סיבה למסיבה

ההדחה מהגביע: יש גם במה להתגאות

מצד אחד, אני מאוד מבואס מההדחה ממפעל הגביע, במיוחד בבית ונגד קבוצה שנלחמת על חייה בליגה.

מצד שני, אני מאוד מרוצה מאיך שהמועדון מתנהל מבחינה כספית.

במילים אחרות, להיות בורנמות'.

פנטזי היפסטרים - הרץ במבוך
הבלדה לרוג'ר - גילי פלג

54 Comments

משה 28 בינואר 2018

בכל יום אחר אני מסכים אבל לתלות את ההפסד בהתנהלות כלכלית מוריד מהמוקד את מי שצריך להיות שם היום על היכולת העלובה במחצית הראשונה.

אבי גלברט 28 בינואר 2018

בני היקר בוקר טוב .
הדחה מבאסת כמובן ואני מתחיל לפקפק מי אנחנו .הקונצרט נגד סיטי או מה שהיה אתמול ובשני .האם משהו בכול זאת נדפק בסיסטם אחרי שההוא הלך ?
בקשר לבורנמות , שחקנים רצים אחרי הכסף הגדול לא יעזור כלום . כל הסיסמאות שהמועדון מעל כל שחקן נכונות כתרוץ לחלשים .עובדה שקבוצות אחרות לא נוטות לשחרר באופן סדרתי שחקנים כוכבים שרוצים ללכת ואנחנו כן , מדאיגה מאד .
יכול להיות שניתן עוד הצגות ומשחקים גדולים אבל בקצב הזה מסתמן שכרגע אנחנו 3-6 ולא 1-3 .
לא אוהב לעשות סיכומים של שחור לבן כל משחק אבל חשבתי שהתיצבנו אחרי הרכבת שדים .
שתי נקודות אור בכול זאת על אתמול .
הנדרסון חזר במרץ .
אינגס מכניס פילפל להתקפה , חייב לשחק יותר .
נקודות חושך , כולם כולל כולם ….

רופו 28 בינואר 2018

בוקר טוב. כל מי שחושב שמורנו הוא מגן שמאלי ליגטימי מוזמן לצפות שוב בתקציר המשחק. שלוש פעמים שהתירוץ העלוב הזה לשחקן כדורגל מלווה במבטו את השחקן שהוא אמור לשמור עליו והופ שלושה שערים. בפתיחת המחצית השנייה הוא גם מסר יפה למתפרצת. רק לא לכיוון הנכון. כל משחק הוא מצליח לחרב מחדש. נכון שנעשו טעויות של שחקנים אחרים בדרך אבל רבאק שים רגל. מה אתה מסתכל. עם רובו הפעם היחידה שחטפנו שלישייה היה מול סיטי. אישית אני קרוב להחלטה שכל משחק שהוא בהרכב אני לא רואה יותר. ולמה כל משחק בא לי שיחתימו את השוער שמשחק מולנו? אה כי אין לנו שוער.

משה 28 בינואר 2018

כמו שאמרת לגבי מורנו, הוא אולי לא האשם היחיד אבל הוא שותף באשמה בכל השלושה. יש לו הבוקר אלבום תמונות יפה של כל אחד מהשערים, הוא ראה את שלושתם מקרוב.
לגבי מינולה , הוא תמיד היה שוער של ביטחון. אם קלופ החליט לחרב לו אותו בהחלטה שלו זה לגיטימי, לפחות אל לחרב לנו את העונה בדרך.

אסף THE KOP 28 בינואר 2018

"ולמה כל משחק בא לי שיחתימו את השוער שמשחק מולנו? אה כי אין לנו שוער" – לפנתיאון התגובות בדה-באזר.

מורדי 28 בינואר 2018

לפי קלופ רכש ביאנוור לא יגיע
הגיע הזמן להפסיק עם האגדה של 150-200 מיליון לרכש שחקנים בקייץ ״קלופ לא רוצה לבזבז ״
קלופ המאמן המושלם לבעלים

matipool 28 בינואר 2018

בשבוע שעבר ראיתי טבלת הוצאות רכש (בניקוי מכירות) של הטופ 6 באנגליה מתחילת 2016 או משהו כזה.
אנחנו ניצבים בגאון במקום השישי עם 37- מיליון פאונד.
זו לא טעות. אנחנו במינוס..
מכרנו ביותר כסף ממה שקנינו.

מורדי 28 בינואר 2018

בשבע השנים האחרונות ליברפוול הוציאה 24 מיליון על רכש לשנה נטו
העיקר שמספרים שיש לקלופ 150 מיליון בקיץ צריך להפסיק עם השקר הזה FSG באו לעשות כסף וזה בסדר לא בסדר לשקר את כולם

אריאל גרייזס 28 בינואר 2018

אני לא רוצה לדבר על המשחק אלא על הקשקוש הזה שנקרא var. כן, עבד לטובתנו פעמיים (אם פירמינו היה מכניס את הפאקינג פנדל) אבל הרג את המשחק. כל שטף שהיה בו נעלם בחצי הראשון. חמש דקות לקח לשופט בכלל להחליט אם להתייעץ עם המצלמה.
אני מבין את הצורך בהכנסה של מצלמות למשחק אבל אל תספרו לי סיפורים על זה שאפשר לעשות את זה מהר בלי לפגוע במשחק. הרגו את הכדורגל

רופו 28 בינואר 2018

לא מסכים איתך. שב עם סטופר ותראה שהפציעות של שחקני ווסט ברום במחצית הראשונה לקחו יותר זמן. אולי הפנדל דרש קצת יותר זמן כדי להבין מה קרה שם.
עם הזמן סביר להניח שזה יעבוד חלק יותר. אבל בטח זה עדיף משער לא חוקי ולא לשרוק פנדל של מאה אחוז. דרך אגב גם אם זה היה נגדנו.

אמיתי 28 בינואר 2018

זו רק ההתחלה. ייקח קצת זמן וגם השחקנים יתרגלו לזה וגם השופטים. מאמין שעונה הבאה זה יחלחל ויהיו פחות התחזויות ועבירות של תפיסת חולצה וכל העסק יתקתק מהר יותר. מוקדם לשפוט.

אריאל גרייזס 28 בינואר 2018

אתם בכלל לא מבינים את הבעיה – זה לקח כל שמץ של בטחון עצמי של השופט. כל החלטה שלו מוטלת בספק. המשחק הזה היה דוגמא חיה לאיך זה יראה בעתיד – שלוש הפסקות, כל אחת של שלוש-חמש דקות כדי לבדוק בטלוויזיה. אם אתם חושבים שפתאום זה יהפוך מהיר יותר אתם חיים באשליות. ובסוף השופט מוסיף ארבע דקות למחצית. זה בדיחה עלובה. במחצית הזאת בזבזו איזה עשר דקות בין הטלוויזיה לפציעות של ווסט ברום אבל לך תמצא שופט שיוסיף כל כך הרבה.

אבי גלברט 28 בינואר 2018

מסכים איתך שעוצר את הטמפו של המשחק , אין ספק.אבל , תראה כמה זמן לקח להחליט עם וידאו , עם הגדלה, עם הילוך איטי וכו .כל זה שופט אמור לאשר בשניות ואפילו פחות בלי זווית ראיה אופטימלית . בטווח הארוך ההחלטה תהיה נכונה ואולי תתקע משחק פה ושם אבל ההחלטות יהיו נכונות ומשקפות לאורך זמן .תאר לך את אותה החלטה בגמר גביע או משחק קובע לאליפות מחזור אחרון .לא תרצה שתתקבל החלטה נכונה ?
אני חושב שלאורך שנים הכיוון של וידיאו נכון .
זה פילוט והוא השתפר .צריך למשל להגביל את השופט וידיאו לקבל החלטה בחצי דקה , סתם ראיון וכך הלאה .

אדם 28 בינואר 2018

אני נוטה לכיוון של אריאל, במיוחד בנוגע לפנדל. למשל, קשה מאוד להחליט מוידאו אם תפיסה בחולצה (שמתרחשת בכמעט כל מהלך) היא עבירה או לא, קשה לקבוע כמה היא השפיעה על התנועה והמהלך והאם זו לא הצגה.

הצעתי בפוסט אחר ואני באמת חושב שלשם צריך ללכת – אין צורך לשרוק לנבדל. שופט במרחק 200 קילומטר יכול להעביר את ההחלטה תוך חצי דקה לשופט המשחק ואז רק אם יש מצב מסוכן או היה שער לעצור את המשחק

איתמר 28 בינואר 2018

יהיה מעניין לעקוב לאורך זמן אחרי התנהגות השופטים לנוכח השימוש ב – VAR.
אני מעריך שככל שיתרחב השימוש במערכת, שופטים יעדיפו להימנע מלשרוק לפנדלים גבוליים ויניחו למערכת להכריע (אני אכנה זאת ״שגיאות חיוביות״) על פני מצב שבו הם שורקים לפנדלים גבוליים והמערכת תבטל את החלטתם (״שגיאות שליליות״).
יהיו כמובן גם מצבים שבהם שופטי הוידאו יתקשו להכריע ואלה יהיו רגעים מביכים במיוחד.
מוטב היה לבצע שינויים בצוות השיפוט: שופט ראשי נוסף כאשר כל אחד אחראי למחצית המגרש, הצבת שופטים ותיקים ומנוסים שאין להם כבר אופק התקדמות ולא חוששים לעתידם בתפקיד שופטי רחבות.
לא היתה סיבה אמיתית להוסיף משהו שהוא מעבר ל- GLT (טכנולוגיית קו השער).
כדורגל היה ונשאר משחק של טעויות (שחקנים, מאמנים ושופטים).

אדם 28 בינואר 2018

יש סיבה כי אני חושב שההצעה שלי גם תגביר את שטף המשחק וגם תקטין את טעויות השיפוט החשובות.
גם אין סיבה שנדע ששופטים מתקשים להגיע להחלטה – זה הרי במקום אחר ואם הםלא מגיעים להחלטה מהר אז החלטת השופט היא המכריעה וזהו, לא נדע בכלל שהם התלבטו, המשחק צריך להמשיך עד שיש החלטה וצריך להסביר לשופטים שיש להם זמן קצר וקצוב להגיע אליה.

ניק 28 בינואר 2018

מעדיף לנצח (בצדק) בלי שטף מאשר להפסיד (בגלל טעות שיפוט) במשחק שוטף.

D! כאן ועכשיו 29 בינואר 2018

בתור שופט פוטבול, למה שם זה לא הורס להם את הביטחון העצמי?

יוסי מזרחי 28 בינואר 2018

מסכים עם כל מילה.

אביאל 28 בינואר 2018

זה בדיוק מה שקרה לי שראיתי משחק בליגה האיטלקית, זה באמת מגוחך מבחינת הזמנים והורס את קצב המשחק.

איאן ראש 28 בינואר 2018

להבנתי בליגה הגרמנית זה עובד מצויין. יש צוות של כארבעה שופטים בעיר אחרת בכלל מול מסכי הטלביזה. אם יש צורך הם כבר מודיעים לשופט מה הוא צריך לעשות.

אסף the kop 29 בינואר 2018

על אדמת פולין ?

רובי פאולר 29 בינואר 2018

חזקקקקקק

סהר 28 בינואר 2018

זוגתי היקרה שאלה אותי למה אני לא שמח בגול של פרימניו..עוד לא הספקתי לענות וכבר קיבלתי תשובה.
הבעיה נראת מנטלית , אחרי הניצחון על סיטי האגו המריא לשחקים…ובאה סונזי והורידה אותנו לקרקע.
מה שקרה אתמול לא זכור לזקניי אנפילד..
אני חושב שקלופ שבר את הביטחון של מניולה.
הוא היה נראה מפוחד אתמול , לא ראיתי מימי כזאת תצוגת שוער ברמה כזו נמוכה. היה נראה כאילו עזקו אותו ברגל לשער..ואן דייק נראה מפוחד , ויש לי הרגשה שזה בגלל מורנו. ואני אומר אחת ולתמיד מורנו הוא לא שחקן הגנה !! . חסר לליברפול קשר הורס !! צאן עשה זאת מול הסיטי אבל הראש שלו כבר בטורינו ואפשר להבין זאת. כדורגל מתחיל בהגנה . ואם כל הכבוד לקלופ שאני סוגד לו גם בימים כאלה…
אני רוצה שילך וילמד הכנה אצל מוריניו.
ליברפול לא יכולה להרדות לעצה לחטוף 4 גולים במחצית אחת….יום עצוב אבל מה לעשות התרגלנו..
ואני קצת מבין את קוטיניו השמגג הזה…

matipool 28 בינואר 2018

זה היה מביך בעיקר בשביל ההגנה, הקישור והשוער. כמו שאסף ציין בפוסט אחר – ואן דייק מתאים את עצמו לחברים שמסביב.
אף אחד מהם לא ראוי אפילו לציון 4. אולי אלכסנדר על החלק ההתקפי שלו.
הפעם הראשונה שאוקס נגע בכדור הייתה בדקה ה-14 כשהוא הלך להרים קרן. משחק שני ברציפות שהוא מאכזב מאד אחרי ההצגה מול סיטי.
רובו צריך לעלות בכל משחק שנשאר כל עוד הוא כשיר. הוא לא בבעיית עומס משחקים מאחר ולא שיחק כמעט עד לפציעה של מורנו.
בחלק ההתקפי – מאנה לא מצליח לחזור להיות "מאנה" כפי שהכרנו אותו. אין לנו שום תחליף נורמלי לאחד מהשלישייה הקדמית. הספסל רזה מאד במיוחד כשלאלאנה שוב פצוע. יש לנו 3 ימים להביא מישהו לעבות קצת את החלק הקדמי ולהיות תחליף חלקי ומסוים לקוטיניו.
איך כתב מגיב אנגלי באקו: "לפני שבועיים היינו אימת אירופה. היום אנחנו אפילו לא אימת קבוצות התחתית באנגליה".
מקווה שקלופ יתעורר, יתעשת ויעשה מהלכים בחלון ההעברות ובקבוצה עם דגש על החלק ההגנתי.
נקודת האור אתמול הייתה הכניסה של השלישייה האנגלית שהכניסו הרבה מרץ, רצון ויוזמה. חבל שאינגס לא ממש תכליתי ליד השער.
מאניה דיפרסיה זה כאן.

שחר ע. 28 בינואר 2018

תבקשו לשחק רק נגד טופ 6
ואז אתם באים מרוכזים ועם מנטליות נכונה

בני תבורי 28 בינואר 2018

עושה רושם שיש לי עדיין הרבה ללמוד איך מעבירים סרקאזם, כי לא ממש הצלחתי. ואני חוזר ואומר: עם כל הכבוד ובמיוחד לניצחון על הסיטי, אנחנו בורנמות'. לא יתכן שהגנה שלנו מתרסקת באופן מחפיר כל כך – הרי יש עוד קבוצות בליגה עם הגנה רעועה ואף אחת מהן לא מתפרקת כך – ואין לי ספק שהחוסר הגדול הוא בעמדת מאמן ההגנה. לא יתכן שהקישור שלנו מורכב משחקן שטרם חתם על חוזה ועולה כקפטן יומיים לפני המועד האחרון לחתימה, משחקן מוגבל התקפית ומשחקן חדש שאי אפשר להפיל עליו את כל התיק. לא יתכן שאין לנו בסגל אפילו בועט פנדלים מיומן אחד. לא יתכן ששוער שנודע לו השבוע שהוא שוער שני ולא בונים עליו, יפתח במשחק של נוק אאוט ולא יתכן שאף אחד לא ישוחח עם סלאח על תולדות האסיסט וחשיבותו למאמץ הקבוצתי.

שימי 28 בינואר 2018

סגנון המשחק ההתקפי גורם לכך שנהיה קבוצה חשופה מאחור. זה אפילו לא דבר חדש, גם בעונת הכמעט, 2013-2014, ספגנו כמות לא הגיונית של שערים אך ידענו לרוב להבקיע יותר. זה די דומה למצב העונה. זה לא רק הגנה חלשה זו שאלה של טקטיקה ואופי של קבוצה. אנחנו לצערי לא ברמה של מנ' סיטי שעושה טוב את שני הדברים. אם אנחנו רוצים לשחק יותר סולידי אסור לשכוח שזה יגרום לכך שנאבד משהו בהתקפה. ברור שכל הסוד זה למצוא איזון אך כרגע אין לנו אותו ונדמה שיש החלטה מודעת לא לעבות את ההגנה/לשנות סגנון אלא להמשיך בקו ההתקפי שעבד לא רע עד עכשיו.

ליברפול לא הפסידה 18 משחקים ועכשיו הפסידה פעמיים. פרופורציות. אני מסכים איתך על חלק מהביקורת – נדמה שהמרחק ביננו למנצ'סטריות ולצ'לסי גדל. אבל צריך להבין שהגיע בלם חדש ויקח לו רגע להכנס לעניינים, בנוסף לעובדה שאיבדנו שחקן נפלא ומשמעותי. קלופ הוכיח שהוא מעדיף להמתין מאשר לרכוש מי שאינו רוצה וזה המצב לכן לא יגיע רכש בינואר. למאר יבוא בקיץ אם אני צריך להמר.

אני ממש חולק עליך לגבי סאלח. הוא מוסר, משקיע ומבקיע. דווקא על השחקן שכוכבו זוהר אתה בא בטענות? יש לו חלק בגול הראשון, הוכשל לפנדל והבקיע. בטווח הוא ניסה כל הזמן. גם אם פעם או פעמיים לא מסר כשהיה צריך זה ממש לא בלט לי ובעיניי הביקורת לא במקום.

בני תבורי 28 בינואר 2018

כשמגיע בלם חדש מן הדין לעזור לו להתייצב עם שני מגנים שמשחקים כבר כמה משחקים. סלאח בשתי הזדמנויות לפחות העדיף אתמול לבעוט ממצבים לא נוחים כשמאנה פעם אחת ופירמינו בפעם שנייה היו לבד מול השוער באמצע. אבל הוא האחרון באמת לבוא אליו בטענות.

שימי 28 בינואר 2018

מסכים איתך שעדיף שירוץ עם המגינים הקבועים ואוסיף גם שוער, אבל בשלישי יש עוד משחק ולכן רוברטסון וגומז נחו. החלטה הגיונית סה"כ גם אם שילמנו עליה.

עידו אלון 28 בינואר 2018

בעונת האליפות של צ'לסי ההגנה שלהם הייתה זוועה. קונטה שינה מערך.
קלופ עקשן. וזו הסיבה המרכזית שכל משחק האוהדים מוצאים איזה שחקן אחר לעליהום – פעם זה השוער פעם מגן פעם בלם ופעם קשר אחורי.
אחרי שנתיים פלוס ההגנה היא לא על השחקנים. זה על קלופ

matipool 28 בינואר 2018

קונטה שינה את המערך איפשהו בין המחזור העשירי ל-13 בעקבות פציעות ומחוסר ברירה וזכה בלוטו.

אמיתי 28 בינואר 2018

צריך לשלוח טופס בשביל לזכות בלוטו

עידו אלון 28 בינואר 2018

יש עונה שלמה, גביע ואירופה כדי לנסות. לא הגיוני שלוברן ומורנו (החלשים, כן?) חוטפים חום כל העונה וקלופ לא מנסה לסדר להם יותר כיסוי. ובעיקר שיש לו את המגינים הקיצונים והאקסטרה בלמים כדי לשחק במערכים

matipool 28 בינואר 2018

הצלחת, הצלחת.. (לפחות אצלי).
התפלק לי הנושא של מאמן הגנה. נדמה לי שכתבתי על זה אתמול לרובי במהלך המשחק. רציתי בתגובה שלי למעלה לבקש מגרייזס שישלח איזה מאמן הגנה טוב מה- NFL.
על נושא הפנדלים חשבתי הרבה אתמול. גם אם נחזור לעצמנו בליגת האלופות, סביר להניח שניפול שם בגלל פנדלים. מילנר דווקא כבש באחוזים גבוהים עד ההחמצה האחרונה. בובי מפספס כבר שניים משניים אם אני לא טועה.
צ'אן וג'יני היו אדירים נגד סיטי ומאז חושך. בעצם , גם אוקס. אם הנדרסון ומילנר לא פותחים, שבובי יהיה הקפטן.
כמובן שאתה צודק גם לגבי השוער.

matipool 28 בינואר 2018

זו הייתה אמורה להיות תגובה לבני (תגובה 9).

אסף THE KOP 28 בינואר 2018

אני מבסוט לאללה מאיך שואן-דייק השתלב בהגנה של ליברפול. אני אוכל את הכובע כי טענתי שלקנות אותו במחיר השקול לתקציב של עיר פולנית קטנה (שלא שיתפה פעולה עם הגרמנים… הם הרי קורבנות) זאת טעות.
הוא מתאים כמו כפפה ליד.

נ.ב.
קלופ טען שהוא רוצה להגיע רחוק בגביע האנגלי אחרי הניצחון בסיבוב הקודם. אולי הגיע הזמן שיסתום קצת ?

שימי 28 בינואר 2018

כבר שופטים? אחרי שלושה משחקים?
על סאלח עד עכשיו קשה לך להודות שטעית ופה זה כבר חתום ונעול שצדקת? :)

תן לו קצת זמן. ההגנה אמנם ניראית רע, קשה לחלוק על זה, אבל הרכישה תימדד בטווח טיפה יותר ארוך מכמה משחקים.

אסף THE KOP 28 בינואר 2018

שימי…

לגבי סאלח, אני מודה שטעיתי, אם כי מדובר ביוצא מהכלל שלא מעיד על הכלל (חתיכת הימור שהצליח). בוא נראה שהוא שומר על הרמה מס' עונות.

לגבי ואן דייק – תקווה שהוא לא יבקש לעזוב בעצמו.

בכל אופן, הגישה שלי היא שיש להוציא 25-30 על כל שחקן ולקנות מס' שחקנים מאשר להוציא 75 על שחקן אחד.

בני תבורי 28 בינואר 2018

אסי,
השוק היום יצא מדעתו בעקבות המכירה של ניימאר ולא יחזור למחירים שאתה מדבר עליהם. ואן דייק לדעתי שווה את המחיר, תן לו את הזמן שלו.

אסף the kop 28 בינואר 2018

שייקח את הזמן
בקצב הזה יהיו לך נינים לפני שנקח איזשהו תואר.
לפחות לא משעמם במשחקים של ליברפול, ותכל'ס כבר אין (אצלי בכל אופן) ציפיות לכלום.
להיות בורנמות'.

ניק 28 בינואר 2018

אוף טופיק – ליבי נקרע מעצב במלחמה של פפ-מוריניו בנוגע לכסף שהם לא מקבלים לרכש.
2 מאמנים שקנו שחקנים בסכומים ששווים לתל"ג של מדינה קטנה מעיזים לבכות שאין להם מספיק כסף.

אמיתי 28 בינואר 2018

לא ברור למה הם לא במינימום סותמים את הפה

טל 12 28 בינואר 2018

הפסד כואב. נראה שחולית ההגנה וגם הקישור האחורי פשוט לא הגיעו למשחק. משחק הגנה רע וגם השוער נראה רע.

לא זוכר את מיניולה ככה. ואן דייק יכול לשמור על שחקן אחד,ולשמור טוב, אבל הוא לא יכול לשמור על כולם. מאטיפ לרוב מטייל באיזה מקום ולא מגיע לאן שצריך לסגור ( אולי זה בגלל הטיולים של המגנים, אבל לא תמיד). ובנוסף זה היה יום לא טוב של הקישור האחורי.

צ'מברליין שחקן טוב, אבל לא מספיק טכני לשחק קרוב לשער (לא יודע בדיוק איפה כן) . לא יודע, נראה שחסר משהו בקישור, אולי מאנה יכול לשחק בקישור , ולהצטרף להתקפות מהימין והמרכז לכיוון הרחבה. אני חושב שהמשחק שלו יהיה הרבה יותר שמח משם.

לדעתי בהגנה עדיף לפתוח עם רוברטסון בשמאל ובימין צ'אן (כפתרון זמני ) מילנר בקישור עם הנדרסון ומאנה. ובחלק הקדמי אינגס, סלאח ופירמינו.

איציק מהקיבוץ 28 בינואר 2018

השיטה של קלופה ברורה
מסיימים מקום חמישי ולוקחים ליגת האלופות!

matipool 29 בינואר 2018

מכיוון שרובי כנראה היה מיואש מדי ולא חילק ציונים, רק אניח פה את הציונים שהשחקנים קיבלו מאוהדי ליברפול ב"אקו":
סלאח – 5.4
בובי – 5.3
מילנר + אינגס – 5.1
הנדרסון – 5
מאנה- 3.9
ואן דייק – 3.8
אלכסנדר + ג'יני – 3.5
אוקס – 3.4
מורנו + מיניולה + מאטיפ – 3.2
צ'אן – 2.8

רק שני שחקנים מההרכב הפותח קיבלו מעל 4 בנוסף לשלושת המחליפים.

אסף THE KOP 29 בינואר 2018

היו אדיבים עם מיניולה וואן דייק

matipool 29 בינואר 2018

אאוץ'..

D! כאן ועכשיו 29 בינואר 2018

פוסט פופוליסטי

אסף THE KOP 29 בינואר 2018

בואו נראה האם עדיני הנפש ייצאו מההלם מול האדרספילד (בכל זאת, רק מקום 14, לא 19 או 20 חלילה).

matipool 29 בינואר 2018

לאלאנה פצוע לפחות לשני המשחקים הקרובים. בספק גם לאחר מכן.
ארסנל סגרה עם אובמיאנג ואם מחטיריאן יחזור לעצמו – הם התחזקו.
יונייטד מאד התחזקה עם סאנצ'ז ולמעשה הבטיחה את המקום שלה בטופ 4 (לדעתי).
צ'לסי מנסה להביא את ג'ירו. אם תצליח – זה חיזוק מעולה.
לפחות טוטנהאם גם לא עושה כלום בינתיים.
חושש מאד מאד שלא נסיים בטופ 4.

אמיתי 29 בינואר 2018

+4

Comments closed