גילוי נאות – לא ראיתי את המשחק מהסיבות הבאות: אני בכלל בקוויבק.

את מה שאני יודע על המשחק אני יודע מדיווחים של עומר בווטסאפ ומהתקציר שראיתי ממש קודם ואותו שיבצתי עבורכם כאן למעלה.

Leicester City vs Liverpool

תקציר אינו הדבר האמיתי כי מה שקורה בתקצירים בדרך כלל זה שרואים את מה שמישהו חושב שחשוב לנו לראות, ומכיוון שכך, אני מעלה שוב תקציר מדברי בשבוע שעבר ובעוד כמה לפניו: אם ההגנה לא תתייצב וההתקפה לא תתחדד, אצטרך בפוסטים הבאים רק להחליף את שמות היריב באותו טקסט. אך כשההגנה תחדל לרעוד וההתקפה גם, נראה אחרת.

היום, כך דווח לי, נראינו קצת אחרת. קצת שהספיק לניצחון נאה מאוד על קבוצה חזקה באצטדיון בו הפסדנו רק לפני ארבעה ימים, לא מספיק אחרת כדי ליהנות מבלי להחזיק צמוד צמוד את מנוי השח"ל.

*

אני לא אסכם עשר דקות של משחק,באמת אין בהן ללמד כלום. עם זאת, אי אפשר שלא להבין למה ברצלונה רצו וירצו את קוטיניו, למה סלאח הוא אכבר רכש, מה יכול הנדרסון לעשות לא לעיתים קרובות מדי לצערי, ושצריך להתעניין אצל כל שופט לפני המשחק אם הוא מתכוון להעניש אותנו עם פנדל, צריך לדאוג שמיניולה ישחק. זה כבר יצא מתחום הפוקס העניין זה של פנדלים אתו.

וכרגיל, את הציונים יעניקו חברי הועדה.

*

הערה חשובה ביותר: באדיבות הבלוג השכן, יצא לי לראות תקציר של המאוחדת נגד סוטון ואני רוצה לומר לכם, שאילו הייתה לחברינו בהגנה טיפת אינטליגנציה מיקומית וקשיחות בת זונה רק חצי ממה שיש לפלאיני, לא היינו עוסקים בה מלבד לספר את שבחיה.

הבחור הזה מנקה את השמים של דה חאה. הוא נמצא ברדיוס של מקסימום מטר מדה חאה בכל פעם שמישהו מודד אותו ברגל ובראש ומכל טווח, ובכל פעם שדה חאה יוצא לכדור גובה, פלאיני מתמקם מאחוריו בינו לבין קו השער,בסגנון של בלמים של פעם כמו דוד פרימו ויצחק דרוקר. אם אתם חושבים שזה טרוויאלי, תחשבו כמה פעמים חטפנו שער בדיוק בגלל פשלות טרוויאליות. חשוב שגם קלופ, מאטיפ, לוברן והשאר גם יראו וילמדו.

עכשיו לרוסיה נדמה לי.

טעון שיפור
חצי חצי