תעשה אותי שמח

Mario Balotelli

 

מריו היקר,

לפני כמה שנים לקחתי את הבן הצעיר וכמה חברים לבלומפילד לראות את הצעירה שלנו נגד איטליה. גיא אסולין שיחק באחת הברצלונות ולואיס אנריקה היה מבסוט עליו וגם ג'יובינקו הגיע. אותך בכלל לא ספרתי.

בדקה שלישית לקחת כדור עונשין משלושים מטר ושמת אותו בקלילות בחיבורים. לא חגגת, אבל התגרית בנו עד שחטפת צהוב.

כמה דקות מאוחר יותר קיבלת כדור, הפעם רק עשרים מטרים מהשער, ושוב שמת אותו בחיבורים ואחר כך עמדת מול היציע שלנו עם הידיים על המותניים ופרצוף של נו, מה תגידו עכשיו?

על ההתחלה של החצי שני שמת לחבר שלך כדור מדויק על המצח שרק בנס נגמר בקורה ואחר כך קאזיראגי החליף אותך.

אז אתה מתפלא שאני לא סובל אותך?

*

שמע, אתה שחקן טוב. אם אתה מקבל כדור לאן שאתה רוצה אותו, זה גול. אבל מה, אתה לא תעשה כלום כדי להגיע למקום שאולי הכדור יגיע לשם. לא רק זה, אתה גם תחמיץ פרצוף ותעשה פוזה של אני עובד כל כך קשה ולא יודעים להעריך את זה. אתה איברהימוביץ' עם הרבה פחות כישרון. אין לך כלום מטוטי או דל פיירו. המשמעות של להיות אחד מקבוצה לא מדברת אליך.

עכשיו מביאים אותך לליברפול להחליף את סוארז. זה כמו שייקחו אותי להחליף את מוחמד דף. לא מתאים. סוארז, ביי פאר, שחקן טוב ממך. לא רק ביכולות, אלא גם במעורבות שלו במשחק ובתרומה שלו לקבוצה. סוארז חי בשביל המשחק. אין לו טיפת אגו, הוא רודף אחרי כדורים ויש לו, מלבד יכולות פנטסטיות להבקיע כמעט בכל צורה, גם אחריות קבוצתית. מבחינתו לבשל ולהבקיע עושה את אותו נעים בגב.

סוארז התגזען, נשך, הורחק, אבל כשחזר תרם תרומה משמעותית ביותר לקבוצה. מה שכן, המחיר שליברפול נאלצה לשלם על השטויות שלו, עולה לאין שיעור על זה ששילמו קבוצות העבר על השטויות שלך.

*

הקריירה שלך באינטר, סיטי, מילאן והנבחרות הלאומיות של איטליה, בהחלט נאה. יש לך שערים יפים, יש שיאים כמו השחקן הצעיר ביותר להבקיע לפני הדקה השלושים ושבע, אבל אף תואר שזכית בו, לא באמת רשום על שמך. על סוארז רשום מקום שלישי באליפות העולם, מקום ראשון בקופה אמריקה – בשני הטורנירים האלה הוא היה המצטיין והמשמעותי ביותר בנבחרת שלו, ואת ליברפול הוא החזיק שנתיים לבד ובעונה השלישית תרם תרומה משמעותית גם בלהפוך אחרים לגדולים.

בנינו, במשאל אקראי איפה שלא תרצה, בתגובה לשאלה מה אתה זוכר מבלוטלי, יתייחסו מרבית האנשים לפוזות שלך, לפסל, ללמבורגיני ההרוסה, למאבק עם הגופייה, לכתובת המתגרה למה תמיד אני ולכל מה שאין לו קשר לכדורגל.

*

מיד כשהחלו השמועות על התעניינות של ליברפול בך, הייתי מהראשונים להביע את התנגדותי. אתה לא רק בטלן, אמרתי, אתה גם תשרוף את חדר ההלבשה ותנגן בכינור.

אל תשאל מה חטפתי מחברים שלי. אין לך לב, הם הטיחו בי, אתה לא בנאדם, איך אתה יכול להתנגד לילד עם סיפור חיים כזה, שהוריו ויתרו עליו, ילד שחור שגדל אצל הורים לבנים ועוד יהודים, שסבל מגזענות מחרידה. מילא שאחד מהם אוהד יונייטד שהיה מוכן למכור לי אפילו את יחיאל אבן צור אם זה משרת את מטרתו, אבל אוהד ליברפול נכנס בי ברבאכ. אני הסוציאליסט שאתה לא, הוא אמר לי. ואני מה? כולה רוצה את ליברפול ממשיכה להתקדם ולא מחליפה שחקן מהטובים בעולם בשחקן פחות טוב ומג'נון יותר.

אלא מאי, מאז שעמדתי על דעתי כאוהד, לקחתי החלטה לתמוך אפריורי בכל החלטה של המועדון. זה תפקידו של אוהד וכל פרשנות אחרת אינה מוסרית. אם רוג'רס, שהולך לקבוע את מקומו תוך כמה שנים כאחד הגדולים שהניחו קונוסים על המגרש ולימדו אחרים מה לעשות אתם, מחליט שאתה האיש, אז אתה האיש.

*

שמע אמיקו, אתה מגיע לתזמורת שהייתה פעם גדולה אבל זייפה יותר מדי שנים. בשנתיים האחרונות נכתבת שם פרטיטורה שהופכת אותה להיות דומה יותר ויותר למה שהייתה פעם. רוג'רס מלחין ומעבד מנגינות ערבות לאוזן ויפות לעין ומתזמר בדיוק מושלם את הנגנים שברשותו. אתה לא הולך להפוך את זה, שמעת? ליברפול זה לא "הלהקה", לא רבים על סולואים ואין לנו צורך ביפצ'ו.

אתה תעשה בדיוק את מה שאומרים לך ותיתן כבוד לחברים על המגרש ובחדר ההלבשה. האוהדים ישירו לך ואתה תצטנע ותחייך במבוכה. אתה לא תחשוף חולצות עם התסביכים שלך ואם אתה רוצה לנפץ למבורגיני, אז תברר קודם איפה יש עץ של אברטון. אולי עדיף על הבית של מישהו מהמשפחה  של רוני.

אין לי שום דבר לתרום לך מקצועית, אבל בכל זאת טיפ קטן: כשאתה לובש את החולצה האדומה שלנו, תשים לב שהבנק והציפור מלפנים.

ARVE Error: id and provider shortcodes attributes are mandatory for old shortcodes. It is recommended to switch to new shortcodes that need only url

מקום לדאגה
בוא תהיה אהוב

101 Comments

ארז N 22 באוגוסט 2014

זה עונג שבת צרוף בני. כנראה שמשעמם לא יהיה השנה (-:
יש סיכוי שמי מהוריו המאמצים יודע עברית וידאג להעביר לו את חששותיך, פלוס תקציר עלילתי של הסרטים המוקדמים של אבי נשר?

בני תבורי 22 באוגוסט 2014

אני מבקש לשמור על כבוד "הלהקה", הסרט האחד ויחיד של אבי נשר שהוא מאסטר פיס.

עדי אבני 22 באוגוסט 2014

לדעתי מבחינה קולנועית דווקא דיזנגוף 99 זה המאסטר פיס של נשר. הלהקה מתקרב אליו רק בגלל הפסקול והלבן של אלי גורנשטיין, שלא היה בתסריט

בני תבורי 22 באוגוסט 2014

עדי,
דיזנגוף 99 הוא סרט חינני מאוד אבל לא יותר מגרסת הסבנטיס של אסקימו לימון. סרטים באותו ז'אנר יצרו בכל העולם. זו הייתה תבנית מוצלחת שעבדה יפה גם הפעם. הלהקה זה יוניק לתרבות הישראלית ובתרבות הישראלית, מקורי מאוד ועשוי לעילא ולעילא.

asaf 22 באוגוסט 2014

בני פוסט מעולה נראה לי מתאר את החשש והצפייה כאחד מההגעה של באלוטלי לאנפילד…אגב הלהקה זה בכלל סרט שמתאר חדר הלבשה של קב' כדורגל מבחינת האגו לא???

בני תבורי 22 באוגוסט 2014

בהחלט מזכיר

ניינר 22 באוגוסט 2014

הסרטן הזה יפרק לכם את הקבוצה. הוא יעשה לרוג'רס בית ספר ועוד תקללו את הרגע שהבאתם את הפסיכופט הזה לקבוצה. מעטים הם ההד קייסס ששווה להתמודד איתם (גאזה למשל), באלוטלי הוא לא אחד מהם

בני תבורי 22 באוגוסט 2014

ניינר,
גם אתה עם כדור בדולח? תשאיר את זה ליונייטדים ולג'איינטסים.

אנדר 22 באוגוסט 2014

כדור בדולח? תבדוק מה ההגדרה של איינשטיין לטימטום (מאוד מפורסמת, אגב).
לדעתי המחשבה שבלוטלי הולך לעשות פתאום דברים אחרת די עונה על זה.

יש לי סימפטיה לליברפול, אבל בכ״ז קשה להפסיק לגחך בימים האחרונים…איך אמר אסף the kop לפני כמה ימים ופוסטים? No more head kases . מי יכל לנחש..
(דרך אגב אסף, אל תבין אותי לא נכון, מאוד אוהב לקרוא אותך, אתה חייב להודות שזה אירוני הסיפור הזה)

omry 22 באוגוסט 2014

אני חושב שההגדרה היא לטירוף, על הטמטום יש לו ציטוט אחר.

אנדר 22 באוגוסט 2014

נ.ב תענוג לקרוא (את הפוסט)

ניינר 22 באוגוסט 2014

נחיה ונראה. לדעתי ליברפול תהיה עוד תחנה בקריירה של השחקן המאוס הזה, השאלה רק מידת הנזק שהוא יעשה עד שילך

חדש בשכונה 22 באוגוסט 2014

אין מדוייק מזה

פאןפאן 22 באוגוסט 2014

לצערי מסכים עם הכתוב :(
הוא מהסוסים האלו שלא ניתן לאלף
קונה מעכשיו סקאנדל אחד לחודש

ושלא יובן – מבחינת כשרון הוא מהגדולים והדומיננטים לגילו

בני תבורי 23 באוגוסט 2014

פאןפאן,
נשאלת השאלה אם הוא עדיין מהגדולים והדומיננטיים לגילו מבחינת כשרון. הוא ללא ספק היה כזה בן 16, חלפו מאז כמה שנים וקמו לו מתחרים ברמת הכישרון וללא בעיות הסתגלות מיוחדות.

פאןפאן 24 באוגוסט 2014

בתפקיד החלוץ? אתה מוזמן למנות כאן 3 טובים ממנו
אל תשכח שלמרות ההדקייס המובהק הזה הוא עדיין חורר רשתות במועדונים ובסקוואדרה אזורה
תשמע דפוק ממנו תתקשה למצוא אבל עדיין את הכדור מכניסים לרשת בד"כ עם הרגליים וכשזה קורה עם הראש זו עדיין פעולה פיזית גרידא :)

בני תבורי 24 באוגוסט 2014

פאןפאן,
חלוצים שמחכים שיגיע אליהם הכדור יש מיליון. אני צריך מישהו שמעורב במשחק, שזז ללא הרף, שפותח אפשרויות ושמבחינתו הבקעה ובישול זה היינו הך.

קובי (מכביסט) 22 באוגוסט 2014

שלום בני – יש משפט חכם שמתמצת את כל הבעיות של שחקני הכדורגל. "למה שחקני כדורגל הם ערסים ושחקני כדורסל אינטלגנטים? כי כדורגל לומדים ברחובות וכדורסל לומדים בקולג'…!"

אתה לא יכול לצפות מבנאדם שכל חייו בילה בשכונות פשע. שפתאום כשהוא נהיה כוכב הוא ישנה את חייו. אם תשים לב כל שחקני הכדורגל שלא הגיעו ממדינות מתורבתות (אנגליה גרמניה ספרד וכו') יש להם הפרעות קשב וריכוז. בפואבלות של ברזיל "הדוגמא" היחידה שהם יודעים לשמש זה בלהיות "שודד טוב".

בני תבורי 22 באוגוסט 2014

קובי,
אני בהחלט מצפה שבחור צעיר שהופך מיליארדר בכלום זמן ועושה את מה שרובינו לא נעשה בשש תקופות חיים, שיעשה גם שינוי בהתנהגות כשהוא חלק מקבוצה ויתאים אותה למערכת שהוא חלק ממנה. בזמנו החופשי שיעשה מה שעולה על רוחו.

בני תבורי 22 באוגוסט 2014

ובהמשך דברי, אני גם מאוד מצר על הסלחנות שבה נוהגים במועדוני הכדורגל כלפי שחקנים שקיבלו צהובים ואדומים על התנהגות חורגת מכללי המשחק. אני חושב ששחקן צריך לגלות כבוד למקצוע ולהתנהג כראוי. שחקן שמורחק על אלימות מיותרת, על נגיעת יד וניסיון לגנבת דעת או פגיעה בשופט, הוא מבחינתי מועל באמון שניתן לו וצריך לשאת סנקציה כבדה שתוטל על ידי המועדון.

wiz 22 באוגוסט 2014

סוארז מישהו? ;)

בני תבורי 22 באוגוסט 2014

סוארז קיבל עונש של אדום? סוארז הורחק לעשרה משחקים בכל פעם.

wiz 22 באוגוסט 2014

לפחות. :)

הצחיק אותי שניסית לתאר תופעה, אך יצא לך תיאור מדהים משהו של סוארז.
בכל מקרה, דווקא זכור לי שהמועדון היה עדין ותמוך מאוד בכל הפרשות… לא הפעיל סנקציות.
לראייתך עקב ההרחקות שקיבל מהליגה אז המועדון יכול "להחליק לו"?

ואם נחזור לנושא – האם יכול להיות שבאלוטלי הוא בבחינת "להביא שם גדול", כדי לפרוץ את הסכר?

בני תבורי 22 באוגוסט 2014

wiz,
המועדון לא העניש, ההתאחדות הענישה. אין צורך בענישה כפולה.

בני תבורי 23 באוגוסט 2014

wiz,
שאלת מיליון הדולר. מלכתחילה אני לא סבור שמדובר בהחתמה גדולה. שם מפורסם אבל לגמרי לא ההחתמה שהייתי רוצה של שחקן שיכולותיו מוכחות יותר והתנהגותו סבירה. יחד עם זאת, אינני מטיל ספק בכושר השיפוט של רוג'רס ומאמין ביכולותיו ליצור סביבת עבודה נוחה ורגועה גם עם בלוטלי. אני גם חושב שליברפול הוא מועדון מורכב קצת אחרת ממועדונים אחרים בהם בלוטלי שיחק בכל הנוגע לתחושת הקהילתיות, תמיכה של אוהדים ומרקם חברתי מצוין עם היררכיה ברורה בחדר ההלבשה.

צור שפי 22 באוגוסט 2014

זו ללא ספק החתמה של צל״ש או טר״ש ומשום מה האנלוגיה שמיד קפצה לי לראש היא ברקו בהפועל. רודג׳רס גרם להרבה אנשים כמוני שאינם אוהדי ליברפול מובהקים לרצות בהצלחתו של המועדון והפיתול הזה בעלילה, לקיחת הסיכון הזו, מבחינתי מהווה סיבה טובה להמשיך ולפרגן. מה שכן בני, המשפט האחרון בפוסט שווה את כולו. צחקתי כמו שצריך.

בני תבורי 22 באוגוסט 2014

וזה שלפניו? :)

משתמש אנונימי (לא מזוהה) 22 באוגוסט 2014

Fishing for compliments, huh

צור שפי 22 באוגוסט 2014

זה הייתי אני

ערן (המקורי) 22 באוגוסט 2014

בני, כל מילה.

תיעבתי אותו לאור התנהגותו בסיטי, מבחינתי הוא לא ספורטאי בכלל.
ההנהלה ורוג'רס החליטו להביא אותו בכל זאת – מקווה שידע את מקומו. ומקווה שיתרום מספיק שערים (בלי פנדלים. צריך לדעת את מקומו, ואת מקומו של סטיבי בהיררכיה.)

בנוגע לתחזית של ניינר – לא רואה את זה קורה. ליברפול של רוג'רס חזקה מכדי לתת לאידיוט אחד להרוס את חדר ההלבשה. מקסימום יעיפו אותו, וגם אז אני מניח שיכולו להרוויח 10 מיליון דולר מקבוצה פריירית תורנית שתעוט על המציאה.

אריק 22 באוגוסט 2014

וידוי – אהבתי את סוארז, עד כדי כך שהילדה שלי עמדה והתווכחה עם הילדים בכיתה ב' שהוא טוב ממסי. בושה.
אני מת על בלוטלי הוא כשרון אדיר והסיפורים עליו קורעים. אבל עתידם הכלכלי של נכדיו מובטח מאז שהיה בן 19 וזה לא עשה לו טוב!
איפה לואיז היה בגיל 19? זה הבדל חשוב. אבל… מנציני ומוריניו הם לא האנשים להסביר לו שעכשיו הזמן להכריע כיצד ייזכר, רוג'רס אולי כן.
דבר אחד בטוח – יהיה מעניין!

זהבי לך לליברפול 22 באוגוסט 2014

וידוי: סוארז אכן שחקן טוב ושלם ממסי.
ואני אומר את זה בתור אחד שראה את שניהם במציאות

אנדר 22 באוגוסט 2014

אפשר להגיד ׳שלם׳ , גם אם תגיד ׳אוהב׳ אני לא מתווכח. טוב ממסי? סתם טענה היפסטרית שמנסה לצאת ׳מאגניבה׳ בלי קשר למבחן המציאות.

תוהה בדרכים 22 באוגוסט 2014

מסי אחד השחקנים השלמים ביותר בהיסטוריה.

הוא יכול לשחק בארבע עמדות שונות ולהיות הטוב בעולם בכל אחת מהן. הוא השחקן הטוב בעולם בשלוש קטגוריות מרכזיות- כיבוש שערים, מסירה אחרונה ודריבל.

רק במדינת כדורגל הזויה כמו אנגליה מפרשים יכולת נגיחה עדיפה כביטוי של שחקן יותר שלם.

התחום היחידי שבו סוארז עולה עליו זה רמת השקעה על המגרש.

אנדר 23 באוגוסט 2014

היי איש, התגעגעתי לתגובות שלך פה. הגבתי לבחור מעלי ביחס לקו המחשבה שלו.
אם יכולות תיקול ונגיחה עושות את לואיס ׳שלם׳ יותר מבחינתו, לי אין בעיה עם זה.
שיהיה יותר שלם, כוללני או וואטאבאר. מסי יותר טוב.
אגב, לגבי הדריבל וכיבוש השערים זה קונצנזוס, לגבי המסירות – קצת מעורר תמיהה שאלו שמהללים את אלונסו, מודריץ, אינייסטה, ריברי, ג׳רארד וכו׳ (והטרנד החדש – חמאס) מתעלמים פחות או יותר ממסי בעניין הזה. המוסר הנהדר ביותר שראיתי.

בני תבורי 22 באוגוסט 2014

אריק,
הילדה שלך חכמה.

edgecator 22 באוגוסט 2014

יפה מאוד. רק קצת חבל לי שמשקפי הליברפול הביאו אותך לטעון שסוארז היה המצטיין והמשמעותי ביותר ב-2010 – טענה שלא עומדת במבחן המציאות בשום צורה.

לגבי באלוטלי – לצערי, רודג'רס מרגיש לי כמו המאמן שיכול להשתלט עליו, לפחות עד גבול מסוים. בתקווה שאטעה.

no propaganda 22 באוגוסט 2014

1+ על החלק הראשון, היה שם אחד שזכה בשחקן המצטיין של המונדיאל והיה מלך השערים שלו(יחד עם עוד כמה).

בני תבורי 22 באוגוסט 2014

no וכו',
פורלאן היה ה מצטיין. זה לא מוריד את התרומה של סוארז באותו מונדיאל. בטורניר הקופה פורלאן עמד ומחא כפיים לסוארז.

no propaganda 22 באוגוסט 2014

אני לא בא להוריד מערכו של סוארז ואני גם חושב שהוא שחקן הרבה יותר טוב מפורלאן אבל המשפט הבא שלך:

"על סוארז רשום מקום שלישי באליפות העולם"

פשוט לא נכון. סוארז לא היה גם השחקן השני הכי טוב של אורוגוואי במונדיאל ההוא.

לצורך העניין לבלוטלי יש יותר מניות בגמר של איטליה ביורו מאשר לסוארז במקום השלישי של אורוגוואי. וגם בלוטלי לא בדיוק היה השחקן המצטיין של איטליה באותו יורו.

ק. 22 באוגוסט 2014

פורלאן היה המצטיין,ובכל המשחקים שלהם היה מעולה. לסוארס היה טורניר טוב מאד עם מהלך ווינרי אבל פחות עקבי (כבש 3 נדמה לי).
אגב, אורוגוואי סיימו רביעי ולא שלישי.
הקופה, אגב, לגמרי על שמו של סוארס

בני תבורי 22 באוגוסט 2014

edgecator,
1. מצטיין בנבחרת אורוגוואי.
2. נסה פעם להגיב לגופו של עניין, לא לכותב.

edgecator 22 באוגוסט 2014

בני, ברור מדבריך שהכוונה היא לנבחרת אורוגוואי, ועל כך ראה תגובתו של no וכו'.

כאמור, נהנתי מהפוסט – אך לצערי קוללתי גם בקטנוניות יתרה. התגובה, בכל מקרה, הייתה לגוף ההערה.

בני תבורי 22 באוגוסט 2014

אז עוברים הלאה :)

עמרי 22 באוגוסט 2014

בסופו של יום הוא כנראה יעלה לנו פחות מללאנה , מרקוביץ, לוברן ואוריגי שכל אחד מהם עלה 20 מליון ומעלה .
הצורך היה בחלוץ שיודע לתת גולים ושייתן מענה כשסטארידג' עייף , מתוסכל או פצוע.
האם ב16.5 מליון פאונד סביר להביא שחקן בן 25 עם קבלות ??
לפי דעתי כן.
האם מריו באלוטלי חייב להיות יותר מזה ??
זה כבר כאב ראש של רוג'רס….
אני דיי פסימי לגבי המהלך הזה אבל אם יש מישהו שיודע למקסם פוטנציאל זה רוג'רס.

Matipool 22 באוגוסט 2014

אוריגי עלה 10 מיליון .

סימנטוב 22 באוגוסט 2014

עסקה נהדרת, מחיר נמוך עד מגוחך. אם הוא יצליח סלולה לכם הדרך עם כשרון נפלא והידע שאתם יכולים להכיל שחקנים בעייתיים אל תוך הקולקטיב (אולי זה יהיה המודל שלכם… סתם, סתם).
ואם לא את ההוצאה תכסו עם מכירת החולצות.

יניב פרנקו 22 באוגוסט 2014

לדעתי וזה מתבסס על תחושת בטן בלבד -מהלך של צל״ש

ארז (דא יונג) 22 באוגוסט 2014

גדול.

מכביסט טירון 22 באוגוסט 2014

סיפור נחמד של מוריניו על באלוטלי:
https://www.youtube.com/watch?v=Dy3I8QzpvfU&feature=youtu.be&t=20s

Matipool 23 באוגוסט 2014

גדול !

עמית זילברבוש 22 באוגוסט 2014

בני, נדמה לי שהרבה אנשים גם זוכרים לו את זה:
https://www.youtube.com/watch?v=sEhtzfI7xMo

אני מתקשה להאמין שליברפול הפכו את הפוסט שלי על בלוטאלי לעד כדי כך רלוונטי:
http://debuzzer.com/shaymes/%D7%97%D7%9C%D7%95%D7%A5-%D7%94%D7%95%D7%A8%D7%A1/

אני מאחל לך שהאופטימיות תנצח, אבל פאסימי לגבי זה.

בני תבורי 22 באוגוסט 2014

עמית,
יש קטע מצולם שלצערי אינני מוצא, בו סטרלינג מתחכם קצת באימון של ליברפול במהלך משחקי ההכנה של העונה הקודמת. רוג'רס, בטון הכי רגוע בעולם, מבלי להראות אפילו סימן אחד של "מנהלות במצוקה", אומר מניה וביה כי מי שלא יגלה רצינות ימצא עצמו על המטוס הראשון חזרה הביתה. את מה שסטרלינג הביא מעצמו לטובת הקבוצה במהלך העונה וכבר בתחילת העונה הנוכחית רואים גם בריאל מדריד וברצלונה. אם זה יעבוד גם עם בלוטלי? נחכה ונראה.

בני תבורי 22 באוגוסט 2014

ולא עברה אלא דקה והקטע המדובר נמצא: (כפיים לתמי אלון)
http://goo.gl/UVvNR8

משה 22 באוגוסט 2014

אני עוד מקווה שזה לא יקרה, אין הרבה שחקנים שאני אוהב פחות, הוא בעיני אחד השחקנים המרגיזים בעולם הכדורגל. אני חושב שרודג׳רס מתנהג ביהירות בהחתמה הזו.
אם זה אכן יקרה אני אעודד אותו בכל כוחי בתקווה שרודג׳רס (שוב) יודע מה הוא עושה.

דני נוימן 22 באוגוסט 2014

באלוטלי חזק ויש לו בעיטה מדוייקת וחזקה אבל התכונה הכי טובה שלו זה שהוא מאד פרובלמטי וצבעוני.
למה זאת התכונה הכי טובה שלו?
כי זה מסיח את הדעת מכך שהוא שחקן בינוני, לא משקיען, לא טכני ולא מבריק (Flair) במיוחד.
יכול להיות שהוא מהיר אבל מעולם לא ראיתי אותו רץ אז קשה לבחון זאת.

המשפט הכי שגור של פרשנים עליו:
"שחקן כל כך מוכשר אבל האופי הבעייתי מפריע לכשרון לפרוץ"
דעתי:
שחקן כל כך לא מוכשר אבל האופי הבעייתי גורם לכולם להאמין שיש משהו מבריק חבוי שם.

wazza 22 באוגוסט 2014

יש לי הרגשה שאתה לא באמת דני נוימן…
נתת ניתוח מדויק!

ניינר 22 באוגוסט 2014

נוימן או לא, זו התגובה הכי מדוייקת כאן

תוהה בדרכים 22 באוגוסט 2014

כל מילה.

הסיפור הגדול עם באלטולי הוא לא האופי אלא העובדה שהוא הצליח לשכנע המון אנשים שהאופי המחורבן שלו הוא כיסוי לאיזה כישרון מדהים שחבוי שם.

אוסבלדו עם יחסי ציבור.

אנדר 23 באוגוסט 2014

לגמרי ! האמירה המדויקת ביותר לגביו בדיון הזה

שי 22 באוגוסט 2014

אני לא חושב שיש דבר כזה "להסביר" משהו לסופר מריו, היגיון הוא… איך לומר? כנראה לא הצד החזק שלו.
אבל בשורה התחתונה רוג'רס הגאון עשה זאת שוב. הפעם הוא מצא איך ללמד את סטארידג' על ערכה של הקבוצתיות.

סטפן הנשו! 22 באוגוסט 2014

לדעתי אין קשר. בסה"כ סטארידג' הוא החלוץ היחיד שיכול לפתוח במשחק צ'מפיונס בסגל ורצו לעבות את העמדה.

ריצ'י מקאו 22 באוגוסט 2014

להגיד שקיוויתי שזה יהיה החלוץ שנחתים יהיה שקר.בכל פעם שהשם שלו עלה, התנגדתי בתוקף. אבל אני חייב להודות שעכשיו,כשזה ממש עומד לקרות, יש לי איזו צמרמורת של התרגשות במורד העורף.אם זה יתחבר זה עשוי להפוך לדבר באמת גדול. מצד שני, אולי הצמרמורת הזאת זההשערו

ריצ'י מקאו 22 באוגוסט 2014

אופס… המשך… אולי אלו פשוט השערות שסומרות מפחד…

wiz 22 באוגוסט 2014

פוסט ענק!

גם אני הייתי שם עליו 16 מיליון.

אנדר 22 באוגוסט 2014

כמו שנכתב בשיר השירים , ״באלוטלי בשמן רענן״ .

אנדר 22 באוגוסט 2014

סליחה, בתהילים צב. מזמור שיר ליום השבת

wazza 22 באוגוסט 2014

שמח בשמחתכם, אני מאמין שהוא לא יאכזב ויישאר קונסיסטנטי, באיזשהו אופן הוא מאוד מתאים לכם מבחינת הגישה

אחד חדש 22 באוגוסט 2014

אחלה פוסט 

לדעתי,  מבחינת כשרון ויכולת הוא מתאים מאוד . בעיטה מרחוק זה משהו שחסר מאוד, את זה באלוטלי יכול להביא.

דבר שיעזור לפתוח הגנות צפופות

בנוסף להוריד לחץ ולתת יותר חופש לסטארידג' 

השאלה הגדולה,  אם היום,  שהוא בוגר יותר הוא מבען שזאת כנראה ההזדמנות האחרונה שלו … אני לא מאמין שנהיה יותר מדי סלחנים. צריך להיות עם יד על הדופק כל הזמן , כי בניגוד לסוארז,  מריו גם בעייתי מחוץ למגרש , וזה אתגר הרבה יותר גדול. 

אבל בסופו של יום הוא ישפט בתמורה במגרש.  ושיהיה לנו בהצלחה !

התפל 22 באוגוסט 2014

על שמו רשום מקום שלישי במונדיאל ומקום ראשון בקופה אמריקה? סוארס היה המצטיין? פורלאן מתהפך בתור הרעמה של עצמו

בני תבורי 22 באוגוסט 2014

התפל,
סחתיין על הרעמה, בתגובה דומה במקום אחר אמרו שפורלאן מתהפך בקברו. לעצם העניין, פורלאן היה המצטיין במונדיאל וסוארז המצטיין הגדול של הקופה אמריקה כולל מלכות שערים. אבל תתמקד בעיקר, מה אתה אומר על בלוטלי?

wiz 22 באוגוסט 2014

מבלי להוריד מאיכותו כשחקן – ראיתי את כל המשחקים של הקופה אמריקה אז, ופורלאן לא היה טוב כלל.

התפל 22 באוגוסט 2014

קבל תסריט : באלוטלי פורח, נהיית קלישאה שליברפול זה מקום לנאקל הדס, טרבלמייקרים שמצליחים בה אחריו ואחרי סוארז.

שחקן בינוני פלוס לדעתי, אני מעדיף להתעסק בתפל, למה אתה מתעקש איתי על העיקר?

באבא ימים 23 באוגוסט 2014

טפל (ההיפך מעיקר) – כותבים בט׳

תפל (חסר טעם) – כותבים בת׳

סתם פרט טפל.

אנדר 23 באוגוסט 2014

אבל לא תפל, הפרט הזה

אבי גלברט 22 באוגוסט 2014

פוסט ענק !לא ,לא בא לו טלי ממש לא בא לי עליו… .

Matipool 22 באוגוסט 2014

אני חושב שזה די ברור שהוא לא האופציה העדיפה מבחינת רודג'רס ( וגם מבחינת רובנו ) והיו כמה אחרים שהוא העדיף .
יחד עם זאת – אני חושב שבמחיר הזה זה די שיחוק ויש לי הרגשה טובה לגבי הבחור . זה אפילו קצת מרגש .

יוסי 22 באוגוסט 2014

כהרגלך בקודש, נהדר בני.
אני מהפסימיסטים שחושב שמריו הוא שור (או עגל יותר נכון) שאף קאובוי לא יוכל לאחוז בקרניו.

עם זאת, הבחור עלה לנו זול. ולכן, אין על מה לדבר:
רכישה שאין עליה הרבה סיכון ולכן מהלך מבריק של הצמד רוג׳רס אייר.

נקווה שהוא יפתיע אותנו . אבל לטובה..

בני תבורי 22 באוגוסט 2014

יוסי,
דוגמא נהדרת. יחד עם זאת, גם אם לא ימצא את מקומו, לא מובטח לו מקום בהרכב ולא מדובר בחתונה קתולית. עוד חמישה חודשים ינואר…

אסף the kop 22 באוגוסט 2014

החתמה מאכזבת ביותר.

בני תבורי 23 באוגוסט 2014

אסי,
אתה מבין מרוח הפוסט שגם אני לא קפצתי מאושר, אבל אני אחכה עם הקביעות שלי. אולי נופתע לטובה.

אבי כלברט 22 באוגוסט 2014

חשבו על דו קרב פנדלים .גאררד,לא בא לי טלי ,בוריני(אם ישאר ) ,למפרט ,ונגיד ג'ונסון (טוב לא ממש ) 5 פנדלסטים מושלמים ! וואו .

אבי גלברט 22 באוגוסט 2014

שיבשתי את שמי …

זהבי לך לליברפול 22 באוגוסט 2014

מבחינת הפרובלמטיות של שני השחקנים זה דומה ללהחליך את ערן לוי בראובן עובד

שלו 23 באוגוסט 2014

אני לא יודע כמה מהעוקבים אחרי בלוטלי, באמת עוקבים…
אז השני גרוש שלי הם אלו:
הוא פשוט לא מבין כדורגל, זה לא אני אמרתי, את זה אמר דה-רוסי.
הוא משחק בלי טיפת הבנה של משחק קבוצתי.
ודה-רוסי עפ"י פרסומים זרים הולך להיות הבסיס של קונטה לנבחרת, הציר המרכזי.
סיפורי חדרי הלבשה מספרים שבמשחק מול אורוגוואי במחצית התכנסו פירלו, זה רוסי בופון ושאר ותיקי הנבחרת עם פרנדלי וסיכמו שנותנים לבלוטלי עוד 15 דקות הזדמנות במחצית השנייה.
כשפרנדלי (הנחמד בחבורה) ניגש להסביר לבלוטלי מה מצפים ממנו אחרי דקה הוא החליט לא להעלות אותו בכלל (שזאת הייתה הבקשה של השחקנים…).
עכשיו תשפטו אותו עפ"י השחקנים על ידם צמח.
חביייר זנטי,
אסטבן קאמביאסו,
דאין סטנקוביץ' שחקנים שמספיק ללמוד משהו מאחד מהם ותהיה שחקן יותר טוב.
המאמנים שלו באינטר מאנצ'יני ומוריניו הם מאמנים של שחקנים שהצליחו עם שחקנים יותר גדולים ממנו.
והם מאמנים של שחקנים.
כל אחד מהם בשלב מסוים רצה להיפטר ממנו.
לא הייתה קבוצה שלא נפטרה ממנו בסופו של יום.
וכל זה בשמונה עונות עד גיל 24.

אוהד 23 באוגוסט 2014

בהחלט החילוף עזר ואיטליה תקפו גלים גלים, אך רק במזל הצליחו לבעוט רק פעם אחת לשער, ורק בגלל שסוארז נשך אז הם הפסידו.
אכן הוכחה שבלוטלי הוא הוא הבעיה בנבחרת.

אני לא טוען שהוא כזה גאון כדורגל, אבל הדוגמה של שמועה מחדר הההלבשה ממש לא מתאימה.

שלו 23 באוגוסט 2014

אוהד זאת דוגמה לאיך קולגות שלו רואים אותו, אם תרצה לנתח את הסיבה למה איטליה נכשלה זה הרבה יותר עמוק.
במקרה בלוטלי היה שם, הבעיה הייתה בחירת השחקנים, מצב הכדורגל האיטלקי, וניהול הנבחרת.
מותר לנבחרת להכשל, מותר לשחקן גדול לתת טורניר רע, זה לא קשור.
אבל שחקן שאין לו הבנה טקטית (ולידו שיחק פירלו, שמבין משהו בכדורגל) שאם תמצא את הרגעים שהוא מביא לידי ביטוי את היתרונות שלו, תראה שזה בד"כ כשיש כאוס על המגרש (כולל נגד אנגליה) וזה דרך משחק מסודר (גם בסיטי וגם במילאן הוא הציל את המולדת הרבה פעמים, וזה היה כשהפכו את המשחק לבלגאן).
ואם תצפה בסרטון בו טוטי מוריד אותו, אז רגע אחרי שטוטי מקבל אדום ועושה את דרכו החוצה, שחקני אינטר (מייקון לדוגמה) טופחים לו, כאילו רוצים להגיד משהו…
אני לא חושב שהייתה קבוצה שעזב ונפרדה ממנו יפה, בדמעה, בצער.
האמת הייתי די בטוח שמילאן תתקע אתו.
שזאת מבחינתו תחנה אחרונה בקבוצה גדולה.

אוהד 23 באוגוסט 2014

והחמאס לא יורים מבתי ספר…

שמועה מחדר ההלבשה?
מייקון טופח על גבו של טוטי?

הוא אכן בעייתי, אבל הדוגמאות שלך הן ממש בדיחה.

שלו 23 באוגוסט 2014

הבנתי אותך, לאט אבל הבנתי.
שיהיה לך לבריאות.

אוהד 23 באוגוסט 2014

גם לך.

שלו 23 באוגוסט 2014

איטליה שיחקה ב 10 שחקנים קצת יותר מחצי שעה,
היא שיחקה נגד נבחרת טובה לא פחות ממנה (מסתבר לפחות בשני המונדיאלים האחרונים)
במיקרו:
היא עפה בגלל המשחק נגד קוסטה ריקה ולא אורוגואי, משחק שאסור היה לה להפסיד.
במאקרו:
היא עפה כי בחירת השחקנים הייתה גרוע, המאמן נכנע לפופוליזם במקום להזמין את השחקנים בכושר הכי טוב בזמן המונדיאל.
ומעבר לכך הכדורגל האיטלקי בשקיעה, החל מפרשת הקלצ'ופולי.

גולן 23 באוגוסט 2014

מבחינת כשרון, הוא שחקן אדיר. לדעתי אם רק ירצה וישאר מפוקס הוא יכול לטרוף את רוב הקבוצות בליגה האנגלית בלי להניד עפעף. יש לו יכולת כיבוש (שחקן 9 קלאסי) טובה מאוד.
הוא לא מספר 10 כמו סוארז, הוא יבשל הרבה פחות.

השאלה היא עד כמה יצליח להשאר מפוקס ולא לעשות שטויות שיפגעו בליברפול ופה ההימור (והסיכון) הם ענקיים. כי הוא בהחלט יכול להשאיר אדמה חרוכה מאחריו.

אני אוהד ארסנל, ולשם לא הייתי רוצה שיגיע :-) אבל אין ספק שיהיה מאוד מעניין באנפילד השנה.

גלעד בלום 23 באוגוסט 2014

הרווחתם אותי בתור אוהד העונה עם הרכש הזה, שחקן עם יצר הרס עצמי מהחזקים שראיתי אבל (כמו עם סוארס) אני עוקב אחריו בכל קבוצה ורוצה שיצליח כי כמו סבתא זקנה יש לי סימפטיה ליצורים האומללים הללו שבורכו בכשרון אבל הם האויבים הכי גדולים של עצמם, אני מעדיף לראות את ההברקות שלו ולפנטז מה היה קורה לו היה מתרכז בכדורגל.

כאוהד שעקב אחריו (וגם הייתי ב-2-0 על הצעירה במקרה שהיתי בישראל באותו שבוע) מאז שהיה ילד והתאכזב מכל השטויות שעשה בקריירה אני מחכה למאמן שייקח אותו ויוציא ממנו עונה או שתיים טובות בלי שערוריות אלא כדורגל נטו, אם רודג׳רס יעשה את זה הוא יהפוך את הדיעה שלי עליו כמאמן (שהוכחה במוטעית לאור העונה האחרונה שבה לקח אותכם ל(כמעט) אליפות)

מצד שני איתו ועם סטארידג׳ בחוד ליברפול יצטרכו לבנות חדר נוסף בחדר ההלבשה רק בשביל האגו שלהם ומראה ענקית כדי שיוכלו לעמוד מולה לפני משחקים ולהסתכל על עצמם.

אני כבר רואה את בלוטלי עושה את התנועה האיטלקית הידועה עם הידיים אחרי שסטארידג׳ אחרי עוד נסיון הבקעה של סטארידג׳ מזווית אפס כשבלוטלי עומד חפשי בעמדה יותר טובה.

משעמם לא יהיה, זה בטוח. אגב, מילה על טוטנהאם שלי-מישהו פה הזכיר את ללאנה- הבן אדם הביא שני בישולים יפהפיים בפיגור 0-1 במשחק חוץ ביורופה קאפ והיה יכול גם להבקיע עוד שניים, בינתיים הוא החתמה מעולה שלנו.

ניינר 23 באוגוסט 2014

לאמלה! ואכן היה טוב לראות אותו בוא נקווה שהשנה הוא יראה מה הוא יודע

dorigil 23 באוגוסט 2014

הפוסט הכי טוב שכתבת. נהניתי לקרוא כל מילה.

matipool 24 באוגוסט 2014

שכחת את הפוסטים של סיפורי ילדות ועבר של בני שפעם הוא היה מעלה אותם בקביעות לקראת סופי שבוע ?

cookie-monster 24 באוגוסט 2014

מאחר ואני לגמרי מסכימה עם כל השלילי הנאמר על הפרימדונה הזו שקנינו, הן בפוסט והן בתגובות עד הלום ,כל שנותר לי הוא לקוות שברנדן יקח את סטיבי, סטארידג' וסטרלינג,וירקום איתם תוכנית סודית לטיפול בפרימדונה.

שם קוד לתוכנית: הגולם שבמעגל.

המטרה:להתל בפרימדונה עד שבטעות יעשה מה שהמועדון צריך ממנו שיעשה. אפילו שהוא יהיה על הספסל. יותר ממה שהוא רוצה. ועדיין להשאיר אותו בפוקוס.

פסיכולוגיה הפוכה.
זה יעבוד עליו.

בני תבורי 24 באוגוסט 2014

קוקי,
את המרענן הרשמי.

cookie-monster 24 באוגוסט 2014

במפרית מקצועית ממני לא תמצא :)

ואגב בחודש האחרון אני גולשת לכאן רק עם האנדרואיד והאתר מתנהג הזוי לגמרי באספקטים מסוימים. הרחבה והגדלה של טקסט כשהתגובות נראות בטור גורמות לאבד לגמרי 4ת המי2וד על האקסט. אבל אני חדשה בעסקי הסמרטפונים אז זה בטח חוסר מיומנות

cookie-monster 24 באוגוסט 2014

את* המיקוד *

גלעד בלום 24 באוגוסט 2014

ניינר, כמובן לאמלה, אני עדיין מושפע מלאליינה של דיפ פרפל, מתיישב לראות אותנו עכשיו מול קווינס פארק ריינג׳רס, הפילו עלינו שני דרבים על ההתחלה, בכלל לאוהד קבוצה לונדונית כל 3-4 שבועות בממוצע יש דרבי

Comments closed