חבר אתה חסר

לא כל יום סטארידג'

במובן של משחק הכדורגל כפי שאני תופס אותו, נפולי זכתה בניצחון מוצדק מאין כמותו. גם אליסון, שאי אפשר לרשום לרעתו אפילו שגיאה אחת, ניגף בסופו של דבר. יש גבול גם לפוקסים, להחמצות ולקורות, וכשהשליטה של נפולי בכל מקום על המגרש הייתה אבסולוטית, היה ברור שיהא שכר לעמלם. התוצאה קצת מרמה, כי גם תוצאת 3-0 לא הייתה מקפחת את ליברפול שהציגה הגנה הססנית – למעט וירג'יל וגומז במרבית הזמן, קישור נרפה ולא יעיל והתקפה אימפוטנטית.

כשקייטה נפצע התבאסתי פעמיים, פעם אחת כשהבנתי שהוא יוצא ופעם שנייה כשהבנתי מי נכנס. קלופ בוודאי לא אשם ששלישיית החוד האימתנית שלו לא הציגה היום אפילו ניסיון אחד(1!) של איום משמעותי על שערה של נפולי, אבל קלופ בהחלט אחראי להציב על המגרש חוליית קישור שתוכל לתת תמיכה להתקפה ואת זה אין לו. לא רק היום, אבל לא כל יום סטארידג'.

חולית קישור כזו שהציגה ליברפול היום, קשוחה וחסונה ככל שתהיה, היא לוקסוס. קייטה הגיע בדיוק כדי להיות הדבר מה הנוסף שיאיים מקו שני, שידחוף כדורים, שינהל התקפות מאחור. בסל התכונות של מילנר, הנדו וג'יני אין כיום משהו דומה. נכון, מילנר רשם בישולים נהדרים, אך לא עוד. ג'יני לא יודע להתקיף ובאשר להנדו אני כבר משעמם את עצמי.

מצד שני, לא החמצתי אפילו שער אחד במשחק הנהדר בערוץ השכן.

 

הפסד לסיינטס
לילות קסומים בוומבלי

34 Comments

TD 3 באוקטובר 2018

מהגרועים שראיתי בתקופת קלופ. אני מבין את כל התירוצים: העייפות מהרצף הארוך הזה, משחק קשה בברידג', סיטי אוטוטו. ואני מבין את ההסתפקות בתיקו – זה ממש בסדר בהתחשב בנסיבות. אבל אני לא מבין את הנרפות עד כדי זלזול בכל פעולה במשחק. רוצים לשחק טקטי, להרחיק את מרכז השדה מההתקפה, זה בסדר. אבל איבודי הכדור, המסירות החלשות, חוסר הדיוק כמעט בכל פעולה – זה משדר שהקבוצה במקום לא טוב. אני חושש מהמשחק מול סיטי.

משה 4 באוקטובר 2018

אחד המשחקים החלשים בשנתיים האחרונות.
הבחור בתמונה בחר לעזוב כדי לחמם ספסל במקום אחר, הייתי מסתפק בתמונה של אוקס.

D! פה ועכשיו 4 באוקטובר 2018

+ פלוס

matipool 4 באוקטובר 2018

פלוס לגמרי.
כמה הייתי רוצה לראות את אוקס נגד סיטי. יש להם סיוטים ממנו.

עידן. 4 באוקטובר 2018

ערב מבאס.

והסיוט של לראות משחק מלווה בפרשנות של אלי גוטמן זה משהו שלא הייתי מאחל אפילו למחבלי חמאס.

D! פה ועכשיו 4 באוקטובר 2018

זה היה כמעט כמו לצפות בדרבי התל-אביבי.

זהו – הוצאתי את זה

D! פה ועכשיו 4 באוקטובר 2018

כמו שנאמר – אוקס.
גם שאקירי היה עוזר לדחוף את הקבוצה קדימה עם רצון ונחישות. פביאנו… לא יודע… קלופ בעונה מאורגנת וצפופה מהרגיל. אולי לטווח הארוך זה לטובה.

ran 4 באוקטובר 2018

אנצ'לוטי הכין נפלא את נאפולי למשחק,
הרי אותו ציוות של חוליית קישור שיחק גם נגד פסז והיה מצוין.
לראות את האיטלקים פיזיים, מהירים ואדישים למשחק הלחץ שלנו היה פוקח עיניים ומחייב את קלופ לשאול שאלות מה לא עבד.
אני הופתעתי מאד מהיתרון הפיזי של נאפולי על המגנים שלנו, נקווה שמדובר רק בערב לא מוצלח של כולם.
הבעיה ששלישית התקפה שלנו בכושר בעייתי (סאלח מבוהל), פלוס החוסר במחליף ראוי (הארי וילסון?), שאמורה ליצור את הלחץ אצל היריבה כשלה.
המשחק נגד סיטי בהחלט לא מגיע בזמן טוב.

בני תבורי 4 באוקטובר 2018

דווקא בשל העובדה שאותו הרכב שהיה מצוין נגד פ.ס.ז' התקשה אתמול מאוד בביצוע פעולות בסיסיות כמו החזקת כדור ומסירות, הייתי מצפה מקלופ ליותר יצירתיות בחילופים ובוודאי בשלב מוקדם יותר. הרי אי אפשר היה לצפות שהקישור אחרי קייטה פתאום ייצר משהו אופנסיבי ורק בדקה 83 להבין שזה לא הולך לקרות וכנ"ל סטארידג' בדקה 88'. ההפסד הזה כולו על קלופ.

matipool 4 באוקטובר 2018

שניכם צודקים ואין כאן כשל לוגי.

אריאל גרייזס 4 באוקטובר 2018

זאת הבעיה העיקרית של קלופ – הוא הרבה פעמים מקובע מדי. היה ראוי אתמול לעלות מראש עם הרכב עם כמה מחליפים כי יש משחק יותר חשוב ביום ראשון ועל זה אפשר לוותר. ככה גם כולם עבדו קשה וגם הפסדת. לא בטוח שיש לנו כרגע (בטח עם הפציעה של קייטה) מישהו על הספסל שישנה קצב של משחק כזה אבל אפשר היה לנסות כי אחרי רבע שעה במחצית השניה היה ברור שזה לא הולך. פאבינו בטח לא האיש שיעשה שינוי. אולי שאקירי, אולי סתם לשנות שיטת משחק. לא יודע מה, אבל זה היה אנמי מדי.
אבל הכי מטריד זאת הפציעה של קייטה. זה בדיוק השחקן שהיה אמור לתת את האקסטרה להתקפה השנה

בני תבורי 4 באוקטובר 2018

אני דווקא חושב שפביאנו יכול להיות מי שיביא שינוי, בהיעדר קייטה הייתי נותן לו לעלות עם ג'יני ומילנר. את שאקירי צריך בהתקפה.

אבי גלברט 4 באוקטובר 2018

היה בסדר גמור אתמול במעט ששיחק .כדורגל יש לו זה ברור , כבר אמרנו .ברגע שישתלב ולא יעזור כלום כדי להשתלב צריך לשחק הוא יהיה טוב .קלופ םחד לשנות תפיסה בקישור עד עכשיו כי ניצחנו . אולי עכשיו יעשה חישוב מסלול מחדש .

אריאל גרייזס 4 באוקטובר 2018

הוא לא שחקן התקפי, יתן לך תרומה דומה להנדו. שזה סבבה אבל לא מה שהיינו צריכים אתמול

אבי גלברט 4 באוקטובר 2018

לא בטוח שהוא לא בעל יכולת התקפית .בצרפת בישל והבקיע .הכול תלוי בהגדרת התפקיד .הוא שחקן טכני ובעל בעיטה די " נקיה" .כן ואני יודע שמה שטוב בצרפת לא בהכרח מתאים לאנגליה , ברור..

תבורי 4 באוקטובר 2018

גרייזס, קפוץ ליוטיוב ותתעדכן לגביו

אבי גלברט 4 באוקטובר 2018

מהמוצדקים שבהפסדי ישראל .כמעט מתבקש לאור התצוגה והקיבעון אתמול .אתה יושב וכמעט מחכה שזה יגיע כדי לא להיות במתח כל הזמן .
אנחנו בבעיה כבר כמה משחקים ולא בגלל ההפסד אתמול .הפכנו קבוצת הגנה משובחת ומסודרת וקבוצת התקפה חסרת רעיונות .נכון נגד צ'לסי בשבת שיחקנו טוב סהכ אבל גם שם היה לנו מזל .אתמול באה נפולי ומהרגע הראשון שלטה במשחק בצורה מוחלטת .ללא אליסון ומשחק יוצא דופן של וירג'יל וגומז אנחנו יוצאים עם שלוש .
קלופ מתחילת העונה מקובע על הרכב קבוע של 12 שחקנים שקייטה ברוטציה וסטאר ושריקי רואים פרורים .כל השאר יוק ועזבו רגע את גביע הליגה .
החילופים גם בהתקפה הם קודם כל משיקולי כיסוי שטח ולחץ קרי הגנה .
הרי ברור לכל אחד שאיך שהשלישיה נראית מקדימה מבחיננ התקפית שריקי וסטאר שמתחילת העונה מספקים מספרים היו עושים לפחות את אותה תפוקה התקפית .מה היה קורה אם אחד מהם היה נכנס אתמול בדקה ה60 ? בכלל קלופ העביר את החילופים שלו לדקות 75-90 ולא כמו פעם מדקה 60 .
לא מבין את הקיבעון הזה ולא בטוח שזה היה עוזר אתמול אבל התוצאה שגם הרגת את השלישיה בעוד משחק קשה וגם הפסדת …
לגבי ההגנה הרי ברור היום מעל לכל ספק שסוף סוף יש לנו שוער שמביא נקודות , יש לנו בלמים מצויינים שיש להם גיבוי לא רע , יש לנו שני מגינים טובים ויציבים שלא עושים כמעט טעויות למרות שהם לא תמיד מדוייקים התקפית .
יש לנו קישור לוחמני , אגרסיבי , לוחץ וחוטף כדורים אבל ממש לא יצירתי וזה לא חדש .
קייטה אתמול היה מאד חשוב בהעברת הכדורים מההגנה להתקפה בעיקר בכידרורים והיציאה שלו הייתה משמעותית .שאר הקישור התקשה מאד ואיבד הרבה כדורים .
לגבי ההתקפה , לא חושב שזה כושר לא טוב של שחקן כזה או אחר .קבוצות למדו את ליברפול ולא נותנים לנו שטחים במשחק המעבר ומתפרצות .קבוצות שומרות חזק את סאלח וככה זה נראה .
אליסון – 8 .קלאס
ארנולד – 5.5 – בינוני מאד אתמול .
וירגיל הגדול – 8 – קלאס
וירגיל הקטן – 9 – קלאס !
רובו – 6 סטנדרטי
מילנר – 5 – שחוק
ג'יני – 5 – שחוק 2
קייטה – 6 – חבל
הנדו – 5.5 – שבלוני
סאלח – 5 – וואלה באמת משתדל ..
בובי – 5.5 – משתדל יותר אפילו
מאנה – 5 – מכדרר את עצמו למוות .מתחיל להימאס הסיפור .
פביניו – 5.5 – המעט שאפשר …
קלופ – 5 -גם אם לא היה מקובע אני לא יודע מה יכל לעשות אתמול .יש את הקטע הזה שמולך יש יריבה .אתמול יריבה מצויינת .
יום ראשון ……אולי הפוליגרף האמיתי של העונה .כנראה שלנצח את טוטנהאם וווסטהאם זה לא כזה גליק העונה .בואו נראה מה יהיה בראשון ….

matipool 4 באוקטובר 2018

מדויק, אבי.

רני 4 באוקטובר 2018

לגבי מאנה, לדעתי הוא פעל לפי הוראה טקטית מקלופ כדי להחזיק בכדור ולהרוויח עבירות. סאלח איבד כל כדור תוך 3 שניות וכנ״ל בובי. מאנה היחיד שהצליח להחזיק בכדור. הוא גם השתתף במשחק ההגנה לא מעט. בקיצור, מגיע לו 6.5

אוהד 4 באוקטובר 2018

קלופ תמיד עשה את החילופים שלו אחרי הדקה ה 75, ואף פעם לא בדקה ה 60.

ארם אבירם 5 באוקטובר 2018

אם סוגרים את סלאח חזק בכדורים הארוכים אז קודם כל זה צריך לתת פתח לכדור ארוך לשחקן אחר אבל נראה שהשנה אנחנו יותר מבוקרים ושולחים פחות שחקנים קדימה במצבים האלו. שנית, אם הוא נסגר חזק אז צריך יותר תנועה שלו ושל מאנה ופירמינו כי הוא חייב לקבל כדור לשטח עם מטר שניים על המגן. הוא לא חלוץ פיבוט שידע לקבל כדור כשהוא סטטי עם הגב לשער.

משה 4 באוקטובר 2018

יש כאן קצת מרה שחורה.
הפסדנו משחק ונראינו רע מאוד אבל בכזה רצף של משחקי מבחן שנופל בתחילת העונה זה יכול לקרות. ניצחון על סיטי בראשון ויצאנו גדולים מהחודש המטורף הזה. צריך למצוא את הכושר של השלישיה (אני לא בטוח שלא צריך להוריד את סלאח/מאנה להירגע על הספסל משחק אחד) וצריך לארגן את הקישור. אני סומך על קלופ שיימצא פתרונות כשיחזור למלווד, ההיסטוריה מצביעה שהוא יודע לעשות את זה הרבה יותר טוב מאשר למצוא פתרונות במהלך המשחק.

בני תבורי 4 באוקטובר 2018

אילו נפלה בידי ההזדמנות לראיין את קלופ, השאלה השנייה שהייתי שואל אותו זה על הקיבעון ברוטציה. הראשונה הייתה: על אלו שאלות לא תהיה מוכן לענות ותשובתו בעצם הייתה מחסלת את סיכויי לשאול את השנייה…

D! פה ועכשיו 4 באוקטובר 2018

אתה צריך לקבל את תפקיד שליח דה-באזר בליברפול

בני תבורי 4 באוקטובר 2018

בעונה שעברה כשההתקפה שלנו יכלה לחצוב גרניט, אפשר היה לשחק עם קישור קשוח של נגרים. כיום כשהתקפה מתקשה מאוד מסיבות ידועות, חובה קישור יצירתי ואם אין קייטה יש פאבינו ושאקירי. להפסיד אתם לא יהיה גרוע יותר מאשר להפסיד עם ג'יני והנדרסון.

איציק מהקיבוץ 4 באוקטובר 2018

אני חשבתי שלפרק זמן מסויים קלופ היה צריך להכניס את שאקירי מאחורי המגינים במקום אחד הקשרים. אתמול היתה חסרה לנו החזקת כדור ויכולת בעיטה מרחוק ואת זה שאקירי יודע לעשות.
לגבי סלאח – הוא מקבל שמירות כפולות ומשולשות, כראוי לשחקן שכבש בצרורות שנה שעברה. קלופ חיב לעזור לו להתארגן על הסיטואציה ולחשוב איך פותרים אותה.
נאפולי שיחקה מצוין!!

ניל 4 באוקטובר 2018

מישהו מזקני ומנוסי השבט פה יודע ויכול לעזור לקנות כרטיסים למשחק באנפילד נגד נאפולי? איך וממי?
והכי כייף זה לראות את ההתקדמות של גומז. מלא בבטחון, מהיר, חזק ועושה מעט טעויות..

ברוס גרובלאר 4 באוקטובר 2018

יכול להיות שאני אוכל לעזור לך.
תתקשר אלי
050-2013095

אסף the kop 4 באוקטובר 2018

1. הגיע לנאפולי לנצח. ליברפול שיחקו בלי חשק.
2. לא זוכר שראיתי קבוצה שאין לה קישור כמו המשחק של ליברפול אתמול. כדורים מההגנה להתקפה זה כל כך סבנטיס.
3. לא הבנתי למה קלופ עייף את ההרכב שאמור לנצח את הסיטי ביום ראשון (אלא אם כן הוא מתכוון להעלות את שאקירי וסטארידג' בהרכב הפותח מולם).
4. הגול נבע מחולמנות של רוברטסון. כבר כמה משחקים שהוא קצת מזייף.
5. רשמנו כבר 3 משחקים ללא ניצחון. שישלמו לפסיכולוג של הקבוצה שעות נוספות.
6. המצרי לא פוגע. אני מציע שיסתפר ויתגלח – ככה לא יזהו אותו במגרש וישמרו עליו פחות.

רובי פאולר 4 באוקטובר 2018

נו סבנטיז בשבילנו זה פגז!

גרייזס 4 באוקטובר 2018

עוד שני דברים קטנים:
– תמיד הכי קל להתגעגע למי שחסר אבל אני לא זוכר את צ'אן כאחד שהיה יוזם התקפות. רוב המשחקים הוא היה די למלם. מדי פעם היתה לו התפרצות אבל לא הוא מי שהיה חסר אתמול
– קלופ צריך להתחיל לחשוב מחוץ לקופסא קצת. יש נתק גדול מדי בין הקישור להתקפה. כשקבוצות לא מגנות באמת טוב, מספיקים כדורים ארוכים מהקישור קדימה. אבל במצבים כמו אתמול, שלושת השחקנים הקדמיים פשוט נשמרים צפוף מדי וצריך מישהו שיפרוץ את המערך. לדעתי, הדבר הכי טוב שקלופ יכול לעשות זה להעלות את שאקירי במקום אחד הקשרים ולהוריד את פירמינו או מאנה אחורה לתפקיד שאותו שיחק קוטיניו או אוקסלייד צ'מברלין שנה שעברה (וקייטה היה אמור להיות השנה).

אבי גלברט 4 באוקטובר 2018

לגבי שריקי , קלופ ניסה את זה נגד סוטון , הוביל במחצית 3-0 והחליף את שריקי כי לא שלטנו באמצע ופחד מהתקפות מתפרצות .
אני חושב שמה שעוזר לקיבעון של קלופ הוא אחוז צבירת הנקודות של סיטי שנה שעברה .
לקלופ ברור שכל איבוד נקודה הוא קריטי, כי סיטי כמעט ולא מאבדת .הוא הולך כל הזמן על ההרכב הכי חזק שיש לנו כרגע גם במחיר התשה .ברור לו לחלוטין שאיבוד נקודה פה ושם כנהוג אצל קבוצות שאינם סיטי פרושו בינואר כבר 15 נקודות פור .לא פשוט , ודוקא בגלל זה היה חייב אתמול לפתוח עם שריקי , סטאר, קליין קייטה ואולי אפילו עוד משהו .
שלאלנה יחזור אם וכאשר בכושר טוב (מסופקני) אולי יהיה משהו דומה לאוקס מבחינת מעבר בין קישור להתקפה .קייטה חייב להיכנס בינתיים למשבצת הזאת כבר ביום ראשון .הבנתי שהפציעה שלו לא רצינית .
אסי , לא מכיר שחקן בעולם שעולה לשחק בלי חשק בטח בליגת אלופות .יותר נכון אולי להגיד שנאפולי הוציאה את האוויר במפרשים לליברפול .

אוהד 4 באוקטובר 2018

גם סימני הפיסוק שלך כבר מתישים.
מה הבעיה להצמיד את הנקודה והפסיק למילה שלפני ולעשות רווח אחרי?
רוב המקלדות בטלפונים הניידים כבר עושות את זה לבד.

אבי גלברט 4 באוקטובר 2018

אשכרה זה מה שמתיש אותך ?
,,,,,,,,…….,,,,,,,,…..

Comments closed