(בתמונה: לא סובל אותו)

מאתים ושלושים דרבים בהיסטוריה של ליברפול, עשרים וארבעה מהם בגביע. בדקה 67' סיגורדסון משווה וזה הזמן בשבילי להתלבש בשחור ולעלות למסיבת ראש השנה האזרחית מאוחרת בפאב. אני נחשב לקשיש הכי קול בקיבוץ והשתמשו בי כפרומו למסיבה וחשבתי שממילא להתבאס אוכל גם אחר כך.

המוזיקה הייתה מחורבנת כמו שרק DJ שהצעירים מביאים יכול להשמיע, האלכוהול היה משובח כרגיל ואכלתי אפילו קרמבו בפעם הראשונה מאז הבר מצווה ועדיין לא מבין למה. קצת מינגלינג, קצת שמוזינג, שאכטה שתיים ואוסי מודיעה לי בווטסאפ שהכנסנו גול. מי? זה החדש שעלה המון כסף.

חזרתי הביתה והרי לפניכם התרשמותי על סמך 67' דקות פלאס זמן פציעות ותקציר.

בנסיבות הקיימות קלופ העלה את ההרכב הכי נכון שעמד לרשותו.

קריוס – אם אני מבין נכון, לא יגיע שוער נוסף בקיץ והוא יקבל שוב את האפודה הראשונה בעונה הבאה, חייב לקבל דקות. לא הוטרד במיוחד אך חבל שלא ניסה אפילו להגיע לכדור המסוכן היחיד שנבעט אליו.

גומז – שמע סיפור: פעם, כשלמגן בכדורגל היה רק תפקיד אחד, להגן, היה דבר כזה שקראו לו "לפרדסים". זה מה שהקהל היה צועק למגן על סף הסתבכות. אף אחד לא יכעס אם תעיף כדור ליציע, גדולים וטובים ממך עושים זאת כשאין ברירה. מעבר לכך, יופי של תמיכה בהתקפה.

מאטיפ – בגול של אברטון נפל קרבן לפאול מסריח של בולאסי, היה טוב מאוד היום, אני מנחש שהנוכחות של ואן דייק לידו הוסיפה לו ביטחון.

ואן דייק – שער ניצחון במשחק בכורה, ניצוצות של מנהיגות ושקט נפשי.

רובו – מת עליו. פשוט מת עליו, היה נפלא היום בשני האספקטים של תפקידו במשחק. איש המשחק אם לא הובנתי.

צ'אן – כאילו חתם חוזה ונשאר. הוא לא, אבל עשה עבודה נהדרת היום.

מילנר – פה ושם קצת מפוזר אבל חשוב מאוד במשחקים כאלה. פנדל מצוין.

אוקסי – משתלב טוב, לא מצפה ממנו להכריע משחקים בשלב זה.

פירמינו – נשמה, קח אוויר, לא מתאים לנו לאבד אותך לשטויות.

מאנה – חוזר לעצמו לדעתי. לא הבקיע היום אבל היה מאוד משמעותי ופעיל. העובדה שנאלץ לרדת אחורה לקבל כדורים, הקשתה עליו קצת. מצד שני, החיוך חזר לו לפנים.

לאלאנה – אומר זאת כך: את לאלאנה של לפני הפציעה לא היו מספיקים לעצור בפנדל. משחק שני בהרכב פותח אחרי חצי שנה, וואלה בורכנו.

בעוד תשעה ימים סיטי באנפילד, עומר ואני ביציע.

 

פאקינג סטייטמנט
להיות בורנמות'