לונדון קולינג (4) – תקשיבו לילד

אז כמה היו על האלטלנה?

Boy George - Here & Now Tour 2011 - Brighton

 

המשחק בין הניינרס ליגוארס כבר היסטוריה וממילא שום דבר לא צפוי לא אירע בו ולסכם אותו יהיה מעניין כמו לסכם את שנת מלכותה של איבונה קרוגליאק. חוץ מזה מה עוד אפשר לומר על משחק חד צדדי באופן מחפיר שהיה גארבג' טיים פחות או יותר מהדקה השנייה.

אבל בכל זאת. תראו, הניינרס שלי הובסו לפני כמה שבועות בסיאטל. במונחים ספורטיביים זו הייתה תבוסה איומה, במונחים היסטוריים זה היה סוג של טבח. עוד לא כל כך התאוששתי אני מוכרח להודות, אבל הניינרס התאוששו. גם לפני אותו משחק הם לא נראו כל כך גרוע ועכשיו חזרו לעצמם. זה לא משהו שאוהד של היגוארס יכול להגיד על הקבוצה שלו. זו פשוט לא אותה ליגה.

בכיסא לידי ישב ד"ר לין לאשברוק, בעלים ונשיא חברת Sports Management Worldwide חברה לניהול אירועי ספורט עולמיים. במילים אחרות, סוכן שחקנים. אחד מהשחקנים שלו הוא יגואר, אבל מרבית תשומת ליבו הייתה מרוכזת במסך האייפון שלו שם ראה עוד שלושה שחקנים שלו משחקים עם מיאמי. שאלתי אותו על הפער המביך בין שתי הקבוצות. לטענתו זו מדיניות ייבוש של הבעלים שממש רוצה לעבור עם הקבוצה ללונדון ויוצר אקלים מתאים לדראפט גבוה. אז בשביל זה להגיע ללונדון ולהתבזות כבר עכשיו?

*

מה שכן, הייתה חגיגה. ממרומי היציע, שלוש שורות מהגג מאחורי השער, לא הצלחתי להבחין בדיוק בנעשה על המגרש ואת מרבית המשחק ראיתי בכלל בטלביזיה שממול. המעודדות, לעומת זאת, שינו עמדה מידי פעם ואפשרו מבט קרוב יותר, אבל לא יותר מידי. מילא, בכל הנוגע לדמויות ייצוגיות אני בכלל בעניין של מורות ושוטרות.

הרובים של המרצ'נדייז לא הגיעו גבוה יותר משליש היציע. אף אחד לא שמע שם על פדראל. פעם אחת, אחרי טאצ'דאון של קיפרניק, הבעיטה עברה עת הרשת והכדור נפל ליציע. חמש דקות של מהומת עולם עד שמישהו הזדקף עם הכדור ביד. למות או לכבוש את ההר.

הקהל עצמו, רוב מוחלט לאוהדי הניינרס', רחוק מאוד מתרבות האהדה הידועה לנו באירופה. שר רק עד הביס הבא בנקניקיה, צוהל עד השלוק הבא של הבירה. יוצא פעמיים שלוש בכל מחצית להשתין, מוחא כפיים באינטרוואלים קצרים, אבל מתרגש לאללה בהמנונים, בחיילים קטועי האברים, במשפחה שהאבא באפגניסטן ובדגלים. אגב, גם ההמנונים לא היו כוחות, אנגליה לקחה בענק עם זמרת מצו סופראן שגם ישבה נהדר בשמלה צמודה קצרצרה שאילו לבש אותה גבר, ניתן היה לדעת לא רק את מינו, אלא גם את דתו.

*

באמצע המשחק קיבלתי הודעה שלו ריד מת וגם אני רוצה לומר משהו בעניין: נשמתי לא נעתקה, לא נפלתי, לא התאבלתי ולא איבדתי עניין בנעשה על המגרש. זה לא משמחה חו"ח, זה מתוך הכרה בנסיבות מצערות שהביאו לסוף טרגי. לו ריד שתה, עישן, הסניף, הזריק ובלע כל סם אפשרי במשך מרבית שנות חייו הבוגרים. הגיע להשתלת כבד שנכשלה ומת. מוות טבעי לאור הנסיבות.

מה שכן, זה היה קצת נוגע ללב. בכל זאת, כולה אחת עשרה שנים בנינו והקריירה שלו נעה די במקביל להתפתחות ההתעניינות שלי ברוק. באופן אישי, צרכתי את לו ריד באופן משמעותי פחות מאשר את ניל יאנג וטום וויטס למשל, לא צרחתי בהופעות שלו כי לא הייתי, הוא לא שינה את חיי והאלבום היחיד בהשתתפותו שיש לי באוסף זה הבננה עם הוולווט.

זה אומר עלי כמובן, לא עליו, אבל אני מוכרח לומר שפסטיבל האבל כאן אצלנו חרג מכל פרופורציה, שני רק להילולת מקל בדאלאס. כשמנחם בגין נכנס לגור בבית אגיון, ברחוב סמולנסקין 9 פינת רחוב בלפור בירושלים, חוותה הארץ טרנד חדש ופופולארי ושמו: גם אני הייתי על האלטלנה. מסתבר שכל כך הרבה היו על האלטלנה, עד שלא ברור איך לא טבעה מאליה וחיכתה עד שרבין יירה עליה פגז קדוש.

מותר להתאבל ואני לא חושב שזה לא בסדר להיות עצוב, אבל קצת פרופורציות עוד לא הזיקו לאף אחד. כשילדת גלגלצ בת רבע לתשע עשרה פותחת מיקרופון בשידור לאומה בפריים טיים ואומרת שעכשיו העצב כל כך גדול וכבר אין לה סיבה לצאת מהמיטה, אז יש לה סיבה נהדרת לשמוח שאני לא אבא שלה.

*

מקריאת הכותרות, הסטטוסים, הפוסטים, המאמרים והקינות שפורסמו בכל כלי תקשורת חברתי ומקצועי, עולה כי אין כמעט ישראלי שלא גדל על ברכיו של ריד, יצק מים על ידיו, קינח את אפו וראה בו משיח. עידו קינן ב "עין השביעית" כותב על כך ומצטט בין השאר את ידידי הטוב המוסיקאי חן רותם (סגול 59):

YNET לקחו כתב צעיר שלא היה לו מה לעשות, אמרו לו להתחבר מהר לויקיפדיה ולהביא תוצאות. לאחר עבודה מאומצת הוציא אותו ילדון את הידיעה המרעישה הבאה: "לו ריד התפרסם בזכות שירו Perfect Day." אה.

אתר Mako שלה ממעמקי אוקיינוס הבערות את הפנינה הבאה: "להקת וולווט אנדרגראונד מנתה בנוסף לריד גם את המתופף מורין טאקר." נשבע לכם באחריות שמורין לא עברה מעולם ניתוח לשינוי מין מאז נולדה כאישה והיא חיה ומתופפת עד היום.

החברים בוואלה כתבו כי "…האלבום Loaded הוקלט לאחר שריד עזב את הלהקה אך למרות זאת הפך לאלבום המשפיע ביותר שלה. עד כדי כך משפיע, שבזכותו הפכה הלהקה ללהקה האלטרנטיבית המשפיעה ביותר בתולדות הרוק." האמת, לו ריד דווקא כן השתתף באלבום שיצא, נורא לא נעים לומר, חרא אלבום ולא משפיע בשיט.

Walk on the wild side  שהוקלט ב 71', היה, לדברי "ישראל היום", "…השיר שפתח את קריירת הסולו של ריד." השיר דווקא הוקלט ב 72' ונכלל באלבום הסולו השני של ריד. בקיצור, יש מסיבה, לא תבואו?

מכל אמירות האבל ודברי ההבל שנשפכו לאחר מותו של ריד, ראיתי באחד העיתונים בלונדון את המשפט המקסים הבא שצוטט מפי בוי ג'ורג':

"Walk On The Wild Side, made every gay kid feel like they were walking on invisible heels".

ואין דבר מקסים יותר לומר לזכרו של ד'אבדין.

ARVE Error: id and provider shortcodes attributes are mandatory for old shortcodes. It is recommended to switch to new shortcodes that need only url

שיא הרגש - דור בלוך
אז מה יהיה עם מכבי השנה?

65 Comments

אסף שלום 1 בנובמבר 2013

הפסטיבל באמת מגוחך. חליק הבן אדם בן 71 ובתור כוכב רוק הוא היה צריך לגמור בגיל 27 לא?

לי יש יחסים מעורבים עם לו ריד. מצד אחד אני לא אוהב אותו. הוא לא נראה לי בן אדם נחמד. ראיתי גם הופעה שלו בפארק והמילה מחורבן מקטינה את הארוע.

מצד שני יש את האלבום ברלין. שבאמת בגיל 20 שמעתי יומם ולילה ועדיין אני חושב שזה יצירת מופת. ויש את WHO I AM שחמש דקות לפני שאני חוגג 40 אני סוף סוף מבין את השיר המהפנט הזה. וגם את הבננה אני אוהב.

אסף שלום 1 בנובמבר 2013

ובני יום חמישי בלילה בלי התוכנית שלך? משהו חסר

בני תבורי 1 בנובמבר 2013

אסף,
הנסיעה היא בין השאר "חלון העברות" מוסיקלי ואני עוסק בין השאר ברכש. ברלין לוקחת בגדול בשפיות במחירי תקליטים ואפילו חנויות הענק למוסיקה שבלונדון קרסו ונעלמו, חיות ובועטות והומות אדם בברלין. השוויתי קצת מחירים לאלבום שיצא ממש לאחרונה של Mumford & Sons שעולה בברלין 19 יורו בחנות מפוארת ברחוב קניות יוקרתי לעומת 19 פאונד בבסטה בקמדן…

אסף THE KOP 1 בנובמבר 2013

בני – יש שתי חנויות של Rough trade בלונדון.
אחת ב:
Old Truman Brewery
91 Brick Lane
השניה ב:
130 Talbot Road

יש גם את Fopp ב:
1 Earlham Street
לא רחוק מלסטר סקוור.

בני תבורי 1 בנובמבר 2013

אסי,
הייתי בזו שבבריק ליין, יקר ואליטיסטי להחריד. מזכיר את הפוזה של פאז מפעם.

אסף THE KOP 1 בנובמבר 2013

גם אני לא קניתי שם כלום, אבל היה נחמד להסתובב.
עשית לי חשק ללונדון.

דורפן 1 בנובמבר 2013

בני. מה שקרה הוא שעל האלטלנה ניגנו לו ריד על הסיפון

בני תבורי 1 בנובמבר 2013

על האלטלנה השמיעו דברי כפירה במנהיגותו של בגין.

עופר פרוסנר 1 בנובמבר 2013

לי היה בעיקר עצוב כי נורא רציתי לדמיין שיום אחד אשמע את כל ברלין בהופעה בלייב. שאר הדברים של ריד אני לא שומע, והוא גם לא היה טיפוס כזה סימפטי כך שמעתי. אני זוכר שחבר הלך להופעה שלו בארץ והתלונן שהוא עשה רק שירים מחורבנים שאף אחד לא מכיר.

נר הלילה 1 בנובמבר 2013

כל הכאבים מלבינים עם הכותנה הנפתחת

פ איתמר 1 בנובמבר 2013

שורת זהב. וגם הקליפ מדהים. היום הקטפות הדוממת הן עדות אילמת לאיפריה ששקעה.

סוס זקן 1 בנובמבר 2013

כמו שמישהו שיתף בספר הפנים:
חשבתי על זה שכל הפיד שלי מוצף בשירים של לו ריד ז"ל. אלוהים, יש לי בקשה אחת: אל תיקח את דודו אהרון.

שלו 1 בנובמבר 2013

כאחד שנחשב בור ועם הארץ במוסיקה אני כמובן מכיר שני שירים של לו ריד,
שזה כנראה מספיק לי לצלוח שאלוני טרוויה…
מקווה שנהנים שם בלונדון,
אציין שבמסרת האדרת ליגת הכדורגל האמריקאי, ומעקב אחר הליגות הספרדית והאנגלת.
צומחת ומתפתחת עונה מרתקת באיטלקית.
יובה ונאפולי רודפות בכל הכח אחרי מה שלא לקחו בחשבון.
שתי קבוצום עם הספק נקודות לא רע של 25/30 ועדיין נוצר פער 5 נקודות מהמוליכה.
אתמול נשבר שיא סרייה א׳ נוסף, ניצחון עשירי ברציפות מתחילת העונה,
נוסף שחקן 11 לרשימת המבקיעים ושניים מהמתקיפים הבכירים של הקבוצה עדיין פצועים.
אם נקח בחשבון גם את דסטרו אז נבין איזה עומק התקפתי יש לרומא.
כנראה הולכת להיות עונת חלומות.
עונה של ״חור בזמן״ המשימה של ליגת האלופות כנראה תושג.
יום ראשון – בטורינו נגד הקבוצה המקומית, עוד משחק שישמור על המתח.
מי תגיע יותר עייפה (רומא עם יום מנוחה פחות במשחק חוץ…)
ללא קסטן כנראה גם ללא טוטי וג׳רביניו.

red sox 1 בנובמבר 2013

משחק מסוכן מאוד ביום ראשון.
טורינו מבקיעה בצרורות בשבועות האחרונים ומגיעה עם יום מנוחה אחד יותר מאשר רומא. חוץ מזה שצ'רצ'י ירצה להראות לקבוצתו האהודה שהויתור עליו היה טעות.

בני, פוסט מעולה.

שלו 1 בנובמבר 2013

מזל שהתלמידים שלי לא יודעים מה המורה שלהם עושה בזמן מבחן פיסיקה…
צ'רצ'י שחקן טוב לא הייתה לו הזדמנות אמתית ברומא, הוא התחיל קריירה מקצוענית בגיל מאוד מאוחר, ורומא לא יכלה לתת לו צ'אנס אמתי.
הוא פורח עכשיו אחרימספר עונות שלקח לו לתרגם כישרון נטו למשחק מקצועני…

אני באופן אישי גם מאוד אוהב את טורינו, כך שאני שמח שהוא מצליח שם.
לגבי המשחק רומא גם מגיעה ללא קסטן המוצהב, שזאת בעיה לא קטנה.
עוד מבחן אופי לקבוצה.

red sox 1 בנובמבר 2013

לגבי טורינו, כמוני כמוך.

בני תבורי 1 בנובמבר 2013

שלו,
נשבע לך ששמעתי שטוטי נפצע, התבאסתי. זה לא משהו שהייתי מרגיש אם ואן פרסי היה נפצע או אוזיל למשל. אם יובה לא תהיה אלופה, שום דבר לא ישמח אותי יותר מלראות את טוטי מתרוצץ באולימפיקו עם חוטיני כאלוף.

שלו 1 בנובמבר 2013

יובה נמצאת במצב קשה מצד אחד השחקנים קצת שבעה, מצד שני היא עדיין הקבוצה החזקה באיטליה, היא הקבוצה שצריך לנצח.
נאפולי עדיין יותר חזקה מרומא.
ואחרי שאמרתי את זה, באולימפיקו של רומא נושבת רוח, רוח של אנחנו עושים הכל נכון.
כששאלו את גרסיה השבוע לגבי המזל של רומא, הוא ענה שזה לא מזל כי אם מחויבות.
ההצלה של דה רוסי מול נאפולי.
ההצלה של קסטן מול אודינזה, שאם לא היה מגיע אז בן עטיה היה לוקח…
הוא מדבר כל הזמן על מחויבות.
ואת זה רואים על השחקנים המחליפים,
ומכאן ניתן להבין מדוע אוסבלדו לא בקבוצה יותר…
– את מרקיניוס ולמלה מכרו בגלל המחיר שהציעו לרומא (לטענתו).

אני מפחד שטוטי עם חוטיני יסגיר את הקטטר…

סער 1 בנובמבר 2013

כולם מדברים על "ברלין" אבל כדאי לכם להאזין ל"ניויורק" שיצא במחצית שנות ה-80 וכל כך מתאים למציאות הישראלית של היום. לדעתי יחד עם "ברלין" האלבום הטוב ביותר שלו.

בני תבורי 1 בנובמבר 2013

סער,
תודה על ההמלצה, אבדוק.

red sox 1 בנובמבר 2013

באמת כולם מדברים על ברלין. לא האלבום, העיר. והאמת שדי נמאס לי מזה כבר.

יוני (המקורי, מפעם) 1 בנובמבר 2013

גם לי. ו״לבד בברלין״ לא כזה ספר משובח. פשוט ארוך מדי.

matipool 1 בנובמבר 2013

וואלה נכון לגבי הספר .
גם אני לא הבנתי את הרעש המוגזם שעשו ממנו .
מצד שני – העיר ברלין היא באמת ..

red sox 1 בנובמבר 2013

להאנס פאלאדה עצמו יש ספרים טובים יותר. אובררייטד גם לדעתי.

D! בארץ הקודש 1 בנובמבר 2013

תודה לאל שהם כולם מדברים על ברלין. ככה ההמונים ממשיכים ללכת למקומות הלא נכונים ולהשאיר את טובים…
מ…. איך לומר את זה..
טובים!

גלן 1 בנובמבר 2013

1. ההופעה בסינרמה הייתה. אשתי אבל לא זכרה בכלל שהיינו 2. קסם ואובדן בתרגום לעברית. האלבום על מחלת הסרטן (של חבר) . בעיני הטקסטים שם היו הטקסטים החזקים ביותר במשך שנים. בכלל כשהוא התאבל על אחרים (גם עם קייל על וורהול) לא היה כמוהו.
וכן מסכים על אלטלנה. מצד שני גם סיפורים מהקופסה יצא לפני 25 שנה ותראה מה קרה לצלע העיקרית . יש יאמרו שכבר עדיפה השתלת כבד על השתלת רייטינג.

גלן 1 בנובמבר 2013

וחבר שלח לי ביקורת של ריד על האחרון הנהדר של קנייה. מה אומר? ביקורת לפנתאון.

גיא זהר 1 בנובמבר 2013

בעיניי, לו ריד מכותבי הטקסטים הגדולים ברוק ואני דווקא הייתי בהופעה שלו בסינרמה ונהניתי למרות שהמניק שר שירים רק מהאלבום אקסטזי. זה שהגיע עד 71 זה נס. ראיתי שה-49 מחזירים את אלדון סמית, קצת מבאס, למה להפריע למה שעבד מאז שהלך לגמילה.

בני תבורי 1 בנובמבר 2013

גיא,
אני די מופתע בקשר לחזרה של אלדון סמית', אם אכן השמועות נכונות. מדובר בעבירה שלישית שלו, שעל פי החוק העונש עליה אמור להיות כבד.

אסף THE KOP 1 בנובמבר 2013

אהבתי מאוד את הטור (למרות שבימים כתיקונם היה לי מה לומר על תותחים קדושים שהיו מקוממים את מרבית קוראי וכותבי "דה באזר"…).

מה שמדהים באמת זה איך ממקום קשוח וחובב הוצאות להורג כמו טקסס, יצאה להקה מדהימה ורגישה כמו Midlake.

לגבי תקשורת המוזיקה הישראלית – רדודה כמו שאר התקשורת. הפומפוזיות הנוירוטית של מגישות גל"צ וגלגל"צ נופלת רק מאלו של שדרני ועורכי 106FM.

ואחרי שאמרתי את זה, עוד גאון מטקסס:

https://www.youtube.com/watch?v=jHe4_fKCzXU

אסף THE KOP 1 בנובמבר 2013

אה כן, ואיבונה קרוגליאק פ33ה !

אריק 1 בנובמבר 2013

השבוע קראתי בעיתון משעמום ברכבת והיה כתוב שגרארד ממשיך בעונה הנפלאה שלו. זה דומה. לפי מה שראיתי וקראתי בדה באזר זה לא ממש המקרה

matipool 1 בנובמבר 2013

זה אכן ממש לא המקרה ( לפחות לא בסטנדרטים של סטיבן ג'רארד מודל 2004-2009 ) .

בני תבורי 1 בנובמבר 2013

אכן גאון רוקי.

עירן 3 בנובמבר 2013

אסף ובני (שממשיך להקפיד לשים כאן את מידלייק המופלאה):

יש רק בעיה אחת. מידלייק כמו שהכרנו אותה ובעיקר באחרון הפנומנלי שלהם (כשגם קודמו היה לא פחות מכביר), סיימו את דרכם כמו שהכרנו אותה.

הם נפרדו מטים סמית שכתב ושר את השירים ועכשיו הסולן הוא הגיטריסט והשירים יותר לכיון פסיכודלי קצת. תכף יוצא, או שיצא כבר, החדש שלהם ואפשר להווכח בהבדל (שאינו לטובה במקרה שלהם).

בני תבורי 3 בנובמבר 2013

עירן,
מידלייק הופיעו כאן בברלין שלשום. נודע לי על ההופעה בערך עשרים דקות לפני שהתחילה ושעה אחרי שנגמרו הכרטיסים.. :(

matipool 1 בנובמבר 2013

בני – איך נזכרת פתאום באיבונה קרוגליאק פתאום ? זה סוד רק של מבוגרים .. ( כמו שכתב אסף – היא הייתה פצצה אמיתית ומשהו שאז לא היו כל כך רגילים אליו ) .
מה עם ליברפול מחר באמירויות ? תהיה שם ?

בני תבורי 1 בנובמבר 2013

לא מתי, אני כבר ארבעה ימים בברלין…אהיה מחר באצטדיון האולימפי כאן, הרטה נגד שאלקה.

matipool 1 בנובמבר 2013

אז זה כבר לא "לונדון קולינג" . ביי ביי לקלאש .
ברוך הבא לטרילוגיה של בואי . "LOW" השפיע עלי קשות בשנות העשרה שלי .

bb 2 בנובמבר 2013

אתה הולך עם ערן? לצפות לפוסט משותף או משהו בסגנון?

בני תבורי 2 בנובמבר 2013

כן, הולך עם ערן, לא ברור מי יכתוב ומה.

תומר 1 בנובמבר 2013

גיליתי לא מזמן את הפורום פה ואני מוכרח להודות שנתפסתי.
ראיתי שאתה ידיד טוב של בן קבוצתי חן רותם( לצורך העניין אני צהוב12:)). איך אפשר להתיידד עם אוהד יונייטד?

בני תבורי 1 בנובמבר 2013

חן אוהד יונייטד??? לא מכיר אותו בכלל… :)

רן 1 בנובמבר 2013

בתור חובב לו ריד מושבע, קצת קשה לי לקבל את מה שאתה אומר. אני מסכים שהפסטיבל התקשורתי היה מגוחך, אבל זה בגלל התקשורת ולא בגלל לו ריד. לא ראיתי התיחסות אחת בכל הכתבות לעובדה שהוא עשה מוסיקה גם אחרי 1974. הבן אדם המציא את עצמו מחדש כל כל הרבה פעמים מאז.NewYork, Magic and Loss, Songs for Drella, Extasy, כולם אלבומי מופת שנולדו אחרי גיל 45.

בני תבורי 1 בנובמבר 2013

רן,
גם בעינויים לא תוציא ממני מילה רעה על ריד, הטרוניות שלי היו רק נגד ההייפ בעקבות מותו, שלו אין בו יד ורגל. ההעדפות המוזיקליות שלי לקחו אותי למחוזות אחרים, אבל שוב, זה אומר עלי, לא עליו.

רן 2 בנובמבר 2013

קיבלתי. תודה.
שינוח על משכבו, ושהניינרס ישברו בצורת של 20 שנה בפברואר!

חיים הצהוב 1 בנובמבר 2013

גם אני בתור מעריץ גדול של ריד לא אהבתי את הפסטיבל אבל מהסיבה שאני חושב שריד לא היה כוכב רוק כמו ניל יאנג או בואי אלא הוא שר לקהל מאוד ספציפי, הוא אף פעם לא רצה להיות נערץ על ידי ההמון ולכן פשוט לא מגיע לו כל הפסטיבל הזה, התקשורת עשתה לו ולמפעל חייו עוול גדול, הוא לא היה רוצה את זה וזה הרגיש לי מלוכלך, צריך לשבור לכתב שכתב שPRFECT DAY זה השיר שגרם לריד לפרוץ את היד, ריד תיאב את מה שנהיה מהשיר.

בני תבורי 1 בנובמבר 2013

חיים,
אמר מישהו כבר לפני, ריד היה שובר בקבוק וויסקי על הראש של אותם כותבים…

D! בארץ הקודש 1 בנובמבר 2013

https://www.youtube.com/watch?v=Lur7cI1Sq4Y
זה הקטע שעשה לי את השבת.
והיא עדיין לא התחילה.
מחר תור לואיס

אסף THE KOP 1 בנובמבר 2013

D!

על מה מדובר ?
תן פרטים.

D! בארץ הקודש 1 בנובמבר 2013

פרטים, איזה פרטים?

אסף THE KOP 1 בנובמבר 2013

מי ? מה ? מאיפה ?
אני לא מכיר את הלהקה הזאת.

D! בארץ הקודש 1 בנובמבר 2013

גם אני לא.
שמעתי פעם ראשונה היום את השיר הזה ואחריו הלכתי לחפש את שאר הדיסק.
בחור אמריקאי ממיזורי אלבום רביעי

העולם מלא בכלכך הרבה מוזיקה היום. כל אחד יכול להפיק אלבום מטורף בבית שפשוט אין גבול

בני תבורי 2 בנובמבר 2013

D,
משום מה הקליפ חסום לשידור בגרמניה, אצטרך להמתין שאחזור הביתה ולראות.

D! בארץ הקודש 2 בנובמבר 2013

אני חושב שזה לא משום מה. הגרמנים יותר נוקשים בעניינים כאלו פעוטים של זכויות יוצרים ומה שייך למי.
אני מנסה פה בגירסה אחרת, פחות טובה באיכותה אבל בלייב

https://www.youtube.com/watch?v=qRGWMb5mRHs

רק אם יתחשק לך.

ניינר (ON THE QUEST FOR SIX) 1 בנובמבר 2013

מכל האמנים הרבים שאירחתי בארץ, לו ריד לוקח בגדול את תואר האדם המגעיל ביותר. אנטיפט שאין לתאר ואפילו אשתו החמודה לורי אנדרסון לא הצליחה לרכך אותו. גם ההופעה לא היתה משהו בלשון המעטה…

matipool 1 בנובמבר 2013

מה , מו ומי ?!
מה הכוונה "אירחתי" ? אתה מפיק הופעות ? ספר קצת פרטים ..

ניינר (ON THE QUEST FOR SIX) 2 בנובמבר 2013

מתי, בשנות התשעים הייתי מנהל המחלקה הבינלאומית של הד ארצי.בשל כך הייתי מארח כל אמן שהד ארצי ייצגה והגיע ארצה. אם כוכבי על אמיתיים כמו בואי, יאנג, REM, אירוסמית ורבים אחרים יכולים להיות מקסימים ואדיבים, לא היה קורה כלום גם ליהודי האוברייטד אם היה מואיל לחייך. אבל זה כבר לא משנה, שינוח בשלום על משכבו

matipool 2 בנובמבר 2013

מגניב .
חלום מבחינתי .

ניינר (ON THE QUEST FOR SIX) 2 בנובמבר 2013

אתה לא מבין עד כמה…:) זו היתה תקופה מדהימה גם בגלל שעשו אז מוזיקה אדירה

matipool 2 בנובמבר 2013

לא להאמין .
בואי ומייקל סטייפ הם שניים שהיו מאד מאד מאד משמעותיים וחשובים בחיים שלי .

אסף THE KOP 2 בנובמבר 2013

בני,

מסתבר שהמוסיקאי הכי פורה בארץ הוא בכלל מהקיבוץ שלך…

http://www.mynet.co.il/articles/0,7340,L-4447819,00.html

בני תבורי 3 בנובמבר 2013

אכן, בוטק'ה גאון אמיתי ומוכשר להפליא. אל תצפה ממנו לגדולות ונצורות, עולם המוזיקה בישראל לא בנוי לשכמותו.

Comments closed