בלילה קר בסטוק יש הגיון לשחק עם לוברן ומאטיפ על אף ששניהם לא מסוגלים לעשות כלום עם רגל שמאל. מול קראוצ'י החביב, שואוקרוס המתועב ועוד כמה תמירים בחולצות פסים אדום לבן, יש הגיון בשני בלמים עם משחק ראש טוב, מה שבא לידי ביטוי ביותר מדי דקות במשחק היום, למעשה משער היתרון של ליברפול ועד תום המשחק.

בלילה קר בסטוק שמעון מיניולה תרם משחק טוב עם התקף לב. בלילה קר בסטוק, מורנו וגומז היו בסדר גמור. בלילה קר בסטוק אני כבר לא משוכנע שצ'אן ראוי לחוזה בליברפול וזה מאוד מפתיע לאחר ששובץ לתפקיד הנחשק של קשר אחורי אותו מילא היום בחוסר חשק והראה כי אין לו שום יתרון בתפקיד זה על הנדרסון. בלילה קר בסטוק מאנה הצליח להבקיע, להחמיץ ולבשל, בלילה קר בסטוק סולנקה הראה שהוא יכול להיות גיבוי מצוין ושאפשר להתארגן על קבוצה חדשה לסטארידג', בלילה קר בסטוק ג'יני הפתיע עם בעיטת עונשין מתוחכמת, בלילה קר בסטוק הוברר למה הטרגדיה של אוקס היא שהוא עשה את הקריירה שלו בבוגרים עד כה אצל ונגר שטיפוח כישרונות אינו הצד החזק שלו ובלילה קר בסטוק סלאח עשה חם בלב.

לא ממש נהניתי מהמשחק של ליברפול הלילה בקור של סטוק. גם אחרי ניצחון ברור אני עדיין לא משתחרר מתחושות האימה שנפרשו הלילה לאורך דקות ארוכות מדי, מן הדקה ה 18, השער של מאנה ועד לשעריו של סלאח שאין לי מה לחדש בעניינו אפילו בלילה קר בסטוק. האימה הזאת שהנה אנחנו הולכים לשמוט עוד יתרון, סצנה שחוזרת על עצמה באופן כמעט קבוע.

במילים אחרות, בלילה זה הקר בסטוק, במשחק אותו היא פותחת בצורה טובה וזוכה ביתרון לא מפתיע, פתאום, ללא כל אזהרה מוקדמת, ליברפול מפסיקה לשחק, מפסידה את הכדור בכל מאבק, לא מצליחה לייצר איום (למעט שתי הזדמנויות שהוחמצו, סולנקה ומאנה), נלחצת לשערה, מעוררת פניקה, זוכה בצהובים באופן מחפיר, משותקת יצירתית, חרדה, מוותרת בקלות ולמעשה נותנת פייט אדיר לטוטנהם במירוץ לתואר הקבוצה הפתטית עם הסגל המוכשר והמנג'ר הגאון או משהו כזה.

ניצחון נפלא, שזה ממש יפה ותלות כמעט מוחלטת בסלאח, שזה ממש, אבל ממש לא טוב. לא אוהב את זה. זה יותר פוקס מתכנון טקטי נבון. לליברפול מצפים עתה משחקים קשים שרק שלושה ימים מפרידים בין אחד לעוקב אחריו ואסור לחשוב שסלאח יביא את הבשורה באופן קבוע. משהו בסיסי חייב להשתנות ברמת המוכנות המנטלית והמקצועית כבר במשחקים הבאים נגד ברייטון בשבת, נגד ספארטק מוסקבה, משחק חשוב מאוד להמשך הדרך בליגת האלופות, או בדרבי הקרוב מאוד, מול אברטון הפצועה, המושפלת עם אלרדייס שחי ממשחקים כאלה ורוני שנתן היום שלישייה.

הסחוג כמשל
תביאו את הדרבי