לציפורניים שלום

בתוקף הנסיבות, אני לא לא מרוצה

לקיבוץ שלי קוראים מענית ומענית הוא התלם הראשון הנחרש באדמה. המחרשה שיצרה את התלם הראשון באדמת מענית ב 42', ניצבת עדיין בחצר הקיבוץ ויש עליה הרבה פחות חלודה מאשר על קליין, אינגס וסולנקה.

הנסיבות חייבו את קלופ להרכב מוזר, אך מול אברטון "במיטבה", זה הספיק לחלוקת נקודות במשחק כלומניקי. הפעם הראשונה והיחידה למעשה, בה חשתי עקצוץ קטן של התרגשות, היה הרגע הנפלא בו הוחלף הקשיש מדולדל השיער ונבח לעבר המנג'ר שלו, שגם הוא גרסה דוחה של מייק דיטקה, "בולשיט".

קריוס נמתח פעם אחת בלבד ועשה את זה כמו שצריך. וירג'יל ולוברן מגלים יציבות, קלאבן(?) בתפקיד לא מוכר לו – אני סקרן לדעת למה הועדף על מורנו, לא הבריק אבל סיפק סוג של יציבות למעט שגיאה אחת קשה בדקה 85'. קליין כאמור חלוד מאוד אבל לא מצא עצמו במצבים מסוכנים קריטיים.

יש לי ויכוח מר אודות הנדו עם ארי פולמן. אני בצד של הסנגוריה, ארי טוען שהוא מספיק טוב לסטוק. לפעמים אני נאלץ להודות שארי צודק ואסביר מדוע: יש להנדו תרומה משמעותית מאוד בייצוב הקישור באספקט ההגנתי שלו. אבל משחקן בתפקידו אני מצפה גם לתרומה התקפית. אני יודע שאני משעמם אתכם, אבל לא מתקבל על הדעת שחקן שלא ישתתף במאמץ ההתקפי גם אם הקיום שלו יהיה תלוי בכך. נכון, הוא מאוד יחסר לנו בעוד שלושה ימים בפפיה, אבל זה יהיה משחק מאופרה אחרת לגמרי. יש להודות, עם זאת, שהוא ניסה לבעוט פעם אחת, אך מפאת כבודו, לא אחווה דעתי על הניסיון הזה.

ג'יני, ג'יני ג'יני. נפלא בתחומו – הגנה, הטרדת קשרי היריב, חילוץ כדורים, נוכחות באמצע, היום גם ניסה להיות הבוס, וכמעט כרגיל לא מסוגל. כשהכדור אצלו רבים הסיכויים שלא יאבד אותו אך גם לא יוציא מעצמו מסירה חכמה או ניסיון בעיטה משמעותי. בפעם היחידה שבעט, מעל השער כרגיל, שמעתי את יצחק קוז'ידלו האגדי, מאמני בילדי הפועל פתח תקווה לפני שנות אור, צועק: "תוריד את הגוף על הכדור יא שמנדריק…"

מאנה ניסה אבל הוא טוב באמת כשהוא חלק ממשולש עם בובי וסלאח, לא כשהוא היחיד עם כישורים ידועים. מילנר, למעשה, היה היחיד שדחף וכרגיל עשה זאת עם תרומה הגנתית אדירה כהרגלו. אינגס וסולנקה הם האחרונים לבוא אליהם בטענות.

אוקס הזכיר לי היום למה כל כך פחדתי כשנכנס כמחליף נגדנו במדי ארסנל, היה אולי הכי קרוב לגול. בובי עלה כדי לעזור לקלאבן ולא היה פעיל במיוחד בצד ההתקפי וארנולד נכנס כדי לאכול קצת שעון.

בסך הכל, נקודה במשחק שאפשר היה לנצח גם לא בשיניים, אך כאמור, נסיבות הן לא משהו שניתן להתעלם ממנו, ובתוקף הנסיבות, אני מרוצה.

יאללה רוק'נרול:

 

 

 

הוא צדק
ערב של שושנים

תגובות

 • אריאל גרייזס

  מורנו נפצע באימון המסכם או משהו ולכן לא שיחק. השאלה היא מה עם רוברטסון, שמעתי משהו גם על פציעה וזה מטריד מאוד.
  ג'יני היה טוב מאוד היום ויזם הרבה מקדימה, גם אם לא איים על השער יותר מדי. אנחנו נצטרך אותו בכושר הזה ביום שלישי.
  חוץ מזה, תוצאה טובה סך הכל, הכי חשוב שאף אחד לא נפצע. אם הייתי אוהד אברטון הייתי מובך - למעט החמש-עשר דקות האחרונות הם פשוט לא ניסו כלום מול קבוצה שבבירור באה להעביר את הזמן. מול הרכב חצי שני, בבית שלהם, בדרבי והם עושים כלום ושום דבר. שרוני לא יבכה על החילוף, לקח עשרים דקות עד שבכלל הבחנתי בנוכחות שלו על המגרש, הייתי בטוח שהוא לא משחק. וההשוואה בין אלדרייס לדיטקה נהדרת.

  • Matipool

   ב״אקו״ כותבים שסלאח ורובו יהיו כשירים למשחק מול סיטי ומורנו בספק אחרי שנפצע בחימום היום.
   זה מדאיג לגבי מורנו גם בגלל שהוא המחליף של רובו במקרה שחס וחלילה הוא לא יהיה כשיר או יצטרך החלפה במשחק וגם בגלל שהוא יכול לשחק ווינגר ולתת עוד אופציה לקלופ.

  • בני תבורי

   הם אשכרה פח הקבוצה הזאת

  • משה

   הם מביכים בטח ביחס לסגל שלהם (ביינס, רוני, שניידרליין, וולקוט, בולאסי והגנה לא רעה).

   • אריאל גרייזס

    המטס של הפריימרליג, גם אם רונאלדו ומסי היו מגיעים לשם הם היו הופכים תוך חמישה משחקים לבינוניים

 • רן ד

  זה היה ברור שאנחנו במרחק פצוע שתיים מהרכב ולאיים וזה מחדל. אינגס וסולאנקי לא ברמה הנדרשת מקבוצה כמו ליברפול (לסולאנקי כמובן יש פוטנציאל אבל הוא מאוד בוסר) . מזל שאברון כל כל עלובים, קבוצה אחרת היי. גורמת לנו לשלם על כך. אה כן, ואן דייק מלך. איזה שחקן .

  • רן ד

   טלאיים*

 • Rushie

  התוצאה טובה בהתחשב בנסיבות.
  אנחנו צריכים חלוץ וזה היה נכון גם אם היום היו פותחים סטארידג' ואוריגי ולא אינגס וסולאנקה. לסולאנקה יש כישרון אבל הוא רחוק מאוד מלהיות מספיק בשל ואין לו מה לחפש אצלנו במועדון כרגע.
  לווינאלדום חוץ מהטעיות גוף אין שום דבר להציע כבר שנתיים. כלום.

  היה מעורר בחילה לראות את סמי לי מקפץ על הקווים של אברטון שם. פלאשבקים לבולטון של לפני עשור ואתה מבין למה המאמנים האנגלים לא מתקדמים לשום מקום בחיים שלהם. תמיד חוזרים לישן והמוכר.

 • איציק מהקיבוץ

  תוצאה סבירה לנוכח הנסיבות.
  נהיה חייבים חיזוק רציני בתחום ההתקפה לשנה הבאה. אינגס וסולנקה נחמדים אבל לא מספיק טובים לקבוצת צמרת.

 • Matipool

  סולאנקה ואינגס בהחלט לא קרובים לרמה הנדרשת ממחליפים אצלנו, במיוחד לקראת העונה הבאה שאמורה להיות עליית מדרגה עבורנו.
  לא התייאשתי מאוריגי שהיה טוב בעונה שהגענו לגמר הליגה האירופית ואם הוא יסכים להיות מחליף לשלישייה ההתקפית, אני לוקח אותו בשתי ידיים (הוא יכול לשחק גם באגף).
  הכי חשוב שאף אחד לא נפצע ושמילנר, מאנה ואוקס שיחקו חלקית.
  מילנר היה מצוין כהרגלו והיום חשבתי שאני צריך לקנות חולצה עם השם והמספר שלו.
  מודאג ממה שאריאל כתב למעלה לגבי רובו ומורנו. רץ לחפש ברשת מה קורה עם זה.
  מקווה שהאדומים של מנצ׳סטר ידאגו לקזז קצת את מצב הפצועים שלנו מול סיטי. משהו בקטנה כזה שמשבית לשבוע שני שחקני מפתח..

 • משה

  כוחותינו שבו בשלום לבסיסם.
  שום דבר לכתוב עליו הביתה, קצת יותר מאימון וקצת פחות ממשחק אמיתי.
  אני כל כך מסכים על מה שכתבת עם הנדו. אנחנו מחזיקים שני קשרים שהיכולת שלהם לייצר בעיטה לשער שואפת לאפס, הנדו וג׳יני וזה מאפשר להגנה לא לצאת אליהם בכלל. הבדל גדול כשאתה רואה את אוקס או צ׳אן מגיעים לעמדה כזו. זה רק מבהיר את גודל הנס שקרה עם הבעיטה שלו נגד צ׳לסי בשנה שעברה.

  • אריאל גרייזס

   חכו חכו שנה הבאה כשיבוא קייטה, זה ישדרג את הקבוצה כל כך כשיהיה לה קשר שממש מאיים על השער

 • אמיתי

  אגב מדולל שיער- לפחות שילמנו לו כדי שיטפל בזה. קלאבן (המגן השמאלי?) עסוק בהלוואות כי אתם קמצנים. סליחה- מועדון מרגש. סליחה- הקיבוץ היחיד בפריימרליג

 • אבי גלברט

  עבר בשלום ,חבל על ההחמצה של סולנקי וכנראה שהוא אוריגי כבר לא יהיה .אוריגי ששיחק גם מעט ,נתן מספרים .מעבר להחמצה חסר לי אצלו ,אחזקת כדור ,משחק עם הגב ובכלל יותר מעורבות .אינגס חלוד אבל גם קצת מבוהל מידי מגודל הארוע .מסכים לכל מילה לגבי הנדו ואנחנו חוזרים על זה כל פעם .פשוט משחק אחורה ללא תכלית , מביך .מג'יני שניסה לדחוף קדימה לא ניתן כבר לצפות ליותר ,הוא מוגבל מאד טכנית .קלאבן בסדר גמור ולמי שלא שם לב שיחקנו יותר שלושה בלמים שמילנר למעשה מגן שמאלי .ציפיתי מקלופ שבעשר דקות האחרונות יכניס את ג'ונס לאגף במקום סולנקי ויעביר את פרמינו למרכז .הילד ממה שראיתי טכני מאד ,חוצפן ואולי היה עושה יותר בלאגן לקראת הסוף שאברטון עלו בהתלהבות למעלה .אוקס קריטי לגבי שלישי .היחידי שמסוגל לקחת כדור ולהביא אותו לאזור הרחבה ביעילות .מילנר שלא יגמר לעולם .
  וירג'יל כבר אמרנו ? סלע קיומנו .
  מה עושים עד שלישי ? זה גם מה ש11 שחקנים באדום שאלו היום 90 דקות… תראו כמה חלק מהמושאלים יכלו לעזור לנו היום שאנחנו נראים כמו תאגד של מארגני " וודסטוק " עזה… ..

 • dmc

  הנדרסון כל משחק, לפחות שלוש פעמים, שם כדור על הרגל של שחקן באגף במצב מעולה להרמה. מה שנקרא אסיסט הוקי (בפוטנציה). והוא איום הכדורים ארוכים, מה שמכריח את ההגנה מולו לטוס למטה בהתקפות מעבר, ויוצר חורים בין ההגנה לקישור.הטא יציב, מדויק, כמעט לא טועה. הלוואי עלינו שניים כמוהו בהרכב כל משחק

  • אבי גלברט

   זה בדיוק העינין ,הוא עושה אחלה דברים חוץ מאיום על השער ומסירות עומק חכמות .זה שבשאר הוא מצויין זה נכון ,בגלל זה האכזבה הגדולה .

  • בני תבורי

   על זה בדיוק אני מדבר

   • dmc

    אז למה אתה כותב שהוא לא משתתף במאמץ ההתקפי?

   • אריאל גרייזס

    הבעיה של הנדרסון דומה לבעיה של כל מנג'ר ביונייטד אחרי פרגוסון - הוא חי בצל של ג'רארד. הוא בחיים לא יהיה סטיבי, לצערי. אני חושב שלצד קייטה ועם קצת מזל גם צ'אן יישאר (אולי דווקא העובדה שהוא גמר את העונה לפני שחתם חוזה תעזור לנו להשאיר אותו) הוא אמור להיות חלק מחוליה מרכזית מצוינת. כשעול העבודה עליו והוא מצופה לייצר נקודות מקדימה, זאת בעיה

    • Matipool

     לא בטוח שצ׳אן גמר את העונה. למרות השמועות, ההודעה הרשמית היא שהחזרה שלו נדחתה.

  • גיא

   לא מבין מה אתם רוצים מהנדו.
   הוא קשר אחורי, מהסוג שמכנים "גרזן באמצע", ותפקידו בעיקר לעשות הגנה.
   כל בעיטה לשער שלו זה בונוס ולא צריכה להיות חלק משהו שהוא בכלל נמדד ביכולת שלו לפיו.
   זה כמו בלם שמבקיע שערים במצבים נייחים, זה בונוס. בלם קונים כדי שיעשה הגנה.

 • פלה קוטי

  כרגיל אצל קלופ, מגיעים לישורת האחרונה עם ים פציעות וספסל דליל ביותר.

 • אסף the kop

  שים על קליין, אינגס וסולנקה 2-3 מתנדבות, כמו אלו המקרצפות את החלודה מהמחרשה שבקיבוץ וגם הם ינצצו כמו יהלומים...

 • רני

  סיטי מפרקים את יונייטד בלי דה ברוינה וג׳סוס ולנו אין מחליפים. יום שלישי מפחיד מאד ולגבי השנה הבאה תידרש העמקה רצינית של הסגל האיכותי. קייטה לבד לא יספיק אבל ככל הנראה גם למאר יגיע אז הקישור יהיה פחות או יותר מסודר עם מחליפים ברמה סבירה. כאב הראש בהתקפה קשה יותר. לא כל חלוץ רחבה טוב גם יידע להשתלב כצלע חילופית בשלישיה הקדמית.

  • Matipool

   כל מילה. גם בלי ווקר ואגוארו.

   • אבי גלברט

    הבאנו לוורודים העלובים קבוצה אחרי פרוק ובמקום להגיד תודה הם מאוששים אותה חזרה… .בכול מקרה לא אומר כלום לגבי שלישי .נרצה או לא נרצה גם בלי להתכוון לזה ,ביום שלישי קלופ יחנה אוטובוס גם וינסה לעקוץ .המשחק כולו יראה כמו המחצית השנייה במשחק הראשון .היום הוורודים בלי האוטובוס בגלל זה חטפו כבר 2 ואם הברווז לא היה אפס כבר היה 4

    • אריאל גרייזס

     זה מאוד פשוט - אם סאלח ישחק אני מאמין שנצליח לעקוץ עם גול אחד ואז המשימה של הסיטי תהיה הרבה יותר קשה ואנחנו נעבור. אם אין סאלח - אללה ירחמו

     • אבי גלברט

      אריאל שים לב ,מהמעט שאני רואה עכשיו ,הוורודים שומרים יחסית גבוה והסיטי מנצלים את זה בקלילות .קלופ לא יתפתה לזה אני מקווה .סאלח ישחק בוודאות ואכן המשימה תהיה שער חוץ .אין ספק .נתתה לסיטי מרחבים ושטח הם ישחטו .ליברפול הגנה ברביעי מאד צפוף ונמוך .זה צריך להיות הכיוון גם בשלישי .

      • יואב

       אדון גלברט המבין הגדול,
       יש לך דש ממרקוס. דש חם חביבי.

  • משה

   נראה לי שהקדמתם את המאוחר...

   • אבי גלברט

    לא מכיר אותך אדון יואב , לא יודע מי זה מרקוס ,ואם אתה אוהד של ההם אז ההיתם מרחק החלטת שופט הזויה ו4 פעמים סטרלינג מהפסד 7- 3 ,אבל לבריאות .אם זה יעזור לנו בשלישי אז מה טוב .

    • יואב

     הזילזול שלך בקבוצה שניצחה אותך ממש לא מזמן (מרקוס ראשפורד) הוא תמוה. קצת צניעות. לא הרווחת כלום עדיין וגם את הרב של הורודים אתה רואה. אין שום סיבה לתפיסת התחת המכוערת הזאת. שום סיבה.

     • אבי גלברט

      תרגיע חביבי ,שונא את הקבוצה שלך וזאת זכותי .קראתי שוב את מה שכתבתי וצינתי ששמרתם גבוה ,זה זילזול ?מעניין איפה ההיתם במחצית שהיתה צריכה להסתיים ב5… .
      אתם ניצחתם אותנו והפסדתם לסיביליה שטענתם שהיה לנו בית קל במוקדמות .ככה זה כדורגל .
      אחי אגב אוהד את הקבוצה שלך ואין שום סיכוי בעולם ,שום סיכוי , שאפרגן לכם בגרוש ,ככה אני וזאת זכותי .יש לי מספיק ויכוחים איתו ,לא מתכוון להשתנות בנושא .ניצלתם חצי הרכב שלהם ,הראש שלהם במשחק שלנו ואתם ממציאים פה סרט הרואי… חחח..

      • יואב

       זה לא עיניינך איפה היינו במחצית כמו שזה לא עיניני איפה אתה 27 שנה. אתה תגיב ואני אגיב. אז דש ממרקוס.
       "אנחנו לא נחליק הפעם" הוא דיוידי שאני לא מצליח להשיג. נכנס תחת הקטגוריה- הירואי.

      • משה

       כרגיל יש לך סטנדרטים כפולים. נכנס להתגרות באוהדי ליברפול כשבא לך וכשזה הפוך מטיף בצדקנות.

      • יואב

       אני רק הערתי על ניתוח הכדורגל המרהיב שהלך פה. משעשע. אני לא מתגרה אלא אם מדברים איתי על דיוידי. אז אני עונה, גם לשקרנים ,קנאים ולא רלוונטים כמוך. בית מזכוכית וזה למרות שאתה טיפש כדי להבין את זה.

      • משה

       שכחת להוסיף בוגר.
       קשקשן.

      • יואב

       אל תאבד את זה. מי שקורא ליונייטד ורודים יכול לעמוד בתשובה גם בלי העזרה המעיקה שלך. מי שמדבר על דיוידי ראוי שיזכור את המדבר בו הוא מהלך עשורים.
       מי שנכנס לדורפן להעירנכל הזמן, ראוי שיטעם קצת מהדייסה שלו. כי חוץ ממך, יש לי המון כבוד לרוב המגיבים פה ובטח לבעלי הבלוג. לך יש לי אפס כבוד וסבלנות- שנים של קינאה וטימטום. ורוע.

      • משה

       אין לי עניין לקבל כבוד מאנשים קטנים.

      • יואב

       אל תדאג, גמד כמוך גם לא יקבל. תשתדל לא להתערב בפעם הבאה כי דיאלוג איתך גורם לי להרגיש מלוכלך וטמא. אבל גמד כמוך עדיין יקבל תשובה כשצריך. ריאליטי צ'ק זאת מצווה.

      • משה

       כל עוד תדחוף את האף הארוך שלך תקבל בראש, עדיף שתישאר במחילה שלך.

      • יואב

       אדחוף לך לכל כיוון ובכל צורה. רק תנסה אותי, זאת מצווה . 27 שנה אתה במחילה חתיכת עכברוש מטונף.

      • משה

       כל אחד וההעדפות שלו, אני פחות מתחבר.

      • יואב

       ברור, אתה אשדודי.

      • משה

       לאוסף התכונות העלובות שלך הוספת גם מתנשא.

      • יואב

       רק זיהוי פרימיטיביות ובכי ועצלנות בילד אין. לא צריך להגזים. זה קל.

      • משה

       בקיצור, מאחורי הניסוחים הפסאודו אינטיליגנטים יושב גזען קטן עם רגשי נחיתות. היו כמה כאלה בהיסטוריה.

      • יואב

       ממש לא גזען. בטח לא הומופוב אבל מזהה עכברושים שנמצאים במחילות. אני לא אשם בבעיות שלך טמבל. ואם צריך. אני אזכיר לך אותם תמיד. כי אתה לא מה שאתה. אתה מתיימר וקנאי וגם לא ממש מגניב. במקרה שלך אין שום יתרונות. אתה לא ממש מוצלח. סורי.

      • משה

       אני מקווה שהסדרה שאתה חי בה תעלה בקרוב בנטפליקס. גזען קטן.

      • יואב

       אתה הגזען. כי אני מרוקאי ואתה רואה בה כנחיתות. איכס עליך.
       ואתה אשדודי.זה אחרת. זאת פרימיטיביות, עצלנות, בורות ועוד.... לא גזעי. כמו תמיד אתה האויב של עצמך.
       " זאת אף פעם לא אשמתך". סרט שחור של קורבן, יעשה את העבודה. גזען תקרא לאבא שלך. אתה סתם מרוקאי לא מפותח.

      • משה

       גזען ויומרני.
       איש אלים.

      • יואב

       לא יודע, כל התגובות שלך הם אלימות. יכול לרדת נמוך אליך כי אתה כזה .כימאתה בלתי נסבל, לוזר, ואשדודי.
       אתה קל.

      • משה

       וטיפש.

 • רובי פאולר

  אברטון או מילוול או שעריים או מי שלא התרוצצו שם בבונקר בחולצות כלולות זו קבוצה מבישה כמו המאמן שלה, שמביישת את המועדון שבשמו היא משחקת.
  אנחנו העיקר שלא נפצענו (בובי ממש לא רצה ללכלך את המדים :-) ) מדאיג לראות את תוצאות הייבוש של אינגס וסולאנקה (מלא משחקים גמורים שצלאח ובובי ומאנה שיחקו את כל 90 הדקות סתם) הגם שאינגס שיחק לא בתפקיד שלו. קאריוס ממשיך להפתיע לטובה ולשמור על יציבות וביטחון.
  יאללה העיקר שלא הפסדנו, זה גם יפה
  הלאה ליום ג

  • רובי פאולר

   כלולות = כחולות
   ציונים קאריוס והמילנרים 6.5, השאר 5-6 לכולם, חלוקה רנדומלית :-)

 • בני תבורי

  יואב ומשה,
  הפכתם את הדיון כאן לזירת התגוששות פרטית שלכם שאין בינה לבין רוח הפוסט מאום. מתוך כבוד אליכם אינני מוחק.

 • איציק מהקיבוץ

  לגבי הדיון על קפטן הנדרסון.
  אני נהנה לראות אותו כל משחק. יציב, מכוון את המשחק, מנהיג.
  ענין הבעיטה לשער אכן מוזר לאללה, אבל כרגע אין לנו שחקן מחליף ליכולת שלו לשלוט בקצב המשחק.
  מאוד מאוד יחסר לנו בשלישי.

  מישהו יודע אם צ'אן בריא?

  • בני תבורי

   נראה לי שהמצב הבריאותי של צ'אן הוא חלק מהעניין עם החוזה שלו

   • רובי פאולר

    ההנהלה מוזמנת לפתור את שתי הסוגיות
    בינתיים לא מצאתי איזכור לדיון על כשירותו בכלל, בניגוד למוצלאח

  • בני תבורי

   לגבי הנדו, ארי פולמן שאתו מתנהלים הוויכוחים המרים שלי לגבי הנדו, נכח במשחק ובכל הנוגע למנהיגות שלו ולתרומה בקישור, הוא מלא שבחים. לגבי היכולת ההתקפית, זה כנראה אבוד לנו.

  • matipool

   לגבי הבעיטה לשער - בעבר הוא היה בועט וגם מבקיע מדי פעם. מאז הפציעה בכף הרגל שהשביתה אותו להרבה זמן (לפני שנה וחצי בערך אם אני לא טועה), הוא כמעט הפסיק לגמרי לבעוט ואני זוכר שסיפרו שהוא משחק עם כאב כרוני שמגביל אותו. לא יודע אם זה עדיין תקף.

   • אסף the kop

    איפה ד"ר רוסנובסקי והקוקטייל ?

 • איציק מהקיבוץ

  היום עדכנו שצ'אן לא ישחק מחר. נראה שתהיה בעיה גדולה בקישור. מקווה שיצליחו לשכנע אותו להשאר ישלחו את ג'יני לעונת השאלה.
  מתישהו מילנר ייתעייף ונצטרך את ג'יני חזרה.

  • Matipool

   ידענו שצ׳אן לא יהיה כשיר.
   מחר בצהריים החלטה סופית לגבי סלאח, רובו ומורנו כשמרבית הסיכויים שיהיו כשירים. אין מחר מחליפים לקישור האמצעי. נשים מבטחנו בג׳יני, פעמיים מילנר ואוקס.
   בעונה הבאה יש לנו את קייטה ואמור להגיע גם קשר התקפי למשבצת שקוטיניו פינה. אם צ׳אן יעזוב, מניח שיגיע גם גרזן.
   בינתיים הארי ווילסון הצעיר עושה חיל בליגת המשנה ומציל את האל מירידה. מאמין שהוא גם יהיה בסגל בעונה הבאה וישחק מדי פעם באגפים ההתקפיים.

Comments are closed.