המממ…

ליברפול וסביליה מציגות: אחלה משחק

במחצית השנייה קרו מבחינת ליברפול שלושה דברים שחשוב להזכיר: בדקה 70' ליברפול הצליחה להשלים בפעם הראשונה! רצף של שבע מסירות ולזכות בקרן. בדקה 81' היא עשתה זאת באחת עשרה מסירות ובדקה 93' היא הראתה שוב שיש לה עוד הרבה מה ללמוד בכל הנוגע להגנה מפני מצבים נייחים.

במחצית הראשונה, כשהשערים הגיעו בקלות יתרה – פלוס בונוס של שני שערים ממצבים נייחים, אפשר היה לחשוב שהמשחק גמור, אך חדי העין בנינו הבחינו בוודאי כי בין השער הראשון לשער השני שלנו, הצליחו חלוצי סביליה לחתוך בקלילות את ההגנה שלנו שלוש פעמים. פעם אחת קריוס נגע לקורה, בפעם השנייה בן יידר בעט מילימטר מהקורה ובפעם השלישית הם נבדלו.

קריוס הציל כדור מצוין אבל לא הקשיב לי בפנדל החוזר. לוברן היה כמעט בכל מקום, גומז שילב מספר פעולות מצוינות עם כמה מביכות, קלאבן שמר על רמה סבירה. הנדו היה פחות טוב, ג'יני כנ"ל, קוטיניו טוב ככל שהמשחק ברגליים שלנו, וכשלא, לא. סלאח, למעט העובדה שלא הבקיע, היה פעיל ויעיל, מאנה, על אף גול יפה, היה פחות טוב מתמיד.

*

ההשתלטות של סביליה על המשחק במחצית שנייה חייבה תגובה וכפתה על קלופ לבצע חילופים מוקדם מהרגיל. מורנו היה מאוד לא יציב, אולי בגלל ההתרגשות, בכל זאת משחק ראשון במגרש בו גדל, אולי בגלל שהפך לאב אתמול. קוטיניו, כשאר חבריו לחולית הקישור, לא ממש מצא את עצמו ומילנר וצ'אן נכנסו. בעוד מילנר נכנס לעניינים מהר יחסית, צ'אן נראה לא מחובר. כל הסיפור עם החוזה לא משרת את האינטרס של הקבוצה כיום. בחילוף השלישי, אם היה תלוי בי, הייתי מוציא דווקא את מאנה שהיה גמור מעייפות ומשאיר את סלאח.

פירמינו פשוט ממריא. לא משחק ראשון שהוא מצטיין, אבל שני שערים, שאפו.

לא מתרגש ולא מתלונן. משחק נהדר, הבקענו שלושה שערים, חטפנו שלושה ועדיין התיקו הזה משאיר את ליברפול במקום הראשון בבית עם סיכוי מצוין לעלות כבר במשחק הבא.

 

שמאלה
ההפסד בבאזל

77 Comments

אדום-כחול 22 בנובמבר 2017

אוף! מרגיש כמו התנגשות בקיר. בני, בתור אוהד הפועל פ"ת אתה בטח מכיר את הדגל "הפועל איוב", נראה לי שאנחנו יכולים להביא אותו גם לקופ. במקום לרווח את הלו"ז הקשה בחודש הקרוב נגיע למשחק עם ספרטק בלחץ, אני כבר לחוץ.
נקווה שהתצוגה הזו לא תוריד את הביטחון של מורנו אחרי פתיחת עונה חלומית. לוברן היה הטוב במגרש מבחינתנו, כשהנדו (בעיקר כקפטן) וג'יני איבדו את הקישור והרגו אותנו.
הרבה עבודה מנטלית לקראת צ'לסי בשבת.

בני תבורי 22 בנובמבר 2017

בהחלט נכון. לא צולב את מורנו אחרי המשחק הזה ויש הרבה עבודה. החדשות הטובות הן שהיא נעשית גם אם האכזבה מהמשחק של היום מסתירה חלק מהעובדות.

רופו 23 בנובמבר 2017

אולי אתם לא צולבים את מורנו. אבל גם פרנק לאמפרד, גם גראהם סונס, גם רוי קין וגם קראגר מאשימים אותו באופן ישיר בהפסד.
גרהאם סונס: " הוא תאונה תאונה שרק מחכה להתרחש"

בני תבורי 23 בנובמבר 2017

אין לי ספק שרוי קין מאוד מאוכזב.

TD 22 בנובמבר 2017

מורנו לא היה יציב? קלופ נאלץ להחליף אותו בקשר כדי לסגור את החורים שלו. כל המחצית הראשונה סביליה ניסו לתקוף מהצד של גומז. ואז נזכרו בגמר הליגה האירופית והעבירו את הלחץ לצד של מורנו. קל. אבל הוא ממש טוב נגד סאוטהמפטון והאדרספילד.

רובי פאולר 22 בנובמבר 2017

מי אמר גיס חמישי?….

matipool 22 בנובמבר 2017

לא ידעתי שהוא הפך לאב אתמול.
לא היה צריך לשחק רק בגלל זה. כשנולד לך ילד, אתה צריך להיות עם זוגתך בבית החולים.
אכל אותה מכל הכיוונים וגם אנחנו.

רובי פאולר 22 בנובמבר 2017

ביום שישי הפך לאבא
מאז כבר עברו 4 ימים, הילד תכף בצו ראשון

matipool 22 בנובמבר 2017

אז אולי עדיף שהיה נולד אתמול..

דנידין 22 בנובמבר 2017

לפני כמה ימים קראתי בדבאזר איזה דיון מצחיק אם קאוטיניו הוא וורלד קלאס או לא….הוא וורד קלאס עם קלאסה, איזה טאצ' יא ווראדי

טרנטה 22 בנובמבר 2017

הוא לא שם עם כל הכבוד לו. אבל קלאסה לא חסרה לו.

אופיר ממן 22 בנובמבר 2017

מעבר לעניין שעל המגרש תענוג לראות אותו, אם בודקים את הסטטיסטיקה הכללית של השחקנים בליגה ולא מגבילים את הבדיקה למינימום מחצית מדקות המשחק האפשריות העונה הוא השחקן השלישי בטיבו בפריימרליג:
485 דק'
3 גולים
2 בישולים
2.2 מסירות מפתח למשחק
4.3 איומים על השער במשחק
אני לא אומר שהוא השחקן השלישי בטיבו בפריימרליג כרגע (בסוף העונה נבחן זאת) אבל בכדורגל העולמי היום הוא לגמרי וורלד קלאס…

אגב השחקן במקום הראשון אם מודדים כך (בלי להתחשב בדקות משחק) הוא, הפתעה: פול פוגבה המושמץ לעיתים.
השני (והראשון כשמודדים לפי רף דקות מינימלי) הוא כמובן דה בראונה.

טרנטה 22 בנובמבר 2017

סטטיסטיקה מעניינת. מודה שאני לא רואה מספיק ליגה אנגלית. במשחקים שכן ראיתי אותו פה ושם (ברזיל, ליברפול באלופות) הוא לא נראה כזה טוב. בטח לא באזור חיוג של דה ברוינה (גם פוגבה רחוק משם שנות אור).

אריאל גרייזס 22 בנובמבר 2017

סביליה קבוצה טובה עם איצטדיון מאוד ביתי שבו היא לא הפסידה בכלל העונה. התוצאה סך הכל טובה והייתי מראש סוגר על תיקו שם. אבל הפריכות המנטלית של הקבוצה הזאת זה משהו לא נורמלי. אין רגע דל אצלם.
ואולי טוב שקרה מה שקרה עם מורנו, שקלופ יבין שהוא לא הפתרון בעמדה הזאת, גם אם הוא נתן שניים וחצי משחקים טובים (זה אשכרה מרגיש כמו חזרה של מקרה גלן ג'ונסון העסק הזה). בכלל, בצד ימין יש כל הזמן רוטציה – דווקא מקום שבו היה צריך לתת לארנולד לשחק כל שבוע – ובשמאל רוברטסון שהיה לא רע בתחילת השנה מיובש לגמרי. לך תבין.
הא, ולדעתי מיניולה לוקח את אחד הפנדלים האלו. גם פה, לפחות האגדה שקריוס שולט בגבהים ומונע גול ממצבים נייחים אפשר לזרוק לפח

אסף the kop 22 בנובמבר 2017

1. זה היה שחזור של גמר הליגה האירופאית. מחצית ראשונה ליברפול לא משאירה לסביליה אבק ובמחצית השניה עושה במכנסיים. להבדיל מהגמר ההוא, הםעם ליברפול השכילה לכבוש 3 שערים אז היה פור גדול למחצית השניה.

2. המחזור הבא הוא המחזור האחרון של שלב הבתים. ספארטק באנפילד. חייבים לנצח.

אריאל גרייזס 22 בנובמבר 2017

תיקו מספיק. וננצח

אסף the kop 22 בנובמבר 2017

מספיק למקום שני.
לא שוס גדול.

אריאל גרייזס 22 בנובמבר 2017

חסר משמעות. ריאל, באיירן, יובה הולכות לעלות ממקום שני. לא בטוח שלא אפילו עדיף לסיים במקום הזה

אסף the kop 22 בנובמבר 2017

לא אוהב את החישוב הזה.
אגב, מה קורה אם ליברפול מפסידה לספארטק וסביליה מסיימת בתיק"ו אצל מאריבור ?

אריאל גרייזס 22 בנובמבר 2017

אני לא אוהב שעושים חשבון אם לעלות מקום ראשון או שני, רק אומר שבאמת אין לזה משמעות.
בסצנריו שלך עולים לדעתי, תיקו בשני המשחקים ויחס השערים שלנו טוב בהרבה בזכות השביעיה במאריבור

אסף the kop 22 בנובמבר 2017

אין לי מושג.
זה נראה לי הולך לכיוון של טבלה פנימית בין השלוש בלי התחשבות במשחקים של מי מהן נגד מאריבור.
במצב זה לדעתי ספארטק עולה מהמקום הראשון וליברפול מהשני (אלא אם כן תפסיד בהפרש של 4 שערים לספארטק).

דונאדוני 22 בנובמבר 2017

בית פנימי. ליברפול בליגה האירופאית.

דונאדוני 22 בנובמבר 2017

ספרטק 7
סביליה 5
ליברפול 3

משה 22 בנובמבר 2017

ליברפול עפה בגלל ההפסד (כביכול) לספרטק.

מאיר 22 בנובמבר 2017

האמת שיכול להיווצר מצב שלא היה אף פעם בצ'מפיונס, בהנחה סבירה (אם צ'לסי לא תקלקל) שכל האנגליות מסיימות במקום הראשון חוץ מליברפול,
ואז לליברפול יהיו רק שלוש קבוצות אפשריות לקבל בשמינית.
אחת מהשלוש היא בשיקטאש, השתיים האחרות זה בכל מקרה הגרלה לא רצויה: פסז'/באיירן ויובנטוס/ברצלונה

אריאל גרייזס 22 בנובמבר 2017

ליברפול ינצחו את ספרטק בבית, אין לי ספק בזה

אסף the kop 22 בנובמבר 2017

חזרת להיות מאמין
מרגש

ירושלמי 22 בנובמבר 2017

כמו שיובה נראים בזמן האחרון, לא כזה נורא לקבל אותם בהצלבה.

דודו פ. 22 בנובמבר 2017

ברצלונה ופסז יהיו בוודאות ראש בית כך שאם אנו מסיימים במקום השני אנחנו יכולים לקבל רק את שתיהן או בשיקטש או רומא (אם יסיימו לפני צ'לסי). זה 50% או 67% של סוף הדרך (אין מצב לעבור את ברצלונה ופסז).
במקרה של מקום ראשון, אמנם אפשר לקבל את ריאל, באיירן ויובנטוס (ריאל ובאיירן חסר סיכוי, נגד יובנטוס של השנה יש סיכוי) אבל גם אפשר לקבל את באזל/צסק"א, את פורטו/לייפציג, את שחטאר/נפולי ואת רומא (אם יסיימו שניים אחרי צ'לסי). על פניו סיכוי קצת גדול יותר לקבל הגרלה סבירה.

matipool 22 בנובמבר 2017

דודו – בעונת 2004/2005 חשבת שנעבור את צ'לסי האדירה של אותה עונה (יותר משלושים נקודות מעלינו בטבלה), את יובנטוס, את גראנדה מילאן?
בטורניר גביע תמיד יש תקווה וצוהר של אמונה. לא מקבל אופציה של "חסר סיכוי" או "אין מצב לעבור".
נקודה למחשבה לקלופ (בהנחה ותקווה כמובן שנעבור את ספרטק) – מעבר לסיפור ההגנה שצריך לייצב ולפתור, מיניולה הוא שוער פנדלים אדיר ובשלבי נוקאאוט, לא מעט פעמים מגיעים לפנדלים. צריך לשקול החלפה של קאריוס במיניולה אם וכאשר.

דודו פ. 23 בנובמבר 2017

ליברפול של אותן שנים היתה חלק קבוע מהצמרת האירופית וכמעט תמיד הגיעה לשלבים המאוחרים, הרבה בזכות משחק טקטי חכם של בניטז. ליברפול של היום כבר מזמן לא היתה בטופ האירופי (לא מחשיב גמר ליגה אירופית). הקבוצה של קלופ מסוגלת להבקיע נגד כל קבוצה, עם חלק התקפי מהיר ונפלא, אבל היא חדירה עד כאב בהגנה. זה קשה מאוד כשמדובר בקבוצות מהדרג הבינוני של אירופה כמו סביליה אבל זה יהיה קטלני נגד ההתקפות של קבוצות העילית.

ronen from the us of a 22 בנובמבר 2017

they qualify u genius

אסף the kop 22 בנובמבר 2017

טרם

ran 22 בנובמבר 2017

מורנו הוא פוסטר של מגן ולא מגן לקבוצה עם שאיפות-יש לו מהירות מצוינת וטכניקה טובה, את התסרוקת והקעקועים הנכונים, אבל כחבילה מדובר בשחקן טיפש שמכניס בקביעות את כל ההגנה ללחץ. ברגע שבן יאדר (איזה שחקן!) עבר לצד של מורנו בתחילת כל התקפה, החגיגה שלנו בסביליה נגמרה. אריאל הזכיר את גלן גונסון, לא סביר שנחזור על הטעות הזו ונתקע איתו.
יש לנו התקפה פנטסטית, אבל חסר מחליף שישרוף את הדשא לדקות האחרונות, דני אינגס כזה (או דוויט גייל של ניוקאסל שאני מאד מחבב). אתמול, ברבע שעה האחרונה, פירמינו ומאנה נראו גמורים, הכנסת שחקן רענן בחוד לדעתי הייתה משחררת את הלחץ.
תוצאה סבירה שלצערי ב 3-1 כל אוהד ליברפול היה ברור לו איך המשחק יסתיים…

אריאל גרייזס 22 בנובמבר 2017

מה שהיה חסר זה מישהו שישתלט על המגרש ויעשה סדר בבלגן. אני מאוד אוהב את הנדרסון אבל הוא רחוק מלהיות הקשר אחורי גרזן שמצופה ממנו להיות. זה לא התפקיד שבו הוא אמור להיות מתופקד. והוא גם לא איזה קפטן כזה שיעשה סדר וירגיע את כולם. הייתי מעדיף את מילנר שם אבל הוא הוזעק למשימת החלפת מורנו.

אבי גלברט 22 בנובמבר 2017

צודק לגבי הנדרסון , לא ברור .
לא מבין גם למה קלופ לא משתמש בסולנקה יותר .אם נצא מתוך הנחה שסטארידג' לא לוחץ ולא עושה תנועה וקלופ לא ממש בונה עליו במשחקים חשובים .תכניס את סולנקה ל20 דקות שירוץ ,ילחץ , יחזיק כדור שכולם כבר על אדים ויאיים על השער .
לא ברור לי גם הייבוש הטוטאלי של רוברטסון . לדעתי קלופ חושש שמורנו יאבד בבת אחת את הביטחון ולכן פשוט רוברטסון מיובש טוטאלית …

רובי פאולר 22 בנובמבר 2017

סטאר יכול להיכנס, לשחק עם הגב לשער, לשמור על כדור, להרוויח פאולים ממרכז המגרש והלאה ולייצר בעיטה מכלום. היה מקום לשלב אותו, בטח לאור התוצאה, ההתפתחויות ובמקום מאנה או צלאח הרצוצים ולקראת שבת

ran 22 בנובמבר 2017

אתה בהחלט צודק אבל התגובה של קלופ לדעתי היתה מדויקת, להחליף את מורנו במילנר וצ'אן בקוטיניו. הבעיה שצ'אן מתלבט האם מדים מפוספסים הולכים עם התסרוקת שלו במקום לשחק כדורגל.
לצערי מילנר כבר לא מספיק מהיר מול קבוצות איכותיות ואני לא בטוח שהוא הפתרון,
אבל סוגיית הנדרסון, בהרכב ששיחק אתמול, היא אקוטית. אני גם אנבא שקייטה לא יפתור את הבעיה הזו בשנה הבאה וכנראה ידרש קשר מרכזי נוסף.
כאשר קוטיניו חלק משלישית הקישור, הרביעייה האחורית חייבת להיות מורכבת משחקנים אינטליגנטים עם תנועה נכונה שסוגרת את המרווחים שנוצרים במשחק ודוחפים קדימה.
כאשר מורנו בהרכב הכל נמשך לצד שלו, או קשר שבא לעזור או בלם, כך או כך, תמיד החלק האחורי יימצא בחסרון של שחקן.

איציק מהקיבוץ 22 בנובמבר 2017

כל אחד אוכל מה שהוא מבשל.
קלופ לא עשה כלום בגזרת רכש הגנה בקיץ.
ההגנה נראית נורא ואיום!
היא ההבדל בין קבוצה שנאבקת על תואר לדישדוש במקומות 4 עד 6.
מאכזב מאוד!
רק קלופ אחראי לזה.

אריק 22 בנובמבר 2017

טור מפתיע.
חיכיתי לפוסט מהלל את הנצחון הגדול בספרד…
רק בפסקה האחרונה הבנתי שהיו שינויים.

בני תבורי 22 בנובמבר 2017

בניגוד לבלוגים אחרים, הפוסטים כאן מתבססים על עובדות, לא על משאלות לב.

אריק 22 בנובמבר 2017

אתם לא אמורים לייצר עניין בשלבים האלה אתם צריכים לציית לחוקי הפורמט.

בני תבורי 22 בנובמבר 2017

אמור זה שם של דג

D! פה ועכשיו 22 בנובמבר 2017

אמור זה אהבה בספרדית

matipool 22 בנובמבר 2017

נונקונפורמיסטים זה אנחנו!

רופו 22 בנובמבר 2017

מישהו כתב שכנראה ליברפול עשתה עסקה עם השטן באותו לילה באיסטנבול. ליברפול תנצח בגמר אבל תסבול מקאבמקים שטותיים נגדה כשהיא מובילה 3-0 לנצח.
ולדעתי, הכל באשמת מורנו. וגם עליו פעם שדר אנגלי אמר שהוא נותן תקווה שכל אחד יכול להיות שחקן כדורגל

אורי 22 בנובמבר 2017

"סיכוי מצוין לעלות כבר במשחק הבא"

אם לא במשחק הבא, אז מתי :-)

סהר 22 בנובמבר 2017

בוקר טוב.
פיספוס גדול. אני מאוד אוהב את מורנו בחלק ההתקפי
אבל הילד עושה טעויות.
היה לי הרגשה שמתחילת המחצית. השנייה הוא מחפש לתת גול לסביליה. גומז בצד ימין עושה עבודה מצוינת.
לוברן היה מצוין גם כן.
קשה מאוד ללכת לישון אחרי ערב כזה.
כל המחצית השנייה שיקשקתי מפחד. את הדקות האחרונות כבר לא יכולתי לראות.

אבי גלברט 22 בנובמבר 2017

לא יאמן .שיקום אחד פה ויגיד שלא ישב לו במחצית בראש שזה לא גמור …התכתבתי בוואטס אפ עם החברה של האופניים שבירכו אותי על ההצגה …חבל שלא יכול לצלם לכם .אמרתי להם זאת ליברפול זה לא גמור , אין הגנה …
אני דווקא חושב שמי שהיה חלש מאד אתמול ואשם בבלאגן זה הנדרסון ולא מורנו .לוברן היה מצויין במשחק גדול נגד קבוצה מצויינת .הנדרסון לא סגר לפני הבלמים כמו שצריך ולכן ההגנה הובכה לא מעט .זה לא שמורנו היה טוב , מעבר לגולים ולפנדל שלא היה הוא פשוט היה מפוזר ולא מצא את עצמו בשום מצב במקום הנכון מול השחקן שלו .דווקא היו לא "קרוסים" וסגירות אלכסוניות יפות בהגנה אבל בסהכ די חלש .
לא מבין את קלופ שנרדם ואיחר בחילופים , מילנר כבר על תקן של מציל האומה תמידית התבקש חילוף לעצור את המבול .
אחרי המשחק הנדרסון אמר " ידענו מה הולך לקרות ולא עשינו כלום " .זה אומר הכול , דקה 93 , אסון שאתה יודע שיבוא , כמעט ומחכה לו כבר שיגיע … say no more

ירושלמי 22 בנובמבר 2017

בדיוק.
הנדרסון, ווינאלדום וגם צ'אן כשנכנס. כולם טעו.
אף אחד מהם לא לחץ את הקישור של סיבליה כשהם קיבלו את הכדור, כל התקפה אבר באנגה מעביר כדורים מימין לשמאל ומעבר לקו ההגנה ואף אחד לא בא אליו.
פעם אחת לא ראיתי לחץ של שחקן, כולם הולכים אחורה ומסתכלים.
וזהו טעות קשה בהוראות ובהכנה של קלופ שהעדיף ללכת אחורה ולבנות על מתפרצות והרחקות סתמיות.

לא שמורנו יוצא מזה נקי, אבל כשמעמידים אותו במבחן פעם אחר פעם סביר שב2-3 פעמים מתוך 10 הוא יעשה טעויות.

וזו בדיוק הסיבה שמבדילה אותנו מקבוצות העל, זה לא השחקנים זה האופי.
טעויות טקטיות שלא צריכות לקרות, או שחקנים שלא ממלאים אחר ההוראות.

איאן ראש 22 בנובמבר 2017

כמה נכון אבי, גם בקרן האחרונה פשוט היה ברור שנספוג . עצוב.
אבל בכללי אני מרוצה. שוב ראינו שהשיטה שלנו טובה במיוחד רק נגד מי שמאפשר זאת וש ו ב קיבלנו תזכורת (למי שנצחונות על כמה נמושות גרמו לחשוב שהכל בסדר פתאום) שקישור אחורי והגנה לא טובים ושכמובן מורנו לא הפך עורו.

Srtest - ארטסט 23 בנובמבר 2017

אכן סיפור מנטלי שבעיקר השפיע על הקישור המרכזי ועל השוער בגול האחרון. טעויות בהגנה קורות. היתה תגובה רעה מאוד שאפשרה לסביליה להכנס למומנטום פעם אחר פעם.

ארם אבירם 22 בנובמבר 2017

ההורים שבניכם בטח מכירים את הסצנריו הבא: הילד מנדנד כבר כמה שבועות שנקנה לו בייבלייד. לאחר משא שכנועים ארוך אנחנו סוף סוף הולכים לחנות ואז המוכר אומר "מצטער, אזל. יהיה בשבוע הבא". הילד מצדו מיד אומר "אבא אבא אבא אבא, אז תקנה לי את הבאקוגאן הזה". אתה מסביר שאין בעיה אבל שאם תקנה לו באקוגאן אז לא תקנה לו בייבלייד בתקופה הקרובה.
מכירים? אז קלופ וההנהלה וואן דייק. סבלנות.

matipool 22 בנובמבר 2017

אני כבר לא בטוח שואן דייק לבדו הוא הפתרון.
זה צריך להגיע גם ממרכז המגרש וקייטה שהוא שחקן נפלא, לא יפתור את זה לבדו. אולי קלופ צריך לקחת עוזר לנושא ההגנה.
דרך אגב – להבנתי, הבייבלייד התחיל בירידה שלו מהפסגה. יש קצת פחות רעש סביבו לאחרונה וגם קיבלנו הנחייה מבית הספר שאסור להביא יותר בייבלייד כי הוא גרם לפציעות אצל הילדים. אצלנו זה הסתכם ב-3 יח' וזירה.

ארם אבירם 22 בנובמבר 2017

הבייבבלייד הולך ובא כבר שנים. יש לנו זירה גדולה והמון יחידות עוד מהבן הגדול כשהיה קטן בארה"ב. עכשיו הוא בן שבע עשרה והבן שבע חוגג על זה. אז תשמור על מה שיש כי עוד שנתיים זה חוזר ישר אחרי שהבאקוגאן יחזור.

בני תבורי 22 בנובמבר 2017

בדיוק

איציק מהקיבוץ 22 בנובמבר 2017

ראתי את מה שקלופ אמר בפיסקה הראשונה של הראיון איתו.
הוא תיאר, כהרגלו, את המשחק וסיפר שהיו שתי מחציות שונות… ספר לנו משהו שאנחנו לא יודעים.
אני מקווה שלעצמו ולצוות אימון הוא אומר את כל האמת- יש לנו חרא הגנה. בוא נחזיר את מילנר לאגף שמאל ונקנה, יעלה כמה שיעלה, בלם נורמלי בחלון העברות בינואר

איציק 22 בנובמבר 2017

הסיכום שלי אחר, עם פתיחת המחצית השנייה הגעתי הביתה, הדלקתי את הטלויזיה והעברתי לערוץ המשחק :-(

matipool 22 בנובמבר 2017

לפני המשחק, הימרתי על 3:1 לנו וכתבתי את גם לרובי.
היה איזה שלב שצדקתי בו..
הרגשה של הפסד והסתבכות מיותרת. הרבה לחץ יהיה במשחק האחרון ואני ממש לא רגוע כמו הרבה אחרים שבטוחים שננצח באנפילד. במקום לתת זמן משחק למחליפים, ייפול עומס מיותר על ההרכב הראשון בתקופה של משחק כל 3-4 ימים.
כל כך חבל.
פירמינו היה מעל כולם ולוברן אחריו למרות שספגנו שלישייה.

צור שפי 22 בנובמבר 2017

הפער בין רמת ההתקפה של ליברפול (שלראות אותה זה אחד הדברים הכי מהנים היום בכדורגל העולמי) ובין רמת ה(אין) הגנה הופך את המשחקים שלה לסחרחרת הרים שהיא תענוג למי שאוהב סחרחרות כאלה (אני מת עליהן) אבל מעמיד בסיכון קרדיולוגי חמור את האוהדים.

matipool 22 בנובמבר 2017

בגלל זה אנחנו משקיעים במגיב רובי פאולר שממש בקרוב יהיה קרדיולוג מומחה אם לא אציק לו במהלך משחקים ואתן לו ללמוד לקראת המבחן האחרון בהחלט (-:

איציק 22 בנובמבר 2017

קרדיולוגים זה פאסה. צריך פטולוגים.

רובי פאולר 22 בנובמבר 2017

פתולוגים לא יכולים לקבל פרטי :-)

matipool 22 בנובמבר 2017

טוב!!!

צור שפי 22 בנובמבר 2017

פתולוג זה כמו בחבר'ה קדישא, אף פעם לא חסרים קליינטים והם לעולם אינם מתלוננים (כמו שכתוב להם על האמבלונס השחור – בדרך לעוד לקוח מרוצה).

איציק 22 בנובמבר 2017

– האם המנוח לפני מותו קדח חום?
– כן.
– מעולה.

זינק 22 בנובמבר 2017

אם רק בריסו היה שומר את סיפור הסרטן שלו לזמן אחר…
חתיכת סיפור

צור שפי 22 בנובמבר 2017

סליחה על המקבריות ורק בריאות לבריסו אבל אולי גם מאמנים אחרים ייאמצו את הטריק הזה למוטיבציה במחצית…

טרנטה 22 בנובמבר 2017

היה משחק מאד מהנה. כאוהד ברצלונה – מעדיף שיסיימו ראשונים. לא רוצה לפגוש אותם בכלל. צורת המשחק שלהם היא הנוגדן המושלם לטיקי-טאקה.

ניק 22 בנובמבר 2017

יש אחלה ממ על התמונה שבכתותרת.. שההגנה שלכם כל כך גרועה שפירמינו הסתכל אחורה כדי לראות שאתם לא סופגים באותו הזמן

אמיתי 22 בנובמבר 2017

עזוב. הם בקטע של קרדיולוגיה. תן להם

בני תבורי 22 בנובמבר 2017

מצוין :)

Matipool 22 בנובמבר 2017

גדול!

רובי פאולר 22 בנובמבר 2017

מעולה

איאן ראש 22 בנובמבר 2017

עפ"י מצב ההגנה שלנו זה כנראה נכון. האמת, העין העקומה הזו היה נחמד.

איציק 22 בנובמבר 2017

אתם אשמים, הכל כינוים של חלוצים, נראה אותכם עם כינוי "סמי לי" או "ריי קלמנס".

רומן 22 בנובמבר 2017

מה יהיה עם המחציות השניות של ליורפול מול סביליה? בגמר הליגה האירופית ליורפול שטפה את המגרש מחצית ראשונה ונעלמה לגמרי בשניה, אתמול אותו סיפור

Comments closed