הוא מבין

"ליברפול בפתיחת עונה גרועה מאוד" (א. נמני - הוגה דעות)

שבעה שחקנים שלא פתחו ו/או חלקם אף לא שיחקו כלל בדרבי, נכללו באחד עשר של קלופ למשחק החוץ בברנלי. המציאות מכתיבה התנהלות זהירה, הרי גם לימון מפסיק לשחרר את מיציו משהתרוקן כליל והמשך הלחץ יגרום להתפוררות.

אוהד ליברפול אשר אינו חי רק על רגעי קסם ותהילה, יודע היטב איזה נזק עלולה לגרום קבוצה כברנלי הנלחמת על חייה בליגה. עונת הקסם של בניטז ב 2009 נסתיימה בסגנות רק בגלל ברנלים, האלים וסטוקים. את האלופה של אותה שנה הבסנו 7:1 בשני משחקים, כולל שער חוץ של הכוכב האגדי אנדראה דוסנה.

פוטנציאלית, הרכב כזה שווה שלוש נקודות מול ברנלי, גם במשחק חוץ, מה גם שהעוגנים הקבועים הנדרשים: שוער, מרכז הגנה וקישור אחורי, אוישו בתבונה. פוטנציאלית. כלומר דורש הוכחה. במשבצת של החידה ישבו אוריגי, קייטה ומאטיפ, ובמדור התהיות עלו ציוותים כמו שאקירי – קייטה, ואן דייק – מאטיפ, אוריגי – סטארידג'.לי זה נראה כמו 4 – 4 – 2 שמזמן לא ראינו אצלנו, וודאי לא אצל קלופ.

מחצית ראשונה לא טובה אך לא בגדר אסון. הרכב כזה מחייב זמן לאיפוס ופיין טיונינג, וודאי ארבעים וחמש דקות, וזה לא שנראתה קטסטרופה באופק, סתם לא הלך. אני יכול לנחש שבהפסקה אמר קלופ לשחקנים בדיוק את מה שאני הייתי אומר: תרגעו.

השער שספגנו הגיע דווקא בשלב שהיינו טוב במשחק, יוזמים ולוחצים, ובדיונים שהתפתחו לאחריו טענתי בלהט כי לאליסון אין בו חלק. את הבעיטה הראשונה הוא הדף תוך כדי החלקה לכיוון השני, השתלט על הכדור שהוצא מידיו בבעיטה חזקה בתזמון מושלם ונגד הדחיקה לרשת כבר לא נותר לו מה לעשות. אני מבקש לא להיגרר לדיונים על עבירה עליו ו/או נבדל של המבקיע.

מעניין היה לראות שהשער לא שינה את הקצב ומגמת הלחץ שלנו והשוויון של מילי הגיע בעתו ובסיטואציה נדירה. טיפשי היה לא להמשיך ולהוכיח את מה שפפ ידע כבר מזמן: הארט לא שווה הרכב אפילו בברנלי, וטוב עשו החברים שהמשיכו לבעוט מרחוק ובקצב משביע רצון. עם זאת, לאור הרצון לנצח – אחרי הכל ברנלי אינה ארסנל או צ'לסי משם אתה חוזר בידיעה שחלוקת נקודות היא תוצאה מסתברת- המציאות חייבה שינוי. בובי וסלאח נקראו לדגל.

מכאן זה כבר נראה ממש טוב. בובי חזר להבקיע, שאקירי סיים במה שנראה כמו שחזור השער הקודם שלו רק מצד שני, קייטה דחף והיווה חלק משמעותי ממאזן האימה, ובכלל, ליברפול די עפה על המגרש במה שיכול היה להזכיר רגעים יפים מהעונה הקודמת, וכששחקנים שאינם חלק קבוע מההרכב הפותח הופכים להיות כל כך משמעותיים, העתיד נראה לא רע בכלל.

אליסון – משחק טוב מאוד והצלה אחת פסיכית בדקת הסיום.

מורנו – רץ לא רע במספר הזדמנויות לאורך הקו, בהגנה הוא לא טוב.

גומז – תחלים ותחזור מהר.

וירג'יל – עוגן, בישל שער עצום לבובי.

מאטיפ – מצוין! באמת מצוין.

ארנולד – אטיות והססנות מנדלבליטית בהוצאות חוץ, פרט לכך היה חלק ממגמת השינוי המבורך.

מילי – לדעתי גם אילו תופקד אתמול במזנון מחוץ לטרף מור היה מצטיין. השער הוא תוצאה של החלטה די נדירה, מקווה שלא בפעם האחרונה.

הנדו – משחק מעולה כולל הכל.

שאקירי – לדעתי חווה בהצלחה שינוי תודעתי. מבין את מקומו בהיררכיה, פעיל מאוד, לוקח אחריות, מוסר מצוין וחכם ומבקיע. תענוג.

קייטה – מבין לאן הגיע, ועוד איך מבין. איזו נוכחות, איזו תשוקה, יופי של ניסיונות הבקעה, הגולים יגיעו. חתיכת סטייטמנט נתן אתמול, איש המשחק ברשותכם.

בובי – בטעם של פעם. הגול האופייני, המעורבות, הלחץ על כל המגרש. תענוג.

אוריגי – אסור למדוד אותו ביחס של זמן מול תועלת מהדרבי, אילולא סיטואציה לוחצת של פיגור בשער, לא מן הנמנע שהיה מסיים תשעים דקות.

סטאג' – טוב מאוד אתמול. הירידה לאחור משחררת אותו מלחץ של לשחק עם מגנים על הגב, ונותנת לו מגוון אפשרויות להתבטא כמו למשל מסירות נהדרות לסלאח.

סלאח – חייב להבין כי בעיטה חלשה תהפוך לשער רק אם תהיה מתוחכמת מאוד. בינתיים הוא לא מייצר קסמים אבל שותף מלא ופעיל למשחק הטוב.

גניבת העשור
מעוז צור

תגובות

 • גרייזס

  אם היינו מפסידים במשחק הזה, קלופ היה חוטף חזק מאוד על ההרכב שבו הוא פתח. אבל בדיוק בשביל זה הוא המאמן, להבין שיש בורנמות עוד יומיים ואחריהם נאפולי ויונייטד ואי אפשר לשחק עם כולם כל הזמן.
  החילופים של קלופ היו בול בזמן וגם נכונים מאוד - ההסבה של מילנר במקום מורנו היתה בול פגיעה וסאלח ופירמינו הלכו על הקיל. לא מעט פעמים יש לי ביקורת על החילופים של קלופ אבל לא הפעם. עבודה מעולה.
  מבסוט מאוד מקייטה, רואים שיש לו את הכדורגל, הגיע לו גול אתמול. ואן דייק זה פשוט מדהים. לא רק שהוא הבלם הטוב בליגה, הוא גם נותן כדורים ארוכים על המילימטר ובסוף גם מבשל גול קל לפירמינו. אני כל כך מאוהב בו ובאליסון - שלא רק נתן הצלה גדולה אלא גם הוציא את הכדור מהר ואחראי במידה רבה לגול השלישי. אני חושב שאנחנו קצת קשים עם מורנו, היה בסדר גמור אתמול.
  נקודה שצריך להסב אליה לב - מלכודת הנבדל של ליברפול זה כאילו ממילאן של שנות השמונים. קבוצות נופלות לשם פעם אחר פעם. יש שם תיאום הגנתי (והפעם עם שני שחקנים שכמעט לא משחקים) פשוט מעולה. אני מפחד שמתישהו זה יתנקם בנו עם איזה קוון עיוור (אולי אפילו זה קרה בגול היתרון של ברנלי) אבל עד עכשיו זה עובד מושלם.
  39 נקודות מ-15 מחזורים זה בלתי יאמן. וזה כשהקבוצה עוד לא באמת מתקתקת התקפית

  הגב
  • משה

   בדיוק מה שחשבתי על מלכודת הנבדל. אני בטח אצטער על זה בקרוב אבל כמות השערים שנפסלים במשחקים שלנו בגלל נבדל היא מטורפת.

   הגב
   • אוהד

    ההבדל בין ליברפול לשאר הקבוצות זה כאשר בבעיטה חופשית השחקן מתחיל לרוץ לעבר הכדור אז רוב שחקני ההגנה מתחילים לרוץ אחורה ולכן עוזרים להתקפה לא להכנס לנבדל.
    אצל ליברפול השנה הם נשארים לעמוד עד אחרי הבעיטה.

    הגב
    • כח הגברה

     כשפסלו לברנלי את הגול, אמרתי לבן שלי שלדעתי חטפנו השנה בליגה פחות גולים מכמות הגולים בנבדל שנפסלו (אבל לא היה לי כח לבדוק את זה...), ואז חטפנו גול בנבדל (לא של השחקן שהבקיע, של השחקן שבלבל את אליסון בהדיפה הראשונה).

     הגב
  • איאן ראש

   הדבר היחיד שהפחיד בהרכב הזה היה הנוכחות של מורנו אבל גם רובו צריך לנוח. בנושא ואן דייק, אם נתחיל לדייק בהרמות של החופשיות אליו נראה יותר גולים שלנו. כל הרמה נורמלית הוא מגיע. (קצת לא הבנתי למה לא רץ לברך את בובי בבישול, מקווה שלא מפתח תסמיני דיווה)

   הגב
   • Matipool

    רובו ומאנה עם פציעות קלות שבגללן נעדרו מהסגל.

    הגב
   • שמנצ'יק

    באמת מוזר ההיתקעות שלו על הקו, אחרי הגול. אני חושב שציפה שפרמינו ירוץ אליו תחילה להודות לו על אסיסט מארץ הפלאות של האסיסטים- התבקש לדעתי.
    ואם הוא קצת דיוה, מגיע לו....

    הגב
 • Matipool

  1. מסכים שלאליסון אין חלק בשער ולבקשתך, לא נכנס לדיון על העבירה.
  2. חושב שהיית קצת נדיב לגבי חלק מהשחקנים.
  3. מקווה מאד שזה המשחק שיכניס את קייטה לעניינים. סוף סוף ראינו ממנו את הדברים שהוא הציג בגרמניה.
  4. מחזיק אצבעות שהפציעה של גומז לא רצינית. הוא קריטי להצלחה וליציבות שלנו ומדאיג גם שלוברן לא היה בסגל כי הוא עדיף בהרבה על מאטיפ.
  5. מילנר היה אדיר במחצית השנייה גם כמגן שמאלי. איפה הוא ואיפה מורנו.
  6. קצת כעסתי על קלופ כשראיתי את ההרכב. זה לא גביע הליגה וזה יותר מדי שינויים גם למשחק מול ברנלי. טוב שנגמר בטוב.
  7. מבצע נהדר בשער השני ואיזה בישול של ואן דייק!
  8. התקפה לתפארת בשער השלישי. 3 נגיעות ובום.
  9. משחק קשה בשבת. מקווה שרובו ומאנה חוזרים.

  הגב
  • משה

   מתי,
   חולק עליך לגבי לוברן, אני לא חושב שהוא טוב ממאטיפ ובאופן כללי לוברן אצלי רק דרגה אחת מעל מורנו ברמת השקט הנפשי שלי איתו.

   הגב
   • שמנצ'יק

    חולק על החולק, עדיין לוברן שלוש דרגות מעל מורנו שבואו נודה על האמת, לא ברמה!
    לדעתי קלופ יצטרך לתת את הדעת על השקעה לא גדולה בעוד מגן שמאלי ראוי להשלמת הפאזל, אלא אם אחיו הקטן של ארנולד, או גומז, עם רגל שמאל, משחקים בנוער.....

    הגב
    • Matipool

     צודק לגבי מגן שמאלי מחליף לרובו במקום מורנו.
     בינתיים למזלנו יש את מילנר.

     הגב
  • בני תבורי

   אני לא רוצה להיכנס לדיון, אתה רשאי להרגיש חופשי לגמרי

   הגב
 • איאן ראש

  עבורי איש המשחק הוא אליסון. ההצלה הזו, וואו. שמחתי לראות מלא מחליפים גם כדי לתת מנוחה לשחקנים וגם כדי לתת לאחרים להיכנס לכושר משחק, אין לדעת מתי נצארך אותם. שמח שבובי כבש מהר, זה חשוב מאוד עבורו. ומילה לגבי הוצאות החוץ שציינת, הבנתי שיש לנו סוג של מאמן להוצאות חוץ (נראה לי ששמעתי אצל דסקל). אני לא מבין על מה הוא עובד בדיוק. הוצאות החוץ שלנו לא מיוחדות בתנועה או תרגילים.

  הגב
  • משה

   נראה שמאמן הוצאות החוץ עובד רק עם גומז כי הוא היחיד שבאמת מראה שיפור בהן.

   הגב
 • ran

  לדאבוני ראיתי רק את המחצית הראשונה...
  אבל מהתקציר נראה שקייטה סופסוף נחת באנגליה.

  הגב
 • קווין קיגאן

  כבר הרבה זמן אני אומר שהסיכוי האמיתי היחידי שלנו לתת פייט בליגה זה קייטה.
  אני מקווה שאתמול סוף סוף קלופ הבין את העניין והוא לאט לאט ייתן לו את המושכות למשחק.
  כל כדור מההגנה צריך ללכת אליו. הוא תמיד חושב קדימה ואף פעם לא שבלוני בהחזרת כדורים סתמיים אחורה כמו ג'יני והנדו.
  מקווה מאוד שהפציעה של גומז לא רצינית כי זה עולם אחר בהגנה כשהוא בלם עם ואן דייק.
  ואגב, מאטיפ היה נהדר אתמול והוא בטח נותן יותר שקט מלוברן שמבחינתי הוא (לוברן) סוחב איתו את רוחו של לוקאס עם טעויות מכריעות ברגעים מכריעים.

  הגב
 • אוהד

  שוב ניצחון עם 74% אחזקת כדור.

  הגב
 • אבי גלברט

  בדיעבד, לא היה מנוס מרוטציה מה גם שהיו פצועים (מאנה, רובו, לוברן)ואם זה הצליח אז מה טוב.
  אני יותר חששתי שהפתרון של קלופ למחצית הראשונה יהיה לאלנה וזה מראש היה נגמר ללא תוצאות. החילוף של מורנו במילנר היה מצויין וצפיתי שזה מה שיהיה כי פשוט באמת לא היה את מי להוציא אתמול ולא בגלל שמשהו הצטיין...
  קייטה היה מצוין והוסיף את מימד הכידרורים לעומק ובעיטות (מדהימות ) מרחוק .
  ורג'יל ואליסון (לא אשם) זה פנומאלי, אין מילים אחרות, פשוט אין. שניהם מהטופ של הטופ וזה מתבטא בהמון דברים קטנים שבסופו של דבר הופכים לניצחון במקומות שפעם נפלנו לא מאט. זה כבר לא מקרי זה שיטה, משחק קשה, לעיתים מתסכל אבל שנגמר תמיד בניצחון....
  נשאר עכשיו לתת משחקים טובים גם נגד הגדולות.
  יהיה קשה נגד בורנמות אבל אני לא רוצה לחשוב בכלל על הפסד ראשון דווקא נגד פלאיני הדוחה וחבורתו בראשון הבא ....
  מילה לגבי שריקי. על יכולתו לדחוף קדימה את הכדור, על הניידות שלו והתרומה שלו כבר דיברנו ובצדק הרבה. הוא לא עושה משחק בסגנון קוטיניו וכו ולא יהיה גם.אין לו משחק מתוחכם, אין לו דברים מדהימים, יש לו יעילות, דווקא קייטה אתמול היה משהו בסגנון ואהבתי מאד את המשחק שלו .
  יהיה לנו גם קישור מפלצתי בסוף. תחשבו על פביניו - קייטה - אוקס - שריקי - ג'יני - מילנר - הנדו - לאלנה(אם ישאר) -מדהים .ווילסון שיחזור מדרבי יתן לנו גם עומק בכנפיים.
  הפציעה של גומז באה בעיתוי רע מאד בשבועיים קשים מקווה שיחזור מהר .
  עוד משהו, תעזבו את טרנט, אתם שופטים אותו לחומרה מידי. הילד כולה בן 20 עשה התקדמות מטאורית מהר מאד ואי אפשר לחפש אותו בקטנות. הגול השני שלו לגמרי, הגול בשבת התחיל ממנו, הגול שלו לפני שבועיים, שמשהו יזכיר לי מתי היה לנו מגן ימני צעיר מקומי ובכלל כזה דומיננטי....נגיע לפיל ניל בשנות השבעים...
  החיים בגדול זה כמו אופניים, אם קל לך מידי תדע שאתה בירידה ...

  הגב
 • רובי פאולר

  סופסוף בעטו מרחוק, לעזאזל! מילנר הבקיע, קייטה היה קרוב ואפילו הנדו בעט (על קייטה , אבל בעט!)

  הגב
  • רובי פאולר

   אליסון שוער פסיכי! מטורף! זה לא ייאמן, אמרתי למתי שמאז קלמנס לא היה להו שובר שוויון כזה. אמנם מתלבש כמו צבעי קריולה ביום רע, אבל הוא פשוט אדיר!

   הגב
 • סער

  מסכים עם רוב הדברים. חוץ מההערה על הארט, לדעתי הוא לקח כמה כדורים קשים מאוד. גם הסטטיסטיקה שלו מראה את זה: יש לו הכי הרבה עצירות בכל הליגה. שבת זה מוקש שצריך לנטרל ולקוות שצלסי תעצור את שיטי .

  הגב
 • איציק מהקיבוץ

  קיגאן,
  מסכים אתך שקייטה אחד הפקטורים המשמעותיים לעונה הזו. אתמול הוא זה שדרכו עוברים הכדורים בקישור וזה צמצם מאוד את שיטת שלח כדור ארוך להתקפה. קייטה ניווט טוב מאוד וסוף סוף יש עוד מישהו שמהווה איום על השער.
  בעיני מילנר מצטיין המשחק! הוא פשוט מדהים!

  הגב
  • יותם

   מצטיין כקשר עובר לשחק כמגן שמאלי ועושה את זה מדהים. אם יצטרכו שוער במשחק הבא אני בטוח שאפשר לפנות אליו. ובמקביל יש שמועות שתרזה הולכת הביתה
   #מילנר2019 לראשות ממשלת בריטניה

   הגב
 • אבי גלברט

  אגב תלבושת החוץ הזאת מזעזעת ומזכירה פיג'מה מכוערת. מה גם שהיה קשה מאד (בנוסף לנמני) להבחין בין הקבוצות כל השידור .

  הגב
  • בני תבורי

   תלבושת איומה, מעצב על טריפ גרוע במיוחד.

   הגב
   • גיא זהר

    המעצב של התלבושת זה המתנדב שצבע את הארון "במבצע סבתא"?

    הגב
    • אבי גלברט

     אכן מהתפוצה הזאת ...חסר רק המוסיקה פלוס הראסטות של אוריגי וסבתא חיה, חיה !

     הגב
  • שמנצ'יק

   באמת מוזר ההיתקעות שלו על הקו, אחרי הגול. אני חושב שציפה שפרמינו ירוץ אליו תחילה להודות לו על אסיסט מארץ הפלאות של האסיסטים- התבקש לדעתי.
   ואם הוא קצת דיוה, מגיע לו....

   הגב
  • פילוסוף רדום

   הציטוט של נמני זה מהשידור אתמול ???
   אלוהים אדירים...

   ומסכים אחת התלבושות אם לא ה

   הגב
  • איאן ראש

   אבי, איזה קטע, חשבתי על פיג'מה כראיתי את בובי עומד להיכנס. הוא נראה לי קצת מנומנם, שימשיך כך :) .

   הגב
 • רני

  התעלומה של קייטה קצת נפתרה אתמול. עד שבובי נכנס, באמת הרבה מאד עבר דרכו והוא היה בעל הבית. ברגע שסאלח ובובי נכנסו , בובי היה הכתובת לרוב הכדורים וממש ראו איך קייטה מבקש את הכדור ולא מקבל. כשקלופ ילמד את כולם לשחק יחד , משחק ההתקפה ישתדרג.

  הגב
  • כח הגברה

   לחלוטין לא הבנתי למה פירמינו יורד לחצי לקבל כדורים, כשקייטה ושאקירי במשחק.

   הגב
 • כח הגברה

  רק אני חושב שסטארידג' היה חלש אתמול? תקע את המשחק המון, היה לא מדויק לרוב.
  בסוף בישל...

  הגב
  • Matipool

   חושב כמוך.

   הגב
  • איציק מהקיבוץ

   אני חושב שזה מה שסטאר יכול לתת.
   הוא לא מהיר ומתקשה להפעיל לחץ. בעמדה מתחת לחלוץ הוא יכול לקבל כדורים, לתת דריבל יפה ולחלק מסירות. עדיין יש לו חוש טוב לגולים ויש מצב שהוא יתן את שער האליפות

   הגב
 • ערן (המקורי)

  עמידה מכובדת מאד ביעדים, תוך שימוש הרפתקני למחצה (ולא הרפתקני לגמרי)!ברוטציה - מצוין ומחויב לאור לוח המשחקים.
  אלמלא סיטי של פפ היתה כל כך פנומנלית, בכל אנגליה היו מזילים ריר על פתיחת עונה מדהימה שכזו לליברפול.
  עכשיו רק להתכונן כראוי למשחק הכי חשוב העונה - נפולי.
  ובקשר לנמני: פאתט זה מחמאה עבורו, אני מתקשה להאמין שמישהו מתיחס לקשקושי הסוכן המשעמם. ״פרשן״ עלק... (גילוי נאות: אני אוהד מכבי ומתעב נמני).

  הגב
  • איציק מהקיבוץ

   המשחק הכיצחשוב, כמו תמיד, הוא המדחק הבא. בורנמות'!

   הגב
 • יואב

  https://youtu.be/4TjtSYPv3x0
  פה הוא דווקא לגמרי שורר(:

  הגב
 • אבי גלברט

  ובינתיים, ליברפול מודיעה שגומז בחוץ לשישה שבועות לפחות.... מכה קשה .

  הגב
  • איאן ראש

   חדשות רעות. זה אומר הרבה לוברן ומאטיפ וגם שהילד יצטרך להחזיק את האגף ללא מנוחה בתקופה הכי עמוסה בשנה.

   הגב
   • אבי גלברט

    ועומס גדול על ורג'יל, שלא יקרוס לנו סלע קיומנו…

    הגב
  • Matipool

   מכה קשה ומבאס לאללה. גומז השתדרג העונה להיות בלם נפלא וציוות מושלם לואן דייק.
   לגבי גיבוי לילד - אולי פביניו שזו הייתה העמדה שלו לפני שהפך לקשר ותמיד יש את מילנר..

   הגב
   • רובי פאולר

    מה עם ברנש בשם נתניאל קליין? נפטר?

    הגב
    • אבי גלברט

     מר קליין היקר היה פצוע השבוע. שיחלים יצטרך להסיר את הנפטלין לשים זז קל בנעלים ולהצטרף למלחמה בחודש עמוס וקריטי לכל העונה...

     הגב
     • רובי פאולר

      זז קל!!! אדיר!!! הרגת אותי!!!
      זה הפחית האדומה עם הברק השחור עליה, לפני שהומצא ה w40....
      זיכרון של דברים חלודים כאלה בארגז סופר בבגאז׳ של אבא שלי....
      קליין הזה פצוע כבר חמש שנים, ממה הוא נפצע? מהאקס בוקס?
      כשהוא בריא אז המורה חולה, נו מה...

      הגב
      • אבי גלברט

       זז קל זה אכן WD40 והוא עדין שימושי בכול סדנא/ג'ארג'/מוסך וכו כדי לשחרר חלקים חלודים והברגות חלודות. במקרה זה את מפרקיו החלודים של קלין ....והוא ולאלנה אכן בתחרות קשה בנושא הפציעות .הייתה לו שנה שעברה בעיה קשה בגב שהשביתה אותו לתקופה ארוכה. בעיה נוספת בשם טראנט אלכסנדר ארנולד השביתה אותו לשאר הזמן ...

 • אסף the kop

  סלאח לא מייצר קסמים ותודה לאל גם לא מייצר קסאמים...

  יופי של תוצאה.
  הרגשה שלי, ביום ראשון אנחנו מעפילים למקום הראשון.

  הגב
  • Matipool

   אם כבר, זה יקרה במוצ״ש אבל יש לנו מוקש לא פשוט לפרק קודם.

   הגב
   • אוהד

    אפילו לפני מוצ"ש, ליברפול משחקים בצהריים וסיטי בערב.

    הגב
 • קווין קיגאן

  רק לא קליין.
  זה מרגיש כמו לחזור אחורה לבינוניות הרעה שלנו.
  מילנר זו תמיד אופציה טובה. כגיבוי.
  פביאנו נשמע מעניין אבל הוא נראה לי קצת איטי לתפקיד הזה

  הגב
 • נדיב

  יש עוד פתרון וקלופ ניסה אותו קצת בפריסיזון - רפאל קמאצו הוא אומנם ווינגר אבל הוא היה טוב

  טוב בתפקיד הזה וזה מתאים מצויין לשיטה של 3 בלמים שהמגינים משחקים כווינגרים.
  במשחק האחרון הוא היה בסגל.

  הגב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *