ארבעה משחקים, מוסר ארי פולמן, ארבעה פאקינג משחקים שלא הצלחנו להשחיל לסאות'המפטון האלה גול. היום זה כבר נראה כמו עוד משחק של לא כוחות.

ליברפול משחקת היום נכון יותר והתוצאות לא מקריות. חלק מזה שייך להתייצבות ההרכב אחרי החלמה של כמה שחקנים וחלק מזה שייך לעקומת הלמידה של קלופ. לא עוד דהרת סייחי פרא והגנה מופקרת, לא עוד פוזשן בכל מחיר וחשיפה למתפרצות ממאירות. ההגנה מתפקדת לא רע בכלל – מישהו הבין שצריך לחדד מסרים ורואים שיפור בעמידה נגד קרנות ומצבים נייחים. הקישור תומך, המגנים לא עפים למעלה בכל הזדמנות. משחק מחושב, רמת סיכון סבירה ומתפרצות קטלניות ללא מענה. איי לוב איט ככה.

שמעון חצי מובטל. מורנו ואלכסנדר עושים עבודה טובה מאוד וגם אם לא ברור איך זה יעבוד נגד התקפות של הסיטי למשל, רואים מגמת שיפור והתייצבות. לוברן במשחק חייו, או משחק על המשך הקריירה. היום זה היה נהדר. קלאבן, מה נגיד על עלם חמודות בן שלושים ושלוש שהגיע על תקן מחליף, משחק שלישי או רביעי טוב מאוד.

הנדרסון מצדיק את האשראי ואת ההעדפה שלו על צ'אן בתפקיד הזה. מסר מצוין, עזר מאוד בהגנה, חילץ פקקים והוציא התקפות נאות לדרכן. אני אהיה קאטו הזקן ואמשיך לומר שאם לא יהפוך להיות גורם משמעותי במשחק ההתקפה והאיום על שער היריב, ליברפול תצטרך לחשוב על מחליף ראוי. במצב הנוכחי אני רואה את קייטה לפניו בהרכב מיד כשיגיע.

ג'יני וקוטיניו השלימו חוליית קישור ששלטה במרכז. לפעמים נראה היה כי יש לנו שמונה שחקנים בעיגול האמצע, חונקים ומחסלים כל ניסיון של היריב לפתח משהו מסוכן. אין לי כבר מה לומר על פירמינו ומאנה שלא אמרתי וסלאח הוא ה MVP שלנו. ממנו תיפתח הטובה או הרעה, ממנו מתחיל הכל. מיד כשיצא נשארנו עם החמצות מסמרות שיער.

משחק לא רע, ניצחון נהדר, מקום חמישי, נקודה מטוטנהם ועוד מעט נהיה חכמים יותר לגבי הפער מיונייטד, ינואר בפתח ואין מה להתלונן.

ואני תוהה: שום דבר משמעותי לא קרה בשתיים עשרה או משהו כזה קרנות לטובתנו במשחק הזה. מה אנחנו לא עושים נכון?

 

 

 

 

 

 

לופ
המממ...