נשבר המשבר

בעצלתיים

שני ההפסדים האחרונים, בליגה ובגביע, יצרו מצב שניצחון היה הכרחי. לא רק כדי לשמור על הפער בראשות הטבלה, אלא גם לשלוח מסר חד-משמעי כי טעה מי שבנה על משבר בליברפול. ברייטון הייתה יריבה נוחה מאוד, על אף מאזן ביתי חיובי ביותר נגד הגדולות ולא ממש יצרה לחץ.

ההרכב שכלל את פאביניו כבלם מאונס ושאקירי בקישור עם הנדו וג'יני, היה לטעמי ההרכב הנכון למשחק כזה. כל עוד העוגנים החשובים כמו אליסון, וירג'יל, רובו וחוליית ההתקפה על הדשא, אפשר היה לפתח ציפיות.

הציפיות לקונצרט נמוגו די מהר. ליברפול לא ממש הרשימה במחצית ראשונה. סלאח לא הורגש, כדור אחד של שאקירי עבר סמוך לקורה מצידה הלא נכון, בובי ומאנה די התקשו, להגנה לקח יותר מדי זמן לדחוף את הכדור קדימה. מחצית שנייה הייתה טובה יותר מבחינת האינטנס של המשחק, אך גם בה נרשם איום ממשי ראשון רק בדקה 75' – לא כולל הפנדל. עם זאת, אף אחד לא נצפה רפיון מדאיג.

למה זה קורה? אין לי מושג, אבל כשבמבחן התוצאה הפער על הסיטי במקום השני צומח שוב לשבע נקודות, זה פחות אכפת לי. שפפ ישבור את הראש.

 

 

 

 

בהתאחדות טרם עדכנו
שיעורים מהכשלון הניהולי בבאר שבע

57 Comments

פלה קוטי 12 בינואר 2019

בדקה התשעים ואחת כמעט רצחתי את קייטה בצעקות. הכלב עד עכשיו מתחבא מתחת לספה מהפחד.

סהר 12 בינואר 2019

כל כך מדויפק פלה קוטי..

רני 12 בינואר 2019

שער נקי ואפס סיכונים (טוב אחד) בחוץ מול קבוצה שהבקיעה העונה בכל משחקי הבית שלה. ככה לוקחים אליפות.

D! פה ועכשיו 12 בינואר 2019

שנים חיכיתי שנדע לגמור משחקים כאלו, ושלא נחטוף את האחד הקטן מכלום בסוף (איפה הברזילאי ההוא?) – הגיע הזמן!

אבי גלברט 12 בינואר 2019

אז די מהר הבנו שקל זה לא יהיה.
בסדר, יש גם ימים כאלו. בריטון היו די מאורגנים ואנחנו לא מתוחכמים מידי, הכול בסדר סבלנות.
בסופו של יום ניצחון, שלוש נקודות קשות ועוד לבנה בחומה.
תמונת המשחק שלי, וירג'יל מהיום גוליבר בשבילכם לוקח את הכדור חמש דקות אחרי הגול ויוצא איתו קדימה עד ה16 של בריטון כדי לשים את השני ולגמור סופית את המשחק.
מנטליות של מנצחים ללא פשרות .
תמונת המשחק 2 – גוליבר נוזף בארנולד בדקה ה 91 לא להשתגע בהתקפה ולחזור מהר למקום כי נשארו שתי דקות .
גוליבר, זה שם הסיפור.
שלא יגמר לעולם, סלע קיומנו.
לחימה של בובי, דקה אחת של סאלח, וכל השאר שולי כולל ההתקף לב שקייטה כמעט עשה לנו דקה 89 באיבוד כדור.
הנדו גם במשחק טוב למרות שעדין חסר לי מסירות חכמות קדימה ואפילו מדע בידיוני בדמות איום על השער…
יאלה וולבס תעשי לנו את השבוע…
בקשר לתרנגולים מול הורודים זה ברור, תיקו עם מורחקים והרבה יוד צהוב…

שמנצ'יק 13 בינואר 2019

וירג'יל אינו שחקן – וירג'יל הוא קבוצה ! ! !

funfun 13 בינואר 2019

מגה לייק. שים לידו את קריוס כבלם ועדיין זה יעבוד. מדהים

שמנצ'יק 13 בינואר 2019

אם על ארנולד הוא צרח, את קריוס היה חונק…..

שמנצ'יק 12 בינואר 2019

עוד משחק כזה ואני מזדקן מהר, לא כמו שהבטחתי לבנות שלי.
לא אוהב את הלחץ הזה בסיום, כשהיינו אמורים להוביל לפחות 2-0 כי זה הפער המינימלי ביננו לבין ברייטון גם בחוץ.
חסר לנו קשר יצירתי כמו אויר לנשימה, קייטה היה אמור לתת את הברק הזה, מה קרה שעברה חצי עונה וקלופ עדיין לא הצליח לשלב אותו ולהפיק ממנו את המיטב, הרי הוא היה הרכש הכי נוצץ, אז מה קרה?!
שאקירי פרווה מידי, נחמד, פה ושם מהלך יפה לעין, אבל פרווה! היום הבנתי מדוע לא צמח להיות כוכב, בכל אופן בצעירותו סומן שכזה ועבר בבאיירן….
פאביניו שחקן שחקן, אני ממתין בסבלנות שיתפוס את עמדת הקשר באופן קבוע.
שיחקנו קשוח, יספיק הלאה? אני מקווה שכן, לפחות בשביל הבנות שלי. שבוע נהדר לכולם

matipool 13 בינואר 2019

פאביניו מתגלה כרכש נפלא. לקח קצת זמן אבל זה הגיע.
שיחק כל כך רגוע וטוב כבלם ליד ואן דייק וגם בקישור הוא מבחינתי צריך להיות באנקר אחרי החודש וחצי האחרונים.

טל 12 13 בינואר 2019

צריך לדעת לנצח גם משחקים כאלה. במחצית הראשונה כמעט כולם היו מאופקים מדי במשחק שלהם ( אנדי ומאנה היו בסדר פחות או יותר לדעתי ). משחקים בשקט ועם סבלנות אבל הגזימו..בעיקר ציפיתי משאק ופירמינו ( שנתן עבודה כרגיל). הם לא הורגשו וזה לא נראה טוב, חסרה היצירתיות שלהם. וגם סלאח נשאר תקוע באמצע. בפתיחת המחצית שנייה סלאח התעורר – היה נייד יותר – לכמה דקות וזהו.. הפעם זה הספיק.

matipool 13 בינואר 2019

סלאח לא סתם התעורר במחצית השנייה. קלופ הוריד אותו למרכז הקישור אחרי שהוא התבזבז לגמרי במחצית הראשונה כמספר 9 ופתאום ראינו רבע שעה שהוא לוקח כדורים מאמצע המגרש ומנהל את ההתקפה וזה היה יפה ויעיל.

טל 12 14 בינואר 2019

תיארתי לעצמי שבמחצית קלופ הנחה את השחקנים, לא ידעתי שסלאח קיבל הוראה מפורשת לשחק בקישור. מצד אחד זה רעיון טוב לשחק עם סלאח בשפיץ, כי ברגע שהוא עובר את השחקן שלו הוא מיד יכול לבעוט לשער. מצד שני אם צפוף וקשה לו לקבל כדורים או להשתחרר משמירה הדוקה, זה רעיון טוב לרדת לאחור ולהתחיל את ההתקפות משם.

אסף the kop 13 בינואר 2019

היום תיקו של התרנגולים ומחר תיקו של השועלים.

וגר זאב עם כבש ונמר עם גדי ירבץ.
ממש אחרית הימים מה שקורה פה.

אבי גלברט 13 בינואר 2019

השועלים שלך שידרגו, נהיו זאבים…..

ran 13 בינואר 2019

משחק לא פשוט, הלחץ שהצטבר ומערך האוטובוס של ברייטון, שהעיקר ממנו הוא הניצחון.
את קייטה חייבים להריץ אם רוצים להרוויח אותו עוד העונה (וגם אני התפלצתי מהדקותיים שכן בילה על המגרש), והיה מקום לתת לו לפתוח במקום שאקירי.
משחקים מהסוג הזה, גם לאוריגי יש מקום, השחקן היחיד שמסוגל להתמודד עם תרנים כאלה לשחוק אותם ל 50/60 דקות ואז לחזור לשלישייה הקבועה שלנו.
ובהחלט היה מדהים לראות את ואן דייק באמוק צורח "טרנט, טרנט", האיש תופעה.

גרייזס 13 בינואר 2019

אני אלך למקום קיצוני ואגיד שאתמול היה אחד המשחקים הכי קריטיים של העונה. הפסד או תיקו בברייטון ואנחנו נכנסים למשבר שלך תדע איך יוצאים ממנו. לא רק אובדן הנקודות במאבק האליפות אלא גם פנימית בארגון שמרגישים ששוב הכל מתפרק וגם זה שנותנים לסיטי חיים נוספים. עכשיו, לעומת זאת, הם שוב פעם בלחץ.
זה לא היה קל אבל ראינו הרבה מאוד בגרות מהקבוצה. בפעם המאה העונה. לא נלחצים אחרי חצי ראשון מאופס ואחרי שמבקיעים יודעים לשמור על התוצאה ובעצם הקבוצה השניה לא הגיעה לשום מצב אמיתי בחצי השעה האחרונה. רוברטסון היה כרגיל נהדר (אם פירמינו מגיע לקרוס הנהדר שלו בדקה העשירית, המשחק הזה נראה לגמרי אחרת) ואני חושב שג'יני המשיך להיות מצוין. מעל כולם כרגיל ואן דייק. לא יודע מבחינת נטו משחק אם הוא הבלם הטוב בעולם אבל כשמוסיפים את המנהיגות העצומה שלו מאחורה והיכולת לנווט את כל הקבוצה ולשמור את ההגנה בפוקוס – אז הוא בהחלט שם. איזה כיף להתחיל שבוע ככה. עכשיו יש שני משחקי בית נוחים (עם כל זה שקריסטל פאלאס ניצחה בסיטי), הזדמנות לייצר טיפה תנופה.

אבי גלברט 13 בינואר 2019

כל מילה.
אכן משחק שהוא אבן דרך ומצפן בנקודת זמן קריטית .

matipool 13 בינואר 2019

אכן כל מילה, גרייזס.
זו לא רק סיטי. יש גם את טוטנהאם שלוחצת מאחור ויכולה הייתה לצמק ל-3 או 4 הפרש אם לא היינו מנצחים.

בני תבורי 13 בינואר 2019

זה נכון גרייזס, תוסיף גם כמה סצנות לא מוכרות לנו של נפנופי ידיים של שחקנים אחד כלפי השני, מה שמעיד על מתח בריא לטעמי, והסצנה הבלתי נשכחת שעוד תהפוך למם של וירג'יל מתפוצץ לכיוון של ארנולד בדקה אחרונה.

אסף כלשהו 13 בינואר 2019

אחרי שני המשחקים האחרונים, ניצחון כאן היה אקוטי ולא משנה איך. אבל לגופו של עניין- ניצחון שמזכיר את פתיחת השנה, מאוד לא מבריקים אבל יעילים במבחן התוצאה. המזל השנה הוא באמת ההגנה שלנו שנותנת להתקפה אורך רוח וידיעה שגם אם לא נבקיע במחצית הראשונה, סביר שלא נספוג… בתחילת השנה יצאנו מהאנמיות ההתקפית בסופו של דבר אז אני מקווה שגם הפעם הגלגלים יתחילו להסתובב ודרך ההגנה גם ההתקפה תמצא את עצמה שוב.
פרסונאלית היו שני שחקנים מעל כולם בעיניי- סאלח והנדו. הראשון היה היחיד בהתקפה שלא נראה כאילו עובר עליו משהו לא טוב. לחץ בלי הפסקה והיה בערך השחקן המסוכן היחיד שלנו. זה הספיק למזלנו. הקפטן היה הרוח החיה במרכז המגרש, לא הפסיק לזוז וקטע את רוב הנסיונות של ברייטון לצאת קדימה. התקפית הוא לא תרם המון אבל מבחינת אנרגיה, כיסוי שטחים ותמיכה בהגנה הוא היה מעל כולם.
ועל וירג'יל ורובו באמת שנגמרו המילים. כמה קלאס אצל ההולנדי וכמה נחישות אצל הסקוטי, וזה היה יום לגמרי רגיל של שניהם. מהשדרוגים המופלאים של חוליה כלשהי (במיוחד הגנה) שאני זוכר.

matipool 13 בינואר 2019

סלאח והנדו של המחצית השנייה היו שונים לגמרי מאלו של הראשונה.
בראשונה סלאח בכלל לא היה על המגרש והנדו שיחק רק לרוחב ואחורה והיה מאופק. במחצית השנייה (לפחות בתחילתה), קלופ הזיז את סלאח אחורה לקישור ופתאום כל החלק ההתקפי עבר דרכו כשהוא לוקח כדורים באמצע המגרש ורץ איתם קדימה באמוק. התוצאה? בעיטה מסוכנת מצד שמאל של הרחבה ושתי דקות אח"כ המבצע לפנדל. כל זה בפחות מחמש דקות מתחילת המחצית אז למה לעזאזל לבזבז אותו כחלוץ 9?!
הנדו במחצית השנייה השתחרר והתחיל לשחק גם קדימה והיה טוב מאד.
בשילוב של שתי המחציות – וירג'יל הקיסר, רובו ופאביניו היו הכי טובים.

אסף כלשהו 13 בינואר 2019

לגבי סלאח אני מסכים. לגבי הנדו לדעתי גם במחצית הראשונה היא היה מעולה (במסגרת המגבלות שלו ביציאה קדימה) ולטעמי היה האחראי העיקרי לכך שגם במחצית חלשה שלנו לא היינו נתונים למצבים ממש מדאיגים.
על וירג'יל ורובו כתבתי. הם פשוט מדהימים ופאביניו היה מאוד מרגיע בהתנהלות שלו ובעובדה שיש לנו בעצם עוד בלם לרוטציה.

משה 13 בינואר 2019

מסכים לגבי המצטיינים – הנדו הראה הרבה מנהיגות וסלאח לחץ קדימה.

בני תבורי 13 בינואר 2019

לגבי שאק, הוא שחקן טוב וחשוב לנו אבל לא מהסוג שייקח על הגב קבוצה שלא ממש ממוקדת. כשכולם טובים הוא משתלב ברמה גבוהה ביותר ותורם. אלה הציפיות שלי ממנו.

גרייזס 13 בינואר 2019

במידה רבה, הכח הגדול של שאק זה היכולת לבוא מהספסל ולבצע שינוי. אם קייטה היה קצת יותר בעניינים או שפאביניו לא היה צריך להיות תקוע כבלם אתמול, יכול להיות שזה בדיוק מה שהוא היה עושה. המצב שלנו אתמול, יחד עם הוירוס שסטארידג' חטף, זה שלא היה לנו שום כלי התקפי מהספסל שיכול להכניס שינוי (עם כל הכבוד לאוריגי). במצב אופטימילי, שאקירי עושה בדיוק את מה שהוא עשה מול יונייטד, למשל.

יריב ס. 13 בינואר 2019

שאק הוא שחקן שלא מתאים למשחק עומד, הוא הולך לאיבוד. היתרון שלו הוא במשחק מהיר עם הפנים לשער כשהוא יכול לדחוף במהירות או לבוא כטריילר.
במשחק נגד אוטובוס תלת קומתי הוא פשוט לא קיים

בני תבורי 13 בינואר 2019

מסכים מאוד עם שניכם

רובי פאולר 13 בינואר 2019

הוא יכול להיות קיים ועוד איך בבעיטות מחוץ לרחבה, ועוד מול שוער מחליף, במקום לנסות להכנס עם הכדור לתיבת החמש כל הזמן

ארם אבירם 13 בינואר 2019

שלא תטעו. המחצית הראשונה הרדומה היא על פי תוכנית. מניעים כדור לאט מאחור, לא לוקחים סיכונים מיותרים ומבהירים עם קרוב ל- 80% שליטה בכדור שאנחנו מנהלים את המשחק. במחצית השניה, כמה שינויים כמו ריווח האמצע מקשרים כשהכדור אצלנו וסלאח שבא מאחור בכדרור דרך האמצע, הבקעת שער וחזרה למיקומים יותר קלאסיים בשאיפה שהיריב יקח סיכונים ויתפס לא מוכן במתפרצת\מעבר. עשרים דקות אחרונות, חוזרים ל 4:3:3 ומבטיחים ניצחון בלי הרבה התקפי לב מלבד קייטה שעדיין חושב שאם נגעו בו אז זה פאול.

תבורי 13 בינואר 2019

גם למאנה היה קטע כזה של לעצור הכל ולהמתין לשריקת שופט, הוא נרגע ועכשיו צריך לחנך את קייטה.

איאן ראש 13 בינואר 2019

כמו שכולם כבר אמרו, דבר ראשון הנצחון. בשנים האחרונות לא יודע אם היינו יוצאים עם נצחון. זה בעצם אחד הדברים שרצינו שקלופ ינחיל, לדעת לקחת נק' גם בשיניים.
עם הגנה פצועה כזו לשמור על שער נקי זה יפה. אני מניח שיש עייפות וחושב שיש פגרה קצרה בקרוב שתעזור. חבל לי שלא היו חילופים יותר מוקדמים (אוריגי). לגבי קייטה, הייתי נותן לו עוד זמן. הוא כבר הרבה את הפוטנציאל שלו אבל נפצע. צריך לחזור לכושר משחק. סומך על קלופ איתו.

matipool 13 בינואר 2019

נוסעים למחנה קיץ בדובאי החמימה אחרי המשחק מול פאלאס. מעולה מכל הבחינות בשבילנו.

רן ד 13 בינואר 2019

3 נק וזה הדבר הכי חשוב כאן.
עכשיו הלחץ על סיטי במקום מאוד מאוד קשה השנה, מקווה לטובה של הזאבים.
אני נקרע בתפקיד החדש של סאלח בתור חלוץ – מצד אחד הבנאדם גולר ברמה עולמית מצד שני הוא מאוד חסר לנו באגף כמו בשנה שעברה וגם בובי הולך לאיבוד בחלקים גדולים מהמשחק בתפקיד של הקשר ההתקפי. הפתרון? כנראה שלא יגיע השנה אבל אני חושב שקוראים לו אוקס.

matipool 13 בינואר 2019

המשחק אצל סיטי בבית לצערנו. עדיין משחק קשה לסיטי למרות שיכול גם להסתיים בתבוסה של הזאבים.

אריק 13 בינואר 2019

הנצחון הכי גדול שלכם העונה.

בני תבורי 13 בינואר 2019

אבל לא מהנה כמו הניצחון עליכם

יריב ס. 13 בינואר 2019

אין הנאה כמו הניצחון עליכם כשבני קופץ לך על הגב בקופ

בני תבורי 13 בינואר 2019

אשכרה :)

אריק 13 בינואר 2019

הנצחון על יונייטד הביא יותר הנאה לאוהדי יונייטד בשלב זה.

matipool 13 בינואר 2019

אריק – בינתיים.. רק בינתיים.

D! פה ועכשיו 13 בינואר 2019

מה שארם אמר (וקלופ) – הייתה הוראה לשחקנים לא לקחת יותר מדי סיכונים, ההוראה השתנתה בחצי השני.. די פשוט.

משחק מול קבוצה שכמעט שנה מבקיעה בכל משחק בית, ולא הגיעה לאף מצב – מעולה.

ושאק עשה את שלו גם אתמול, הגנתית והתקפית. לחץ, מסירות, איום על השער.

matipool 13 בינואר 2019

היה להם לקראת הסוף מצב שאם הכדור לא פוגע במקרה בפאביניו זה גול בטוח. אליסון לא היה יכול להגיע לכדור שהלך לכיוון הפינה הרחוקה.

משה 13 בינואר 2019

פאביניו עמד שם כדי לחסום את הבעיטה – זה לא ממש מקרה…

matipool 13 בינואר 2019

נכון, אבל עדיין היה שם גם מזל.

D! פה ועכשיו 13 בינואר 2019

מתי – לפני שנתיים (ושלוש וארבע וחמש ו….) זה היה נכנס. זה בדיוק ההבדל.

funfun 13 בינואר 2019

אחיי אוהדי ליברפול אתם יכולים להרגע. חזרתי לארץ.
מאז שנסעתי קיבלנו בראש בליגה ובגביע עד שיורגן בכבודו ובעצמו שלח לי כרטיס וואן ווי לישראל ועכשיו יש לי צו עיכוב יציאה מהארץ + אלפיים פאונד לחודש מענק אי יציאה\אי תחרות.
עד להבטחת האליפות ב"ה\עמה יעמיק\555 מתאפק ולא זז מכאן :-)
וירג'יל הוא המלך. פשוט שחקן אחד שמשנה קבוצה. לא יאומן
נחזיק אצבעות ליריבות של היריבות שלנו ולרפואה מהירה לפצועים שלנו כי זה נהייה בית חולים.
שבוע טוב :)

רני 13 בינואר 2019

אחרי המשחק קלופ אמר שזה היה המשחק הכי בוגר של הקבוצה. גם בבית ניצחנו באותה תוצאה וזו היתה אופרה אירת לגמרי אתמול. משחק שמההתחלה ועד הסוף התנהל לפי תכנית המשחק, כשכמו בהרבה משחקים קודמים, הפירות , הפעם דובדבן אחד מתוק, נקטפו במחצית השניה. שום תוצאה מרובת שערים לא היתה אפקטיבית יותר מבחינה הרתעתית החוצה ומשרת ביטחון פנימה, יותר מהאחד אפס הזה.

באבא לילות 13 בינואר 2019

נצחון קריטי וכמו שקלופ אמר אכן הרבה בגרות יציבות ואורך רוח. עם זאת, מזמן לא ראיתי כזה משחק גרוע של חוליית הקישור, ובפרט ג'יני והנדו שרק מסרו הצידה ואחורה כל הזמן, לא ככה מפרקים בונקר, בתכלס אם לא ההחלטה של סלאח לקחת על הכתפיים את כל העסק ולעשות גול מכלום במו רגליו (פלא פרעוני האיש הזה….), היינו בוכים פה על התיקו המעפן שהוצאנו (אם לא גרוע מזה). אוקס אכן חסר אבל המפתח לטעמי הוא קייטה ולא ברור לי מה התוכניות של קלופ לגביו כי הוא בקושי נותן לו דקות. מצד שני, עד עכשיו הוא פגע בול בכל שחקן שהביא ובעיקר בכמה זמן הוא נתן לו "להתבשל" (ע"ע פביניו שעכשיו כבר ממש מככב), אז in klopp we trust ויאללה למשחק הבא…. :-)

איציק מהקיבוץ 14 בינואר 2019

מישהו יודע משהו על רכישת שחקן התקפי נוסף???
ברגע שאחד מסלאח/מאנה/פרמיניו מתעייף , שלא לומר נפצע טפו טפו טפו , אנחנו בצרות

matipool 17 בינואר 2019

https://www.youtube.com/watch?v=-FWgP-8oUr8

בתקווה שהארי ווילסון יחזור מהשאלה בדרבי. אתמול הוא שוב כיכב במשחק הגביע מול סאותהמפטון בחוץ.
הוא נותן עונה נהדרת והוא יכול להיות גיבוי מצוין בצדדים.
זו האופציה הכי ריאלית ומעשית לדעתי למרות שאני לא רואה את קלופ מביא מישהו החודש.

matipool 15 בינואר 2019

כמה מילים על המשחק של סיטי אתמול:
1. השופט הגזים לגמרי עם האדום. זו הייתה עבירה של צהוב ועל אותה עבירה בדיוק שקומפאני עשה על סלאח, הוא קיבל רק אזהרה. גמר את המשחק והרס לי את הערב.
2. על הספסל אצלם ישבו אתמול בין השאר דה ברוינה, אגוארו, מחרז, קומפאני, גונדוגאן. מפחיד העומק שלהם והם גם לא סובלים כרגע מפציעות מלבד מנדי.
3. אחרי ההרחקה בדקה העשרים, הייתי בטוח שהם הולכים לכבוש בין חמישייה לשביעייה. הופתעתי שכבשו רק שניים (אחד מהם בפנדל רך) וזו אולי נקודה קצת אופטימית.
4. המשחק הבא שלהם הוא נגד האדרספילד בחוץ. אתמול התפטר המאמן שלהם ווגנר (החבר של קלופ) שבניתי קצת עליו במשחק הזה שיעשה טובה לחבר. האם נראה אפקט שייע או תבוסה מוחצת?
5. אין לנו על מי לסמוך מלבד על עצמנו. כל מה שצריך זה 15 ניצחונות מתוך 16 המשחקים שנשארו..

שמנצ'יק 15 בינואר 2019

הספסל של סיטי באמת מפחיד!
בהנחה שהם יעשו את מה שהם אמורים לעשות, לנו אסור למצמץ!
ריכוז ריכוז ריכוז, ברור שזה ביננו לבינם!
הייתי רוצה שקלופ ישלב יותר את אוריגי בחוד, בובי יכול לרדת אחורה לקישור עם כל התנועה שלו ואז אנו מקבלים את הקשר היצירתי שחסר לנו. אבל מי אני בכלל, שקלופ יחליט.

matipool 15 בינואר 2019

חדשות לא טובות:
1. ארנולד בחוץ לחודש. יפסיד ארבעה משחקי ליגה ואולי יחזור למשחק מול באיירן.
2. ג'יני עם פציעה קלה ולא יוכל לשחק מול פאלאס.

מול פאלאס, פאביניו ומילנר ישחקו בהגנה ולקישור נשארו רק הנדרסון, קייטה ושאקירי.

אבי גלברט 15 בינואר 2019

מאטיפ יחזור כנראה לפאלאס, פאביניו זמין לקישור. לוברן וגומז יחזרו גם כנראה ללסטר.
פציעה מעצבנת לטרנט, אבל לא משהו שאין לו פתרון.
בא נאמר שלטוטנהאם יש בעיה יותר קשה עכשיו מאיתנו….
אבל הם הבעיה המישנית שלנו…

שמנצ'יק 15 בינואר 2019

יופי! ממש בהזמנה
מה בער לשחרר את קליין ? ועוד בהשאלה….דווקא כשאנו במצוקת בלמים. לא אתפלא אם מורנו יתפוס הרכב ואנחנו נתפוס כאב ראש רציני….
מקוה שמישהו עושה שיעורי בית בחלון הזה ומוצא מגן ימני טוב, אבל אחד כזה שמוציא אאוטים מהררררר :)

Comments closed