חצי חצי

התיקו עם ספרטק במוסקבה: 57' דקות לא רעות

מיד אחרי שחטפנו את הגול האדיר הבטתי מהחלון החוצה אל מרחביה המוריקים של סאגוני והבנתי ששוער טוב זה לא הכל החיים.

מכיוון שאני קרח ותלישת שיער אינה רלוונטית, שאלתי את אוסי מה דעתה על קריוס. חתיך, היא אמרה. נו באמת, הגבתי. תראה, לא בהכרח הטעם שלי, אבל הוא בהחלט נראה טוב.

הבנתי שאוסי חברה לקלופ בעניין הזה של למרוט את עצביי ונטשתי את הדיון.

*

באופן עקרוני, כמי שחי את חייו הבוגרים בקהילה המנוהלת עצמאית, אני יודע להעריך חשיבותה של רוטציה, אבל יודע גם שרוטציה אינה מצווה מדאורייתא שיש לקדשה ויהי מה. אני מבין את ההיגיון בלשמור את השוער השני בפורמה – הרי קשה לצפות משוער שקם מהספסל בעת משבר להיכנס מיד לנעליו של הבכיר ממנו וטוב שיצבור מעט חדוות מגרש, אבל ראבראבראבכ, אתה שם חומה, עומד במקום ולא מגיע לכדור שנבעט די למרכז השער? תראו את הגול של קוטיניו נגד לסטר שנכנס בדיוק במילימטר הצמוד לקורה שאליו גם שני שוערים לא יגיעו ותבינו על מה אני מדבר.

*

את המשחק ראיתי בשידור רוסי שכלל המון המון הפסקות לצורך בחורות יפות שלא היה להן בכלל קר, ומכיון שגם את הכתוב לא הבנתי, שמחתי שהאדומים הבקיעו. קצת קשה לי להתרגל ליריב באדום ולדעתי צריך לאסור את זה. אם אפשר. מצד שני, עלצתי מאוד כשהשחורים לבנים הבקיעו במתפרצת יפה ושקלתי קפיצה מהקומה השביעית של בית המלון בדקה 45' כשסלאח החמיץ מתפרצת סילונית של חמישה נגד שניים.

*

וזהו. בדקה ה 57' נעלם לי השידור ואת המשך המשחק כבר לא ראיתי, גם לאינטרנט של מלון משופץ בסאגוני קוויבק יש גבולות. אפילו הבארמנית הנמרצת לא הצליחה לאתר עבורי ערוץ רלוונטי כלשהו, וכשנאלצתי לבחור בין עוד רודיאו או עוד תבוסה מרתיחה של המונטריאול קנדיינס, הרשיתי לאוסי לקחת אותי לאכול צלעות מעושנות.

*

בסך הכל היה לנו משחק טוב, אם לא מביאים בחשבון את ההחמצות, ניצול ראוי של ההזדמנויות היה מביך מאוד את הסובייטים והמשחק היה נגמר בתוצאה גבוהה לטובתנו.  זה יבוא, אין לי ספק. יש לנו את הכלים. כרגיל, אתם תעניקו את הציונים וגם תתייחסו בבקשה בכובד ראש וברצינות ראויה לשאלה המסקרנת: לא היה פנדל על סלאח?

מסעותיי עם קבוצתי (הפועל מחנה יהודה בחוץ)
בקיעים ברמת הניהול

45 Comments

אבי גלברט 27 בספטמבר 2017

בתכלס בני , יכולת לוותר על הפוסט .למה להרוס את החופשה עם הקבוצה הלא יציבה הזאת .
צריך להתרגל ,שלטנו,החמצנו,ניצחנו במצבים 19-3 ,בקרנות 11-4 (לא הפעם) , ההינו טובים , הפעם אפילו ההגנה למעט הפיקציה של קלופ בשער היתה בסדר אז מה הבעיה בכול זאת ? זה דיון ארוך אבל לדעתי הלחץ הבלתי פוסק על הכדור מביא את השחקנים ליד השער בלי חמצן במוח וברגלים וככה קשה להבקיע .קלופ מקדש את הלחץ והשמירה על פני חדות ליד השער .
ממש תוצאה מעצבנת כי ההינו שווים ניצחון לגמרי כמו גם נגד סיביליה . בראשון ניוקאסל ,עוד קבוצה פחות טובה(בינונית מאד) שנשלוט במשחק אבל ……

בני תבורי 27 בספטמבר 2017

אם יש קבוצות שאני רועד מהן אלה קבוצות שראפא בניטז מאמן…

רני 27 בספטמבר 2017

אבי אם ההסבר שלך נכון אז בעצם לא יעזור ולא יהיה שינוי משמעותי גם אם סוארז או לבנדובסקי או קוסטה היו מגיעים למצבים שפירמינו וסאלח מבזבזים בכל משחק.
אילו החוקה היתה מקנה ניצחון לקבוצה שיצרה יתרון מובהק בהגעה למצבים טובים היינו עכשיו עם הפסד בודד וחמישה נצחונות בליגה ועוד שניים באירופה. קלופ מתעקש להוכיח שאפשר לקחת אליפות בלי סקורר על וזה מעצבן כי הוא אמור לדעת מהתקופה המוצלחת בדורטמונד שזה חלק הכרחי בפאזל.

אבי גלברט 27 בספטמבר 2017

חוסר בסקורר מעצבן לא פחות מהעקשנות שלא צריך בלם .תאורטית לפני המשחק שאתה רואה את פרמינו – מאנה – קוטיניו – סאלח בהרכב זה נראה מבטיח .קורה שמחמיצים ושזה קורה משחק אחרי משחק צריך לבדוק את הסיבות .כל השחקנים האלו בתוספת סטאר החלוד יודעים לשים גולים .הם לא סוארס זה נכון אבל יודעים להבקיע ….לא יודע מה להגיד לך , עד עכשיו דברנו שההתקפה מצויינת והבעיה בהגנה , זה תעלומה גדולה מאד שכוללת גם אלמנט פסיכולוגי כמובן …

רני 27 בספטמבר 2017

אי הצטיידות בחלוץ זה מחדל יותר גדול מהבלם. גם אם ון דייק היה מגיע, הגנה טובה היא תוצאה של תיאום ואת הפירות קוטפים אחרי זמן אם בכלל (לוברן הגיע על תקן ון דייק לפני שלוש שנים ?) . סקורר מצד שני זה נטו כישרון ולוקאקו מוכיח את זה על בסיס שבועי.
תרגיל מחשבתי פשוט, דמיין את סוארז או אגוארו במקום פירמינו באותו מערך עם מאנה וסאלח בכנפיים. קלופ בנה מערך התקפי מעולה והרכישה של סאלח שידרגה אותו מאד. אבל בלי סקורר אמיתי כל האיזון מופר ומשם זה כדור שלג שמשפיע על כל המערכים. נהוג לומר שקבוצה שואבת הרבה ביטחון ומשחקת רגועה מהידיעה שההגנה שלה טובה וגול אחד יספיק לניצחון. אותו הדבר נכון לקבוצה שיודעת ש1.5 מצבים ישיגו עבורה ואין צורך לייצר חמישה מצבים כדי לכבוש שער אחד.

matipool 27 בספטמבר 2017

עוד משחק בשרשרת משחקים שהיינו צריכים להרוג כבר במחצית.
מגיעים לכל כך הרבה הזדמנויות, יוצרים המון מצבים בצורה נהדרת ולא מצליחים לשים את הכדור בשער.
אתמול במחצית היו לנו עשר ניסיונות הבקעה לעומת ניסיון אחד של הרוסים והתוצאה הייתה 1:1.
ההגנה אתמול הייתה בסדר גמור והשער הוא על קאריוס (דרך אגב, הוא באמת נראה מעולה).
ציונים:
קאריוס – 5. השער עליך.
טרנט אלכסנדר – 6.5. בסדר גמור.
מאטיפ – 6.5. אין תלונות.
לוברן – 7.טוב.
מורנו – 6.5. שומר על מגמת השיפור.
צ'אן – 5.5. לא משחק טוב שלו.
הנדרסון – 7. טוב.
קוטיניו – 7.5. סולחים לך.
סאלח – 6.5. חסר גרוש ללירה.
מאנה – 7. לא היה צריך להחליף אותו.
פירמינו – 5.5. בינוני מאד. היה צריך להחליף אותו.
סטארידג' -5.5. לא מספיק טוב.

רובי פאולר 27 בספטמבר 2017

עם קאריוס השער עליך זה אנדרסטייטמנט, טוב שלא הלך לעמוד ביציע.
נראה באמת שפירמינו וצ'אן צריכים קצת מנוחה. לא ברור למה הנדו נקרע ומילנר מיובש למדיי, שלא לדבר על רוברטסון.
ההתקפה של חמישה מול שניים שנגמרה בהחמצה של צלאח הייתה קלאסית. אני מחכה בקוצר רוח לתגובה של אסף :-) [ושהפעם יאשים את זוגתו של בני, לא את אשתי]

בני תבורי 27 בספטמבר 2017

סליחה, אשתי במו נוכחותה באנפילד הביאה תיקו עם צ'לסי בעונה הקודמת, עם חולצה, צעיף ודף נייר עם המילים של YNWA.

רובי פאולר 27 בספטמבר 2017

איפה היא הייתה כסטיבי החליק, איפה?! למה לא משכה בחולצה של דמבה בה?!

אסף THE KOP 27 בספטמבר 2017

אני מבקש ממך לא לבוא בטענות לגבי אשתו היקרה של בני…
אני עוד לא בטוח שאשתך אינה הגורם לצרות של ליברפול… :-)

רובי פאולר 27 בספטמבר 2017

זה כבר לא מצחיק
אתה חייב להפסיק
במדחקי הכס פשטו עורות וערפו ראשים על דברים פחותים מזה…

בני תבורי 27 בספטמבר 2017

אז עוד לא עשינו אקזיט על המפעל

matipool 27 בספטמבר 2017

רובי – עדיף שסלאח או צלאח לא הבקיע באותה התקפה. הקוון הרים דגל לנבדל במסירה של הנדו.. הלב היה נקרע לך עוד יותר אם הוא היה מבקיע והשער היה נפסל.

רובי פאולר 27 בספטמבר 2017

שיבקיע מנבדל ולא יפספס גם דברים כאלה

Srtest - ארטסט 27 בספטמבר 2017

״קוטיניו – 7.5. סולחים לך.״

גם אם הייתי ממש מתאמץ לא הייתי יכול לתפוס טוב יותר את תמצית האוהד מהשורה הפשוטה הזו.

Matipool 27 בספטמבר 2017

תודה.

רובי פאולר 27 בספטמבר 2017

לאיזה פנדל אתה מתייחס בני? לכיסוח הברכיים ההדדי עם לב יאשין שלהם?
ושוב, לא ננוח ולא נשקוט – פושעי קאריוס לדין!
רוטציה של שוערים זה טוב מול אלמריה ולבאנטה בגביע המלך או בקבוצה עם הגנה מסודרת, מתואמת ויציבה.
לא הפסדת כלום מהדקה ה 57 למעט את צלאח נוגח מחמישה מטרים לתוך האגרוף של השוער המחליף, וסטארידג' בועט מהאוויר מארבעה מטרים לבד מול השער ומוריד מיג בסט.פטרסבורג

בני תבורי 27 בספטמבר 2017

אולי צריך לראות שוב, אבל לדעתי הוא הוכשל מאחור על ידי הבלם ובדרך לדשא השוער נכנס בו ולא הוא בשוער. פנדל כפול, אבל אני משוחד כמובן.

אלי 27 בספטמבר 2017

גם לי זה היה נראה הכשלה מאחור אבל מהתגובה שלו נראה שהוא לא הרגיש שזה היה פנדל.

דנידין 29 בספטמבר 2017

שמתם לב שלסלאח אין הבעות פנים? תמיד אותו פרצוף חצי מופתע חצי משועמם

אסף THE KOP 27 בספטמבר 2017

עוד משחק תחת רוח המועדון מזה מספר שנים, זאת הנוירוטית והאימפוטנטית.
מאוננים סביב שער היריבה וחוטפים גול מכלום.
כמה פעמים כבר ראינו את המשחק הזה ?

רן ד 27 בספטמבר 2017

לא ראיתי פנדל במשחק. אגב, ספק אם הייתה עבירה בכלל בשער שלהם.
החיובי? בשנה שעברה הפסדנו כשהיה המשבר הזה, השנה לפחות אנחנו עושים תיקו..
פירמינו בכושר הנוכחי חייב לרדת לספסל. סטארידג או סולנקה צריכים להחליף אותו. משחק גרוע שלו, 2 מצבים של גול בטוח פלוס כדור רוחב שחירב גול בטוח. כמה חבל, יהיה קשה מאוד להיות ראשונים, אם בכלל לעלות זה אומר הגרלה קשה כבר בשמינית. לעזאזל, אפילו לסטר שנה שעברה עברו את הבית הפחות קשה שלהם בהליכה. למה הכל קשה כשמדובר בליברפול?

רני 27 בספטמבר 2017

אם לא יהיו הפתעות, ניצחון בסביליה יהיה שווה מקום ראשון ולסביליה יספיק תיקו. זה עדיף על פני סביליה שמשחקת על ניצחון וליברפול שמסתפקת בתיקו.

אריאל גרייזס 27 בספטמבר 2017

לא צריך לנצח בסביליה, שני ניצחונות על מאריבור והעליה שלנו די מובטחת (הרוסים יצטרכו לנצח את סביליה בבית ולנצח באנפילד, משימה די קשה). לא צריך להתאבד על מקום ראשון, זה די חסר משמעות בתמונה הכללית

ק. 27 בספטמבר 2017

נכון. שנה שעברה ריאל באיירן ופסז' סיימו במקום השני ככה שלמי שסיים ראשון לא היה יתרון (אולי אפילו לריאל שקיבלה את נאפולי ולא יכלה לקבל את בארסה ואתלטיקו )

אריאל גרייזס 27 בספטמבר 2017

הדבר החיובי מאתמול היה שהמגנים היו חלק אינטגרלי מההתקפה ותרמו המון. בכלל, אני חושב שלמרות שהתוצאות השנה נגד הקבוצות המסתגרות נראות לא שונות מאשר בשנה שעברה, אני כן רואה הרבה סימנים חיוביים פה. מגיעים להמון מצבים, מניעים כדור נכון. רק הרגל המסיימת, אלוהים.
דרך אגב, גם הנדרסון היה אתמול מעולה, בכל מקום במגרש. יכול לדמיין את הקבוצה הזאת עם קייטה במקום ג'אן (כי הרי מה נשאר לנו חוץ מלפנטז) ויודע שהיא תהיה הרבה יותר קשוחה.
חבל רק שפירמינו (גם סאלח אתמול) בכושר רע מאוד. סטארידג' דווקא היה לא רע לדעתי, הגיע להרבה מצבים אבל רואים אצלו את החלודה. הייתי שמח לראות אותו בשבת נגד ניוקאסל במקום פירמינו

רן ד 27 בספטמבר 2017

הנדרסון באמת היה מעולה, ובכלל הוא מקבל יותר מידי אש. איפה אלו שקטלו את הנדרסון והיללו את גאן? ג׳אן במשחק פשוט גרוע. לדעתי הקישור החזק ביותר שלנו הוא הנדרסון-ווינאלדום-בוגד כאשר לכולם שם משחק מצוין בנגיעה והבוגד שיכול להניע כדור ולהצטרף מאחור.

אריאל גרייזס 27 בספטמבר 2017

כמה שערים הוא צריך לכבוש כדי שיפסיקו לקרוא לו בוגד?
זה ספורט מקצועני, קוטיניו לא גדל במועדון ועשה מה שטוב לו. למה כשמועדון מוכר שחקן שלא מתאים לו אז אנחנו סבבה עם זה אבל כששחקן רוצה לעזוב מועדון אז הוא בוגד?

רן ד 27 בספטמבר 2017

אני רואה במעשים שלו בקיץ בגידה. אפשר גם לרצות לעזוב ביפה כמו ריאז מאחרז לדוגמה. ברגע שהוא ביים פציעת גב הוא עבר את הגבול של יפה לדעתי. מבחינתי המעשה שלו חמור מאוד..

שי 27 בספטמבר 2017

אני מסכים לגמרי אריאל. הרבה יותר אנשים תוקפים את השער במקום ההרמות המייאשות של שנה שעברה, וגם הרבה יותר להזדמנויות טובות – כלומר עושים הכל בסדר – חוץ מלשים את הכדור בשער.
אבל כן יש בעיה, שלקראת הסיום כשיריבה נופלת מהרגליים (אבל ממש נופלת מהרגליים – בסיום הם נפלו כמו זבובים) אנחנו לא מצליחים לנצל את זה. אולי יש מקום להשתמש בסאלח בסוף המשחק ולא בהתחלה שלו, גם ככה האפקטיביות שלו יורדת לגמרי במחצית השנייה. אבל אז צריך קלופ צריך לפתור את בעיית סטארידג'-פירמנו, כרגע הם לא מצליחים לבוא לידי ביטוי כששניהם על המגרש – אחד הם הולך לגמרי לאיבוד.
בכלל, קלופ חייב להבין שאפשר (ורצוי) להשתמש בחילופים כדי להכניס אס (או ג'וקר, או סופרסאב, איך שתרצו לקרוא לזה) שיתן נוק אאוט לההגנה המותשת של היריבה. מול לסטר בשבת, סטארידג' עשה את זה (אמנם לא KO, אבל לגמרי נצחון בנקודות עם בישול גדול – חבל שאתמול לא הוא נתן להנדרסון את הכדור במתפרצת – והרבה לחץ על הגנת לסטר ששיחרר הרבה לחץ מההגנה שלנו), אתמול החילוף שלא התבזבז, בעיקר בגלל שהוא ופירמנו לא יודעים איך לחלק בניהם את השטח, אבל גם בגלל שסטרידג' לא מספיק מהיר ונייד כדי להתעלל בהגנה הגמורה של הרוסים.

נ.ב שום דבר ממה שאמרתי לא מנקה את סטארידג' מהאחריות על ההחמצות. הוא חלוץ, זאת העבודה שלו ואתמול הוא נכשל ביג טיים.

אריאל גרייזס 27 בספטמבר 2017

אני חושב שהבשורה החשובה פה היא שקלופ לומד. נניח, חלק מהסיבה שלא הצלחנו מול קבוצות מסתגרות שנה שעברה היתה העובדה שהמגנים לא היו מגנים תוקפים טובים. לא מילנר (שעשה עבודה ראויה מאוד הגנתית) ובטח לא קליין. אז אולי השימוש בארנולד נכפה על קלופ, אבל העובדה שהוא חזר למורנו מוכיחה שהוא מבין את הבעיה. גם הרכש של סאלח היה רעיון נכון מאוד בהקשר הזה.
אין שום ספק שיש בעיה בניצול מצבים. יש פה שני מילכודים – פירמינו חשוב מאוד לשיטת המשחק של קלופ עם הלחץ שלו על הכדור, אבל הוא כרגע בכושר הבקעה רע. המלכוד השני הוא עם סטארידג' – הוא חייב לשחק הרבה כדי להכנס חזרה לכושר הבקעה, הבעיה שברגע שהוא משחק הרבה הוא גם נפצע.
הייתי שמח אם היה שימוש יותר גדול בסולינקי, שלהרגשתי יכול לתת גולים מהספסל כשצריך. מקווה שאינגס יחזור לכושר באיזה שהוא שלב וגם הוא יוכל לתרום. מסכים שקלופ צריך ללמוד לגוון. לא יודע למה דווקא מאנה הוא זה שהוחלף ולא פירמינו (כנראה שוב המלכוד הזה) או סאלח.

שי 27 בספטמבר 2017

אריאל, עכשיו אני צריך לחלוק עליך… אני לא רואה תהליך למידה אצל קלופ, הוא דוגמטי מדי בשביל זה. כלומר, הוא כן עובר תהליך כלשהו של אדפטציה לכדורגל האנגלי ועושה התאמות, כמו שאמרת, אבל… וזה אבל גדול ואדיר – הוא לא מוכן לשנות את השיטה גם שהיא מפסיקה לתפקד.
לכן ניהול המשחק מתבסס ריענון, ולא חס וחלילה על משהו שונה שיכול להפתיע את היריבה. לכן אתמול הוא העדיף לבצע רק שני חילופים ולהסתמך על מי שעל המגרש, ולא על שחקן ספסל שיכול לשנות את אופי המשחק (זה כמובן נובע מזה שאין שחקן כזה על הספסל, וחבל, כי לפי דעתי סאלח היה יכול להיות הרבה יותר יעיל כחילוף מהדקה ה -60 בחלק מהמשחקים.)
לכן כשליברפול מנצחת בשיטה שלו היא סוחפת ונראית בלתי עצירה, אבל ברגע שהיא נתקלת במכשול הראשון, היא לא מצליחה לעקוף אותו ומפסידה נקודות. זה בעיני החטא הכי גדול של קלופ, יותר מהבעיות בהגנה.
לא להשתמש בחילוף שלישי בסיטואציה כזו זה פשוט בזבוז מוחלט של אחד הכלים היחידים שיש למאמן כדורגל. זה משדר חוסר אמון לשחקנים בספסל, זה מונע מהם השתפשפות שהיא סופר חשובה לרגעים שהם כן יאלצו לעלות על הספסל. זה אפילו סותר את שיטת משחק הלחץ של קלופ, שמן סתם רק תשתפר עם עוד שחקן טרי (זה כמובן בתנאי שהוא יהיה מתואם ומרוכז, כלומר משחק מפעם לפעם)….
לסיכום, (או לאמל"ק), קלופ אולי לומד, אבל הוא לומד בדרך הקשה, בזמן ששאר המאמנים רצים בחומר.

אלי 27 בספטמבר 2017

אם כבר מדברים על נפילה מהרגליים:
השופט הוסיף 8 דקות למשחק (כמובן שרק בגלל הפציעה של השוער היה צריך להוסיף 8 דקות).
מייד בתחילת תוספת הזמן אחד מהשחקנים נשכב וקיבל טיפול עד החילוף. כל התהליך לקח 2:30 דקות.
כמה זמן נוסף הוסיף השופט? 0:30…
בכלל אני חושב שאת תוספת הזמן צריך לקבוע מישהו מחוץ למגרש שיכול להסתכל באופן אובקטיבי ולהחליט.

אריאל גרייזס 27 בספטמבר 2017

זה היה בזיון מה שהרוסים עשו שם, הזכיר לי משחק פוטבול שבו שחקני הג'איינטס נפלו "פצועים" כל פעם שהקבוצה השניה הריצה נו האדל כדי לעצור את השטף. והשופט לגמרי שיתף עם זה פעולה – זה לא רק כמות הזמן המועטה שהוסיף, זה גם שהוא נתן לזה להימשך ולהימשך. הטיפול בשוער הרוסי היה ביזיוני לגמרי, שוכב לו דקות על הרצפה ובעצם מחכים למשהו שיקרה, אחר כך הוא עצר את המשחק כי שחקן רוסי שכב על הדשא למרות שלא היתה שום פגיעת ראש. זה היה שיפוט איום ונורא – וזה בלי קשר לכך שהגול בבעיטה החופשית הגיעה אחרי שלא היתה עבירה או זה שהוא לא שרק לפנדל על עבירה ברחבה.
ואני בדרך כלל לא מדבר על השיפוט, אבל כששופט מאפשר לקבוצה למשוך ככה זמן זה מרתיח אותי

אלי 27 בספטמבר 2017

כנראה שזאת השיטה לעצור את הריצה של ליברפול.
גם בסוף השבוע מול לסטר השחקנים של לסטר העיפו את הכדור כל פעם אחרי שאיבדו אותטו, ולשופט לקח כ 30 דקות להבין את זה, וגם אז זה היה רק אחרי שהנדרסון הראה לו שהם עושים את זה כל הזמן.

איאן ראש 27 בספטמבר 2017

אין אפשרות אחרת, חייבים לשחק עם סטארידג' בחוד (וכשיפצע עם סולנקה), שפירמינו וקוטיניו ישחקו איפה שבא להם. שמילנר יחזור לשחק במקום מורנו.

Kirma der faux 27 בספטמבר 2017

עכשיו שכולם כבר הלכו אני אגיד את זה:
אני מעדיף את קריוס בשער.
לא שאני חושב שהוא שוער יותר טוב ממיניולה, או שהוא לא אשם בשער. אני חושב פשוט שהיתרונות שלו על מיניולה ביציאה לכדורי גובה, יציאה מהירה לכדורי עומק ומסירות מדויקות חשובים יותר לקו המאוד גבוה שאנחנו משחקים השנה. את החתוליות בעצירות שיש למיניולה אני לא חושב שהוא כבר ילמד, אבל מיקום לבעיטה חופשית כן. שימו לב לכמה מצבים מעט מסוכנים הרוסים הצליחו להשיג. כמובן שהם קבוצה בינונית ופצועה, אבל גם קבוצה ישראלית מייצרת בתשעים דקות איזשהי סכנה לשער היריבה אם היא לא מסכלת את זה כמו שצריך.

אבל לדבר במשחק הזה על ההגנה מפספס את הנקודה, ולפספס זאת בדיוק הנקודה של המשחק הזה. מה שגורם לדעתי לכמות הבלתי נתפסת של מצבים מבוזבזים זה מצד אחד לחץ שהולך ומצטבר, ומצד שני חוסר חמור בכיף. זה כנראה המחיר שאנחנו משלמים כרגע על סאגת קוטיניו, וגם חוסר הסבלנות של הקהל לא תורם, אבל קבוצה כל כך מהירה וזורמת אם קצת יותר שמחה מוסיפה את העקבים, הלובים, השארות הכדור בפתיחת רגליים שבסופו של דבר יכולים לעשות את ההבדל.

וגם להכניס פעם גול מקרן מותר.

אריאל גרייזס 27 בספטמבר 2017

הקרנות זה נורא. עזוב להכניס גול – בוא נתחיל עם להרים כדור לראש של שחקן שלנו.
ואני לא חושב שהרוסים לא הגיעו למצבים בגלל קריוס. הוא לא עשה כמעט כלום במשחק

Kirma der faux 27 בספטמבר 2017

הטענה שלי היא שזה שהוא לא היה צריך לעשות כלום נובעת מהמשחק שלו. היו כמה כדורים שהוגבהו לרחבה, הם פשוט לא הפכו לסכנה, לא היו מסירות ליריבה לאמצע המגרש, או לבלם תחת לחץ, וכשהיה צריך לשחק כשוער-בלם הוא יצא מהר לכדור עומק.

אלי 27 בספטמבר 2017

אני די בטוח שאנחנו סופגים יותר גולים אחרי קרנות מאשר מבקיעים.
והכוונה היא שאנחנו סופגים אחרי מתפרצות בקרנות שלנו ולא בספיגה מקרנות נגדינו.

באבא לילות 27 בספטמבר 2017

עזבו רגע את המשחק ואת הקבוצה (ויש לי הרבה מה לומר על שניהם…), איך אף אחד לא נותן לבני שאפו על הבחירה בשיר המדהים הזה…?!

כל הכבוד!

בני תבורי 28 בספטמבר 2017

צדיק אחד בסדום

באבא ימים 28 בספטמבר 2017

לגמרי

טל 12 27 בספטמבר 2017

אני עדיין מקווה שמחפשים חלוץ רחבה שמתאים לדרך של קלופ, אבל קלופ כבר הראה בעבר שהוא מצליח להסתדר ללא חלוץ כזה וגם נראה שחיזוק משחק ההגנה – בקשר אחורי ובלם – הרבה יותר חשוב לקבוצה בשלב זה.

סטארידג' משחק טוב כמחליף לאחרונה, אולי הוא עוד יחזור לעצמו ואולי הוא יהיה פצוע. ועדיין, כאשר כמעט כולם בריאים- לאלאנה קוטיניו, מאנה, סאלח ופירמינו – לקלופ בעיות טובות.

מי פותח ? אולי קישור עם הנדרסון לאלאנה וקוטיניו ובחלק הקדמי סאלח מאנה ופירמיניו?

Comments closed