לכאורה הרכב חזק עם הגנה שמתייצבת לאחרונה, קישור שיודע להיות יצירתי ולתת מרכז שדה קשוח, ומה יודעת ההתקפה, יודעים כולם. מכאן זה לא היה מחזה נעים לצפייה. משחק בינוני ולחוץ, אם כי ניתן היה להניח שלא נפסיד כאן.

 

משחק בינוני לכולם, מההגנה דרך הקישור וההתקפה. קריוס הוא איש המשחק שלי.

ארנולד, כמו נגד יונייטד, התקשה מאוד נגד שחקן פיזי ומהיר ממנו. אבל זה מה שיש כיום. גומז פצוע, קליין רחוק מכושר משחק. אני מעריך שזה רבה געלט, עוד נהנה ממנו. ואן דייק ומאטיפ יהיו טובים יותר כבר במשחק הבא. רק רובו לא מבין איך משחקים אחורה. מותק.

הקישור, בהיעדר צ'אן, היה אמור לתת את הטון וגם הוא נקלע למשחק בינוני. הנדו עשה קולות של משתלט על האמצע אך לא ממש, מילנר נתן את שלו בנחישות, קשיחות ועזרה להגנה, לא יותר מדי יצירתיות בהתקפה. ג'יני תומך אבל אין לו מושג מה עושים עם הכדור בשליש הקרוב לשער היריב. מן הראוי להגביל אותו לכדרורים קצרים ככל האפשר.

מאנה קצת טמבל יש להודות. צלילה מביכה ברחבה והשתלטות ידנית על הכדור מאוחר יותר. רחמי השופט מנעו ממנו צהוב ושלושה משחקים בחוץ. עם זאת, היה במקום הנכון בזמן הנכון כדי להשוות. התופעה המרגיזה של שחקנים העוצרים את המשחק רק כי נדמה להם שמגיע להם משהו חייבת להיפסק. לא שמעת שריקה, אין כלום כי לא היה כלום.

פירמינו לא ממש הסתדר, סלאח לא קיבל יותר מדי כדורים, אבל כשקיבל, עשה את מה שהוא יודע.

החילוף של מאנה וג'יני התבקש והמחליפים נראו נחושים. לאלאנה להערכתי סיים את העונה ואוקס תרם רבות לשער הניצחון.

בגדול, אי אפשר להיות לא מרוצה ממקום שני אפילו זמנית, החשוב הוא להתרחק מצ'לסי וטוטנהם ולהגיע לסיטי מרוכזים יותר.

המממממ...
הרגל