ההודעה המוקדמת ביותר לגבי ההרכב שניצח היום את קריסטל פאלאס על משטח הדשא החדש באנפילד סיפרה כי הילד טרנט אלכסנדר ארנולד – שם של שחקן קריקט, ינוח היום. הגיוני.

בתחילת המשחק חשבתי שההרכב של קלופ היה קצת הרפתקני. אנדי רוברטסון כמגן שמאלי בהופעת בכורה בליגה אצלנו, ג'ו גומז הבטחה גדולה שהפסיד שנה וחצי קריירה בגלל פציעה, כמגן ימני, קלאבן מקבל קרדיט ליד מאטיפ. מילנר בעמדה מאוד לא מוכרת בליברפול וסטארידג' מקבל את המפתחות לשער של פאלאס. בסופו של דבר ההגנה נתנה משחק מצוין על אף הזדמנות אחת ויחידה בה הרשו להתקפת פאלאס לאיים ממש על השער ולבנטקה להוכיח שוב את מה שידענו מזמן, הקישור הניע לא רע, ההתקפה יצרה מצבים אבל מצאה את השער פעם אחת בלבד. לא מקום לדאגה, בהחלט מקום לחשיבה יצירתית.

נחמד היה לראות מגן שמאלי עם אשכרה רגל שמאל, נעים היה לראות מגן ימני מבטל כמעט כל סכנה מהאגף שלו וגם תורם להתקפה, לוברן, בכושרו הנוכחי, אינו טוב מקלאבן שיחד עם מאטיפ הציגו משחק כמעט חף משגיאות.

מילנר הוכיח – על אף עונה מצוינת כמגן שמאלי מאונס – כי מקומו בקישור, הנדרסון לקח את ניהול המשחק בצורה טובה, סטארידג' לא הותיר חותם משמעותי על אף המון השקעה, פירמינו עושה המון בהתקפה על חשבון שערים ועל מאנה נגמרו לי המילים. סלאח מתברר כרכש מעולה.

משחק טוב פלוס, שער אחד, שלוש נקודות. זה טוב למחזור שני, טוב מאוד נגד קבוצה שאם אינני טועה תקעה לנו את המסמר האחרון בארון בו שכבו תקוותינו לכרטיס לליגת האלופות ללא מבחנים בעונה הקודמת, לא מספיק טוב להמשך. ההתקפה חייבת להתחדד, החוקה הרי אינה מאפשרת נקודות על מצבים בלבד, ההגנה צריכה להתקשח ובקישור נדרשת עוד עצמה גרזנית.

בסך הכל, סיבה טובה לקום עם חיוך מחר בבוקר.

ניצחון החוץ בהופנהיים
הבנתם?