הניצחון על לסטר

עם ואן דייק ביציע

ניצחון על לסטר אינו עניין של מה בכך אצל ליברפול ,גם לא באנפילד, כך שלא ניתן להפריז בשמחת הניצחון. עם זאת – ויסלחו לי אוהדי גרייזס האופטימיסט חסר התקנה, טוב שואן דייק הגיע. ההגנה שלנו לא קשוחה מספיק, לא אימתנית ומאפשרת חיים די קלים ליריב.

קריוס – אין לו אפילו שבריר של חלקיק בגול, עשה עבודתו בהמשך המשחק באופן טוב, לא שהיו לו יותר מדי הטרדות. אם זה תלוי בי, הוא נכנס לרוטציה.

גומז – היה טוב ונחמד וזה וזה וזה, אני רוצה אותו בלם.

מאטיפ – רבאכ, כדורגל הוא משחק של רוצחים. רוצה לרקוד? לך להתקפה. בשליש ראשון של המגרש, דהיינו: מקו השער שלנו עד שלושים מטר ממנו, אתה בועט, לא מדרדל.

לוברן – היה בסדר, לא?

רוברטסון – תשמעו, למרות שני שערים של סלאח, רובו הוא איש המשחק שלי. הוא לא מבריק אבל התשוקה והטירוף שהוא מביא למשחק, עם פעולות פשוטות ונכונות, עם הגבהות לא רעות ומהירות אדירה, הוא משדר קראגריזם או אגריזם שמעיד על איכות מתפתחת. הוא משחק בשבילנו בדיוק כפי ששיחק עבור האל נגדנו ב 4 בפברואר השנה ואתם לא רוצים שאקלקל את המצב רוח ואזכיר את התוצאה. אני מניח שאין גם צורך שאזכיר את הייבוא הסקוטי הקודם ששיחק עבור ליברפול.

צ'אן – עם כזו עצמה גופנית וכזאת מהירות, קשה קצת להסביר את העובדה שהוא לא הופך ליהלום בקישור. זה לא שהוא לא קיבל את הזמן שלו להתפתח אצלנו ונותרה שאלה פתוחה: האם זו תקרת זכוכית מעליו, או ענייני חוזה בלתי פתורים. בסך הכל עשה עבודה טובה בתפקיד שהוא מבקש לעצמו.

מילנר – (עצרתי לחשוב) ובכן: לא הבריק, לא דייק במסירות אבל הפיזיות והלוחמנות הבלתי מתפשרת, עושים אותו מאוד מאוד חשוב בסגל, גם אם ברור שאינו שחקן פותח באופן קבוע. הבישול שלו בשער השני הוא בדיוק מה שהיה חסר לנו כששיחק בלית ברירה כמגן שמאלי בעונה הקודמת. תישאר תישאר תישאר.

קוטיניו – כשההתקפה לא מוזנת בצורה קבועה על ידי הקישור, הוא נאלץ לרדת לכיוון קו החצי לקבל כדורים ולהתחיל משם ולא נשאר לו כוח לקסמים. בקבוצה עם קישור לא מבקיע כמו ליברפול, אסור להשחית אותו לשווא בכדרורים רחוקים. אך כשהוא מקבל כדור עשרים מטרים משער היריב, הוא לא חייב להבקיע כדי להשפיע משמעותית על המשחק.

מאנה – פעמיים הבקיע מעמדת נבדל ונפסל בצדק. מאידך, אולי זה מעיד על התקדמות לכיוון סיום המשברון שלו. היה היום פחות אפטי ויותר מעורב. את מחיאות הכפיים שלי לבישול שלו לשער הראשון הפסקתי רק כשהייתי צריך להתחיל לכתוב. גם הירידה שלו מהמגרש בחילוף נראתה כאילו מישהו הסביר לו משהו השבוע.

פירמינו – הוא יבקיע לפעמים ויחטיא לפעמים, הוא ימסור, הוא יפעיל לחץ אדיר על הגנת היריב, הוא יפנה שטחים, הוא יגרור מגנים, הוא חכם טקטית בצורה בלתי רגילה והוא הראשון שהייתי מכריז על שמו בהרכב הפותח לפני כל משחק. גילוי נאות: זה גם מה שקלופ אמר.

סלאח – החטיא שלוש פעמים ממצבים טובים, הבקיע פעמיים בדיוק מאותו מצב בו החטיא, לא פרגן לאף אחד סביבו ונשדד בפנדל. כשמכניסים את כל אלה למשוואה ומנערים היטב, יוצא השחקן הכי יציב בתרומתו להשארת ליברפול במאבק על מקום ברביעייה ראשונה. אף אחד לא עושה את זה כמותו. משנה לאיש המשחק שלי.

ווינאלדום – רץ רץ רץ, נופל. או מאבד כדור או משהו כזה. בונה על גול שלו נגד הסיטי.

אוקסי – אני חושב שקלופ יתאים לו את התפקיד הראוי והוא יהפוך משמעותי יותר. בינתיים הוא עושה את מה שמתבקש ממנו ולא אוכל חרא מאף אחד, גם לא ממגן של לסטר.

קלאבן – בחיי שנבהלתי לרגע מהבומבה שחטף.

חרא של תוצאה
פאקינג סטייטמנט

תגובות

 • משה

  הסגירה של רובו על סלימאני חמש דקות לסיום כשיכל להגיע לבד מול קריוס הייתה מעולה. אני מסכים לגמרי לגבי התשוקה וההתלהבות שלו, כיף לראות כמה הוא משקיע. צריך לשפר משמעותית את המסירה האחרונה, זה נראה שהוא עדיין לא מבין את התנועה של החלק הקדמי.
  הסקוטי האחרון שהבאנו היה צ׳רלי אדם, לא ?

  • בני תבורי

   אופס... נכון אבל במאזן התרומה הסקוטית הוא בהחלט סטיית תקן.

   • משה

    קבוצה גדולה צריכה סקוטי, את זה פפ לעולם לא יבין.

    • D! כאן ועכשיו

     מעולה משה

 • אוהד

  לפי מה שזכור לי המאזן של ליברפול מול לסטר בבית הוא לא רע.
  אפילו היינו בין הקבוצות היחידות שניצחו אותם בעונת האליפות.

  אבל ממש ממש קשה לי עם השיפוט במשחקי הכדורגל.
  חוסר האחידות פשוט נוראי.
  אני כבר התייאשתי סופית מלהבין מה זה פאול בכדורגל, בייחוד מה מותר לעשות עם הידיים, והייתי מעוניין לקבל הסבר איך השופטים מחשבים את תוספת הזמן של כל מחצית.

 • אריאל גרייזס

  איפה שמעת שאמרתי שההגנה לא צריכה חיזוק? הרכישה של ואן דייק מצוינת ולא מעניין אותי כמה עלתה.
  סך הכל ניצחון היום של אופי, אני אוהב את זה שאנחנו לא נלחצים ממחצית ראשונה גרועה ויודעים לשפר בחצי השני. סימן של קבוצה מאומנת.
  וסלאח, מדהים. חשבנו שקיבלנו ווינגר מהיר (היה מישהו שאמר לי שהוא לנון משופר..) וקיבלנו סקורר סטייל סווארז.

  • בני תבורי

   איפה שמעת שאמרתי שאמרת שההגנה לא צריכה חיזוק? אתה אופטימיסט חסר תקנה גם כשאתה צודק.

 • אבי גלברט

  בשיניים ...בשערות של הבי....ם , צריך לקחת גם משחקים כאלו נקודה .לסטר קבוצה טובה ששווה טופ שבע היום .היא טובה יותר מסך הנקודות שלה . קיבלנו גם גול מסריח על ההתחלה ולפרקים נראה שלא נתאושש .
  אין מה לצפות בכול משחק לריקודים וקונצרט .צפיפות המשחקים החודש היא מדהימה ואתה עולה למשחק בשבת שהמשחק 48 שעות קדימה ואפילו הדרבי בשישי הבא יושב בראש , אין מה לעשות .
  רוברטסון היה טוב היום וגם לוברן וצאן .
  על מאנה עובר משהו אבל לא משהו שכדור ברשת לא יכול לפתור .מסכים לגבי אוקס , הוא כרגע אופציה טובה יותר מלאלנה לרוטציה בקישור .
  ברנלי משחק קשה מאד בשני ...

  • Matipool

   גנבת לי את מילת הפתיחה.. (-:
   זו הייתה מילת הסיכום שלי לרובי בסיום המשחק.
   מסכים גם עם כל שאר דבריך עם כוכבית ליד רובו - חייב, אבל חייב לשפר את הקרוסים שלו.

   • אבי גלברט

    מסכים לגבי ההסכמות וטענתי פה כבר כמה פעמים שהחלק ההתקפי של רוברסטון טעון שיפור, בטח לעומת מורנו…

  • רובי פאולר

   שיהיה בריא רובו
   באיזה שלב כבר לא הייתי בטוח אם הוא יודע שאנחנו האדומים וצריך למסור לאדום אחר

  • באבא לילות

   חולק לגבי צ׳אן. כבר כמה זמן שהוא לא מספיק רעב ולא מסתער ראשון על כל כדור. מרגיש לי שהראש שלו כבר באיטליה.

 • D! כאן ועכשיו

  לא תהיה רוטציה בשער. אי אפשר לנהל ככה חוליית הגנה.

  גומז - אם קלופ חושב לטווח ארוך, ושנינו יודעים שזה מה שהוא עושה, הילד יהיה בלם טוב יותר אם ישתפשף שם באגף וילמד יותר טוב כדורגל בכלל ולא רק את העמדה שלו. כמו שקלופ לא זורק למים את הילדים שבוע אחרי שבוע - אני מאמין שיש סיבה לדבר הזה.

  ואן דייק הוא רכישה מעולה ולו מהסיבה שהוא השחקן שקלופ רצה.

  • יריב ס.

   הפציעה של קליין סיבכה את קלופ לגבי אגף ימין. הוא הסביר כבר בתחילת העונה שארנולד לא בנוי כרגע לשני משחקים בשבוע ותהיה רוטציה בינו לבין גומז.
   אף אחד לא חשב שקליין יעדר רוב או כל העונה.
   גומז הוא בלם העתיד שלנו ושל נבחרת אנגליה

  • אריאל גרייזס

   זאת נקודה שלא מדברים עליה הרבה - פעם ראשונה שאני זוכר מזה המון זמן שמאמל בליברפול מחליט איזה שחקנים הוא רוצה והבעלים נותן לו צ'ק פתוח להביא את מי שהוא רוצה, בלי ועדות ובלי נעליים. עד עכשיו כמעט כל רכישה של קלופ היתה בול (על ג'יני דעות קצת חלוקות אבל סך הכל עושה את העבודה), זה סימן מצוין

   • D! פה ועכשיו

    אני מניח שזה גם מהסיבה שקלופ לא הולך סתם וזורק מאות מליונים על כל מיני דברים שזזים, ובמקביל מראה רצון ויכולת לקדם שחקנים קיימים, צעירים ושחקני רכש.

    אני חושב שאם כבר הפציעה של קליין חסכה לנו עוד פארסה רבת שנים באגף ההוא. עד תחילת השנה הבאה יהיו לנו שני שחקנים שמסוגלים לקחת על עצמם את העמדה הזו ברמה הכי גבוהה. לטעם שלי - שניהם טובים מקליין.

 • פלה קוטי

  בישול גדול של מילנר בגול השני, מי פותח עוד יומיים מול ברנלי?

  • Matipool

   מיניולה, אלכסנדר, רובו, ג'יני ואוקס בטוח.
   מניח שגם לוברן, מילנר ומאנה שקיבלו מנוחה במשחק הקודם.
   יש שמועה שסלאח נפצע ולא יוכל לשחק, אז חייבים גם לפחות אחד מבין פירמינו / קוטיניו.

   • פלה קוטי

    לדעתי, גם ללאנה בטוח בהרכב

    • Matipool

     לא יודע אם הוא כבר מסוגל לשחק משחק שלם אבל בטוח שהוא עדיין לא חזר לכושר הטוב שלו מעונה שעברה.
     אולי כדאי להתחיל עם סולאנקה ולהכניס את פירמינו חצי שעה לסיום.

     • אסף כלשהו

      חייבים לפחות שניים מבין סלאח-פירמינו-מאנה-קוטיניו. מניח שמאנה יהיה אחד מהם בתקווה שייצא מהתקופה הרעה. אם סלאח אכן לא כשיר אז אני מהמר על קוטיניו באגף השני ועל סולאנקה באמצע.

      אגב (1)- אני מעדיף את קוטיניו בשלישייה הקדמית. למרות שלכאורה נגד קבוצות קטנות עדיף לפתוח עם כמה שיותר כוח אש, יש משהו חסר איזון במערך עם קוטיניו כקשר מתחת לשלישייה הקדמית. הוא צריך לשחק קרוב לשער במחיר של רוטציה. ויש לנו מספיק משחקים בשביל הרוטציה הזו.

      אגב (2)- רק אני לא ממש מחזיק מסולאנקה? מרגיש לי שהוא קצת איטי בקבלת ההחלטות ולא ממש טכני. הוא יחסית לוחץ אבל בגדול הוא לא ממש שוחה בשיטה של קלופ. כמה יש לו עד עכשיו? שער אחד? בשיטה שלנו זה מעיד הרבה על חלוץ...

      • Matipool

       לגמרי איתך בקשר לסולאנקה.
       מקווה שישתפר במהרה בימינו. חייבים מחליף ברמה גבוהה לפירמינו.

      • אבי גלברט

       אולי קלופ יפתיע עם אינגס היום במגרש בו גדל ? ...רוטציה אז עד הסוף ...

 • גיא

  מה נעשה עם גומז עונה הבאה?

  עונה הבאה יהיו ארבעה בלמים בכירים ממנו, המגנים הימניים יהיו קליין שיחלים וגם טרנט שעדיף עליו, ומגנים שמאליים יש שניים פלוס מילנר.

  רעיון מישהו?

  • אוהד

   קשה להאמין שכל השלישיה הנוכחית תישאר. לפחות אחד מהם יעזוב.

  • משה

   אני לא רואה את קליין נשאר לפני גומז.

  • אריאל גרייזס

   לתת את לוברן למי שמוכן לשים קופסת מסטיקים עליו

   • אבי גלברט

    תגובה קצת נמהרת אריאל .לוברן גם נתן משחקים מצויינים אצלנו וכנראה עוד יתן .קלאבן יהיה בסוף העונה בן 34…
    וירגיל, מאטיפ, לוברן, גומז בהחלט 4 בלמים טובים לקבוצה שמשחקת ב4 מפעלים במקביל .לוברן ימכר רק במחיר גבוה מעל המצופה משהו מעל 20 מ ואני לא רואה את זה קורה .זאת דעתי לפחות .
    חשוב כמובן לראות את השילוב עם ורג'יל ומה יעשה לשחקנים לידו .

    • אריאל גרייזס

     מעדיף שחקן כמו קלאבן שיודע בדיוק מה התפקיד שלו ואין לו ציפיות להיות הרכב ראשון ואת גומז שיתפתח להיות שחקן הרכב (כבלם) תוך שנתיים על לוברן שעל כל משחק טוב מביא משחק עם שתיים שלוש שגיאות נוראיות. זה הזמן למכור אותו תמורת איזה 10 מיליון שבטח יהיו קבוצות מוכנות לשלם ולהתקדם הלאה

    • Matipool

     שוב אני מסכים עם אבי ואני חושב שאתם נמהרים מדי לגבי לוברן.
     מאטיפ עושה גם הרבה טעויות ורק לחשוב מה היה נכתב כאן אם את הטעות אתמול היה עושה לוברן ולא מאטיפ.
     אני חושב שקלופ יבדוק את השילוב של כל אחד מהם עם ואן דייק ויחליט בהתאם.

     • אבי גלברט

      מתי , הצ'ק כרגיל כמו כל שבוע לא לשכוח .. ...D....
      לחלוטין , מה הלחץ ? לוברן עם בטחון מבלי שכל אנגליה מדברת על ההגנה של ליברפול הוא שחקן טוב .אגב , ארסנל קבלה יותר גולים מאיתנו וטוטנהאם לא רחוק .למה אף אחד לא מדבר אליהם ?
      לוברן בלם קשוח ואגרסיבי יותר ממאטיפ, לדעתי יותר מהיר וגם פחות פציע , המינוס היחידי הוא בראש ובטכניקה , ככה שזה די מאזן בסהכ .
      השילוב עם וירג'ל(להלן אברג'יל) הוא מה שיקבע בסוף .יש מצב שגומז יעקוף את שניהם בסיבוב גם .

   • משה

    גם חבילת טיק טאק לוקחת מבחינתי.

    • באבא לילות

     עזוב, מסתפק בקופסה הריקה... צריך להעביר אותו הלאה ומהר.

  • יריב ס.

   להערכתי לוברן יעזוב בקיץ. לקלאבן אין בעיה להישאר כמחליף לשעת הצורך

 • איציק מהקיבוץ

  מדהים מה שסלאח עושה. וואוו!!
  כייף לדעת שהוא כבש 2 מתוך 4 או 5 הזדמנויות, כלומר ההתקפה עבדה טוב. למרות שששוב התקשנו מול קבוצה שמצופפת משחק מולנו.
  צ'אן נתן עוד משחק מצויין. אני ממש מתלהב ממנו במשחקים האחרונים. חילוצי כדור מצויינים, מיקום נכון המגרש, הנעת כדור. אם היה יודע לבעוט לשער... בכושר הנוכחי לא בטוח שכדאי שיעזוב בסוף העונה.
  רובו ממש טוב, איזה חילוץ מצויין על קו ה16 בסוף המשחק שחתך לאמצע מעמדת מגן שמאלי. אנינעדיין חושב שצריך לקנות מגן שמאלי טוב ממנו ואז העמדה מכוסה.
  מה נהיה ממאנה?? הבן אדם שכח שהוא יודע לחתוך הגנות ולכבוש? היה כבוי מאוד.
  שמייכל - אני יודע שהשם הזה בפורום נשמע רע אבל אולי הבן של יכול להיות שוער טוב מאוד בשבילנו.

  נחזיק אצבעות ביום שני. ברנלי עושה עונה מצויינת.

 • עמית הלבבי

  אם הזכרון שלי לא מתעתע בי, אז זה משחק ראשון השנה שמנצחים מעמדת פיגור.
  אז לא היה משחק טוב מבחינת יכולת, אבל גם אופי זה חשוב.

  • Matipool

   צודק ונכון פעמיים.

 • רני

  ניצחון על קבוצה שלא התבטלה מראש סטייל סוונסי.
  ניצחון אחרי פיגור, פעם ראשונה העונה.
  נחישות והתמדה למרות ערימות של החמצות.
  הגנה שהתמודדה טוב עם המתפרצות של לסטר.
  תכלס הרבה יותר חשוב ויותר מספק מהניצחון בבוקסינג דיי. זה שלה ההתפתחות הבא בטיפוס לצמרת הגבוהה באמת.

  • רני

   *שלב ההתפתחות

 • איתן

  ליברפול היו עדיפים בהרבה ברוב המשחק והגיעו להרבה מצבים,עוד פעם לדעתי יש בעיה שאין סקורר בחוד, סאלח כהרגלו כובש שער לאחר 3-4 החמצות ,זה יכל להיגמר אחרת.
  מי שהפסיד את המשחק הוא מאמן לסטר,שהיה די בשוק שהוא מוביל באנפילד,הקבוצה שלו הסתגרה ואיבדה המון פוזשן,לצערו של המאמן אין לו את קאנטה, אפילו לא את אדריאן סילבה-לא רשאי לשחק עד ינואר למרות ששילמו עליו כבר,לא היה לא את מי להכניס בקישור,הלחץ גבר וכבר שבשיווין הוא מוציא את מחרז ווארדי, ומכניס 2 שחקנים חלודים גמורים וקישור ללא פליימייקר

 • גלעד בלום

  סאלח אדיר אבל אני לא מבין את מקגווייר, קודם כל מה הוא שומר על שחקן שמהיר ממנו בשנות אור ואם אתה כבר שומר את סאלח צמוד אז אל תיתן לו להסתובב, הוא מהיר מידי, היה צריך לעשות מיד עבירה בעיטת עונשין מחוץ לרחבה, אולי בגלל שהיה לו צהוב הוא נזהר...

  והמאמן של לסטר הזוי, הם קבוצה קשוחה ומאומנת אבל מחרז ו-ורדי זה חצי קבוצה, לא ברור למה היפני לא משחק בהרכב יחד עם השניים הללו, רוטציה זה לוקסוס של טופ 6...

  תהיה ליגה מעניינת על המקום השני, מקום 2-6 ממש שווים ברמה

  מאנה עשה בישול יפהפה אבל לא בטוח שהוא מספיק טוב לרמה הזאת, ( קבלת החלטות לקויה, חוסר יציבות )אם יהיה לכם עוד חלוץ ליד המצרי אז תהיו עוד יותר מפחידים עכשיו שיש בלם חדש ומוכח

  • Matipool

   מאנה פשוט בכושר רע בחודש האחרון.
   הוא שחקן נפלא ובתחילת העונה כשקוטיניו היה עסוק בברצלונה ובפציעות הוא היה אחד משני השחקנים הטובים שלנו וגם בעונה שעברה הוא היה מעולה.
   המאמן של לסטר גם חשב על המשחק שיש להם מחר וקיווה שהם יחזיקו מעמד עם התיקו. טירוף אנגלי מטומטם לתת לשחקנים לשחק פעמיים תוך 48 שעות כשהם שיחקו גם 3-4 ימים לפני כן וישחקו 4-5 ימים אחרי צמד המשחקים ב-48 שעות (לא כל הקבוצות אגב). וארדי ומחורז היו חצי קבוצה בעונת האליפות. בעונה שעברה הם היו חלשים יחסית. שני השחקנים שהחליפו אותם הם שחקנים טובים.

   • D! פה ועכשיו

    מה שמתי אמר לגבי טירוף המשחקים בשנה החדשה, גומר לקבוצות את העונה אז בטח משחק או שניים שצריך להמר בהם.

 • גלעד בלום

  הבעיה היחידה שלגם- קוטיניו כבר מחפש בית בברצלונה

  • אסף the kop

   אתה חושב שהוא ימצא ?

   • גלעד בלום

    ימצא אסף, אבל יש לכם אותו עד הקיץ, ( כי הוא לא יכול לשחק באלופות עם ברסה) תיהנו ממנו

    • אסף THE KOP

     יש לנו אותו עד הקיץ רק כי סיפור האליפות בספרד סגור.

 • אסף the kop

  אחרי הגול הראשון והטעות הזוועתית של ההגנה, עברה לי מחשבה שהנה ואן דייק עושה את שיקולי המוניטין שלו ומצלצל לקלופ ואומר לו "שמע, נפגשנו לכמה דייטים, אבל בוא נפרד, זה לא אתם זה אני וכו'".
  בכל אופן, ירד לי האסימון, המחיר המופרך ששילמו עבורו זה לא בגלל כמה שהוא טוב, אלא בגלל כמה שההגנה מחורבנת.

  מצד שני, איזה יופי !
  זה לקח יותר מסיבוב אבל סוף-סוף ליברפול השיגה את הקאמבק הראשון שלה העונה וזה מצוין (לדעתי, ליברפול אלופת הליגה בקאמבקים נגדה, אבל לא בדקתי). יש לקוות שזה ייתן הרבה ביטחון להמשך.

 • גלעד בלום

  בני, אמרתי משהו על סטרלינג שאוהדי ליברפול לא מסכימים עימו?? ( נראה שאסף מסכים אתי ) או שאתה ציני? משהו בשחקן הזה תמיד עצבן אותי, אצלכם הוא היה בינוני במקרה הטוב, אצל פפ העונה הוא קטלני, אני אוכל את הכובע

  • בני תבורי

   גלעד,
   אותם דברים שכתבתי לך אצל דורפן:
   סטרלינג פרח תחת רוג'רס בליברפול עם סוארז וסטארידג' וזכה להערכה רבה כולל יחס אבהי מיוחד. הוא הלך לסיטי רק בעקבות הכסף ולא כי חיפש דקות משחק. אל תתבלבל, העובדה שהוא הפך למפלצת התקפית לא קשורה ליכולותיו של פפ.

   • אדם

    איך אתה יכול לטעון שזה לא קשור ליכולות של פפ? בזכות פפ הוא עומד נכון יותר על המגרש ובזכות זה מרגיש יותר בטוח על המגרש. תחבר את שניהם ביחד ותקבל אחוז ניצול מצבים הרבה יותר טוב.

   • גלעד בלום

    בני, למיטב זכרוני הוא פרח לעונה אחת בלבד כפי שכתבו פה ואז היה די פלופ, אגואיסט, בכיין, ובסוף כבר האוהדים לא רצו לראות אותו מול העיניים, גם בעונה שעברה היה בינוני ( יחסית למחירו, כן?), העונה הוא אדיר, קלאץ, ונראה שיודע מה הוא עושה, אני זוקף את זה לפפ.

  • אסף the kop

   גלעד
   אני לא מסכים איתך.
   הוא היה לא רע בליברפול, אם כי באמת פרץ בסיטי.
   מה שעניתי לבני היתה הלצה, או יותר בכיוון שהוא לא השאיר בליברפול שום מורשת.

   • D! פה ועכשיו

    הייתה פה תגובה שנמחקה או מה?

    סטרלינג פרח בענק ליד סוארז ודניאל בעונות שיא. רצה ימבה של כסף, ועכשיו בעוד קבוצה שבה הוא לא השחקן הראשי הולך לו לא רע.. אני לא מהמר שזה יימשך יותר מדי שנים.

  • משה

   סטרלינג בגיל 19 כבש 9 שערים ושיחק בהרכב באופן קבוע בקבוצה שרצה לאליפות. אפשר לעוף על פפ עד מחרתיים, מבחינתי מה שקורה איתו עכשיו זו התפתחות טבעית של כישרון כזה ומצביע יותר על הכישלון שלו איתו בשנתיים הקודמות.

   • אסף THE KOP

    נכון
    אבל הוא רצה סיטי בגלל הכסף והסיכוי לתארים

    • משה

     ברור, התגובה שלי הייתה לגלעד שאמר שהוא היה שחקן בינוני בליברפול ושפפ קידם אותו. מבחינתי סיטי עצרה לו את ההתקדמות במשך שנתיים, בטח לא קידמה אותו.

 • רובי פאולר

  בני לקחת לי את העבודה....
  דבר אחד מפריע לי - זה נכון שאי אפשר לייבש את קאריוס ורוטציה זה חשוב ובלה בלה בלה, אבל ההגנה כל כך שייקית, ומתחלפת ממשחק למשחק גם בשחקנים וגם בעמדות... אי אפשר לבנות תיאום שוער - הגנה בצורה כזו

  • בני תבורי

   מסכים לגמרי ולכן אני חושב שהביקורת הקטלנית לגבי מיניולה לא הוגנת. נכון ששוער משפיע לטובה על הביטחון של ההגנה אבל זה עובד גם הפוך.

   • באבא לילות

    לצערי אף אחד מהשניים זה לא זה ולכן היעד הבא לרכישה הוא שוער ברמה עולמית שיסגור את הפינה הזו. לא בטוח שיורגן יסכים אתי לצערי...:)

    • בני תבורי

     אל תדבר באוויר, תן שמות של שוערים ברמה עולמית שהם גם פנויים בשוק כרגע. אל תטרח, לא תמצא. אובלק הולך לצ'לסי ששולחת את קורטואה לריאל, טר שטגן חזק בברצלונה, דה חאה כנ"ל וכל השאר פרוספקטים בדיוק כמו קריוס.

     • D! פה ועכשיו

      אל תטרח בני, אין.
      לא רק שכולם פרוספקטים אף אחד מהם לא ברמה של מיניולה, עם כל המגרעות שלו
      וכמו כל השוערים שהם לא דה-חיאה, השיא שלו לפניו.
      הוא מספיק טוב כדי לקחת אליפות, כשתהיה לו הגנה מספיק טובה.

     • מנחם

      נו באמת. לא צריך שוער ברמה עולמית (בסטנדרט השמות שהוזכרו פה: אובלאק, קורטואה, טר שטגן וכו) כדי לשדרג משמעותית את העמדה, בדיוק כמו שלא היה צריך בלם ברמה עולמית כדי לשדרג את לוברן/מאטיפ/קלאבן. שוער שעומד בערך במקום 5-7 בפרמיירליג ליג.

     • עידן.

      טר שטגן הגיע לברצלונה מברוסיה מנשנגלבך בגיל 22 (תמורת 12 מיליון יורו אגב).
      דה חאה הגיע ליוניטד מאתלטיקו בגיל 21 (17 מיליון ליש"ט).
      אובלק הגיע לאתלטיקו מבנפיקה בגיל 21 (16 מיליון יורו). קורטואה הגיע מגנק.

      לא תמצא שוער שהוא כבר עכשיו רמה עולמית. צריך לאתר ולקנות כישרון שיהפוך להיות כזה (וכמובן לאפשר לו להתפתח ולטעות- ראה העונות הראשונות של דה חאה וטר שטגן). ליברפול הלכו על הקונספט הזה עם קאריוס שלדעתי עדיין לא קיבל את ההזדמנות האמתית. אבל גם אם זה לא הצליח צריך להמשיך ולחפש.

      • Dr.van nostrand

       רק שנבין, כשקורטואה ודה בראונה פוגשים את ברדה הם מצדיעים.

     • גלעד בלום

      ראייקוביץ ממכבי?

      • D! כאן ועכשיו

       בדיוק
       ולכן - מיניולה

      • עידן.

       מיניולה כבר בן 29. לטוב ולרע אתה יודע מה תקבל ממנו ומה התקרה שלו.

       אם אתה חושב שזה מספיק תן לו לשחק. אם לא תנסה את קאריוס או כישרון צעיר חדש, גם במחיר טעויות.

       אבל הקטע הזה של לעשות כל הזמן החלפות בעמדה, בין אם באירופה ובין אחרי משחקים לא טובים, לא מועיל לאף אחד.

      • D! פה ועכשיו

       אני חושב שמיניולה בעקומת שיפור, וגם אם רואים את התקרה שלו יש לו עוד חמש שש שנים לתת שם וקצת מעל זה. עם הגנה טובה ויציבה לפניו - אני לא חושב שהוא דה-חיאה אבל הוא כמו עוד עשרים-שלושים שוערים בדרג השני.

       אני אישית לא אוהב להמר פה עכשיו שוב על שוער בן 23 שאין לנו מושג מה יקרה איתו. אבל זה רק אני. יכול להבין את הרצון. מצד שני יבוא שוער כמו דה-חיאה וכל שנה תהיה סאגה לגבי ההשארות שלו. מה ייצא לנו מזה?

 • מני מסמטת פני

  בנוגע למאנה - לדעתי הוא פשוט לא משחק טוב כשהוא נמצא באגף שמאל. שנה שעברה הוא היה באנקר בימין ופרח והשנה סאלח תפס את מקומו שם, ולא נראה שהוא הולך להתפנות משם...
  לדעתי, כל עוד סאלח ופירמינו בכושרם הנוכחי הייתי מוריד את מאנה לספסל ושם בעמדה שלו בשמאל את קוטיניו שנכתב כבר שהוא קצת מתבזבז כשהוא משחק בשלישייה האמצעית.

  • עמית הלבבי

   בתחילת השנה הוא היה world class באגף שמאל.

   • גלעד בלום

    עמית גם אני חשבתי שהוא היה מעולה בתחילת העונה אבל מאז שהוא קיבל אדום טפשי ולא חזר לעצמו, אולי זה התפקוד בצד שמאל, אולי הוא לא מוכן לרמות הללו כשחקן הרכב

 • זה משנה

  קוטיניו נתן את החודש הכי טוב בקריירה שלו מהעמדה בה הוא "מתבזבז".

 • אוהד

  נראה שזה הסוף:
  http://www.bbc.com/sport/football/42527428
  היה שלום ותודה על הדגים.

  • בני תבורי

   זו התנהגות מתועבת ואני מצפה לתגובה חריפה של ליברפול.

   • אוהד

    גם אני מקווה.

   • אבי גלברט

    כל מה שאמרו פה נכון והגיוני אבל בסופו של דבר זה ילד בן 25 עם חלומות ופנטזיות ולאו דווקא היגיון .מספיק שאשתו רוצה '' ברצלונה עכשיו'' והעסק סגור לצערי . אני חולה על הילד הזה .

  • Matipool

   גיליאם באלגה, אחד שיודע, כתב שאין שום דבר חדש בנושא של קוטיניו. אני מעדיף לסמוך עליו.

   • גלעד בלום

    אין לו טעם לעבור בינואר, עד שיתאקלם יקח כמה חדשים והוא לא יכול לשחק באלופות, עדיף לו לנסות לעשות עונת פרידה עם תואר וגולים מכריעים כדי שלא ישרפו חולצות שלו באנפילד, עדיף להתחיל עונה בקיץ עם קבוצה חדשה, מה גם שליברפול יכולה לדבר חזק באירופה והקבוצה ראויה, זה לא שאין לו עם מי לשחק

  • אסף the kop

   מה קוטיניו אשם במה ש nike מפרסמים ?

 • טל 12

  מאטיפ רצה לבדוק את החוסן המנטלי של הקבוצה אז כבר בתחילת המשחק הוא נתן מתנה ללסטר. המבחן עבר בהצלחה.

  וברצינות, יופי של משחק. אני עדיין מעדיף חלוץ טבעי אחד בשלישיה הקדמית, בדיוק בגלל משחקים כאלו, אבל לא נראה לי שזה יקרה בקרוב.

  נראה שמאנה לא מרגיש נוח בצד שמאל ( ללא קשר לזה שהוא לא בתקופה טובה) לדעתי הוא צריך לשחק בצד ימין בקישור (סלאח צד ימין התקפה ) וקוטיניו בחלק הקדמי קרוב לשער. מילנר או הנדרסון יכולים לנהל את במשחק מאחור.

  • אסף כלשהו

   אין לנו ממש צד ימין קישור... זה יותר שלישיית אמצע כשמי שתוקף באגפים הם המגינים ושחקני הכנף (יעני הצדדים בהתקפה). כשקוטיניו או אוקס משחקים בקישור הם לפעמים הולכים לצדדים, אבל זה כחלק מההגדרה שלהם כשחקנים חופשיים.

 • איאן ראש

  מהמשחקים שאמרתי לעצמי שמקווה שהשחקנים לא מרגישים שזה אחד מאותם ימים.
  מול הגנה כזו איטית וכבדה היינו יכולים/צריכים לתת יותר אבל בתקופה עמוסה כזו כל 3 נק' יתקבלו בברכה. תודה למאמן של לסטר שהוציא את הצמד המאיים מחרז את ורדי ולא פתח גם עם אוקזקי. מאנה נתן בישול בעקב גאוני, הוא בדרך חזרה.

Comments are closed.