והנה לכם טיפ חינמי: אם אתם סבורים שארשת פנים מקסימה וחביבות סבאית דיים בהשארת הגה ספינה טובעת בידי רב חובל כושל, עשו לעצמכם טובה גדולה והישארו שכירים.

מנג'ר בכדורגל, כמו גם מנהל מפעל, תפקידו אחד ואין בלתו: לעשות כסף לבעלים.

שוב: מי שמקבל מפתחות למפעל, קבוצת ספורט, מסעדה, חנות או כל עסק אחר שמטרתו אינה אי עשיית רווחים, מקבל אחריות ליצירת הכנסות גבוהות ככל האפשר עבור הבעלים המשקיעים. כל חשיבה אחרת, רומנטית ככל שתהיה, לא רצינית ולא בוגרת.

ולכן טוב ונכון ובצדק עשה ויצ'אי סריואדהאנהפראבה  כשהחליט לפטר את קלאודיו ראניירי, למרות ועל אף ההישג הספורטיבי הבלתי נתפס שלו כשהביא את האליפות לללסטר.

ועל כן נכון עשו ההנרים בליברפול כשפיטרו את רוג'רס ואת דלגליש שומו שמים, לפניו והרבה אחרים ולא פחות טובים באלפי מועדוני ספורט, מפעלים ועסקים כושלים אחרים בעולם.

הגישה הפסאודו-רומנטית שבאה לידי ביטוי בסטטוסים עוקצניים ותילי תילים של מאמרים ופרשנויות שהמכנה המשותף של כולם היה הבעת בוז, נאצות ואיחולי אי-הצלחה למועדון המקסים של לסטר סיטי בעקבות פיטוריו של ראניירי, מגוחכת ומעלה תהיות באשר לבגרות הנפשית של העומדים מאחוריהם. אף כי אין לי כל דרך להוכיח זאת, אני לא יכול להשתחרר מהתחושה כי חלק מהתגובות הכעוסות במקרה הנדון של מי שפיטר את ראניירי, נגועות גם בגזענות, אבל זה נושא אחר לעסוק בו. בינתיים תתבגרו, או שתפתחו עסק ונראה כמה סבלנות תגלו כלפי מי שאינו עומד בציפיות ומפסיד לכם את ההשקעה. נראה אתכם.

 

 

 

כחול זה בלב
מה שתספר לנכדים