עוד חוזר הניגון

התיקו (1:1) הביתי עם ברנלי - הסיבות הידועות

בפעמים הבודדות בהן הצליחו חלוצי ברנלי להגיע לרחבה של מיניולה פעם אחת הם הבקיעו ופעמיים כמעט.

בעשרות פעמים בהן איימו חלוצי ליברפול על שער ברנלי, פעם אחת הם הבקיעו ובשאר הן בדקו את האטמוספרה והעלו את ערכו של פופ בשוק.

נכון שהיום מול ברנלי, הצליחו ארנולד ורובו לתמוך לא רע בהתקפה ומאטיפ וקלאבן השתלטו באופן יחסי על האמצע, ועדיין ברנלי הבקיעה בפעם הראשונה בה הצליחו שחקניה בכלל לגעת בכדור ולעבור את החצי, ובשתי קרנות, תשמור אלוהים ותרחם, שתיים בלבד, כשפעם אחת מאטיפ חילץ מהקו ובפעם השנייה מיניולה תרם ברך למאמץ, יכלו להנחיל לנו הפסד שני רצוף.

*

בהתקפה ליברפול שלטה אמנם לחלוטין, אבל כמעטים לא נספרים. שבעים ואחד אחוזי החזקה בכדור, שלושים וארבעה איומים, שתיים עשרה קרנות, תשעה כדורים למסגרת – אחד מהם של סולנקה למשקוף ממטר, עוד פצצה של מילנר לידיים של פופ אחרי הקפצה קרקסית של סטארידג', גם כן ממטר, עוד אחת חדה ויפה של ארנולד, והשאר בעיקר של סטארידג' וסלאח. בין לבין צ'אן, מילנר, פירמינו וקוטיניו בעטו אף הם בתחומי האצטדיון, אך לשווא. וזו אגב, התשובה לך, ארי פולמן, לתהייתך: רבאכ, ברנלי, בבית? כן, ברנלי עם חמש נקודות משלושה משחקי חוץ.

*

ליברפול לא הייתה רעה היום למרות שנאלצה לחלוק בנקודות עם ברנלי. ההרכב שפתח דווקא מצא חן בעיני. חשבתי שנכון לשלב את מילנר בקישור, נכון לתת לסטארידג' לפתוח, נכון להחזיר את קוטיניו לעניינים, נכון לא להרוג את ארנולד אחרי הסיטי ונכון לתת לרוברטסון לשחק כמגן שמאלי. ובמחצית אפילו לא ידעתי להצביע על מי מהשחקנים שצריך, לדעתי, להיות מוחלף. בהמשך באו החילופים של צמד הברזילאים באוקסי וסולנקה שהיו נכונים, אך די כרגיל אצל קלופ, באיחור.

הנה לכם סיפור המשחק ולדעתי גם סיפור המשחקים הבאים, אלא אם  קלופ יוותר על קצת עקרונות או אגו או מה שלא יהיה ויביא מאמן הגנה שזה מקצועו וזליקו בובאץ' יעמיד את החברים לבעוט לשער עד החושך או עד שיתקלפו מהם הגרביים, מה שיבוא קודם. כי אלה בדיוק הבעיות שלנו. הגנה הססנית ולא מאורגנת והתקפה שוצפת אך לא חדה. זה לא מחסור בשחקן כזה או אחר. ליברפול תנצח יותר רק כשבעיות אלה יזכו לתיקון. ליברפול תהיה משמעותית יותר כששחקני ההגנה יידעו היכן לעמוד במצבים נייחים כמו קרנות ובעיטות עונשין ויגיעו ראשונים לכל כדור ברחבה ובקרבתה, ושחקני ההתקפה יהיו תכליתיים ומדויקים יותר. על אלה ועל אלה אפשר לעבוד באימונים. ועד אז, בפוסטים שלי, רק השמות יהיו שונים.

 

 

הניצחון על באזל
עוד אדום. התיקו מול ארסנל

60 Comments

יורגן בלוף 16 בספטמבר 2017

חוץ מהתחת, מדובר באברהם גרנט עם מבטא גרמני

Srtest - ארטסט 17 בספטמבר 2017

כמה ליבערפול מזכירה את מכבי חיפה ולהפך…

רני 16 בספטמבר 2017

קלאבן יכול אולי להיות בלם בקבוצה בליגה ראשונה בישראל. לך לתקציר ותראה שהחל בגול וממשיך בכל התקפה משמעותית של ברנלי הוא לא עומד במקום או לא מכסה שחקן או עוזב את השחקן שלו. בנוסף, גם הוא וגם מאטיפ מפסידים כל קרב בגובה, גם ברחבה וגם לכיוון מרכז המגרש. מאטיפ קצת, אבל ממש קצת, יותר טוב. השורה התחתונה, זו שלישית בלמים (כולל לוברן) שמתאימה לקבוצת תחתית אבל נכללת בסגל של קבוצה עם שאיפות בצמרת. אלו חדשות ישנות שבכל משחק מתגלות במערומיהן מחדש וככה זה לא ילך.
התובנה העיקרית מהמשחק היום, סטארידג׳ פשוט לא מתאים. חמד של בחור עם כישרון וזכויות עבר וזכרונות טובים מעונת הסוארז אבל הוא לא מה שהקבוצה צריכה. סולאנקה בפחות מעשר דקות יצר בגופו יותר מטרות למסירה מסטארידג בכל המשחק. לקחת כדור על קו השש עשרה ולייצר משם בעיטה יש מי שיעשה לא פחות וגם יותר טוב מסטארידג. אנחנו צריכים חית רחבה עם חוש מיקום שהכדורים פוגעים בו וניתזים לשער. סטארידג כבר לא יהיה השחקן הזה.
התוצאה עצמה מבאסת אבל מה לעשות זאת הליגה האנגלית וברנלי היא לא ארסנל. זו קבוצה קשוחה ומאורגנת שכמאמר הקלישאה עוד תעשה הרבה צרות.

אריאל גרייזס 16 בספטמבר 2017

באמת שקשה לי לבוא למישהו בהתקפה בטענות. הגיעו למצבים, שיחקו נכון מול קבוצה שמסתתרת, בעטו למסגרת. חוסר מזל רצחני, אין לי דרך אחרת לקרוא לזה.
הדבר שמטריף אותי זה שהיו לנו עשר קרנות ולא הוצאנו מהם אפילו רבע מצב בעוד ברנלי הגיעה לשתי קרנות ושתיהן הפכו לכמעט שער. זאת אינדיקציה לחוסר הכנה וחוסר תרגול של מצבים נייחים.
וזה באמת בלי לדבר על עוד גול רך

אסף the kop 17 בספטמבר 2017

רק שהסיפור של הקרנות קורה כבר 15 שנים לפחות…

בני תבורי 17 בספטמבר 2017

לא מדויק, פעם היו הנשוץ והיפיה שידעו לנגוח

אריאל גרייזס 17 בספטמבר 2017

קורה מלא זמן, לכן זה מטריף חוסר השיפור. אם כבר, הולכים אחורה – בעונת הכמעט אליפות סקרטל הבקיע שישה שערים (עוד כמה עצמיים, אבל בקטנה), אני זוכר גול נגיחה של סטיבי מול אברטון. בשנתיים האחרונות – יוק. כלום.

צור שפי 16 בספטמבר 2017

ההתלבטות שלי לאורך כל המשחק היתה בשאלה אם סלאח הוא יותר נכס או יותר נטל. הוא תורם המון להתקפה (כולל הגול כמובן) אבל מצד שני קבלת ההחלטות שלו לקויה וככל שהמשחק התקדם היא נהייתה גרועה יותר. הוא גם ממעט לחפש מסירות לשחקנים בעמדות טובות משלו. לבעוט הרבה לשער זה נחמד אבל אצלו זה מוגזם.

סהר 16 בספטמבר 2017

צור תגיד אתה ראית את המשחק ?…

בני תבורי 17 בספטמבר 2017

הוא לגמרי לא טועה, התרומה של סלאח אדירה ועם זאת יותר מדי פעמים הוא לוקח בעיטה לשער כשיש לו אפשרות למסירה לשחקן קרוב ופנוי ממנו. כך היה אתמול לפחות שלוש פעמים.

משה 17 בספטמבר 2017

אני חושב שהוא קצת קיצוני, שחקן שמבקיע כמעט בכל משחק מאז שהגיע לא יכול להיות נטל. עם זאת אין ספק שקבלת ההחלטות שלו לא טובה למרות שבמשחק אתמול זה תופס גם לסטאר, קוטיניו ואחרים.

dmc 16 בספטמבר 2017

מסכים עם המסקנה. רק עניין פרטני אחד – לדעתי סטארידג' לא צריך לפתוח. הוא שקוף כל כך שזה כואב. גם לסלאח יש רק שמאל, אבל הוא עושה תנועה, מוסר, פותח שטחים וכו'. סטארידג' דואג להיות פנוי לבעיטה, ולא מחפש למסור גם אם יש עליו ארבעה שחקנים. הכל צפוי ואיטי. מסיט שמאלה, לוקח עוד צעד שמאלה, אולי עוד אחד, ואז בועט. הוא עושה את זה לא רע, אבל חוץ מזה אין כלום. כמחליף מול הגנה עייפה זה יכול לעבוד אולי. כפותח הוא גורע מהמהירות והזרימה

אריק האדום 16 בספטמבר 2017

בינתיים עובד לכם יופי שאתה כותב ולא אריאל…
גלורי גלורי

קפיטולניק 17 בספטמבר 2017

צריך לעבור לשיטת רוטציה

עידו אלון 16 בספטמבר 2017

קלופ אמר שיכולנו להגן טוב יותר בשער של ברנלי.
ומנקודת התצפית היוקרתית שלי בספה אני אומר: נו שיט שרלוק, בגול הזה, ובשתי הקרנות שבנס לא נכנסו, ובחצי מהגולים העונה ובעונה הקודמת.
תלמד את הבחורים הגנה או תביא מישהו שיעזור לך בזה.
ומי שמתפלא על הנייחים שייקח את הסטטיסטיקה הזו: לליברפול אין אף שחקן בין 70 הנוגחים הטובים בליגה. מספר 70 זה קלאבן, כן? וזה בליגה של גולים מנייחים.

בני תבורי 17 בספטמבר 2017

זה נתון איום ונורא

יאיר אלון 16 בספטמבר 2017

משחק טיפוסי לקבוצה ששווה 5-8

בני תבורי 17 בספטמבר 2017

חכה עם משאלות הלב שלך יאיר

אופיר 16 בספטמבר 2017

לא כל יום ארסנל

ערן (המקורי) 16 בספטמבר 2017

רבע שעה אחרונה, כשהיה לחץ כבד שלנו אבל הרגשתי שלא נבקיע, הייתי כל כך מבואס שעברה לי המחשבה "מה אני צריך את זה, למה לי לאהוד, אם לא שמים גול אני פורש מלאהוד לפני שחוטף התקף לב"

משה 16 בספטמבר 2017

בדיוק מה שעבר לי בראש ״למה אני צריך את זה לעזאזל ?״

Matipool 17 בספטמבר 2017

עובר גם אצלי בראש לפעמים אבל מהר מאד נעלם עם התקווה לגבי המשחק הבא.

שוטף פלוס (ק)שישים 16 בספטמבר 2017

לא מסכים לגבי מה שרשמת על ברנלי.
אם הייתי אוהד שלהם הייתי יותר מגאה על הדרך והתוצאות…
קבוצה מציאותית שעובדת קשה על המגרש ללא סטארים,אפילו שחקן שהיה טוב שם מכרו לליברפול – החלוץ האנגלי שנפצע.
ברנלי ניצחו את צ'לסי עשו תיקו עם טוטנהאם וליברפול…ודווקא הם כן הגיעו למצבים במשחק…אם אתה רוצה לראות משחק בונקר תסתכל על טוטנהאם סוואנסי,טוטנהאם יכלו לשחק גם בלי שוער התוצאה הייתה זהה.

העיקר רבים כאן בפורום רשמו שהם מרוצים מהסגל ואין צורך בחיזוק…סטארידג' רגלי זכוכית לא בכושר,שהוא בכושר הוא עושה שער מכלום, ואין גולר,בטח לא פירימינו.
סלאח מתגלה כנקודת אור.
הטעות בשער הייתה של קלאבן
ייתכן שהיה חסר איזה מסירת עומק או בעיטה מרחוק של הנדו.
קוטיניו נראה כמו שחקן מיואש שמחפש לבעוט כדור על חבריי ההנהלה שביציע.
וקלופ חוץ מלחשוף שיניים לשופט ה4 נראה שאין לו ווינרים שיעלו מהספסל לעשות את ההבדל…
ולמי שלא ראה בלם ברנלי שהביאו מברדפורד כתחליף למייקל קין שעזב שם פולני כזה קרקובסקי חתיכת בלם אגדי- עושה רושם שזה מה שהיה חסר לליברפול בהגנה,ועוד במחיר נזיד עדשים

רובי פאולר 16 בספטמבר 2017

לא ראיתי את המשחק אבל אני יכול כבר לתת ציונים על עיוור
אוףףף

גלעד בלום 16 בספטמבר 2017

לא ראיתי אותכם אבל תיארת בול את המשחק שלנו נגד סוונסי שעשו בונקר ציני שלא מתאים למועדון , באליפות זוכים מועדונים עם יכולת לתת את הגול המגעיל בסוף מול בונקר, מקווה שהליגה לא תברח לנו ולכם , צריכים תיקו מחר בדרבי הלונדוני וגם בזה הפרטי של ויין רוני, שנה טובה

שוטף פלוס (ק)שישים 17 בספטמבר 2017

לא הבנתי מה פוצ'טינו ניסה לעשות טקטית ובמיחד בחילופיםףנכון ב10 דקות הראשונות של המחצית זה עבד כי לא הבינו את המיקום והתפקוד של סון…אבל אחר כך פשוט המכונה לא עבדה.
להסיט את טריפייר לשמאל? הוא יודע להרים רק עם ימין
להכניס את אורייר כמגן שהוא בעיקר דיפנסיבי כווינגר?
ואם כבר הכנסת את יורנטה כמעט שלא היו קרוסים בשבילו.

הוא היה צריך להשאיר את טריפייר בימין סון בשמאל או אם כבר להכניס את דייויס – להוציא את סיסוקו ולהכניס את יורנטה במקומו…אולי שחקן אחד פחות במרכז המגרש אבל עם 85 אחוז החזקת כדור לא מנצחים משחק.

אריקסון ועלי עם משחק מאוד חלש-האם ניתן להאשים את האלופות כגורם לעייפות או נאחס וומבלי?

קלמנט מבין שהוא קבוצת תחתית ושהוא היה חייב למכור את הנכסים שלו בדמות יורנטה וסיגורדסון,כמו שגם רוב הרכישות שלו היו מושאלים…מה שנקרא כדי לקחת נקודות צריך לשחק מכוער,וזה מה שהיה להציע מול טוטנהאם

גור אילני 17 בספטמבר 2017

רנאטו היה נראה כמו לוחם ממטכ"ל שקיבל עונש להעביר שבוע בגדודים. לא הבין מה הוא עושה שם

טל 12 17 בספטמבר 2017

ההרכב מצא חן גם בעיני. הרוטציה הכרחית וגם לפתוח עם סטארידג' וקטיניו מול הצפיפות הצפויה נראה לי רעיון טוב.

חבל שסטארידג' כבר לא מה שהיה או חלוד. הוא לא הצליח ליצור לעצמו מצבים טובים כמו שהוא יודע. אבל נדמה לי שגם המשחק המסודר פשוט לא היה מספיק מסודר. חסרה לי תנועה נכונה ללא כדור. היו הרבה שחקנים שיודעים להכניס כדור טוב לרחבה כמו למשל הצעירים ארנולד ורוברטסון וגם מילנר המנוסה, אבל חסרה תנועה נכונה , אף אחד לא רץ מאחורי הבלמים.

פירמינו היה צריך להיות מוחלף בשלב מוקדם יותר, הוא נראה
לי ממש גמור. גם צ'אן היה די עייף. היה מקום להחליף גם
אותו בערך בדקה ה 60, לדעתי, יחד עם פירמינו.

חבל שסולאנקה לא כבש בסוף.

אסף the kop 17 בספטמבר 2017

זה אותו המשחק כבר מאות פעמים. משהו דפוק ב DNA של המועדון הזה.

הגנה חרפה, התקפה אימפוטנטית, מאמן עם תוצאות גרועות משל רודג'רס.

כדורגל מטומטם.

לסיכום: גועל נפש.
שתסתיים כבר העונה המכוערת הזאת.

http://www.mirror.co.uk/sport/row-zed/liverpool-fans-shock-see-comparison-11168651

באבא לילות 17 בספטמבר 2017

אין כמו אוהדים שזורקים את המגבת כבר בספטמבר… אין… מזכיר מאיפה בא הכינוי לוזרפול…

אסף the kop 18 בספטמבר 2017

מה הקשר ?
אתה רואה חרא של כדורגל ומערכת שלא מנסה ללמוד מטעויות. שנים שההגנה על הפנים והיא מקרינה על כל הקבוצה. שנים שהקישור אנמי ואין גרזן אמיתי. שנים שאתה בעצם רואה את אותו משחק של קבוצה שלא יודעת להתמודד עם מי שבאה לסגור משחק. שנים שלא יודעים להרים קרן. שנים שלא יודעים להתגונן מכדורים חופשיים.
הקיצר, אני לא משתמש כמוך במושג לוזרפול, אבל לוזריות היא החשיבה שמבלי לטפל טיפול ממוקד בבעיה, היא תחלוף מעליה בכוחות עצמה.

ran 17 בספטמבר 2017

טל מעלי ציין וצדק שפירמינו וצ'אן לא היו צריכים לשחק יותר ממחצית ולדעתי אוקס היה צריך לפתוח ופירימינו היה מחליף במחצית. את קוטיניו אסור היה להחליף אתמול.
אם זה היה משנה את התוצאה? לא יודע, רק נראה יותר נכון.
בכלל אוקס נראה כרכישה מיותרת כאשר קיים חוסר אמיתי בבלם, אבל זמנים יגידו.
הסיפור עם ההגנה הוא סיפור עצוב שאין לי מושג איך פותרים מבלי להחליף את כולם, בכלל דעתי שאת ארנולד היה צריך לשלוח לשנת התחשלות שיעשה את השגיאות אצל מישהו אחר.
ההתקפה שלנו בלי מאנה בינונית ותלויה לחלוטין בסאלח.
מדאיג אותי שבתרחיש של אי עליית שלב בצמפיונס ומקום 8 ומטה בליגה תגרור איתה סיום תפקידו של קלופ ולחזור למאמנים שברור שלא ישדרגו את הקבוצה.

בני תבורי 17 בספטמבר 2017

אל תדאג, קלופ כאן להישאר להרבה שנים, תן לאוהדי קבוצות אחרות להיות מודאגים.

אריאל גרייזס 17 בספטמבר 2017

קוטיניו הוחלף כי היו לו התכווציות, לפי קלופ

בני תבורי 17 בספטמבר 2017

נכון, הוא ביקש חילוף.

ישרון 17 בספטמבר 2017

לא יודע… אהבתי את קלופ עוד בדורטמונד אבל הוא מתחיל להרגיש לי כמו one trick pony אין תוכנית מגירה למקרה שמשחק הלחץ לא עובד, החילופים תמיד 10 דקות מאוחר ממה שהיה צריך להיות.

אבי גלברט 17 בספטמבר 2017

אין לי ,ריק לי ,נמאס לי… .

אריאל גרייזס 17 בספטמבר 2017

אחרי שהיה לי יום שלם לחשוב על המשחק הזה, אני מוכרח לבוא קצת עם גרסה הפוכה – הפאניקה של אוהדי ליברפול היא מגוחכת.
רק להזכיר – ברנלי ניצחה את צ'לסי בבית שלה. הוציאה תיקו אצל טוטנהאם. רק אתמול טוטנהאם יצאה ב-0-0 מול סוונסי.
בנוסף, ליברפול לא שיחקה רע. ספגה גול טפשי, כן. אבל זה לא היה מהמשחקים האלו שנה שעברה שהכדור עובר ברגליים של שחקני הקישור ולא מצליחים לפרוץ את הביצורים של היריבה. המשחק היה נכון מאוד. שני המגנים תמכו בהתקפה, עלינו בהרכב של רביעיה התקפית והגענו להרבה מאוד מצבים שלא נכנסו בגלל יום מצוין של השוער וגם חוסר מזל שלנו. באף מועדון אחר לא היית רואה פאניקה אחרי משחק כזה. בליברפול – העיניים כואבות מלקרוא את התגובות של האוהדים. בתור אוהד זה מביך אותי. והבעיה היא שזה מייצר לחץ על המועדון שבסוף אנחנו יודעים בדיוק איך נגמר.
הלו, מחזור חמישי. יש 38 מחזורים לעונה. תירגעו.

ארם אבירם 17 בספטמבר 2017

צודק

אסף THE KOP 17 בספטמבר 2017

אריאל,

אל תתנשא.
מה הקשר לפאניקה ?

מצביעים על נקודה שלא מטפלים בה כבר שנים – חרא הגנה והתקפה אימפוטנטית. חוץ מזה – תאמין לי, אם יעלו ל-youtube מקבץ של הגולים המצחיקים ביותר באנגליה, ליברפול תככב שם עם ספיגה של מרבית השערים.

הנה שאלה פשוטה – האם שליברפול מובילה ב-2 או אפילו ב-3 שערים, אתה לא נמצא בתחושה שההפרש הזה לא מספיק ? שתכף נהפוך איזה אלמוני מהיריבה לגיבור ?

כמה שוערים ושחקנים שלא כבשו לפני או אחרי ליברפול, קיבלו את 15 דקות התהילה שלהם בגלל הנוירוטיות של הקבוצה הזאת ?

אל תהיה מובך, תכיר במציאות ואז יהיה אפשר גם לנסות להתמודד עם המצב. לשבת ולחשוב שיהיה יותר טוב ככה מכלום זה, אעפס, קצת אינפנטלי.

אתה מרוצה מההגנה הזאת ?
אתה מרוצה מההתקפה הזאת ?
אתה מרוצה מהקרנות שליברפול מייצרת ?
אתה מרוצה מהאופן שליברפול מתגוננת מול קרנות ?
אתה מודע לכך שב-8 העונות האחרונות ליברפול חוטפת 44 שערים בממוצע בעונה ? (לשם השוואה, צ'לסי -33, יונייטד – 36, סיטי – 37, ארסנל – 41). כמה נקודות זה עולה לקבוצה בכל עונה ?

אל תתנשא.

ארם אבירם 17 בספטמבר 2017

אחת הבעיות הכי גדולות של ליברפול זה שכשהיא סופגת שער מצחיק מיד מתחילה עדת המקוננות: נגמרה העונה, אפשר ללכת לים, לפטר, לקנוס ועוד ועוד. כשצ'לסי סופגת שער מצחיק זה פשוט שער שהיא ספגה. המעמסה הזאת פשוט מפרקת את הביטחון של השחקנים ואין מוצא. התפקיד של קלופ הוא לשחרר את הלחץ הזה. זה לא פשוט.

אסף THE KOP 17 בספטמבר 2017

ההבדל הוא שצ'לסי חוטפת שער מצחיק פעם בשנתיים.
ההבדל הוא שצ'לסי חוטפת בממוצע 0.87 שערים למשחק וליברפול 1.15 שערים למשחק. לא בעונה אחת, לא בשתיים, אלא בממוצע של כמעט עשור.
ההבדל הוא שבצ'לסי משחקים שוערים מהמעלה הראשונה.
המצחיק הוא, שליברפול בכלל מעזה להשוות את עצמה לצ'לסי, עם הגנה של אליצור עמנואל.

ועוד לא דיברתי על היכולת ההתקפית.

אריאל גרייזס 17 בספטמבר 2017

צ'לסי היום סיימה בתיקו אפס עם ארסנל שליברפול פירקה. אני בטוח שאוהדי צ'לסי בוכים עד מחר כמו אוהדי ליברפול אחרי תוצאה רעה, נכון?
כן, יש בעיות שצריך לתקן. ובעיות שקיימות הרבה זמן ומרגיזות. אפשר לקטר על זה. אבל אוהדי ליברפול שבספטמבר שולחים את הקבוצה לים הם בעיניי והיסטריים. אתה רוצה לקרוא לזה מתנשא, שיהיה לך לבריאות. אני מעדיף להיות אוהד שפוי שלא נמצא במרה שחורה כל פעם שהקבוצה לא עומדת בציפיות הלא ריאליות מלכתחילה שלו

אסף the kop 17 בספטמבר 2017

עפ השפיות שלך הבינוניות תהיה לחם חוקינו.
נקווה שיש במועדון מי שמזהה את הבעיות ויודע גם לטפל בהן.
אני בספק.

אסף the kop 17 בספטמבר 2017

עם

ושיהיה לנו חצי מההשגים של צלסי ב 10 השנים האחרונות, יהיה זה בלתי יומרני להשוות בכלל את ליברפול אליהם…

אריאל גרייזס 17 בספטמבר 2017

לדעתי זה בדיוק להיפך, הלחץ במועדון כל פעם שמשהו לא עובד הוא זה שגורם לבינוניות הזאת

אסף the kop 17 בספטמבר 2017

אז שילכו לפסיכולוג.
שבריריים שכאלה.

משה 17 בספטמבר 2017

אני מסכים לגבי ההגנה אבל אתה לא יכול להביא נתונים שמצביעים על עליבות ההגנה מצד אחד ומצד שני לקרוא להתקפה אימפוטנטית תוך התעלמות מהנתונים המצויינים של ההתקפה בעונה שעברה ומכמות השערים היפה שכבשנו עד כה אפילו השנה.

אסף THE KOP 17 בספטמבר 2017

אפשר לעשות גם על זה ממוצעים.
אבל אם לצורך הדיון, שאתה לוקח את מה שכבשו עד כה – 9 שערים, לעומת מה שספגו עד כה – 9 שערים, אתה מקבל סוג של אלופת תיקו.
אז נכון שהיו נצחונות והפסדים, אבל תכלס, אלה מספרים של קבוצת אמצע טבלה סימפטית.

גל 17 בספטמבר 2017

מסכים עם אריאל.
אסף, זה מתסכל גם אותי אבל יש קבוצה טובה וחסר לנו מזל.
ברור שההגנה עושה יותר מדי טעויות ושזה היה שבוע לא טוב אבל העונה ארוכה. גם מול סביליה וגם אתמול 4-1 לנו היה יותר משקף.
זה כואב אבל אני מאמין בקלופ ובקבוצה הזו.
רואים שיטה מובהקת והסגל עמוק. רצף של 2-3 נצחונות והקבוצה תרוץ יפה. אמנם צ'לסי, סיטי ויונייטד עדיפות כרגע אך ארסנל וטוטנהאם לא מרשימות.

אסף THE KOP 17 בספטמבר 2017

אני מקווה שאני אהיה זה שיאכל את הכובע.
המחשבה שמעסיקה אותי כרגע היא כמה נקבל מלסטר בשלישי ובשבת ?

שי 17 בספטמבר 2017

+1 לאריאל
קודם כל קצת כבוד לקבוצה מאומנת ומסודרת שבאה לשחק משחק חוץ ולא הייתה רחוקה לקחת לנו נקודות. היא ידעה לצופף ולצאת קדימה דרך השטחים הפתוחים באגפים (בעונה שעברה פשוט היו מעיפים את הכדורים לאמצע ואז החלוץ היריב היה מצליח לגנוב כדור אחד ולפורר לנו את ההגנה). בזמן שנתנו להם לשחק, הם גם הראו שהם יודעים להניע כדור ולהרחיק אותנו מחצי שלהם. ככה קבוצה מוגבלת מוציאה את המקסימום. אסור לזלזל בקבוצה של הג'ינג'י והיא עוד תיקח נקודות מקבוצות צמרת – וכמו שאריאל כבר אמר היא לקחה 3 מצ'לסי ותיקו עם טונטנהאם בחוץ.
דבר שני, אין שום קשר בין ההתקפה האנמית של שנה שעברה, שבמשחקים מול בונקר חיכתה לנס של קוטיניו או שאולי איזה הרמה מקרית לרחבה תתגנב לשער. אתמול היו לנו הרבה מצבים, לא מעט מצבים טובים, של הרבה שחקנים, מכמעט כל נקודה ברחבה של ברנלי. מה לעשות לא נכנס. ממול הייתה קבוצה מסודרת עם בלם (לקח לפחות שני גולים) וושוער שתפסו יום. קורה.
ואין מה לעשות אסף, אימפוטנציה – רק ביטחון עצמי שיבוא עם הגולים יכול לפתור את הבעיה הזו, רק צריך שהם יכנסו….

וזה מוביל לבעיות:
1. אין קילר – מישהו עם אינסטינקט לגולים. האמת שיש קילר אחד, אבל הוא בחוץ לעוד שני משחקים ומשחק בכנף ולא באמצע.
לא פירמינו ולא סטארידג' ובינתיים לא אף אחד אחר. פעם אחרונה שהיה לנו – כמעט לקחנו אליפות.
2. הגנה – זה הדבר שבאמת משגע ואין לו כוח אפילו להתחיל להוסיף. אולי שצריך להביא ויני ג'ונס מהוליווד שילמד אותם איך עושים הגנה, או לפחות שיעשו כאילו, אבל שזה יראה אמין…
3. קלופ לא יודע לנהל משחק. הוא פשוט לא יודע. עד התיש את קוטיניו, והחילוף הכפול לקח מאיתנו את השליטה על המתרחש במגרש. אי אפשר היה לעשות את זה בדירוג?
בכלל, אני לא זוכר חילוף מוצלח אחד של קלופ בכל התקופה. אולי אני טועה. אבל אני זוכר אינסוף חילופיים סתמיים – שנעשו מאוחר מדי או מבלי לשנות משהו במומנטום של המשחק – או חילופיים הרסניים.
וזה הדבר שהכי מדאיג אותי עם קלופ…

אסף THE KOP 17 בספטמבר 2017

לא מסכים.
ביטחון עצמי יבוא מהגנת ברזל ושקט בחוליה האחורית.
אני מעדיף הגנה שלא סופגת על פני התקפה שמתקשה להבקיע (כרגע, "זכינו" גם בזה וגם בזה…).

רני 17 בספטמבר 2017

1+ שי

שלושת הנקודות שציינת מתארות את התמונה במדויק וצריך לציין שנקודות 1 ו 2 נובעות מנקודה 3.

אך ורק קלופ אחראי לכך שאין לקבוצה בלם אחד (לא שניים לא שלושה , אין אחד !!) ברמה גבוהה ולא גולר. אחד כמו דייגו קוסטה שרב עם כולם ולא מתחבק עם המאמן בחילוף וכן מבקיע מרבע מצב.

עומר 17 בספטמבר 2017

אני יודע שזה שאלה אינדיבדואלית.. אבל מה רמת הציפיות הממוצעת של אוהדי ליברפול?
מה ההבדל בין ליברפול הזאת לליברפול של ה-20 שנה האחרונות (מלבד איזה 2 עונות)?
סגל שאם יתחבר יגיע למקום 4 כנראה ואם לא אז יסיים 7.
לא ככה?

אמיתי 17 בספטמבר 2017

אוהדי ליברפול זה הצבא הצרפתי circa 1939

אסף the kop 17 בספטמבר 2017

מה שבטוח, לא ניתן לחשוד בהם שהם אוהדי הצלחות

אמיתי 17 בספטמבר 2017

כן..שבוע שעבר מישו כתב עליכם את זה..בטח כותב בישראל היום ולא קוראים לו דורפן

אסף the kop 17 בספטמבר 2017

לי אין מושג על מה אתה מדבר. סיכוי לא רע שגם לך לא.

אמיתי 17 בספטמבר 2017

בצרפתית זה נישמע יותר טוב.. או תמשיכו לירות בתוך הזחלם

Comments closed