ולהלן הערותיי:

  1. הטרגדיה של אוקסי נעוצה בעובדה שאת השנים הקריטיות להתפתחות שחקן הוא בילה אצל ונגר, שפיתוח שחקנים אינו הצד החזק שלו. עם זאת, אני חש שהוא מרגיש נוח אצל קלופ ולטעמי הוא אחד משלושה אנשי המשחק שלי היום. והנה אני מתעדכן (תודה לארם אבירם) שבראיון אחרי המשחק המראיין שואל את קוטיניו על מעבר בינואר, אוקס לוקח את המיקרופון, שם יד על השכם של קוטי ואומר, קוטי שחקן ליברפול, הוא מקצוען נפלא. כל פעם שהוא עולה על המגרש הוא נותן את כולו ומשחק מצוין וזה לא הוגן לשאול אותו כאלה שאלות. רשמית, אני מאוהב.
  2. הנדו הוא השני. דחף, לחץ, הגן, מסר, חילץ וכרגיל לא איים. היום זה היה חסר קצת פחות.
  3. ארבעה שערים נהדרים. שניים שימחו אותי יותר. השערים של קוטיניו וסלאח מגיעים מהרפרטואר הקרקסי של הכדורגל. שערים נפלאים של קוסמי כדורגל. עם זאת, מדובר בשערים שכל כולם תוצאה של מבצעים אישיים מרהיבים. השערים של לוברן ופירמינו, לעומתם, הם שערים שדי חסרים לליברפול בעת האחרונה. השער של לוברן הוא ריבאונד מוצלח ונסו להיזכר מתי הייתה הפעם האחרונה בה ליברפול ידעה לנצל ריבאונד, והשער של פירמינו הוא מופת של שער קבוצתי. הגשה מדוקדקת למצח ונגיחה מושלמת בתום התקפה מתפרצת יפה.
  4. עוד רשת נקייה לשמעון, עוד יום טוב להגנה. גומז טוב מאוד, גם קלאבן שהגיע להיות בלם רביעי ולוברן שהיה בסדר פלוס שער ראשון מאז דורטמונד אאל"ט מינוס אפשר לדפו גישה נוחה ובלעדית לקורה. 2:1 היה יכול לקחת את המשחק לכיוון אחר.
  5. אין לי בעיה שמורנו ייקח את הזמן שלו להחלים, יש לנו רובו ורובו מצוין, איש המשחק השלישי שלי. השער של קוטיניו התחיל ממנו.
  6. ולאחר שאמרתי את זה, שיבוא ינואר בבקשה. זו לא הגנה חזקה מספיק כדי להתמודד בהמשך.
  7. מיני משברון ותו לא, אבל שמחתי שמאנה פתח על הספסל, זה יעזור לו להתאפס.
  8. רק כי אני אוהב את ג'יני, אני לא אומר שליברפול שיחקה עם עשרה שחקנים היום.
  9. מוחמד היקר – תשעה עשר (19) שערים בארבעים ואחד (41) משחקים עם רומא, עשרים (20) שערים בעשרים ושישה (26) משחקים עם ליברפול. רק האנט וראש מקדימים אותו.
התיקו בשלג
חרא של תוצאה