמן, מסיבות כאלה ואחרות – הוא טוען לשכחה – לא יידע את בעלי הקבוצה.

רק לפני כמה ימים נודע לבעלי המועדון ולמנכ"ל על הסיפור. באופן טבעי ברור ומובן, הם הודיעו לאסולין חד משמעית כי יצטרך לוותר על כוונותיו ויאלץ להמשיך לתפקד כשחקן במשרה מלאה.

עקב היותו תכשיט ידוע, נכלל בחוזה של אסולין סעיף מיוחד, על פיו רשאי המועדון לשחרר את השחקן ללא כל תמורה אם יעבור עבירת משמעת. הבעלים מצידם, מושיטים לאסולין סולם לרדת מהעץ. אם יוותר (אסולין) מרצונו על השתתפותו בתכנית, לא יחשב הדבר מבחינתם כמעשה המחייב סנקציה והם יעברו על כך לסדר היום.

*

אני משוכנע כי אילו הייתי שואל את אסולין מה בדיוק עבר לו בראש כשהחליט, בניגוד לתנאי חוזה עליו הוא חתום, לעשות צעד שיגרום נזק לקבוצה ושעומד בניגוד גמור לכל הגיון מקצועי וספורטיבי, הוא היה מושך בכתפיו ולא מבין על מה אני מדבר. כך נדמה לי היו מגיבים מרבית שחקני הכדורגל המקצוענים בארץ. כאילו, למה, מה קרה?

את מאמנו לא הייתי צריך אפילו לשאול. ניסן יחזקאל, כך אני לומד באדיבות "מלאבס – ספורט", שכידוע הוחתם על חוזה כדי להעלות את הפועל פתח תקווה בחזרה לליגת העל, אומר כי מבחינתו אין בעיה עם חלוץ הרכש היקר. " אני לא אמנע מבן אדם לנסוע לכמה שבועות ולנסות להרוויח מיליון שקל" כך יחזקאל, "מקצועית, אני חושב שזו תהיה אבידה גדולה לקבוצה, אבל מבחינה אנושית, אנחנו מתעסקים בספורט ואולי זה יכול לעזור לו להחזיר את גרושתו ואנחנו נעשה לו טובה בחיים. אמרתי לו שאם בעל הבית יאשר לו, אני לא האיש שימנע ממנו את הנסיעה."

*

עכשיו, בעצם כתיבת הפוסט אין לי מושג איך ייגמר הסיפור המביך הזה, אבל אני יודע איך הייתי רוצה שיסתיים. וזה הולך כך:

ליאור אסולין מקבל זר פרחים ענק ואת ברכת המועדון במסעו לעבר המיליון, ושחרור מיידי ללא פיצוי מהקבוצה. המאמן ניסן יחזקאל הולך יחד אתו או מיד אחריו, לא ממש משנה.

למה זה כל כך חשוב, כי אני חושב שנפלה לידי מנהלי הפועל פתח תקווה הזכות הגדולה להיות הראשונים לעשות צעד מקצועני מתבקש בדרך שפויה, שבהמשכה, בעוד המון צעדים ונפתולים, יהיה לנו כדורגל, אולי עדיין לא ראוי מקצועית, אבל כזה שההתנהלות סביבו מביאה כבוד.

כי על מה אנחנו מלינים בעצם, על ההפקרות, על הזילות, על העסקונה, על האני ואפסי עוד. בקיצור, על השכונה במובן הרע של המילה.

*

ליאור אסולין, שחקן מוכשר אך חסר בינה שלא הצליח ליצור רצף משמעותי של משחק בקבוצה כלשהי לאורך זמן. אסולין היה חתום בתשע קבוצות שונות במהלך השנים האחרונות, רק באחת מהן, הפועל באר שבע, שיחק שנתיים. בחלק מהקבוצות הוא הצליח בצורה מרשימה ביותר ובחלקן לא התלבש אפילו למשחקים ונחתך מהר מאוד מסיבות שונות ומגוונות.

הפועל פתח תקווה, תחנתו העשירית מאז עונת 02' – 03', הביאה אותו על תקן הרכש היקר. החלוץ הטוב שדרוש לה כדי להתמודד על כרטיס העלייה לליגת העל.

אני מודה שלא ממש אהבתי את ההחתמה הזאת. אין לי כוח לבנדיטים שמתגרשים ברעש, מהמרים בגדול ועוד משתתפים בקטטות המוניות. איכשהו לא זיהיתי באסולין את הניצוץ הגאוני שמצדיק את רכישתו למרות עברו הססגוני. אבל כך חשבו הבעלים ובשביל מקום בליגת על, אני מוכן לסלוח.

מצד שני, עד כאן. אסולין לא סתם נפצע או איבד שליטה על הסוגרים והורחק לכמה משחקים. אסולין, במחשבה תחילה ובציניות ברורה, בעט בכל ערך ידוע במערכת היחסים בין עובד למעביד. הבחור רוצה כסף, שזה בסדר גמור כי כולנו רוצים עוד מהחומר הזה, אבל יש לך חוזה בנאדם, תכבד אותו. יש חוקים ברורים מאוד בנושא יחסי עבודה ואתה אמור להיות מקצוען.

*

המחשבה שמישהו מעלה על דעתו שהוא יכול להיעדר ממקום עבודה שיש לו אחריות לגביו, שמממן את שכרו ושיהיה מוכן לוותר על שירותיו רק כי הוא עשוי להרוויח סכום כסף, ואפילו משמעותי, במקום אחר, היא מחשבה ישראלית טיפוסית. אני רואה בעיני רוחי את פניו של אסולין מתכרכמות לנוכח חוסר הצדק שהוא קרבן לו, מצד מעסיקיו בהפועל פתח תקווה.

גם המאמן ניסן יחזקאל לא יכול להיות נקי מאחריות. איך לא מביאים דבר כזה לידיעת הבעלים? מה, אתה שותף סוד? אתם הולכים לגנוב סוסים יחד? נורמות של עולם תחתון.

הפועל פתח תקווה הולכת בדרך חדשה. לאחר שהצליחה להיפטר מעונשו של הברון שבא מאהבה שפירק את המועדון ומהמפרק שבא מטעם בית המשפט ופירק את השאריות, מנסים שם לבנות משהו ראוי מתוך ההריסות. עכשיו הם רק צריכים להפנים שמקצוענות זה לא רק מחלקת הנוער ששוב הופכת להיות משמעותית, אצטדיון מפואר ומתקני אימון ראויים העומדים לרשות הקבוצה. מקצוענות זה גם סופן של הקומבינות והחארטות.

המסר הזה חשוב לא רק להפועל פתח תקווה ולא רק לאסולין ויחזקאל. הרחקה מיידית של שניהם תהיה מסר חד משמעי שיכול להיות אבן דרך. עוד הרבה לפני שמנתחים את גוטמן צריך לייסד עידן חדש בכדורגל הישראלי, עידן שבו יהיה ברור כי הכדורגל לא יהיה מקצועני רק בנוגע לתשלומים לשחקנים אלא גם בהתנהלות שלהם כלפי המקצוע. מרגע שנחתם חוזה אתה לא בשורת המתנדבים חביבי וכדאי שתגדל אינטגריטי כדי להבין מה זה אומר להיות חתום על חוזה, מה משמעות החוזה ומה צפוי במקרה של הפרה.

ARVE Error: id and provider shortcodes attributes are mandatory for old shortcodes. It is recommended to switch to new shortcodes that need only url

אני מאשים! רק את עצמי :(
הם הורסים ת'ליגה!

63 Comments

D! בארץ הקודש 18 באוקטובר 2013

טוב זה ממש לא קשור בני
אבל רציתי לחלוק את זה

בני תבורי 18 באוקטובר 2013

נמק והסבר בבקשה.

D! בארץ הקודש 19 באוקטובר 2013

סליחה, לא שמתי לב שאי אפשר לאמבד בתגובות ושה זה לא נקלט כלל

https://www.youtube.com/watch?v=k-5ZCbDANc0

זה לא קשור לפוסט, פשוט אין לי מה לומר על שחקן שבכל מקום אחר לא היה אמור אפילו להיחשב ככשרון.
והשיר ששמת נהדר
אבל זה מטמטם אותי כבר שבועיים ואני לא יודע למה, אני אוהב את ההיפנוטיות שלו.

בני תבורי 19 באוקטובר 2013

D,
נפלא, תודה על הקישור.

D! בארץ הקודש 19 באוקטובר 2013

שמח שאהבת
מקווה שהקישור של לירפול היום יהיה אפילו יותר טוב והיפנוטי

יוני (המקורי, מפעם) 18 באוקטובר 2013

מעולה בני. מסכים לגמרי. מדהים ומדגעיל שהמאמן ידע על זה ולא העביר את המידע למעלה. ואם אסולין היה גונב כסף מהמועדון כדי לשלם מזונות, הוא היה מצדיק אותו "כי הילד צריך לאכול"?

לא יקרה כלום אם נישאר עוד שנתיים בליגה השנייה. רק שנבריא.

איציק 18 באוקטובר 2013

בני,
הטעות העיקרית של הפוסט הנ"ל מתומצתת במשפט "אסולין, במחשבה תחילה ובציניות ברורה, בעט בכל ערך ידוע במערכת היחסים בין עובד למעביד." אני לא מאמין שלאסולין היתה משבה תחילה או שהוא מסוגל לה. אני לא מאמין שאסולין חושב שזה ציני, כי אם מחשבה של ילד בן 6 שמאוד רוצה ממתק ובועט ברגלים ומשתולל אם לא קונים לו אותו כאן ועכשיו. כשמסתכלים על זה נכון, מבינים שחלא היה זדון ולא רצון לפגוע, סתם מחשבה תמימה של משהו לא מפותח דיו להבין את המשמעות.
טעות נוספת הינה בהנחה "הרחקה מיידית של שניהם תהיה מסר חד משמעי שיכול להיות אבן דרך. עוד הרבה לפני שמנתחים את גוטמן צריך לייסד עידן חדש בכדורגל הישראלי, עידן שבו יהיה ברור כי הכדורגל לא יהיה מקצועני רק בנוגע לתשלומים לשחקנים אלא גם בהתנהלות שלהם כלפי המקצוע." אין כל קשר בין מקצוענות למה שתארת. זה הרבה לפני. אני לא מאמין שדבר כזה יכל לקרות בליגות החצי מיקצועניות בכדוריד או כדורעף, וזאת בגלל החומר האנושי (לא המקצועי) הראוי יותר שנמצא בכול שכבות המערכת (שחקנים, מאמנים, בעלים…), לא שאין שם בעיות אבל פרופיל הבעיות שונה.
לפני שמחתימים מאמן נבחרת ל-10 שנים עם סמכויות לגבי כל הגילאים (ואני זוכר מי הציע זאת לראשונה ;)), צריך להוציא את כולם מהים ולהחליף את המים. האיכות האנושית בכדורגל הישראלי וכול מה שמסביבה כל כך נמוכה ברובה (יש כמה יוצאים מהכלל, חלקית), שמה שרואים עם אסולין זה סימפטום שיצא על פני השטח, ורק לחשוב כמה מוגלה יש במקומות בלתי נראים.

בני תבורי 18 באוקטובר 2013

איציק,
נכון, אולי היה מוגזם מצידי לייחס לאסולין יכולת מחשבה ומידה של ציניות. בלי כל קשר, נדרש הליך הטמעה של נורמות חדשות וזה המקרה הנכון להתחיל ממנו.
נדמה לי שלהחתים מאמן לעשר שנים, וכן גם אני זוכר מי הציע זאת לראשונה, זה קצת פחות יומרני מלהחליף את חומר השחקנים והעוסקים בכדורגל.

איציק 18 באוקטובר 2013

וולאה צודק :-)

יוסי מזרחי 18 באוקטובר 2013

איציק,
אני מצטרף לדברים.
משום מה, החלק הקל ביותר מתוך מה שהצעת, הוא החלפת המיים בים.

איציק 18 באוקטובר 2013

:-)

יואב מבאר שבע 18 באוקטובר 2013

בני אתה תותח.
פוסט חשוב בטירוף.
זה עובר מתחת לרדאר ככ בקלות וחשוב לשים את האצבע על זה.

ולב העניין פה הוא לא רק יחסי עובד מעביד, אלא בעיקר יחס לא מקצועי וחסר כל שותפות ואחריות בין אסולין לחבריו השחקנים, לחברי ההנהלה ובעיקר לנו האוהדים.

איציק 18 באוקטובר 2013

יואב אתה טועה (אבל צודק), המקרה הזה של אסולין היה כל-כך ביזארי שהוא לא הצליח לעבור מתחת לרדאר ופורסם בחדושות ברשת ב' מספר פעמים. כנראה אפילו אצלנו יש גבול לטימטום.

עידוקוליס ליפשיץ 18 באוקטובר 2013

עם סימפטיה אמיתית להפועל פ"ת, אולי המאמן באמת שערורייתי בעצמו, אבל לקבוצה הולך לא רע השנה בינתיים.
לא מדהים, אבל לא רע. אופטימיים יכולים ביום טוב לראות מאבקי עליה באופק.
האם יהיה נכון לשלוח הביתה מאמן על בסיס מעשה לא מקצועני/מוסרי?
אפשר לחשוב שעד האירוע הזה הכל היה גרמני במלאבס.
עכשיו להביא מאמן חדש ולהיכנס לסחרחורת ולתרגל שחקנים ושיטה ודרך…

אולי המאמן שטותניק אבל הוא בדרך טובה עם הסגל הקיים?

לגבי אסולין אני מסכים.

וסך הכל כל הכבוד על הרצינות והאיפוק. פוסט שלם על דברים כמו "מקומון המלאבס", ליאור אסולין, ריאליטי, מאמן שמאמין בלהחזיר זוגות.
לקחת שלל נושאים מגוחכים ודיברת עליהם ברצינות… אני ממש התאפקתי שלא לצחוק

בני תבורי 18 באוקטובר 2013

עידו קוליס,
מאמן מקבל שכר להעלות קבוצה ונותן יד לחבלה במאמצים. שטותניק?

עידוקוליס ליפשיץ 18 באוקטובר 2013

זה במיקרו. אבל אולי במאקרו הוא כן מנחיל דרך נכונה. לפחות לשנה הקרובה.
אני לא באמת יודע, אבל אתה מבקש כאן לבצע צעדים מתוך הסתכלות לטווח ארוך.
ואולי בהסתכלות כזאת אפשר להחליק על מעידות שכאלה, הגיוניות לגמרי בסדר גודל של ליגה לאומית, ולאפשר למאמן לתת דרך בקבוצה.

בני תבורי 18 באוקטובר 2013

עידוקוליס,
אני לא מתלונן על יכולותיו של יחזקאל כמאמן אלא על הטמטום שלו. אתה מקבל שחקן שנחשב טוב מאוד בהרבה כסף כדי שתוכל לעמוד במשימה שלשמה הובאת גם כן בהרבה כסף ואתה נותן לו ללכת לכמה שבועות? לא נשמע לך חוסר אחריות?

עידוקוליס ליפשיץ 18 באוקטובר 2013

לרגע לא אמרתי שהוא נהג לפי המצופה ממנו.
רק אומר, אולי שווה להחליק לו על המעידה הזאת ולהמשיך לתת בו אמון.
כי לתת אמון במאמן ייתן לו זמן לאמן את השחקנים. אולי אפילו להקנות להם דרך, שיטה, תדרוך. כל מיני דברים שמאמן עושה.

איציק 18 באוקטובר 2013

בני,
האם אתה טוען שמטומטם יכול להיות מאמן טוב?
אם כן, אתה מוכיח את טענתי לגבי הכדורגל בכללותו…

אורן 18 באוקטובר 2013

בהלם מניסן יחזקאל.לא יאומן.שכונה במיטבה.

גיל מזימבבואה 18 באוקטובר 2013

האיש "גאון"!!! גם להפסיד מקום עבודה טוב, וגם אין לו סיכוי לזכות במיליון.

גיא זהר 18 באוקטובר 2013

הכל נכון אבל דרך חדשה בפ"ת? אפי צפריר?

בני תבורי 18 באוקטובר 2013

אפי צפריר מועסק על ידי הבעלים, לא יודע לשפוט את תפקודו. את מה שעושה הבעלים אני מאוד מעריך.

Polopopo 18 באוקטובר 2013

נהניתי לקרוא. פרשה תמוהה לחלוטין. אסולין מתנהג לא בחוסר מקצוענות, אפילו לא כמו ערס. הוא פשוט ילד מפגר

יואב 18 באוקטובר 2013

בני,
אהבתי. זה מקרה כל כך ביזארי ולא מתקבל על הדעת שלא יתכנו בו פשרות.

צור שפי 18 באוקטובר 2013

הנה פרובוקציה: והאנשים האלה גם מצביעים בבחירות ואחר כך מתפלאים שזאת הממשלה ואלה השרים ומדברים על תבונתו הקולקטיבית של העם. הרי מי זה העם? כולנו אסולינים ויחזקאלים וזו אכן הדמוקרטיה.

אסף THE KOP 18 באוקטובר 2013

אז מה אתה מציע ?

צור שפי 18 באוקטובר 2013

מה השאלה? כמו יצחק בן אהרון – להחליף את העם.

אסף THE KOP 18 באוקטובר 2013

יצחק בן אהרון מת.
העם עדיין חי.

איציק 18 באוקטובר 2013

זה חיים זה…

בני תבורי 18 באוקטובר 2013

אסי,
בן אהרון מת בשיבה טובה, לא נראה שהעם יזכה לזה…

אסף THE KOP 18 באוקטובר 2013

כבר יותר מ-2,000 שנה חוזים את זה…

קורא 19 באוקטובר 2013

אם חוזים כבר יותר מ-2000 שנה – מדוע מרחפת (מורחפת) כאן כזו חרדה קיומית ?

אסף THE KOP 19 באוקטובר 2013

אֵלָא שֶׁבְּכָל דּוֹר וָדוֹר
עוֹמְדִים עָלֵינוּ לְכַלּוֹתֵנוּ
אֵלָא שֶׁבְּכָל דּוֹר וָדוֹר
עוֹמְדִים עָלֵינוּ לְכַלּוֹתֵנוּ.

עידו 18 באוקטובר 2013

אני עדיין לא מצליח להתאושש ממשפט אחד בפוסט:"עכשיו הם רק צריכים להפנים שמקצוענות זה לא רק מחלקת הנוער ששוב הופכת להיות משמעותית, אצטדיון מפואר ומתקני אימון ראויים "
אתה יכול לפרט בנושא הנוער?

אסף THE KOP 18 באוקטובר 2013

בני,

עזוב אותך מאסולין. מי זה בשיר ? ג'וני קאש הערבי ?

בני תבורי 18 באוקטובר 2013

לא אסי, זה ראשיד טהה יליד אלג'יר שחי בצרפת. אמן, משורר/יוצר, אקטיביסט פוליטי. עושה רוק, פולק, Pאנק ואלקטרוני. הקליט והופיע עם ג'ו סטארמר, סטיב הילדג' ואחרים.

אסף THE KOP 18 באוקטובר 2013

מגניב.

יואב 18 באוקטובר 2013

בני,
יש קשר למנו נגרה המופלאה שמאד הושפעה מהקלאש?

בני תבורי 18 באוקטובר 2013

יואב,
אני לא חושב. מנו נגרה הייתה להקה של צרפתים ממוצא באסקי והסולן היה מאנו צ'או.

אסף THE KOP 18 באוקטובר 2013

אפרופו מאנו צ'או,
ששכבתי עם דלקת ריאות במשך 18 יום במיטה, הקליפ הזה היה אחד הדברים היחידים שגרמו לי לחייך:

https://www.youtube.com/watch?v=Gv_4I14kRXg

אסף THE KOP 18 באוקטובר 2013

לחייך זאת לא בדיוק המילה הנכונה.
חשק לזוז עם הקצב יהיה יותר מדויק.

תiמר 18 באוקטובר 2013

רק לפני איזה חודש עצרו אותו במחצית של משחק כי הוא לכאורה לא שים
מזונות לאשתו. ניראה שלשפוט בנאדם כמוהו ובמצב שלו זה לא חוכמה ולא חכם.

עידוקוליס ליפשיץ 18 באוקטובר 2013

חודש?! זה קרה כשהוא שיחק בראשון לציון בעונה שעברה
חוצמזה שהוא שם את עצמו במצב שלו, לא אף אחד אחר

בני תבורי 18 באוקטובר 2013

נכון, והפועל פתח תקווה אינה בית תמחוי ולא סניף של יד שרה. תתאפס על עצמך ותעשה את מה שאתה מקבל בשבילו המון כסף.

אסף THE KOP 18 באוקטובר 2013

הפכתם לבית תמחוי ביום שהחתמתם אותו.
נשגב מבינתי ההחלטה הזאת.

איציק 18 באוקטובר 2013

אם אפשר להשאיל מח אז זה גם יד שרה…

אנונימוס 18 באוקטובר 2013

אני לא מבין, חשבתי שבהפועל פ"ת יש הנהלה חדשה עם מעורבות אוהדים. מה זה השכונה הזאת?

בני תבורי 18 באוקטובר 2013

אנו נימוס,
יש הנהלה חדשה ויש מעורבות אוהדים ויש ליאור אסולין וניסן יחזקאל״.

שלו 18 באוקטובר 2013

בני,
הפועל פ"ת היא טרגדיה.
מה שכתבת כל כך צודק וכל כך עצוב.
במקום קבוצה מפוארת, היא סניף בת של הרודן מחיפה, שעושה במחלקת הנוער של פ"ת כבשלו.

מתן גילור 18 באוקטובר 2013

מה זה בדיוק "עושה…כבשלו"? האם הוא לא קונה אותם בסכום שהפועל פ"ת דורשת?
תגיד שלו, מתי פעם אחרונה ששחקן ממחלקת הנוער של הפועל פ"ת נרכש מהפועל פ"ת ע"י מכבי חיפה?
אין לך מושג נכון? אולי כי זה לא קרה כבר מי-יודע-כמה זמן.
בקיצור, סתם חיפשת עוד מקום לקרוא לשחר רודן. ד"א ספר גם לשטילוב ושחר פאר על הרודן המרושע.

אהד 20 באוקטובר 2013

הכוונה כמובן לפני מספר שנים, כאשר כל השחקנים המובילים של הקבוצה עברו לחיפה. לגבי המחיר, יש שתי תשובות: הראשונה, לא. המחיר ששולם עבור השחקנים הללו היה מגוחך, וכנראה קשור לקשרי החברות – עסקים שהיו בין שמיר לשחר. רק תראה את המיץ שמוציאים בן זקן, לוזון ושירצקי. השנייה, מדוע הפועל פ"ת עם בעלים כה עשיר מוכר בקצב מסחרר את שחקניו המוצלחים ומחליפם באלטרנטיבה חיוורת?

אבי ח 18 באוקטובר 2013

נראה לי שזה שיא הקריירה של אסולין.
פוסט שלם(כמעט) עליו…
לא חבל על המילים?

סימנטוב 18 באוקטובר 2013

נולדים ונתפסים על איזה קבוצה היתר גורל, הפעם הוא אכזר.

עידוקוליס ליפשיץ 19 באוקטובר 2013

בני, תעשה לעצמך טובה גדולה ותקרא את זה:

http://www.haaretz.co.il/sport/tapina/.premium-1.2143803

התחזית שלך לגבי התגובה של אסולין די מתממשת. לקרוא ולא להאמין.

בני תבורי 19 באוקטובר 2013

קראתי עד איפה שהייתי צריך לשלם והעדפתי להשקיע בתבונה… :)

עידוקוליס ליפשיץ 19 באוקטובר 2013

אוי. אני פשוט לא מבין איך המערכת שלהם עובדת. לפעמים אני נכנס לכתבות וקורא את כולן, אבל בדרך כלל מבקשים ממני כסף. אם אני נכנס מהסלולרי או מהטאבלט זה פשוט עובד כמעט תמיד.

בכל אופן שיחה מביכה מאוד

אסף THE KOP 19 באוקטובר 2013

יש לי הרגשה שהם לא ידעו על זה עד עכשיו.
אבל עכשיו, אחרי "שהלשנת"…

Maui 21 באוקטובר 2013

אפשר להרשם לאתר שלהם ואז אתה יכול לקרוא 10 כתבות בחודש ללא תשלום.

אלון רייכמן 20 באוקטובר 2013

אם לוקחים את ההחלטות של ליאור אסולין בקריירה ובחיים האישיים, עוד מאז שהיה כישרון צעיר ומבטיח במכבי הרצליה, אני חושב שאין הרבה שחקנים שהצליחו לקבל כל כך הרבה החלטות שגויות.
החל מהקבוצות שהוא הלך לשחק בהן ועבירות המשמעת השונות שלו במדיהן, וכלה בהימורים ובאלימות המשפחתית בחייו האישיים.
אכן תכשיט.

בני תבורי 20 באוקטובר 2013

אלון,
להבדיל, מנור חסן, אחד המוכשרים שאי פעם בעטו בכדור בארץ הקודש, שרוט עמוקות ודי חרבן לעצמו את הקריירה. אבל מעולם לא הסתבך במה שאסולין מרשה לעצמו.

עדי אבני 30 באוקטובר 2013

הכל מובן בפוסט הזה, והביזאריות של אסולין היא ללא ספק שיר חדש גם בשבילו. אבל דבר אחד לא אהבתי בפוסט- את הרצון שלך שיפטרו את ניסן יחזקאל (שללא ספק שגה פה) , וזה שנייה לפני שאתה מסביר שאסולין צריך לכבד את החוזה שהוא חתום עליו. סליחה, הפועל פ״ת לא חתומה על בדיוק כזה חוזה מול יחזקאל?

Comments closed