לונדון קולינג (2) – איפה הניינר'ס?

הכי חשוב לדעת כשאתה במשימה עיתונאית, זה עם מי לגור בדירה. או לא.

jzi

 

גם אם זה לא הולך בסדר, זה בסדר. בסדר גמור אפילו. כי לונדון.

הבוקר בדקתי את הלו"ז שקיבלנו אתמול והסתבר שהיום האימון יקדם למסיבת העיתונאים שתחל ב שתיים וחצי ותכיל את הארבו. היה חשוב לי להגיע כי רציתי לשאול אותו אם יש לו כרטיס בשבילי…

לא. האמת היא שהארבו קצת מעצבן אותי לאחרונה. אני לא אוהב מאמנים רדופים. לא אוהב מאמנים שעל הפרצוף שלהם מרוחה הבעה של העולם כולו נגדנו. להארבו יש את זה. איפה ביל וולש ואיפה הוא. קיוויתי לגלות במסיבת העיתונאים הארבו אחר.

האמת, גם פנטזתי על הכיבוד שם, במיוחד הבוטנים וגם רציתי לחזות שוב במינדי באק, לקראת המשך הדיון על סגולותיה. אני חושב שהיא נראית טוב וכשאישה שנראית טוב מדברת על פוטבול, זה מקנה לה מימד נוסף וחשוב. ברכבת לווטפורד ניסיתי לשכנע מישהו שישב לידי למה מינדי נראית טוב אבל הוא היה עסוק בלנתח את התובנות העולות מהספר של פרגוסון. אגב, אף אחד בממלכה לא חושב שהספר הזה עושה טוב לאיש ולפועלו, אבל לך תדע. כמה עולה סוס מרוץ?

*

מכירים את זה כשאתם מגיעים למקום שמשהו היה צריך להתרחש בו והשבילים ריקים מאדם, השערים נעולים, מגרש האימונים ריק ורק עובדת ניקיון נמצאת שם? אז זהו.

מסתבר שאתמול בלילה נפלו החלטות אחרות מאלה שפורסמו בלו"ז והדיווח עבר לשני סוגי אנשים: אלה שהשאירו את כתובות המייל שלהם ואלה שגרים במלון מריוט במארבל ארצ'.

השניים היחידים שנסעו גם הבוקר למלון גרוב בווטפורד, הם אחד שלא השאיר את כתובת הדוא"ל ואחד שדווקא כן השאיר וכן קיבל הודעה על השינוי, אבל סתם לא בדק את הדואר. בדרך הם ניסו להבין, על פי המראות הנשקפים מחלונות המונית, את מידת השפעתה של עזיבתו של אלון חזן את הקבוצה. עושה רושם שהקהילה התאוששה.

בסופו של דבר פגשנו בלובי של המלון את הכומר של הקבוצה ואשתו. כל השאר היו כמובן בהנדון, ראו את האימון,  נהנו מתובנותיה של מינדי באק, אכלו בוטנים ושמעו את הארבו. לכו תדעו, אולי אפילו היה לו כרטיס בשבילי?

ARVE Error: id and provider shortcodes attributes are mandatory for old shortcodes. It is recommended to switch to new shortcodes that need only url

 

האלופה שלא הייתה - דור בלוך
חימום ל(מרתון) פרנקפורט

8 Comments

D! בארץ הקודש 25 באוקטובר 2013

גדול בני,
אם תמשיך ככה יצא לך ספר סטייל קרואק על פוטבול בלונדון. אני בטוח שהוא לא יכול היה לדמיין את זה. או להזות את זה.
כשהסרט ייצא תקבל מלא כרטיסים.

D! בארץ הקודש 25 באוקטובר 2013

ואחלה של וידאו. לא הסגנון שלי בדרך כלל אבל עשוי נהדר.

martzianno 25 באוקטובר 2013

'תה בטוח ש'תה בלונדון???

בני תבורי 26 באוקטובר 2013

באמאשל'י

רועי מ 26 באוקטובר 2013

אני מקווה שלא תגיע ביום המשחק לקרייבן קוטג"

ניינר (ON THE QUEST FOR SIX) 26 באוקטובר 2013

בחורה שנראית טוב ומבינה בפוטבול זה הדבר הסקסי ביקום

AMan 26 באוקטובר 2013

פעם היה נוהל הוספת תמונה כשמדובר בנושאים הרלוונטים.
מי כאן אחראי על המשמעת ?

אסף THE KOP 26 באוקטובר 2013

אפרופו ילדים ולונדון.

https://www.youtube.com/watch?v=vOVioZGnE7E

סוארז ! סוארז !

Comments closed