ובכן כן, כולנו קורצקים

יש לי חדשות בשבילכם: כולנו קורצקים (2).

1800402-18

 

כל מי שראה את ערן זהבי מותקף על ידי פרא אדם על מגרש הכדורגל וכל תרומתו לדיון שהתפתח בעקבות כך היו תובנות מסוג: אבל הוא התגרה, אבל שימון מזרחי, אבל פנאן, אבל קדאייב, אבל סופו, אבל ברקוביץ', אבל גרסיה, אבל אובארוב, אבל טביב, אבל בית"ר, אבל המשטרה, אבל האבטחה, אבל השופט, אבל ההתאחדות, אבל ועדת המשמעת, או כמה אני גאה להיות חלק מהפואדים, או חבל שפספסתי…

יש לי חדשות בשבילכם: כולנו קורצקים.

ותחסכו ממני את הטהרנות ואת השאלות הברורות מאליהן אם אני מוכן שהילד שלי יתאמן אצלו, ואת הצקצקנות. כי בא לי להקיא.

אתם לא מבינים איפה אתם חיים. פואד הוא הגיבור שלכם ותלבשו חולצות המפארות את פועלו, כאילו לא מדובר בחתיכת חרא עבריין חסר חינוך שלא מבין שהדמוקרטיה שלו מתחילה ונגמרת בזכות השירה והצעקה ביציע. ותעלו על ראש שמחתכם את דברי העו"ד הגאון – שגם אילו היה נותר הפרקליט האחרון עלי אדמות הייתי מעדיף נעל קרועה על פניו – המצדיק את הפואד בעזרתכם האדיבה.

ואתם, מהצד השני, תביעו בריש גלי תמיכה בפיו פיו של זהבי, ותסנגרו עליו ותספרו מה חוו הוא ומשפחתו רק כדי להצדיק את העובדה שמדובר בכדורגלן ענק ובנאדם קטנטן ותגידו שברקוביץ' סובב את כולם ותחשבו שגרסיה רק סימן לאשתו שהוא לא מבין כמה קילו עגבניות הוא צריך להביא מהשוק בדרך הביתה אחרי המשחק.

ואתם תביאו את סופו, ופנאן ושימון מזרחי, ואתם תעלו באוב את משחק השרוכים. אתם תזכירו לנו מה היה עם קדאייב שעשה ככה, ואת המשחק שהועבר לר"ג ואת כל מה שהרעיל את נשמותיכם כל השנים, וכל זה כדי לא לראות מה באמת מתחולל כאן.

כדי לא לראות איך אנחנו מוותרים על הכדורגל שלנו לטובת הפואדים והזהבים והטביבים, אוכלי נבלות שעושים בנו מעשים מגונים לא בכפייה, כי תמיד אנחנו נהיה שם בשבילם בכדי  לתת להם את ההצדקות המוסריות.

והדיון שמתפתח מכיל את כל מה שלא יביא לשיפור, שלא יגלה שמץ של רצון טוב לקדש את המשחק שכולנו אוהבים ולא יוותר אפילו בשמץ על הצורך להיות צודקים.

פתרונות יש לכם מכאן ועד קמצ'טקה. אתם יודעים בדיוק מה לעשות עם ההוא ועם ההוא, בתנאי שהם מהצד השני כמובן. אנחנו קדושים וטהורים, הם אלה שצריכים להשתנות, אנחנו בסדר. ואם לא היום, אז כשדפקו אותנו פעם.

אתם תחפרו בעבר ותשלפו כל טיעון שחוק שמקדש את צדקתכם, אבל לא תסכימו לוותר לרגע על הגאווה המטופשת להיות שייך. ובינתיים עבריינים יכתיבו לנו את הכללים וישנו אותם כראות עיניהם והפחד הנורא שלנו מלנקוט עמדה, יתחלף בשירי הלל ותמיכה אידיאולוגית.

והדורות הבאים אחרינו, גם להם יהיה ברור שלקנות כרטיס למשחק פירושו להיות נתון לשליטתם של הפואדים, כי מראש אנחנו מוותרים להם. כי אם אני אוהד הפועל, אז יותר חשוב לרצות שואה למכבי מאשר לשלב ידיים נגד הסכנה הברורה והמיידית. ואם אני מכבי, אז הכי חשוב להזכיר את הבובה של אובארוב מאשר לצאת נגד המזהמים.

וכמה טוב שיש קורצקי להסתתר מאחוריו.

ARVE Error: id and provider shortcodes attributes are mandatory for old shortcodes. It is recommended to switch to new shortcodes that need only url

קרלסן-אנאנד II: זה מתחיל
תיקונים הכרחיים לחוק הספורט

120 Comments

כסיפוביץ 7 בנובמבר 2014

מצוין בני!

אנשים מלבישים על עצמם זהויות, אידיאולוגיות, דעות, סימבולים.

כולנו חכמים גדולים.
מעשים בשטח – אפס.
והתוצאות בהתאם.

רועי 7 בנובמבר 2014

מצטרף בני, אכן טור שמסכם בצורה הכי שפויה שראיתי או שמעתי את המצב.

אריק האדום 7 בנובמבר 2014

במשפט אחד: "ערסים ופרחות, האליטות החדשות"

אריק האדום 7 בנובמבר 2014

ואני באמת שמח שמישהו הכניס את ערן זהבי תחת המטרייה של הפואד הזה, ולא בגלל שאני אוהד הפועל. וכן גם ברקוביץ שם, ובעצם כולנו. התרבות פה, ולא רק תרבות הספורט אלא כל ההוייה שלנו הפכה מאוד מתלהמת, מאוד צעקנית וכוחנית.
שום ערך ללמד אותו את הילדים שלך

הרמן וולף 7 בנובמבר 2014

קלאסי.
אך כל כך כואב.

איציק 7 בנובמבר 2014

למה מי אתה… אה….

אריק האדום 7 בנובמבר 2014

במקרה בן גאה לאב ואם עיראקים. הענין הזה של לשייך את ה"ערס" וה"פרחה" למזרחים הוא העניין הגזעני. העניין הוא שזה ממש לא קשור, אלו פשוט שני הגדרות שתפסו בארץ להתנהגות בדיוק כמו זו שאנחנו רואים כל השבוע מאז שפואד פרץ לדשא, אבל בינינו, הרבה לפני שזה קרה.
והתגובה שלך …"למה מי אתה… אה…" אפילו סימן שאלה לא היה שם… מכובד.

Matipool 7 בנובמבר 2014

אריק – נראה לי שלא קלטת את הציניות של איציק ..

אריק האדום 7 בנובמבר 2014

יש מצב, ואם זו הייתה. אז שתי השורות האחרונות CTRLּ+A ואז SHIFTּ+DELETE

איציק 7 בנובמבר 2014

Matipool קלטת בדיוק :-)

דניאל 7 בנובמבר 2014

גם אני יכול לנסות:
"כל מי שראה את המאבטח שניסה לעצור אוהדי מכבי מתפרצים למגרש מותקף על ידי מתפרצים אחרים של מכבי על מגרש הכדורגל וכל תרומתו לדיון שהתפתח בעקבות כך היו תובנות מסוג: אבל פואד ירד להרביץ לזהבי קודם…"

נץים 7 בנובמבר 2014

שוב פעם התחלנו…..

עומר 7 בנובמבר 2014

תגובה גדולה, מקווה שהיא בהומור.

דניאל 7 בנובמבר 2014

גם אני קורצקי :)

מרקוביץ 7 בנובמבר 2014

יש מצב שלא כל העולם מסתובב סביב הדרבי ?? יש אולי חיים אחרים ?
כבר אמרו את זה לפני הרבה זמן: מאחל הצלחה לשני הצדדים.
מרוב גילויי שנאה כבר קשה לעקוב.

מחר אני ושלושת הילדים הגדולים שלי נשיר בגרון ניחר:

שלוש שנים בלב היה לי חור
הוא חשב רק על מאור
ובלילות תפילה לאלוהים
לשיר לו את אותם מילים
אוייויויויו מאור מליקסון
אוייויויויו מאור מליקסון

ולא יהיה אכפת לנו מי אוכל את מי בתל אביב

בני תבורי 7 בנובמבר 2014

גדול!

איציק 7 בנובמבר 2014

גילוי נאות, לא ביקרתי בוסרמיל כ-35 שנה. אני אוהד באר-שבע פאסיוי, כיוון שאני לא חובב גדול של כדורגל (ליגת אלופות רואים רק כשאין משהו אחר סביר מינוס). אני מאוד רוצה שמליקסון יקבל בסוף העונה נקודה יותר ממכבי תל-אביב וקרית-שמונה. ועדיין, גם אנחנו צריכים לזכור איך היו האוהדים שלנו לפני שנתיים שלוש, ולשנן שלנו זה לא יקרה יותר (כן, לנו, כולל האוהדים הפאסיויים). מה שקרה בדרבי בלי בעיות יכל לקרות לבאר-שבע לפני זמן לא רב, ולכן גם יכול לקרות גם בעתיד. אנחנו היום כמו הנגמלים מהכוס המרה שרק אם בטעות יקחו אחת, הכל יחזור במהירות ובעוצמה, ולכן צריכים להיות בפיקוח והשגחה עוד זמן רב.

אריק האדום 7 בנובמבר 2014

הסיבה היחידה שאוהדי באר שבע עושים "נא להתנהג בהתאם" היא שהם מפחדים שאלונה תעזוב. שום שינוי ושום נעליים. אבל בביצה המצחינה שלנו גם זו הצלחה, אז שאפו לכולם, אלונה והאוהדים.

מרקוביץ 7 בנובמבר 2014

יש מידה רבה של צדק בטיעון שלך אריק אבל הרי רובנו מסכימים שהשלב הראשון בדרך לגאולה הוא הרתעה.
אני יוצא מתוך הנחה שלכל קהל יש פואד משלו שרק מחכה לשעת כושר או למנת יתר של אלכוהול-לפני ארבע שנים נפתלי יצחק "שלנו" זרק רימון גז מדמיע ביציע בהיותו בגילופין עם היסטוריה של התנהגות סמי "פואדית" – תופתעו אבל נפתלי ישב בכלא שנה ולאחר שהתנצל המועדון עזר לו להשתקם (בחור אתיופי עם רקע לא קל) . הבחור יושב לידי לא פעם והוא אוהד מופתי.

http://www.nrg.co.il/online/71/ART2/337/545.html

אריק האדום 7 בנובמבר 2014

רק מוכיח את הטענה שלי שהמקרה הזה, של פואד שלנו ופואד שלכם, הוא מקרה פלילי. נקודה. שום קשר לכדורגל. שום קשר להנהלות, אהדה, תרבות ספורט, התאחדות. עברה פלילית, ענישה פלילית ובמקרה הטוב שיקום פלילי.
אגב, שאפו גם לנפתלי.
0 ציניות

איציק 7 בנובמבר 2014

אתה צודק ורק מחזק את מה שכתבתי.

מתן גילור 7 בנובמבר 2014

שום סיכוי שזה היה קורה בב"ש. אין אדם בעולם עם כושר גופני מספיק להגיע מהיציע למגרש בוסרמיל ב-90 דקות.
אולי יהיה שולחן עגול על היום בו זה יקרה בבלוג של נחשון שוחט.

אריק האדום 7 בנובמבר 2014

חושב שדה-באזר זה המקום היחידי שעוד מתחייחס לכל הסיפור הזה עם קצת הומור. בכל שאר האתרים/עיתונים/מדיות יש הרגשה ממש של "יום כיפור" או "רעידת אדמה" כאילו שאין לנו שניים-שלושה אירועים כאלו כל עונת משחקים.

בני תבורי 7 בנובמבר 2014

מצוין מתן :)

איציק 7 בנובמבר 2014

גדול :-)

D! פה 7 בנובמבר 2014

ענק מתן

סימנטוב 8 בנובמבר 2014

גדול

מרקוביץ 7 בנובמבר 2014

איציק ידידי,
אתה צודק והחשש קיים תמיד שנמצא את עצמנו שוב בימים הנוראים בהם הקהל שלנו היה מבחיל אבל אני מאמין (רוצה להאמין ?) שחל שינוי גדול מאוד בקהל שלנו.
קם דור חדש של ארגון אוהדים משכיל שהחזון שלו הוא עידוד ונגד אלימות. ראשי הארגון היו שייכים לכתיבת קוד אתי לקהל יחד עם יועצה של אלונה לאחר תקרית עזורי לפני 5 שנים.

במבחן המציאות לפני העונה הקודמת נשארנו ליגה פעמיים במחזור האחרון. להבדיל מימים האחרים הייתה סובלנות יחסית של הקהל לביצועים המאכזבים.
התמונה רחוקה מלהיות ורודה אבל לפחות בשנים האחרונות אני לא רואה תופעות כמו שיש בקהלים גדולים אחרים.

אגב גם אלונה מאוד גאה בשינוי – היא יושבת אתנו ביציע בכל משחק חוץ ולמרות שלא הכל שם "שיר השירים" רוב הקהל שר ומעודד ועסוק רק בקבוצה שלנו.

לגבי אליפות – ראיתי שתיים בחיי. כל עוד מיטש במכבי אז מה שהיה בכדורסל ב40 שנים האחרונות יהיה תחרות פתוחה לעומת הכדורגל. פה אין פליי אוף או פיינל 4.

איציק 8 בנובמבר 2014

אני מאוד אוהב את השינוי שאלונה הביאה ואם משווים לזינו, להב, ההסתדרות, אין מה להשוות. אני חושב שהיא לא רק מאיימת כי אם גם עוסקת בדיאלוג וחינוך. זה חשוב מאוד. ועדיין יש לי כל הזמן תחושה לא נוחה שברגע שתתחיל ירידה בביצועי הקבוצה, משהו עלול להתפרץ, ולכן חשוב שאלונה תמשיך להיות כל הזמן עם האצבע על הדופק בעיניין זה.

רן 7 בנובמבר 2014

גילוי נאות. אני אוהד מכבי.
אתמול הייתה לי שיחה על אירועי הדרבי עם אוהד הפועל. ןאמרתי לו שאני מסכים שזהבי עשה מעשה לא חכם, חוקי אבל לא חכם. והתגובה שקיבלתי הפילה לי אסימון. אני אוהב את המשחק הזה בגלל מהלכים כאלו, שרונאלדו כובש בקאמפ נאו ומסמן לקהל תירגעו ומשתיק אותם. ששחקן כובש ומסמן לקהל להיות בשקט, או מסמן על האוזן (זה יכול להיות לא שומעים לאוהדים שלו או בואו נשמע אותכם עכשיו לאוהדי היריבה) ושפיםו אינזאגי רץ באמוק אחרי גול קצלה בשפיץ של הנעל כאילו הוא כבש עכשיו את שער המאה. זה כיף שאתה בצד הכובש. זה גם חלק מהחוויה בצד הסופג. זה יוצר את הרצון הזה לנקום להחזיר. זה מיתוג קלאסי של טובים ורעים יש את זה ב WWF או איך שלא קוראים לזה היום.
החבל לדעתי שאנשים שכחו שזה ספורט ושכחו שאת הנקמה עושים על המגרש לפי החוקים.
סלח לי אבל שיניתי את דעתי זהבי הוא שחקן שבשבילו קונים כרטיס הוא מספק הצגה. וכל מי שמטיל בו איזושהיא אשמה שישאל את עצמו איך היה נראה כדורגל בלי חגיגות שערים. לדעתי יבש ואפור ולר מעניין

בני תבורי 7 בנובמבר 2014

רן,
נתת דוגמאות נהדרות אבל קצת מופרכות בהשוואה אלינו, כי אצלנו הכל שחור או לבן, אין אמצע, אין הומור, אין ביקורת עצמית. הנה לך סיפור טרי מהשבוע: האוהדים של ליברפול בברנבאו זיהו את פול סקולס על הדשא עוד לפני המשחק והתחילו להקניט אותו בשירה. סקולס נופף להם בידו לשלום ובאותה שנייה כול אוהדי ליברפול נעמדו וכיבדו אותו במחיאות כפיים. אתה רואה כזו קלאסה אצלנו?
בוודאי שאני בעד חגיגות שערים ולא ממש מבין את הצהוב על הורדת חולצה, אבל הדם הרע שבין אוהדי הפועל לזהבי לא זורם מהדרבי אלא זמן רב לפני כן, ולא היה מזיק אילו היה מוותר על החגיגות מולם. לא כל עת היא עת חיסול חשבונות. הבקעת, לך לשמח את האוהדים שלך, מה לך ולאוהדי היריב?

איציק 7 בנובמבר 2014

בני,
אני מסכים איתך, ולמרות שחושב שהתנהגות זהבי חוקית היא מאוד לא חכמה ומיותרת.
אבל לגבי צהוב על הורדת חולצה אני לא מסכים איתך. החוק צריך להיות שווה לכולם. האם היית מסכים עם שחקנית היתה מורידה חולצה כחלק מחגיגות השער שלה. בלי חולצה מתחת, בדיוק כמו הגברים. אם תשובתך שכן, אז בסדר. אם אתה חושב שזה לא ראוי אז שגם הגברים ישארו עם החולצה. לכדורגל חוקה אחת לכום.

D! פה 7 בנובמבר 2014

איציק – כן!
בוודאי!

ולא מטעמי רצון לראות עוד חזה אישה חשוף. אלא כי הגיע הזמן שגם זה לא יהיה אישו כזה גדול כמו שפעם זה לא היה אישו. כולה ציץ. לא יותר ולא פחות. שתוריד, למה לא? נסחפנו יותר מדי אחרי הפוריטניות האמריקאית.

איציק 8 בנובמבר 2014

D! פה,
אין בעייה. כל עוד אתה עושה דין שווה זה בסדר. עכשיו שכנע את פיפ"א שתסכים לדעתך. זה או לכולם כן, או לכולם לא. לא יתכן שלחלק כן ולחלק לא. אני לא בטוח שהיתי תומך בעמדתך אך אני מכבד אותה.

אדם בן דוד 7 בנובמבר 2014

1. אני אוהד הפועל ולא הייתה לי שום בעיה עם זהבי והתנועות שלו. אני ממש לא חושב שהיית צריך להכניס אותו לקלחת הפואדים.
אני, למשל, חושב שהרגע שרג'י סימן "צ'וק" לניקס היה אחד מהרגעים המרגשים שהיו מעולם בנבא (בגיבוי של 20 שניות של כדורסל מדהים). אני חושב שכשרובי פאולר רץ לקוים וצחק על עצמו היה מרגעי השיא הכי זכורים לי מהפריימרליג. כשאיתי שכטר שאל את ורמוט מול המצלמה "אבל אני לא מבין למה הם לא אוהבים אותנו?" זה היה מצחיק. זה חלק מהספורט, זה לגיטימי. גם אני, בשכונה, זוכר שאחרי שהבאתי גג לתרשיש עשיתי לו עם האצבע כמו מוטמבו.
אני זוכר את מוטי קקון כובש בטדי ועושה תנועות של ציפור מול השלט שקרא לו נחליאלי- זה היה גאוני ומלא הומור.
זה כיף, זה מצחיק וזה חלק מהתחרות. הקפיצה של קנטונה, העליה של ארטסט ליציע- לא.
ערן זהבי נמצא בצד הלגיטימי.
2. לפני כשלוש שנים החלו יציעים 7,8,2 ו13 לשרוק בוז בזמן שירי שואה. אני יודע שאותו הדבר קורה גם ביציעים הצהובים בזמן השיר על טועמה. לא כולנו קורצקי. רובנו ממש לא.

חלק אינטגרלי מהספורט זה שיש מי שאתה בעדו ומי שאתה נגדו.
אין פדררר בלי נאדל, אין מסי בלי רונאלדו, אין מג'יק בלי בירד.
לא צריך לזרוק את המים עם התינוק.
יריבות ספורטיבית היא לגיטימית אבל בתוך מסגרת.
החוקים האלה נפרצו ואתה יותר מצודק שכל מי שמרשה לעצמו להמשיך ולפרוץ את המסגרת בטענה שהוא לא היה הראשון שפרץ אותה הוא עבריין ושהוא מעודד עבריינות.

אולי מה שהכי קשה לי עם האמירה שלך היא חוסר האונים שלי מול המצב.
יכולים לשבת בבלופילד 12 אלף אנשים שסך הכל רוצים להינות ולהתרגש (לשמוח או להתעצב לא משנה) ומשהו כמו מאתיים איש שמצליחים לכפות את המוסר הרעוע שלהם על כולם.

נץים 7 בנובמבר 2014

+100

Matipool 7 בנובמבר 2014

אדם – תגובה מצוינת ומדויקת .

עומר 7 בנובמבר 2014

כל מילה אדם

amitpros 7 בנובמבר 2014

מצוין אדם.

יואלזיניו 7 בנובמבר 2014

אדם, חיכיתי לזה. סוף סוף. +1200

שי אבן-צור 7 בנובמבר 2014

תגובה של חובב ספורט אמיתי.
יש אבל:
זהבי יודע עד כמה המצב נפיץ
זהבי יודע שבכדורגל הישראלי – סליחה, בחברה הישראלית – אין שום קלאסה מהסוג שתארת. יש בעיקר שנאה, התלהמות ותחושת קורבנות מתמדת מלווה שצדקנות ממארת.

ביודעו את כל זה(הוא נראה לי בחור עם ראש על הכתפיים), לא היה קורה לו כלום אם היה נמנע מהפיו פיו הזה(איזה מגוחך וילדותי זה נשמע…), רץ לחגוג עם הקהל שלו ולפחות לא תורם ללבות את בערת השנאה שמאיימת לאכול את כולנו מבפנים.

שי אבן-צור 7 בנובמבר 2014

*בצדקנות ממארת

רניב 7 בנובמבר 2014

ואולי גם שלא יבעט את הפנדלים כי המצב נפיץ ותסכים איתי שגול או נצחון בדרבי בטל בשישים לעומת חיי אדם וכו'?

ככה הוא רוצה לחגוג. איש איש וסגנונו. זה באמת נראה לי כבר בשלב שהחגיגה הזאת בעיקר פוגעת בו אבל ראיתי עוד שחקן אחד בכל ההיסטוריה שמנתחים כך כך הרבה את ההתנהגות שלו (למה לא ברח? למה עשה פיו פיו? )

רן 7 בנובמבר 2014

אדם תגובה למופת ואני חושב ץאתה מתאר בדיוק את מה שאני מרגיש.
אני חושב שהייתה פו הזדמנות לצאת מהקופסא הקטנה שלנו ולהבין שיש פו משהו שהוא מעל אהדה מעל מכבי מעל הפועל מעל הכל. יש פה חציית קו אדום. אני שמח לשמוע שגם ביציעי הפועל שורקים בוז לשירי שואה. אני יכול להעיד על עצמי שאני שורק את אותו הבוז בשירי הגזענות.
אני אסיים בלחדד כשאני שם גול בספיפא נגד חבר מתחעלה מסכת ירידות מטורפת ואם חבר תפס יום גרוע והפסיד כל היום הוא יישמע מזה כל השבוע. זה הכיף של תחרותיות, ואני לא מקבל בכלל את זה שצריך להבין שהקהל בארץ הוא כזה או אחר, כי ככהאנחנו מפסידים מראש

פה איתמר 7 בנובמבר 2014

אדם,
אני גם חושב כמוך. שהפרחחים גונבים לנו את המשחק.

יריב ס. 7 בנובמבר 2014

כל מילה ומוסיף את הצלילה של סוארז לרגליים של מויס ותגובתו המחויכת של מויס. הכל SHOW והם השחקנים, לא האוהדים

רניב 7 בנובמבר 2014

תגובה לעניין,

יש דברים יותר נוראים בעולם מהפיו פיו של זהבי

ערן (המקורי) 7 בנובמבר 2014

תגובה מעולה, תענוג לקרוא, אדם.
ממכביסט

טל המנצ'סטרי 7 בנובמבר 2014

תודה לאל

מעיין אוהד מכבי 8 בנובמבר 2014

אדם, התגובה שלך היא אכן תגובה של חובב ספורט, וראויה להערכה, שלא לומר להערצה.

הלוואי שרוב הקהל האדום היה מתבטא בצורה דומה. לצערי גם חברים קרובים שלי, שהמרחק בינם לבין קורצקי הוא רב, לא הצליחו להתגבר על השנאה המעוורת שלהם כלפי מכבי במקרה זה.

אני בהחלט מסכים עם דברייך. כל חובב ספורט אמיתי יודע שהקנטות הן חלק מהמשחק וחלק מההנאה, בלי אמוציות זה כלום, אבל אלימות היא לא. לכן, חבל ועצוב מאוד שזהבי עדיין מורחק, ושהפועל ומכבי ככל הנראה ייענשו (בחומרה?) על פעילות פלילית ואלימה.

דורון 8 בנובמבר 2014

כל מילה!

ריצ'י מקאו 8 בנובמבר 2014

אדם, +1000 כל כך נכון. אל תפסיקו לחגוג שערים. אל תפסיקו לעקוץ את היריב. זה ספורט ויש המון אמוציות אבל הן צריכות להישאר במסגרת ידועה ובטוחה. מי שלא יכול להכיל את זה צריך לקבל עזרה. העזרה יכולה להיות מבעוד מועד על ידי כלים לעזור לו להכיל או לאחר מעשה על ידי ענישה קשה שתבהיר לכולם שעדיף בכל זאת להצליח ולהכיל את זה.

שור מועד 7 בנובמבר 2014

בני .

כשזהבי הוריד חולצה בדרבי הראשון מול שער 11 ,מה היו תגובות אוהדי הפועל? .

גיסנו 7 בנובמבר 2014

שני דברים בנושא בני:
1) גם כשזהבי כבש בדרבי פעם ראשונה ורץ לחגוג עם אוהדי מכבי בשער 11, שי אבוטבול וסלים טועמה ניסו לשבור לו את הרגליים ולאחר המשחק הודיעו שזהבי מתנהג בצורה לא ספורטיבית ומה הוא צריך לחגוג בכלל ושלא יתפלא אם יום אחד מישהו יעשה לו משהו.
2) לומר שזהבי היה צריך להיות "חכם" ולא "צודק" זה גם כן לתת פרס לחוליגנים. זה שהאוהדים פה דפוקים זה משהו אחר, אם נתחיל להגביל חגיגות כדי לא לפגוע באוהדים בסוף נגיע למצב שאסור לאף אחד לכבוש שער כדי לא לעצבן את אוהדי היריבה חס וחלילה, זה התרסה והם לא יכולים לעמוד בזה.

עכשיו, אין לזה הוכחה, אבל אני משוכנע ב 200% שגם אם זהבי היה הולך לחגוג עם שער 11 בצורה אחרת פואד היה יורד לדשא ותוקף אותו. אני משוכנע ב 200% שזה לא היה אקט של רגע בגלל שהוא היה שיכור אלא מעשה מתוכנן מראש למקרה שזהבי יעיז לכבוש שוב בדרבי. ואגב, אני לא אתפלא אם יום אחד נגלה שאנשים שמספיק מקורבים להנהלת המועדון וחלקם גם חברים בעמותת "האדומים" ידעו על כך.

טל המנצ'סטרי 7 בנובמבר 2014

בני,

אתה זוכר את רובי פאולר מסניף את הקו מטר מאוהדי אברטון?
זוכר את אדבאיור רץ מגרש שלם לכיוון יציע החוץ של אוהדי ארסנל וכשכבש נגדם במדי סיטי?
אני הייתי ביציע החוץ של יונייטד כשאותו פאולר במדי סיטי כבש ורץ לכיוון שלנו וסימן לנו 5 (כסימן 5 זכיות של ליברפול בגביע אירופה)
הייתי גם ביציע של יונייטד במשחק נגד ליברפול כשגארי נוויל נעמד באמצע המגרש, הסתובב לכיוון יציע החוץ של ליברפול ועשה תנועה מתגרה של יששששש אחד גדול ולאחר שריו פרדיננד כבש שער ניצחון בדקה ה 90.
דרבי, משחקים חמים, הכי חמים שיש ולא פחות מהדרבי התל-אביבי ומצד אחד התגרות שהיא סופר לגיטימית מצד השחקנים החוגגים, שזו הדרך שלהם להחזיר מנה אחת בחזרה כנגד קהל אוהדים שתמיד יש לו את הזכות ולהקניט מהיציע. פעם אתה בצד החוגג ופעם אתה בצד שאוכל את הלב ומתעצבן עד השמיים אבל מי שלא מסוגל לעמוד בזה,
מקומו לא ביציע כי בשביל לנצח, צריך גם לדעת איך להפסיד.
ערן זהבי ידע שהפי פיו יטריף את אוהדי הפועל ת"א, זכותו, הוא הרוויח ביושר את הזכות הזו, עובד קשה כל השבוע, מתאמן, משחק מצויין וכובש. הקהל של הפועל מצידו מקלל אותו ללא הפסקה, כל משחק (חלק מהקללות, אלוהים ישמור) זהבי ענה להם בנשק השחקנים, מרגיז את הצד המפסיד אבל חלק מהתשוקה שיש בכדורגל, האידיוט הזה, עלק אוהד, לא היה יכול לשאת את הבושה, בעיה שלו ומקומו בבית הסוהר.
זה עד כדי כך פשוט, לא קורצקי, לא מדינה חרא, לא תקשורת ספורט שמחוזקת בהמון אוהדי הפועל ת"א שמנסים כל הזמן לתת הכשר לשרץ הזה שלהם ולא כל שאר הקשקושים, שחקן חגג וכשמגיע לו לחגוג וגם על חשבון קהל שמקלל אותו כל הזמן ועד לסיבוב הבא שאולי הפועל ינצחו את מכבי ואז בירידה לחדר ההלבשה הם יעשו לו את המוות בחזרה.

גיא 7 בנובמבר 2014

אהדה: יחס חיובי; חיבה; סימפטיה.
כבר כמעט אין אוהדים בספורט הישראלי,
יש "שונאדים".

איתמר 7 בנובמבר 2014

אם פואד היה מצולם בחברון במדי הצבא המוסרי ביותר בעולם מכה פלסטינים/פעילים זרים הוא היה זוכה לתמיכה והוקרה מאותם פוליטיקאים ומאותו ציבור שמגנה אותו עכשיו.
ישראל כל כך רקובה מבחינה מוסרית והישראלים שחיים בהכחשה חריפה של המציאות זקוקים מדי פעם לפואד או קורצקי או טביב כדי לאפשר את הסחת הדעת מהדברים הנוראים שמתרחשים כאן.
פואד מייצג היטב את דמותה של ישראל מודל 2014.

אריק האדום 7 בנובמבר 2014

+(לא מוצא במקלדת את הסימן של האינסוף)

אביאל 7 בנובמבר 2014

כמה שטויות, מתי בדיוק חייל מכה זכה לאהדה ? תראה לי הוכחה אחת, הפופוליזם הדבילי של השמאל נכנס לכל חור – בפעם האחרונה שבדקתי דווקא אוהדי הפועל רואים עצמם כאנטי פשיסטים אז אני לא מבין איך בדיוק זה מתחבר לדברים שלך.

בני תבורי 7 בנובמבר 2014

אוי לא אביאל, הרי בדיוק על זה אני מלין… :(

אביאל 7 בנובמבר 2014

בני – מצטער, אבל יש עובדות ועם עובדות אי אפשר להתווכח, אם ישראל היתה מולדת הריקבון המוסרי כנראה שברצועת עזה לא היו בתים עומדים, במזרח ירושלים היו אלפי עצורים ושאר הדוגמאות, נמאס מאוד מלדחוף את עניין הכיבוש, החוסר מוסר ושאר השטויות שהשמאל המצקצק בלשונו, בדיוק כמו שמרקוביץ׳ הזכיר את דב חנין, הבחור שלא מצליח לחנך את ילדיו בבית (הופכים לפושעים) הוא לא זה שיבוא ויצקצק בלשונו על אחרים.

בטח ובטח כאשר מוציאים שקרים על תמיכה של פוליטיקאים או אנשים מהשורה בחיילים שמכים חפים מפשע.

מרקוביץ 7 בנובמבר 2014

גילוי נאות – אני שמאלני לייט.

בזמן שחבר הכנסת חנין מטיף ומצקצק לנו בשם השמאל ההזוי על היותנו "לא מוסריים" בן אחד שלו הולך מכות בבית המשפט וממשיך שושלת מפוארת של בן אחר שעושה צלבי קרס במגרשי הכדורסל.

ישראל היא מקום לא פשוט בשנת 2014.
אני "מת" על פרשני המוסר או כמו שאשתי מכנה אותי כשאני מתחיל מסע של צדק כלשהוא: "שר המוסר המיוסר".

אריק האדום 7 בנובמבר 2014

לגבי ערן זהבי, אני רק שאלה.
מישהו שם לב שבסרטון פואד רק ניגש לבעוט בכדור (כמו ילד ערס מהשכונה) ובעצם זהבי היה זה שניצב מולו (כמו ילד ערס אחר בשכונה). ואז בעיטה של פואד בכדור ובזהבי (שנעמד ממש מולו) ואז דחיפה של זהבי ואז… יאללה בלאגן.
למה אף אחד לא מדבר על זה? לא ממש נראה כמו הגנה עצמית מכאן. אני "אגזים" וארשום שפואד בכלל לא חיפש לתקוף את זהבי.
כמובן שכל זה לא מנקה גרם אשמה מהטיפש הזה (בלי החולצה) ובעובדה שהוא בעצם עבר עברה פלילית ואמור לקבל עליה עונש פלילי שיינתן במסגרת משפט פלילי (שום קשר לספורט)
החל מ-00:22 – שימו לב…
https://www.youtube.com/watch?v=6HgIPCYSi6Y

עומר 7 בנובמבר 2014

בחייך

אריק האדום 7 בנובמבר 2014

בחיי… נשבע לך. ככל שאני רואה את אני משתכנע יותר. אם התשובה לשאלה הדיבילית מי התחיל חשובה למישהו אז אני חושב שהיא לא כזו ברורה. זהבי הוא ערס (ולא בגלל שהוא מזרחי, אם הוא בכלל כזה), פרובוקטור ואיש קטן (ראה ערך מסיבת העיתונאים) ילד שעלה לגדולה והשתן עלה לו לראש מהר וחזק מידי. הוא שם הרבה יותר מ 5-סנט בקופה הזו.

oded 7 בנובמבר 2014

אם לא הייתי יודע אחרת הייתי חושב שבני שתל את התגובה הזו כדוגמא למה הוא התכוון
תודה על ההמחשה

איתמר המנומר 7 בנובמבר 2014

ערן זהבי לא פחות כדורגלן מאלון מזרחי או זאהי ארמלי.
מה שכן – הוא היה בורג חשוב באליפות של הפועל תל אביב ועל כך אנחנו צריכים להיות אסירי תודה.
הוא לא עבר למכבי כדי לשבור לנו את הלב, הוא עבר כי הוא שחקן כדורגל – זו חובתו, לא רק זכותו לקבל יותר כסף ולהתקדם בקריירה (המאוד קצרה – כמו כל שחקן כדורגל..)
אז השאלה מי התחיל מאוד ברורה, אחי האדום.
בוא נודה על האמת – פישלנו בגדול. כבר כמה שנים שהאטדים מבעירים אש בכולנו, ממש מזל שארזי הלבנון כבר לא אתנו כדי לראות את הבושה.

ערן (המקורי) 7 בנובמבר 2014

איתמר, תגובה שפויה, כנה, ספורטיבית והוגנת כזו מצד אוהד הפועל הינה נדירה ביותר, לפחות בכל הקשור לאדומים אשר בסביבתי הקרובה.
כל הכבוד!

מעיין אוהד מכבי 8 בנובמבר 2014

מה שערן (המקורי) כתב. כל מילה!

D! פה 7 בנובמבר 2014

אריק
הייתי פונה לגוגל שימחקו את התגובה הזו שלך. לא מתאים לך.

גיסנו 7 בנובמבר 2014

אני לא מכיר אותך אבל אתה מגיב בדה באזר אז אני מניח שאתה אינטליגנט.
התגובות האלו שלך מרסקות לי את כל התיאוריה.

עם כל הכבוד, אפילו לתירוצים של העו"ד הפאתטי של פואד יש יותר סיכוי להוציא אותו זכאי מההסבר שלך להשתלשלות האירועים.

אריק האדום 7 בנובמבר 2014

רק תראו את הסרטון עוד פעם אחת, בעיניים ביקורתיות מעט. זהבי יכל להימנע ממנו. מזה. מהגועל נפש הזה. פואד ערס טיפש, זהבי ערס טיפש. פואד פשוט עשה משהו עברייני וירד לדשא.
למרות שאפשר להתווכח על החוקיות של מה שערן זהבי עשה.
מצטער כולם שאני לא עומד בציפיות שלכם. מבטיח לצום 48 שעות בכיפור הבא.

גיל מזימבבואה 8 בנובמבר 2014

תגדיל את הזכוכית מגדלת ותראה גם שחוץ משי אבוטבול אף אחד לא תקף את זהבי, ושירן ייני תקף את ברקוביץ'.

גיסנו 8 בנובמבר 2014

עיניים ביקורתיות של מישהו שלא מסוגל לעמוד בקצת ״פיו פיו״.
אתה ממשיך לתת לגיטימציה לפואדים למיניהם ואתה יכול לכתוב ״פואד לכלא״ כמה שתרצה – זה שקול לגינויים של האו״ם מרוב שזה חסר טעם. כשאתה מחפש סיבות למה זה בעצם בסדר ושבעצם רק זהבי תקף אתה מצדיק ומגבה את העובדה שאוהד פרץ לדשא לתקוף שחקן.

הנה לך תגובה של שחקן שהותקף במגרש ע״י אוהד במדינה קצת יוצר נורמלית.
http://youtu.be/JmOSGlRV4-Y

בוא תגיד לי שוב שזהבי אשם ושהתגובה שלו מוגזמת.

אגב, האדום של השוער בוטל מיידית ונקבע משחק חוזר בו כל הקהל היה מתחת לגיל 12.

דורון 8 בנובמבר 2014

האם היית מגיב באותן מילים אילו ורמוט שם במקום זהבי ואוהד בית״ר במקום פואד?

אריק האדום 8 בנובמבר 2014

משום מה לא רואה את זה קורה

מתן גילור 7 בנובמבר 2014

תודה בני. שבת שלום.

בני תבורי 7 בנובמבר 2014

גם לך מתן.

שור מועד 7 בנובמבר 2014

כמעט שבוע עבר והמקרה , ואני יכול בלב שלם לומר.
הספין הצליח . מתעסקים בערן זהבי ,בפיו פיו, בשחצנות , בזה שהוא חוגג ככה , או חוגג אחרת ( מישהו זוכר שהוא הוריד חולצה וחגג מול שער 11 מה אמרו בהפועל ?) .
מתעסקים בזה שהוא אמר ככה או אחרת , וגוטמן אמר לו זה או זה .

לא מתעסקים בזה שירד אוהד שיכור ותקף שחקן כדורגל באמצע משחק כדורגל , מעשה שאם אני מתרשם מתגובות אוהדי הפועל ,יש לו לגיטימציה לא קטנה בקהל כי " ערן שחצן ועשה פיו פיו ".

בשם השוויון הקדוש מכבי והפועל מואשמים באותם סעיפי אישום .
הקורבן והנאשם נמצאים באותה סירה , פשוט מטריף את הדעת.

אפשר לומר שהפועל ניצחה את הקרב התקשורתי על התודעה לצערי .

רן 7 בנובמבר 2014

התקשורת אדומה לגמרי, וזה היה מלחמה שהוכרעה מראש. לא היה טעם להתעסק בזה בכלל

בני תבורי 7 בנובמבר 2014

שור,
הלכתי שבי אחריך עד השורה האחרונה כי אני חושב שזה לא מעניין. ממש לא חשוב מי ניצח בתקשורת או ביחסי הציבור, חשוב מה יהיה בסופו של דבר עם כולנו, איך אנחנו מחזירים לעצמנו את הכדורגל שהופקע מידינו.

שור מועד 7 בנובמבר 2014

בני .חולק עליך .

כולנו מתעסקים בפיו פיו ,במקום במהות שהיא כשלי אבטחה והתנהגות הקהלים .

אינטרס מובהק של הפועל שמכסה על שנים של הסתה ( ברמת ההנהלה )נגד זהבי .

בני תבורי 7 בנובמבר 2014

שור,
לכאן בדיוק אני חותר, להתעסקות בעיקר שזו ההתנהגות והנובע ממנה. לא אגרר לדיון על מי התחיל, זה לא נכון ולא משרת את המטרה.

אורן 7 בנובמבר 2014

בני,
טור אדיר.מסכים עם כל מלה.לא יודעים לקחת אחריות.

מכביסט 7 בנובמבר 2014

בני,

עם חלק מהדברים בפוסט אני מזדהה מאוד, עם חלק קצת פחות, אבל שני דברים חורים לי מאוד ובעיניי יהיה ראוי אם תערוך/ תבהיר אותם:

1. לקרוא לזהבי בן אדם קטנטן.
מה ההכרות שלך עם זהבי? מה אתה יודע או לא יודע על פועלו מעבר לשעתיים +- השבועיות שבהן אתה (אולי) צופה בו. האם מספיקה חגיגת גול שנוייה במחלוקת בכדי שתחווה דעה קשה כל כך על ערן זהבי האדם. אפילו מבלי להכנס ללגיטימיות/ חוסר לגיטימיות של החגיגה והאם ראוי לשפוט אותו עליה, ראוי שאדם שתרבות ודרך ארץ חשובים לו (ואני משוכנע שהם חשובים לך), יימנע מביטויים פוגעניים פומביים באדם, שייתכן מאוד שאין להם שום אחיזה במציאות (נראה לדוגמא שחבריו לקבוצה תומכים בו הרבה מעבר לתמיכה רגילה בחבר לקבוצה. כמובן שזו פרשנות שלי, אבל בעיניי זו הבעת הערכה ואמון מצידם בזהבי האדם ולא רק בזהבי השחקן.

2. לשים בשורה אחת את ערן זהבי עם העבריין האלים (אין לי שום רצון לתת לו במה נוספת ולקרוא לו בשמו) שתקף אותו. העניין הזה חורה לי הרבה יותר. מעבר לזה שזה נוגד את רוח הפוסט, חברה בריאה חייבת למתוח קו ברור בין גורמים עבריינים ואלימים, לבין אנשים נורמטיביים ושומרי חוק, גם אם שנויים במחלוקת. עוד יותר מכך, חברה בריאה חייבת למתוח קו ברור בין תוקף למותקף. במידה ולא, זהו מתן עידוד, גם ללא כוונה, להתנהגויות דומות ולפגיעה קשה בענף בפרט ובחברה בכלל.

שבת שלום

בני תבורי 7 בנובמבר 2014

מכביסט,
מעודי לא פגשתי את זהבי ואין לי מושג מי הוא ומה הוא בחייו הפרטיים. לא שמתי בשורה אחת עם אף אחד, ניסיתי להדגיש נקודה בה כל אחד מתבצר בצד שלו ולא ימוש ממנו עד שלא יבוא על סיפוקו. עם זאת, הבקעת גול, לך שמח עם האוהדים שלך, עזוב את הפרובוקציות. הקו בינו לבין פואד ברור ומוותר להדגיש אותו שוב ושוב.

זינק 7 בנובמבר 2014

"פואד הוא הגיבור שלכם ותלבשו חולצות המפארות את פועלו, כאילו לא מדובר בחתיכת חרא עבריין חסר חינוך שלא מבין שהדמוקרטיה שלו מתחילה ונגמרת בזכות השירה והצעקה ביציע."

חתיכת חרא עבריין זה בדיוק מה שהוא ושדומיו.
הבעיה היא שלא שכלל המערכות אינן מתייחסות אליו כך.
זה מתחיל בקבוצות ובשחקנים (מבלי להכיר ולדעת אני מוכן להמר שהאיש מדבר עם כל שחקו בהפועל), שאינן פולטות את החולרות האלו החוצה.
ברשויות האכיפה בצורת הטיפול והמניעה. אם הבן אדם מועד לפורענות (ושבע עבירות קודמות הן חתיכת מועד לפורענות) דאגו לסמן או למנוע ממנו כניסה.
ברשות השופטת שמתייחסת לאירועי אלימות, שהנזק הפיזי בהן אינו גדול בקלות ראש מקוממת.
וגם באוהדים (ולא משנה של איזה קהל) שעוד הופכים את הנבלות הללו לגיבורי תרבות עלק…

יואב 7 בנובמבר 2014

בני,
אין לי מושג איך זהבי נאמר באותה נשימה עם פואד וטביב.
עשית סלט מהכל. אפשר לחשוב ״שהיריות״ של סוארז היו פעם בעיה.
אפשר לחשוב שכדורגלנים מחוננים זה מצרך רגיל.
אולי עדיף לערן להנמיך את הלהבות. לא יותר מזה.
האם גם שמעון גרשון אשם ברימון שכוון אליו?
או הפיו פיו הוא רק תירוץ?
אל תשחק לידי אלה שרוצים להרוס את המשחק רק כי לא בא להם טוב ערן בצהוב.

בני תבורי 7 בנובמבר 2014

יואב,
כוריאוגרף מחורבן ליהק את פואד וזהבי לאותו ריקוד לצערי. בוודאי שאינני מייחס לשניהם את אותה אחריות, אבל גם במקרה של זהבי כמו של כל אחד אחר, לא מוכרחים לנצל כל הזדמנות כדי להיפרע ממישהו. לך שמח עם האוהדים שלך, למה לנצל את השמחה כדי להכניס למישהו אצבע בעין? לומר שהוא אשם בכל מה שהתפתח זה לא רק לא נכון אלא בדיוק מה שיצאתי נגדו בפוסט הזה.

גיסנו 7 בנובמבר 2014

בני כפי שציינו בתגובות קודמות גם כשזהבי הלך לחגוג עם האוהדים שלו הוא הואשם בפרובוקציה נגד הפועל ת"א.

יואב 8 בנובמבר 2014

ערן יגיב בשמחת הגול כמו שבא לו. והם יגיבו כמו שבא להם.
כך העסק הזה עבד תמיד.
ערן הוא לא פוסטר שותק ולא דוגמנית. הכל בחוקי המשחק(קיבל צהוב על הפיו פיו).
אם יסורס, כולנו הפסדנו. לבריונות.
אל דאגה, הוא לא יסורס. הוא ערן זהבי.
״המוזהב״.

איש הפח 8 בנובמבר 2014

עצם העובדה שזהבי משחק במכבי ומבקיע היא פרובוקציה לאוהדי הפועל, עם כזאת נקודת התחלה קצת קשה להתמודד. היחס כלפיו מצד אוהדי הפועל חורג מפרופורציה. בגלל זה, אין שום שום היגיון בטענה שהוא מחמם את האווירה.
זהבי תוקע אצבע בעין לאוהדי הפועל בכך שהוא משחק במכבי. בעצם העובדה שאתה מייחס להתנהגות של זהבי חשיבות כלשהי במהלך העניינים אתה נותן לגיטימציה להתנהגות העבריינית של אוהדי הפועל (ולא רק פואד אלא היציעים השלמים שמקללים אותו וזורקים עליו חפצים כשהו הולך להרים קרן) והולך שולל אחרי הספין התקשורתי מבית היוצר של הפועל תל אביב.

איציק 7 בנובמבר 2014

בני, אנצל את הבמה דווקא לסיפור שקשור לכדורגל ועשה לי ממש טוב על הלב.
אני מרצה במכללת אפקה במחלקה להנדסת חשמל. יש לי קורס בסיסי ביומי א' 17:00-20:00. בהפסקה ניגש אלי בחור נחמד ומבקש לדבר איתי. הוא מספר שיש לו בעייה והוא כנראה יפסיד הרבה הרצאות שלי. כיוון שיש רק קבוצה אחת בסמסטר הוא לקח אותה למרות הבעייה. אצלי אין נוכחות חובה אך בכול זאת שעלתי מה הבעייה. הוא אמר שהוא שחקן רעננה מליגת העל וחלק מהמשחקים נופלים על יום א'. איחלתי לו הצלחה, פרט למשחקים מול באר-שבע. הוא אמר שהוא מוכן לסידור שרעננה תאסוף את כל הנקודות עד סוף העונה פרט לאלו מול באר-שבה :-) בקיצור אמרתי לו שיש לו את המייל שלי ושלא יצבור פיגור. אם משהו לא ברור, שישלח מייל ונקבע פגישה לסגירת פערים.
השיחה הזאת עשתה לי טוב. הבחור בגילו הצעיר, שיתכן וישחק עוד 10-12 שנים, לוקח את האחריות על חייו והולך לדאוג למקצוע לאחר הכדורגל. זה לא חשוב אם זה הנדסת חשמל, או ספרות אנגלית, רואה חשבון או כל מקצוע אחר. הבחור רוצה ללמוד; הבחור רוצה להבטיח את העתיד. חיוך גדול, כן ירבו.

בני תבורי 7 בנובמבר 2014

סיפור נהדר איציק.

מרקוביץ 7 בנובמבר 2014

אבל רעננה היא הקבוצה היחידה שלא ניצחנו כבר שתי עונות אז זה נראה שהוא לא עומד במילה שלו.
איזה כיף שזה לא רק סיפור אלא סיפור מהחיים.

אתה בא מחר למשחק?

איציק 8 בנובמבר 2014

השיחה היתה השבוע אז את הנעשה אין להשיב. אולי יקיים זאת במשחקים הבאים ;)
אני לא בא למשחק, כפי שכתבתי, אני אוהד פאסיבי. לא חובב גדול של כדורגל (אפילו עמב"ה ממכבי תל-אביב עוד לא פאנחתי על מי מדובר, בושה :-(). אולי אלך מידי פעם לראות את ישראל ברוך עם קבוצת הכדורסל שלו. אם היתה תחרות שחייה איכותית בוודאי שהיתי הולך. אולי זו שריטה אבל מזה אני נהנה הרבה יותר. שעות שאני מסוגל לראות תחרויות שחייה. בכדורגל אני לא מחזיק מעמד כל-כך הרבה. אפילו לא בכדורסל.

גיל מזימבבואה 8 בנובמבר 2014

איציק אתה מוזמן שבוע אחרון של דצמבר אליפות ישראל בריכות קצרות בבריכה החדשה בוינגייט.
חוץ מהורים אין בכלל קהל גם שהכניסה חינם וחנייה 7 שקל לכל היום.
לדרום יש ייצוג מכובד – עומר, ושחייני הנגב (בית קמה).

איציק 8 בנובמבר 2014

תודה, אולי אגיע. מבאר-שבע זה קצת רחוק, אבל נראה.

מרקוביץ 8 בנובמבר 2014

איציק,
אתה חייב לבוא איתי למשחק – אתה תרגיש את השינוי המרענן ותהיה גאה – בגלל ששער 5 היכן שאנחנו יושבים סולד אאוט אשמח אם תבוא אתנו למשחק חוץ הבא נגד הפועל תל אביב :)

איציק 8 בנובמבר 2014

נגד הפועל תל-אביב גם אם ישלמו לי לא אבוא.
ישבתי עם צעיף ליברפול (בתיק) בין אוהדי ארסנל בגביע החלב ב-89. קפצתי בטעות משימחה כשליברפול הבקיעו. היה מפחיד. אוהדי הפועל מפחידים יותר ;)

גיסנו 7 בנובמבר 2014

מעולה.

מצד שני אין לי מושג איך הוא מסוגל גם לשחק כדורגל (גם בתרבות האימונים של הארץ זה לוקח יותר מ 20 שעות בשבוע, מה שאנשים בד"F מסוגלים לתת לעבודה) וגם לשרוד את התואר הזה.

איציק 8 בנובמבר 2014

שנה ראשונה הוא סיים בהצלחה, כלומר כעובדה הוא מצליח. לא אתפלא עם הוא לא לוקח מערכת מלאה ופורס את הלימודים ל-5-6 שנים. זה ממש לא מוריד ממנו שום דבר ואולי להפך.

גיסנו 8 בנובמבר 2014

לא אמרתי שמוריד חס וחלילה. להיפך. מרשים ושובר סטיגמות חזק ביותר.

מעיין אוהד מכבי 8 בנובמבר 2014

אני וחבריי, בעת היותנו סטודנטים, עשינו חישוב ומצאנו שלהיות כדורגלן בליגת העל זאת משרת הסטודנט המשתלמת במדינה.

סימנטוב 8 בנובמבר 2014

חשבתי שיש לך איזה קצר או איזה נגד שפוקד אותך לאופוזיציה אבל מסתבר שטעיתי…

עמית זילברבוש 7 בנובמבר 2014

בני,
הזדהתי עם הפוסט מצד אחד, היאוש מכך שכל אחד מתבצר בעמדתו במקום להשמיע את הקול השפוי.
אך מצד שני אני מסכים הרבה יותר עם התגובה של אדם בן דוד למעלה.
אני לא רוצה ללבוש חולצה של "זה סופו של.." ולא חולצה של "פואד", ואני לא רוצה לשמוע את פרימו צועק באולפן ולא לראות באתר ערוץ הספורט את רשימת שחקניות הפורנו המובילות. אני רוצה שדברים יראו אחרת פה, לא רק בספורט, בהכל.
ואני חושב שהרוב המוחלט הם כן כמוני וכמוך, ולכן להגיד שכולנו קורצקים זה להכנע ליאוש ולהשלים עם המצב שגונבים לנו את הספורט.
אני מקווה שאנחנו עוד לא שם.

Amir A 7 בנובמבר 2014

איבדתי אותך במשפט על ערוץ הספורט. אתה רציני? זה אומר שבישראל פורנו נחשב לספורט או שספורט נחשב לפורנו?

עמית זילברבוש 7 בנובמבר 2014

בכל היקר לי, אין לי מושג מה הפריע לך ומה אתה מנסה להגיד.
אשמח אם תבהיר את עצמך.
בקשר הפורנו – אני רק אמרתי שאני לא רוצה לראות באתרי הספורט שלי אייטם על דירוג שחקניות הפורנו. מה שלצערי, כרגע כן קיים.

Amir A 8 בנובמבר 2014

הסכמתי איתך לגמרי. פשוט חטפתי הלם מזה שבאתר של ערוץ ספורט היה דירוג של שחקניות פורנו. רק אומר מה אנשי התקשורת בארץ חושבים על אוהדי הספורט ועל אהדת ספורט.

בני תבורי 8 בנובמבר 2014

עמית,
להגיד כולנו קורצקים זה לומר בואו נסכים שיש בעיה ושהדרך לפתור אותה מתחילה בהסכמות. כל עוד כל אחד מאיתנו יסכים רק עם חצי (כן, אבל הוא התחיל…כן, אבל הוא התגרה…) נמשיך לבוסס בחרא.

כסיפוביץ 8 בנובמבר 2014

עמית
מאוד מסכים עם מה שכתבת.
אני חושב שבסוף כל האנשים השפויים רוצים אותו דבר.

השאלה מה אנחנו עושים כשזה מגיע לידי מעשה בשעת מבחן.

והעניין עם הפורנו בערוץ הספורט הוא עוד סיבה לא להקליק באתר שלהם.
כל נגיעה עם העכבר שלך באתר שלהם נותנת סיבה להמשיך ולהחיות את הקורצקים ודוגמניות הפורנו.

שור מועד 8 בנובמבר 2014

אני רק אניח את זה כאן .

חגיגה אחרת של זהבי שלא מצאה חן :

http://www.one.co.il/Article/215273.html

מרקוביץ 8 בנובמבר 2014

לא הבנתי מה לא בסדר מלבד זה שארבל ונוימן שידרו

אדם בן דוד 8 בנובמבר 2014

מרקוביץ- באמת לא הבנת?
אני חושב שאבוטבול התנהג בצורה גועלית.
ואפילו שזה נגד כל תא ותא אדום בגופי באותו הדרבי באמת רציתי שזהבי ישים עוד גול במשחק הזה. רק בגלל העבריין המגעיל הזה שכל מה שהוא רצה זה לשבור לו רגל. זאת הייתה תצוגה מזעזעת של חוסר ספורטיביות

מרקוביץ 9 בנובמבר 2014

באמת לא הבנתי – חשבתי שדיברת על זהבי

סימנטוב 8 בנובמבר 2014

נהדר בני, תודה

אריק 8 בנובמבר 2014

בני מה שחשוב שהנקודה שלך היא נכונה ולהקשיב לאוהדים משני צידי הדרבי השבוע היה עצוב ומייאש.
אבל רבאק, זהבי לא עשה כלום. כלום? שמצדיק לשים אותו בשורה אחת עם כל הפואדים.

בני תבורי 8 בנובמבר 2014

אריק,
זה לא לשים את זהבי עם הפואדים, זה לשים בפרופורציות את הטענות מכל הכיוונים. זה לא זהבי או םואד, זה אנחנו שמקדשים את הוויכוח המטומטם על מי התחיל ומי המשיך במקום להסכים שיש בעיה לכולנו ללא הבדל צבע הצעיף ואם לא נשכיל לצאת נגדה, ייגמר לנו הכדורגל לטובת הפואדים.

ברמן 9 בנובמבר 2014

בני,
הייתי בטוח שכתבת על מצב המדינה והדמוקרטיה והסכמתי בכאב עם כל מילה עד שקראתי את התגובות והבנתי שזה בכלל נכתב על כדורגל.

Comments closed