הובא לידיעתי כי בפורום מסוים באחת מהרשתות החברתיות התנהל דיון מעמיק לגבי סלאח ובין השאר הובעה שם דעה כי מוריניו צדק לגביו כשחתך אותו מצ'לסי.

ואני אומר, עם שלושים ושישה שערים ושניים עשר בישולים בליברפול, הוא בהחלט צדק. מספרים, אגב, שרומן אברמוביץ כל כך נעלב מהעניין ההוא של סאלח עם מכבי ת"א, שהחליט לקנות אותו לצ'לסי אך הורה למוריניו לייבש אותו ולגמור לו עונה. סיפור נחמד.

משחק מצוין נגד קבוצה שלא עשתה לנו נעים בגב בסיבוב הראשון, וגם אתמול הגיעה כדי לשחק כדורגל. כזה שמנהלים בו מסירות, חושבים התקפה ועושים כבוד למקצוע. מה לעשות שאנחנו טובים יותר?

לקריוס לא הייתה עבודה וגם כדור אחד שהלך חזק לשער עם סיכוי טוב לראות רשת, מאטיפ בלם. בכלל, אם לא סאלח, מאטיפ הוא האיש שלח אתמול.

מה תגידו על שף רובו? הלא לכזה ייחלנו?

ואן דייק מייצר מנהיגות ושקט חשובים מאוד גם במשחקים בהם אין לו יותר מדי עבודה. גומז נתן עבודה וגם בהוצאות חוץ הוא לא רע.

בניגוד ללוקאס, ג'יני לא יעשה פאול טיפשי על השש עשרה שלנו, אך בדומה לו, כשהכדור אצלו בהתקפה, זה בדרך כלל ייגמר בכלום. פרט לכך הוא קרציה חיובית והתרומה שלו למשחק הלחץ ולהגנה, טובה מאוד.

צ'אן יצא עם פרצוף שאני מכיר מצוין לצערי, גב כואב זו ערימה של חידות.

הנדו מצוין, מאנה נכנס חזק לעניינים גם בלי להבקיע, פירמינו שווה את משקלו בזהב עם עוד גול קרקסי ומוחמד עם ארבעה מארבע + בישול. מה לנו כי נלין?

את מילי תכניס בדקה 96' והוא ייתן הכל, לא כל שכן בשלב מוקדם שבו יש לו מספיק זמן להשפיע על המשחק והוא משפיע. אוקסי היה חילוף טוב מאוד ודני אינגס נתן שתי פעולות חלוציות מצוינות בדיוק כשהשוער שלהם התעורר. שטף המשחק שלנו לא נפגם עם המחליפים וזה אומר משהו על צמצום פערי האיכות בסגל. לא מושלם, מאוד לא, אבל בהחלט מספק לאתמול.

נותר על כנו
לציפורניים שלום