לא אוהב אפס אפס, גם לא במשחק לפרוטוקול. מצד שני רשת נקייה, משחק לא רע ואיקר קאסיאס אחד.

במשחק הקודם נכמר לבי לראות אותו מכורבל על הספסל, כשמחליפו סופג ומחורר מכל כיוון. אין לי מושג מי מהם בכושר טוב יותר כעת, אבל ביני לביני תהיתי למה הוא בכלל צריך את זה. החזיק במשך כמה שנים בתואר הטוב בעולם בתפקידו, מעוטר מכל כיוון אפשרי, אני מעריך שגם תוגמל היטב לאורך הקריירה, למה הוא לא פורש?

במשמעות הזאת, התוצאה המאכזבת משהו – לפחות מנקודת מבטו של מי שהתחיל את יום עבודתו בחמש וחצי בבוקר ולא נח רגע במשך היום ושמע מגרייזס שהוא עדיין מטייל ולא פנוי לראות את המשחק ולכתוב עליו – הנוכחות של קאסיאס קצת הפיחה עניין במשחק. רציתי לראות אותו מוציא כדורים מהרשת, שמחתי לראות אותו שוב בעמדה שעשתה אותו לאחד הגדולים בהיסטוריה. מהצד הרומנטי-נוסטלגי שבי, חשבתי שבתום המשחק שחקני שתי הקבוצות צריכים לגשת אליו ולהריע לו. הסתפק במורנו וקלופ. מילא.

קריוס לא עמד במבחנים קשים וזה הרבה בזכות לוברן ומאטיפ שנתנו עבודה. לזכות לוברן אפשר גם לרשום מניעת שער בטוח. מורנו חלוד וחזר להזכיר את מורנו שחשבנו שצריך למכור, גומז משלב בין פיזיות מרשימה לגילו, יכולות הגנתיות לא רעות וטעויות מביכות.

הנדו, מילנר, צ'אן רשמו משחקים טובים יותר אך לא נרשם רפיון משמעותי, מאנה השתדל, בובי גם, לאלאנה חלוד כמו שברי האריזונה במעמקי פרל הרבור, אינגסי סיפק כמה פעולות נאות כולל אחת שהוציאה את איקר מהמחסן וסאלח הוא סאלח הוא סאלח גם לרבע שעה ובלי להבקיע.

כותרת משנה: בפעם האחרונה שליברפול הדיחה את פורטו מהמשך המפעל בשני משחקים, היא גם זכתה בו.

בסדר כזה
המממממ...