ימי התום

את זה אפילו אדוארדס לא יתקן

הפציעות חייבו את קלופ לפתוח את המשחק עם הרכב מעניין, הרכב שבעולם אידאלי לא אמור להסתבך במשחק נגד אחת היריבות החלשות בליגה, גם לא במשחק חוץ. במשחק שאמור היה להגדיר את המשחק הקודם כרפיון זמני, ליברפול מוצאת שוב את הדרך להעמיס על עצמה קשיים מיותרים.

ליברפול, כרגיל, טובה יותר מיריבתה בכל השטח המשתרע בין קווי השש עשרה. ברחבות, זה כבר היה סיפור אחר. בובי, די כרגיל העונה, לא במשחק, סלאח מתנפץ שוב ושוב על שחקנים שעד לא מזמן ניסו להבין איך זה יכול להיות שלפני שנייה הוא היה כאן ועכשיו לא, ומאנה, הו מאנה, היחיד שזוכר מה לעשות עם כדור ומדי פעם מצליח. ליברפול גם הייתה טובה יותר משהייתה במשחק הקודם נגד לסטר, ובכל זאת, תוצאה זהה, מפח נפש ולחץ שרק הולך וגובר.

בענף ספורט שכל סיטואציה בו מוגדרת על ידי קלישאה, דומה כי לא נותרה אפילו אחת שליברפול לא מצדיקה. החל מ "מי שלא מחטיף, חוטף" וכלה ב "משחק נגד ליברפול, כל מה שאתה צריך הוא להיות סבלני, הם כבר ימצאו את הדרך להקל עליך."

*

פרויקט הדגל של ליברפול, חיזוק ההגנה, קורס פעם שנייה ברציפות ובאותן נסיבות. השער שספגנו היה תמונת ראי מדויקת של שער השוויון של לסטר. מצב נייח והגנה חולמנית ומהוססת. סליחה, אבל בשביל זה לא צריך את הבלם היקר ביותר בהיסטוריה ולא את השוער השני היקר בליגה. פרויקט חיזוק ההגנה אמור לכלול גם מנהיגות, וממנה לא ראינו כלום אתמול. אליסון מסתפק בשחקן אחד בחומה, ואן דייק מתעלם מבור בגודל של מדינה בצד השמאלי של הרחבה, מלכודת הנבדל המפורסמת לא מתפקדת, ואחת היריבות החלשות ביותר עמה ליברפול התעמתה העונה, חוגגת שוויון. על השער שהבקענו אני מעדיף לא לדבר, אין לו כל קשר לכדורגל.

אנחנו עדיין במקום הראשון בהפרש של שלוש נקודות ולפנינו לוח משחקים נוח יחסית. זה אומר כי הכל, עדיין, תלוי בנו. המגמה, עם זאת, מדאיגה. על אף מכת פציעות דרמטית, יש לליברפול את הכלים להתמודד עם כל קושי עתידי. השינוי הנדרש הוא שינוי של גישה. ואם אני קלופ, אני מתחיל את הטיפול בבעיה המנטלית מיד עם שריקת הסיום ולא מבזבז זמן על קטטה לא מכובדת עם השופטים.

 

 

 

 

 

 

 

בזבוז
טבעי להם

תגובות

 • 7even

  אני לא אוהד ליברפול אבל מה שהלך במשחק הזה בכדורים נייחים של הפטישים זה נושא לועדת חקירה...
  מה שמצחיק הוא שהשחקנים של ווסטהאם בעצמם לא שמו לב ששחקני ליברפול לא הסיקו שום דבר, ממש כלום, מהשער שחטפו, ואיפשרו את אותו התרגיל...רק שבפעמים הבאות הכדור הוגבה לצד השני משום מה. שגם שם זה כמעט נגמר בשער.

  הרגיש קצת כמו נבחרת ישראל של פעם שכל מצב נייח הוא חצי גול.

  הגב
 • דובינסקי

  גם אני חשבתי שההליכה לשופטים בסיום היתה לא לעניין.

  הגב
 • אמי

  האם טרנט הוא השחקן החשוב ביותר בסגל??
  בלעדיו משהו לא מתפקד

  הגב
  • matipool

   מממ... לא.
   הבעיה היא שהמחליף הראשון שלו (שהוא בעצם בלם מעולה והיה ציוות מדהים עם ואן דייק) פצוע והשני הושאל, מה שמוביל למילוי התפקיד ע"י קשרים ואז הקישור נפגע. אתמול שיחק שם קשר מבוגר שהריצות על הקו למעלה ולמטה לאורך משחק שלם כבר בעייתיות בשבילו ומסתבר שהיה בכלל חולה, לא התאמן בימים האחרונים והגיע עצמאית ללונדון כדי לא להדביק את האחרים. פשוט לא היה מישהו אחר כי הקשר ששיחק מגן במשחק הקודם פצוע וקשר שלישי שגדל בתפקיד הזה נשאר המוהיקני האחרון לשחק, ובכן - בקישור.
   פשוט לא ייאמן הסיפור הזה.

   הגב
   • רובי פאולר

    כל מילה

    הגב
   • אבי גלברט

    הסיפור הרבה יותר מורכב מתי.
    ''הנאמנות'' של קלופ, הרבה פנים לה.
    מצד אחד האהבה והתמיכה שהוא נותן לשחקנים היא חיובית וחשובה.
    קלופ באמת מעריך ונותן לשחקנים תמיכה בלתי מסויגת.
    מצד שני מאמן חייב לפעמים גם להיות קר ו ''בן ז.....'' .
    כרגע אין לו יותר מידי אופציות בגלל פציעות אבל שחקנים כמו לאלנה, מורנו בזמנו,קריוס... ואפילו פרמינו עכשיו מקבלים קרדיט אין סופי כמעט.
    שוב, מצד אחד אין הרבה ברירה אבל מצד שני שתהיה אופציה קלופ יהיה חייב להבין שהכסף על השולחן, עכשיו....
    מקרה קריוס לא יכול לחזור שוב העונה בליגה ....

    הגב
    • אבי גלברט

     הכוונה היא לדוגמא ההתחשבות ב''צרכים'' של קוטיניו בזמנו ועכשיו של קליין..
     ההתעקשות לא להביא בלם מתוך ידיעה ששלושה מתוך ארבעת הבלמים שלך פצועים כרוניים כדי לתמוך בגומז וכו.

     הגב
     • שמנצ'יק

      נכון מאוד אבי, משהו בקבלת ההחלטות של קלופ לא עובד נכון , או אולי לא הוא מקבל את כל ההחלטות? אולי ישנם דברים שאיננו יודעים?
      השילוב של מאמן כריזמטי ועובד סוציאלי לא צולח פה!

      הגב
 • משה

  הכל מתחיל במחסור במגן ימני, המשחק שלנו חסר איזון בסיסי. נכון שמילנר היה מגן שמאלי נפלא לפני שנתיים אבל הוא לא נעשה צעיר יותר והוא פשוט לא טוב. אם קאמאצ׳ו לא ברמה למה הוא בסגל ? אם טאא לא חוזר בשבת הפתרון חייב להיות שונה - קאמאצ׳ו או פאביניו.
  אני התייאשתי מקייטה לעונה הזו - מעדיף לפגוש אותו שוב ביולי אוגוסט.

  הגב
  • קווין קיגאן

   דווקא קייטה היחידי שהראה אתמול ניצוצות של יצירתיות. גם במשחק הקודם היו לו שתי כניסות יפות.
   תנו לו עוד שתיים שלוש הופעות בהרכב ונתחיל לראות ממנו תוצרת איכותית.
   אני לא רואה כמעט אף אחד אחר שמסוגל לעשות מהליך שפותחים פרצה בבונקרים שעומדים מולו.

   הגב
   • תבורי

    מסכים לגמרי

    הגב
   • שמנצ'יק

    גם אני

    הגב
   • רובי פאולר

    יש מהלך מוזר ונדיר שיכול לפרוץ בונקרים והוא נקרא בעיטה מרחוק. אני יודע זה נשמע פורץ דרך אבל יש דיווחים בספרות המקצועית על שחקנים שאשכרה בעטו מחוץ לרחבה לכיוון השער והכדור גם הגיע, בניגוד לנסיון חוזר במשך 90 דקות להכנס לפביאנסקי לתוך החולצה.

    הגב
 • רובי פאולר

  טוב, אם בשבוע שעבר אמרתי קורה לא נורא, הפעם הכתובת הייתה על הקיר וכל הנורות האדומות דולקות.
  מה שקרה עם קליין והיעדר החיזוק זה ביזיון ובושה. אז תגידו שקליין לא ברמה וכו וכו - שמעתי, אבל גם ראיתי שכבר משחק שלישי שאין לנו מגן ימני, וככה זה גם נראה. בגלל שאין מגן אז אין גם עתודה בקישור (פאביניו לא כשיר, הוא לא זז אתמול, ממש נראה פצוע), וב 90 אחוז מהזמן אתמול מילנר גם לא תקף וככה התנפצנו על האמצע שלהם פעם אחר פעם.
  עכשיו נמשיך לפי הסדר:
  איך במשחק כזה לא עולה עם שאקירי איך??? מה לאלאנה איזה לאלאנה
  קייטה מדהים ביכולת הפנומינלית שלו לכדרר ולהגיע ב 100 אחוז להחלטה הכי גרועה שאפשר - 4 אפורים לידו והוא יכדרר ראש בקיר וימסור לשחקן יריב.
  איך פירמינו החלוץ מוצא עצמו רוב הזמן במרכז המגרש?
  הביזיון בכדורים החופשיים בחודש האחרון לא ברור - זה מתחיל מעבירות לוקאס קלאסיות, ממשיך בהפקרות ששישים אלף צופים ראו מקילומטר שהולך להיות תרגיל ולא הגבהה כולל אותי שצעקתי מפה (למרות שראיתי מוקלט) ואף אחד לא הקשיב. ביכולת כזו גם וירגיל ורובו אכלו אותה לא פעם ולא פעמיים מהנגרים באדום.
  מה עם חילוף נוסף? כולם מושלמים שלא צריך? איפה סטארידג׳? איפה כל השאר? אה! אין כל השאר? הגיוני. באמת לא צריך חיזוק הכל טוב. אולי יעלה את מיניולה מגן ימני.
  מה זה טיולי מאטיפ כמגמת התקפה? האיבוד שלו היה מביך וככה גם אנחנו.
  בני כתבת על משחקים נוחים - איזה נוחים ואיזה בטיח. כל המשחקים עד סיום העונה ייראו ככה וכדאי להתחיל למצוא פתרונות או להעלות שחקנים עם קביים.
  אין לי חשק לתת ציונים, חוץ מחצי מאנה אף אחד לא הגיע היום לעבודה.

  הגב
  • רובי פאולר

   ועוד דבר - מה קלופ הולך לשופט? נכון היה פנדל מאה אחוז עם הנגיעת יד, אבל אם הבקענו גול מקרי מנבדל ברור עדיף לשתוק. מי שמשחק טוב ומנצח בצורה משכנעת לא צריך שופטים. ודש לצלאח שהשופטים כבר מענישים אותו אוטומטית על הדימוי כצוללן.

   הגב
  • matipool

   צודק כרגיל, רובי.
   איך לאלאנה בהרכב כשיש את שאקירי על הספסל? חייבים לחזור ל-4-3-3 כשסלאח בצד ופירמינו באמצע.

   הגב
   • אריאל גרייזס

    אני חושב שזה לא רע שיש לך כח כמו שאקירי מהספסל לתת אנרגיות כשאתה צריך אותן. מה עוד שלאלנה כן היה אחראי במידה רבה לגול הראשון

    הגב
   • ארם אבירם

    אולי כי שאקירי פתח במשחק הקודם והיה תחת ולא בפעם הראשונה כשהוא פותח? לא שלאלאנה היה טוב או משהו.

    הגב
  • שמנצ'יק

   לגבי קייטה, ראיתי כמה משחקים שלו בשנתיים האחרונות, שם היה הכוכב, כשהוא היה דוהר קדימה ועובר חמישה שחקנים בדרך, למעלה ידעו כולם או לעשות חיתוכים לצדדים או להיצמד לשחקני ההגנה של היריבה, כדי לרווח לו אפשרות למסירה, או שיסיים בעצמו.
   אני מניח שקלופ ראה יותר משחקים ממני והביא אותו בעל תרועה, בשל היכולת הזו שלו לקחת כדור מחוף לחוף, רק קלופ שכח לתרגל את החלוצים בהתאם אליו.
   אל תספיד את קייטה מוקדם מידי, כרגע הוא לא ממוקם במקום האידיאלי שלו, הוא צריך לשחק יותר קדימה הכי קרוב לשלישיה הקדמית והם יצטרכו ללמוד את האיכויות שלו ולהשתמש בהן נכון. כמו שזה נראה היום הוא מצטייר כשחקן טיפש שלא יודע לקבל את ההחלטה הנכונה וחבל, כי הוא לא כזה !

   הגב
   • funfun

    מסכים איתך, קייטה הראה בדיוק למה קלופ הביא אותו והוא מוליך כדור מעולה מהשליש השני לרחבת היריב - רק שהחברה מסביב צריכים לפתוח לו בהתאם. וכן, גם הוא סבל מקבלת החלטות גרועה ליד הרחבה (כמו סלאח ובובי אתמול)
    אלוהים ישמור אותנו ממצבים נייחים - מה שראיתי אתמול היה מביך ברמות על. לשכוח ולהתחיל מחדששששש

    הגב
    • רובי פאולר

     קייטה יופי של שחקן ולא טיפש בכלל, ואני מאמין ומקווה שעוד ניהנה ממנו בגדול, אבל בינתיים האיטיות ורמת קבלת ההחלטות שלו , איך אגיד את זה בעדינות, לוקה מאוווווודדדד בחסר.

     הגב
 • סהר

  משחק חלש של ליברפול אתמול, באמת מול אחת החלשות בליגה. היה חסר קשר אחראי ביחד עם פאביניו. קייטה באמת לא מתפקד לצערי.
  פרמיניו היה חלש להחריד אתמול.
  וההגנה נראתה כמו לפניי שנתיים שלוש בתחילת דרכו של קלופ.
  כנראה הלחץ של הובלת הליגה משפיע בדרך כולשהי על הקבוצה. אחרת אין לי הסבר.
  מקווה שאברטון יעצרו את סיטי.
  אחרת הסיפור מתחיל להדאיג...
  דווקא עכשיו היה רצף משחקים נח.
  2 הפסדים 2 תיקו ו2 ניצחנות בפברואר.
  לעומת ינואר 8 נצחונות.

  הגב
  • רובי פאולר

   אני חושב שאנחנו בכלל לא הגענו למצב שמשותקים מהלחץ. משותקים כי השחקנים בני אדם והם גמורים פיזית (מזל מזל מזל שעפנו מהגביע) ואין שום עתודה בסגל, ועוד לא הגענו בכלל למקום המנטלי...

   הגב
   • רובי פאולר

    ואל תשכח את טוטנהאם שאיכשהו מצליחה לאכול נקודות גם בלי קיין ועלי, הם חזק בתמונה

    הגב
  • אסף the kop

   אברטון זאת קבוצה עלובה שלא זכור לי מתי לא הפסידה לקבוצת טופ 6.
   אל תבנה עליהם, הם בדיחה.

   הגב
   • matipool

    אין להם שום אינטרס להתאמץ במיוחד מול סיטי. הסיכוי שלהם להגיע לאירופה קלוש, הם לא ירדו ליגה ומה הם צריכים אליפות שלנו על הראש שלהם?
    רק כשהם רואים אותנו מולם, הם מתחילים להשתגע, לרוץ באמוק ולפגוע בכל מה שזז.

    הגב
    • אסף the kop

     זה לא שאין להם מה להתאמץ, הם פשוט חרא של קבוצה.
     צירפתי קישור של התוצאות שלהם מול טופ 6 בשנים האחרונות, אבל לא עובר פה באתר. בשורה התחתונה, לא שווים כלום.

     הגב
 • ממן

  לא מבין איך הליגה הנצפית בעולם משוחקת בלי var. המשחק באנגליה כמעט לא רלוונטי לעומת שאר הליגות באירופה מבחינת סטנדרט השיפוט, זה מרגיש כמעט כמו לצפות בהקלטות של איזה יורו 84 רק בHD (אני לא מדבר כלל על רמת הכדורגל אלא על כך שאתה רואה משהו שקורה שלא צריך לקרות).
  לצורך העניין זה לא משנה אם אדם בעד או נגד הvar עקרונית, אלא שכרגע הוא הסטנדרט השיפוטי.
  ולחשוב שסלאח או פירמינו שהוחלף היו מקבלים את הכדור האחרון מנבדל ולא אוריגי...

  קראתי הבוקר שואן דייק אמר "אנחנו עדיין במירוץ" ואני מקווה בשביל ליברפול שהעיתונאי המתרגם שגה כי זו אמירה קשה מצד המוביל בטבלה.

  הגב
 • אריאל גרייזס

  מה שקורה בשני המשחקים האחרונים (ואפשר גם להכניס את קריסטל פאלאס למשוואה) בכלל לא קשור לכדורגל. הקבוצה שהיתה אתמול, גם אם לא אופטימלית, אמורה להיות מסוגלת לנצח את המשחק הזה ואפילו די בקלות. ווסטהאם, בניגוד לקבוצות אחרות נגדנו העונה, באו לשחק. הם שיחקו פתוח, מה שבפעמים קודמות היה מוביל לשלישיה קלילה. גם עד לפני חודש, תיקו במחצית באמת לא היה אומר כלום, ידענו להיות סבלנים ושבסוף זה יבוא.
  הלחץ מדבר בכל פעולה של השחקנים, במיוחד בחצי השני, בדיוק כמו מול לסטר שבוע שעבר. אני לא יודע מה קלופ יודע לעשות בתחום הפסיכולוגיה - אבל זה הזמן לעשות את זה. כשהלכתי לישון אתמול אשתי שאלה איך נגמר.
  אמרתי לה - "אחת אחת, אנחנו אף פעם לא נזכה באליפות".
  היא שאלה - "איזה מקום ליברפול?"
  אמרתי - "ראשון"
  היא - "נו, לא ככה לוקחים אליפות?"
  וזה הקטע - היתרון שלוש שיש לנו כרגע מרגיש כמו מינוס חמש. המשחקים של סיטי לא יותר קלים ממה שלנו יש. זה אמור להיות מצב לא רע לנו, אבל זה לא מרגיש ככה בכלל. אני די מיואש, ואני משתדל תמיד להיות אופטימי. ידענו שהמשבר יגיע וטוב שהוא הגיע כשאנחנו ביתרון בליגה, ועדיין - רע מאוד.
  אני לא חושב שמילנר רע בתור מגן ימני, הבעיה שאין לנו אותו במרכז המגרש. הוא סוג של דינמו שמאוד חסר לנו כרגע. גם הנדרסון, עם כל כמה שלכלכו עליו, מאוד חסר להרגשתי. מישהו שידחוף קדימה. קייטה מרגיז אותי כרגע. הפעולות שלו תמיד טיפה איטיות מדי וקבלת ההחלטות שלו לא נכונה.
  בנוסף, הקבוצה עושה הרבה יותר מדי עבירות קרוב לשער מה שהוביל לשני השערים שספגנו בשני המשחקים האחרונים. גם קבוצות למדו את קו הנבדל הגבוה שלנו ומה שהיה יתרון בתחילת השנה הפך לחסרון כי הן יודעות לנצל את זה על ידי שחקנים שבאים מאחור.
  איזה בוקר מחורבן, יא אללה

  הגב
  • אבי גלברט

   לגמרי מדויק אריאל.היתרון שלנו היום במצבנו שולי מאד.
   סיטי יצאו מהמשבר והם שוחטים כל מה שזז, אנחנו בעיצומו וחייבים לצאת ממנו כבר השבת .
   איך שסיטי נראית לא רואה אותם מאבדים הרבה נקודות בהמשך....וכן יש להם משחקים על הנייר קשים כמו אברטון, צלסי, טוטנהאם, ודרבי. עדין הם דורסנים מאד מאד.
   הבעיה הראשית אצלנו עכשיו היא פסיכולוגית. המקצועית זה הקישור, מילנר, גיני, הנדו, שניים מהשלושה האלו חייבים לשחק ליד פביניו, זה ההסבר לספיגת השערים המוגברת בתקופה האחרונה.טרנט חסר בהתקפה מאד .
   מדכא אבל ההיתי מחכה עם היאוש עוד קצת ....

   הגב
   • אסף the kop

    אברטון זה לא משחק קשה לסיטי.

    הגב
   • שמנצ'יק

    אבי גלברט צודק לחלוטין! שניים מהשלישיה הנדו, ג'יני,מילנר חייבים להיות באמצע ליד פאביניו כדי לייצר מסה באמצע. אם תשאלו אותי ג'יני חייב לשחק תמיד !

    הגב
    • Matipool

     חוץ מאשר כשהוא פצוע. כמו אתמול.
     עקרונית, מסכים איתך וגם כתבתי בפוסט הקודם את ההרכב האופטימלי שלנו בהתאם (פאביניו וג'יני באנקרים. הנדרסון ומילנר ברוטציה).

     הגב
  • אלעד כץ

   What a difference a day makes

   הגב
  • matipool

   לגמרי, אריאל.
   לגבי מילנר - נדהמתי לקרוא היום שהוא שיחק חולה, לא התאמן בימים האחרונים והגיע ללונדון עצמאית כדי לא להדביק את האחרים. איך שחקן בגילו יכול לשחק במצב כזה בתפקיד שדורש כל כך הרבה ספרינטים?
   החיסרון המשולב של גומז וטרנט הוא נורא.

   הגב
  • סהר

   כל כך מדוייק אריאל.
   מבאס, אני חצי בן אדם היום.
   התעוררתי מוקדם בלחצים..

   הגב
 • זה משנה

  סלח לי בני, אבל ווסטהאם אינה אחת החלשות בליגה. רחוק מכך.

  הגב
  • matipool

   נכון. פתחו את העונה רע מאד אבל מאז הם במגמת שיפור קבועה.

   הגב
  • בני תבורי

   הגיעו אחרי שלושה הפסדים רצופים, מה ההגדרה שלך לקבוצה חלשה?

   הגב
   • זה משנה

    פורמה לא מעידה על קבוצה חלשה בהכרח. זה כמו שתטען שיונייטד קבוצה טובה בעקבות הפורמה הנוכחית שלהם.
    ווסטהאם קבוצה שבנויה טוב, עם כמה שחקנים מצוינים, אחד מהם מתמודד ראוי על תואר תגלית השנה ומוביל אותם אחד המאמנים הטובים והמנוסים בליגה. הם פתחו חלש את העונה ומאז רק מראים שיפור.

    הגב
    • תבורי

     עם הניסוח הזה אני בהחלט מסכים. לגבי יונייטד, אני טענתי מתחילת העונה שהסגל שלהם שווה מקום 1 - 4 וזה יבוא לידי ביטוי עם מאמן נורמלי. צדקתי.

     הגב
     • אבי גלברט

      אם מוריניו היה מפוטר חודש לפני ההינו היום בבעיה לא פשוטה.
      ההגנה שלהם לא העפרון הכי חד בקלמר אבל, כל השאר טופ שלוש ושוער הכי טוב, שאשכרה מביא נקודות .

      הגב
 • עידו אלון

  1. לא התגעגעתי להתקף לב בכל כדור נייח.
  2. מת על מילנר אבל הוא ומאטיפ באגף ימין זה אסון.
  3. ועבודה גרועה של הקישור הביאה למלא עבירות קרוב לרחבה וחזרה ל-1 ו-2

  אפשר לנסות לחזור ל-433 כשפירמינו בחוד כי התרומה שלו באמצע הייתה שלילית.

  לחץ. תנו לו לצאת

  הגב
  • משה

   אתמול שיחקנו ב 4 3 3 - הבעיה שהמגן מימין היה מילנר שאין לו מהירות לנצל עם סלאח והקשר בצד שמאל היה קייטה שאין לו מה להציע כרגע.

   הגב
 • יובל

  קלופ מתחיל להזכיר לי את מוריניו במניירות שלו. חבל כי דווקא חיבבתי אותו בהתחלה. הלחץ משפיע על כולם שם.
  עדיין אני מאמין שזה של ליברפול להפסיד ושבסופו של דבר זה ייגמר על הצד הטוב ביותר מבחינתם.

  ועוד אחת לגבי השיפוט - אז ליברפול מקבלת גול במתנה בנבדל של מטר ובאותו מחזור בדיוק מנצ'סטר סיטי מקבלת גול במתנה כשאגווארו מבקיע עם היד. איזו מקריות.
  תגידו לי עוד על איך אין פיבוריטיזם והשופטים "במקרה" טועים לשני הכיוונים ולא נותנים יתרון לקבוצות הגדולות (יותר).

  הגב
  • matipool

   בשבוע שעבר לא קיבלנו פנדל של מאה אחוז על קייטה במצב של 1:1 מול לסטר.

   הגב
 • אסף the kop

  שמשחקים,

  כדורגל מטומטם
  כדורגל מביך
  כדורגל אידיוטי
  כדורגל שבלוני
  כדורגל רפה שכל
  כדורגל מאותגר אינטלגנציה
  כדורגל צפוי מראש
  כדורגל מחריד
  כדורגל מזוויע
  כדורגל מחורבן
  כדורגל מגעיל
  כדורגל דוחה
  כדורגל אפסי
  כדורגל חסר שיטה
  כדורגל פחדני

  לדבר על אליפות זה קצת פאתטי.
  מה שנשאר זה רק לריב קצת עם שופטים/מאמנים של היריבה.

  הגב
  • matipool

   כשמשחקים, אסף.

   הגב
 • עמית הלבבי

  רודפים אחרי סיטי מלפנים.

  אנדרדוג בראש.

  הגב
  • אסף the kop

   זה לא מדויק.
   תסתכל על הכדורגל שליברפול מייצרת וזה שסיטי מייצרת ותקבל את המשמעות הספורטיבית למושג חיים על זמן שאול.

   הגב
   • עמית הלבבי

    טעות שלי בניסוח. מסכים ב100%. התכוונתי שלא משנה בכמה נקודות נוביל, הלחץ גומר אותנו.

    הגב
 • אסף כלשהו

  לא מסכים עם כמה הנחות יסוד בפוסט: ווסטהאם היא כלל וכלל לא קבוצה חלשה.היא קבוצה שהתחילה את העונה בצורה מאוד נאיבית כיאה לקבוצה של פלגריני, ולאט לאט מוצאת את הכיול שלה.יש שם לא מעט כישרון וקישור טוב שאתמול העפיל על הקישור החלש שלנו (אנדרסון היה נהדר והקשר האחורי הצעיר שברח לי השם שלו הוא אחלה גרזן שבעולם).מה שמוביל אותי לחוסר ההסכמה השני שלי עם הפוסט- ההרכב של אתמול לא אמור לנצח בקלות בווסטהאם. קישור שמורכב מפאביניו לא לגמרי כשיר, קייטה שעוד לא שם ולאלאנה שאני מתחיל לחשוב שאין לו קשר לרמה שאנחנו שואפים אליה (וגם הוא פתח לראשונה בהרכב מאז אוקטובר או משהו כזה) הוא נחות מהקישור של ווסטהאם וכשזה קורה, צריך יכולת יוצאת דופן של ההתקפה כדי לנצח. מיותר ללציין שאתמול ההיפך היה הנכון (חוץ ממאנה).
  כמו כן, בהמשך למשחק מול לסטר, גם כאן ראו קבוצה שמבינה איך צריך לשחק נגד ליברפול והיא אכן שיחקה צפוף יותר ממה שהיא משחקת בד"כ. כלומר, לא צפוף מאוד אבל כן הקשתה עלינו, וכשהקישור וההגנה טלואים ופצועים ובהתקפה מאנה הוא היחיד שמתפקד התוצאה קצת ידועה. מה קלופ יכול לעשות עכשיו? בעיקר לחכות שהפצועים יחזרו.... לא רואה מה אפשר לעשות עם הסגל בשמיכתו הנוכחית. ורק נקווה שהתקופה הרעה בהתקפה תחלוף מהר ושנקבל קצת עזרה משכנינו ואולי מצ'לסי...

  הגב
  • אסף כלשהו

   העפיל=האפיל

   הגב
  • משה

   דקלאן רייס

   הגב
   • matipool

    רייס כבר על הכוונת של סיטי כמחליף של פרננדיניו.

    הגב
    • שמנצ'יק

     ומי אצלנו על הכוונת כמחליף של קוטיניו בדיליי ענקקקקק ?

     הגב
  • matipool

   גם אצלך כל מילה, אסף כלשהו.

   הגב
  • בני תבורי

   אסף,
   ווסטהאם הגיעה למשחק אתמול אחרי שלושה הפסדים רצופים ועם יחס שערים של תשעה שערי חובה מול שניים בטור הזכות.
   יכול להיות שעל הנייר הרכב עם מאטיפ ופאביניו לא אמור לנצח שם, אבל רק מלצפות במשחק ומבלי להזדקק לסטטיסטיקה, יכולת לראות את השליטה שלנו, את מספר הכדורים שהגיעו לפביאנסקי ואת מספר ההזדמנויות שלנו שבוזבזו כדי להבין את היתרון שלנו אתמול, גם עם הרכב חסר מאוד.

   הגב
   • אסף כלשהו

    דווקא מה שאני הרגשתי במשחק זה שאנחנו מחזיקים בכדור יותר רק כי ווסטהאם מבינים שעדיף להם שנחזיק יותר. רייס ואנדרסון (וגם סנודגראס אם כי הוא היה פחות טוב) ניצחו כמעט בכל מאבק שהם נכנסו אליו. מצבים היו לנו מעט מאוד והשניים-שלושה שאני זוכר הם כתוצאה מיכולת אישית טובה של סלאח או של מאנה. שום דבר מיוחד שהקישור עשה, לא הגנתית ולא התקפית.

    הגב
  • אסף the kop

   שאני רואה את לאלנה משחק זה עושה לי חשק לצאת לטבע ולצוד איילה. הוא בכלל רקדן בלט.

   הגב
  • זה משנה

   כלשהו צודק.

   הגב
  • שמנצ'יק

   ואיך ולמה פיליפה אנדרסון לא אצלנו ? ? ? ? ?

   הגב
   • Matipool

    בדיוק מה שחשבתי אתמול.

    הגב
 • רומן

  ליברפול כבויה כבר תקופה.
  סלאח עומד סטטיסט בלי תשוקה מחכה שיפול לו ריבאונד לרגל.
  פירמינו מנסה אבל הכל הולך עקום.
  הכל עומד, שבלוני.
  מה קלופ יעשה?
  מענין

  הגב
 • רומן

  ועוד דבר, בני שבוע שני ברציפות שאתה מקטין את היריבות שלא בצדק.
  אני בתחילת השנה הימרתי שווסטהאם תסיים שביעית ותדפק על דלתות ה טופ 6.
  יש להם סגל מעולה, ומאמן שועל.
  איכשהו זה לא קרה, אבל עדיין הם קבוצה מצוינת, פיליפה אנדרסון זה סוג של קוטיניו, שחקן על.

  הגב
  • בני תבורי

   רומן,
   שום דבר מזה לא קרה. ווסטהאם חלקה בנקודות עם ליברפול שהייתה עדיפה עליה על אף ההחמצות. ספור את הכדורים שפביאנסקי עצר לעמיות אלה שהגיעו לאליסון וזה סיפור המשחק. צריך להודות שבניגוד ללסטר, ווסטהאם היו במשחק לכל אורכו.

   הגב
 • רן ד

  החיסרון של טרנט הרבה יותר קריטי משנראה. אתמול ומול לסטר אגף ימין לא קיים ובכך כל המשחק שלנו מאוד שקוף. מקווה שיחזור להרכב ולא ייצא ממנו עד סוף העונה. אה כן, מאטיפ גורם לי להתגעגע ללוברן (אני בטח אצטער על המשפט הזה בעתיד, ועדיין)
  אנחנו צריכים יותר מהכל את סאלח, הוא השובר שיוויון שלנו ביחד עם מאנה שמגיע לכל משחק מאני טיים

  הגב
 • ran

  במורד הגרון מתחלקת מועקה
  "לא מספיק טוב", היא צועקת
  "אני לא מספיק טובה" ...

  שתי הערות:
  1. את המשחק הפסיד הקישור.
  2. סתם מחשבה - אם כבר קייטה, לא עדיף שהוא ישחק כמגן על פני מילנר/הנדרסון?

  הגב
  • שמנצ'יק

   עדיף שיעלה מגן מהנוער, שמילנר ישחק באמצע על חשבון ללאנה ושקייטה יזוז קדימה.
   כדורגל זה משחק פשוט.

   הגב
 • שמנצ'יק

  קלופ כנראה מוטיבטור מעולה, אך מתגלה כטקטיקן חלש מאוד ומנהל משחק בינוני.
  החלטות תמוהות לאורך כל העונה ובפגרה, הביאונו למאני טיים, כשאנו בלי מגינים מחליפים ברמה, ואן דייק שחוט מעייפות, הקישור משווע למישהו יצירתי שכל שבוע אנו מגלים שהוא משחק בקבוצה נגדנו.... יתכן שבגלל התכונות האלה קלופ אצלנו ולא בבאיירן, או בברצלונה ? הוא נהדר כשהכל זורם ואני מחבב אותו מאוד על אישיותו. אך כשדברים משתבשים, עצוב, אבל קלופ לא מקבל את ההחלטות הנכונות ! אתמול קלקל לי- ברבאק עזוב את השופטים, הם לקחו לך את הנקודות ?
  ולמרות הכל ...... נו כבררררררררררר...תתעוררו!

  הגב
 • איאן ראש

  כמה נק': כל מה שאמרתם על הנייחים. שניים מהבלמים הגבוהים בליגה ויש כזה בלגן? (יודע שחלק זה בגלל שחקני הקישור שלא המשיכו עם אלו שהם שמרו עליהם).
  עם כל הבעיות ראיתי גם דברים טובים אצל קייטה שישתפר בהמשך.
  שמחתי שאוריגי קיבל יותר משתי דקות ועשה את הבלגן שלו.
  חלק מהפתרון של המצב היום (חוץ מחזרת טאא) זה שהקישור יהיה יותר מסוכן מהבחינה של בעיטות מרחוק. קייטה, פאביניו ושאקירי יודעים וצריכים לבעוט מרחוק. כמה מאלו יכנסו לשער (כמו שכבר ראינו העונה משאק למשל) אבל יותר מזה האפקט יהיה יציאה של שחקנים לבלום אותם ואז גם בובי לא יצטרך לחזור אחורה וגם יהיה יותר מרווח לסאלח, מאנה ופירמינו לעשות את שלהם. נדמה לי שהיחיד שבעט אתמול היה רוברטסון.

  הגב
  • matipool

   צודק לחלוטין לגבי בעיטות מרחוק. רציתי ושכחתי לציין את זה גם בתגובה קודמת.
   השתגעתי אתמול מהאובר ניסיונות להיכנס עם הכדור לרחבת החמש וכל פעם להיבלם מחדש וכמעט אפס ניסיונות לבעוט מטווחים של 20-25 מ' והיו לא מעט הזדמנויות כאלו.

   הגב
 • אלעד טורונטו

  גם מקום שני או שלישי בפרמייר ליג זה מכובד. אולי שנה הבאה נהיה יותר טובים

  הגב
  • אמיתי

   +1 לגמרי!

   הגב
 • שמנצ'יק

  עוד חומר למחשבה- הבטתי אתמול על הספסל שלנו- זה היה " פייק" ספסל. שחקן וחצי. ישבו שם שחקנים שקלופ לא היה מכניס אותם מעולם. באותה מידה חמתי והבת הקטנה שלי יכלו לשבת שם ולקרוא את הספר "מעשה בחמישה בלונים"
  הלו מישהו שומע? אנחנו רצים לאליפות ! ! ! זה ספסל לאליפות ?

  הגב
 • נדיב

  אני לא אוהב את ההתאמות לצרכים של קלופ
  חסר לך מגן -תעלה את מי שמתאים טיבעית תן לשחקן שמכיר את התפקיד .תאמין בצעירים.
  גם ארנולד היה פעם ילד.. תן לקמאצו להיות מגן טיבעי.
  היה חלון ינואר ,יש לך 2 שחקנים מעולים שעשו קפיצת מדרגה תחזיר אותם מהשאלות.
  הארי ווילסון -הולך להיות הדבר הבא כבר כיום לדעתי יותר מ-10 שערים בדרבי
  שחקן יצירתי יש לו הכי הרבה שערים מחוץ לרחבה בכל הליגות אירופה...
  בדיוק מה שאנחנו צריכים.

  ריאן קנט -בעונה מדהימה ברנגרס אצל גרארד ,ווינגר מהיר ויצירתי השחקן הכי טוב שלהם.

  יכלו להשתלב מייד בקבוצה.

  הגב
  • שמנצ'יק

   כל מילה בסלע נדיב

   הגב
   • matipool

    לגמרי.
    ראיתי כמה תקצירים של הארי ווילסון והוא מאד מרשים. היה יכול לתת דחיפה לחלק הקדמי ושינוי מרענן.
    את קנט לא ראיתי אבל קראתי שסטיבי משבח אותו.

    הגב
 • איציק מהקיבוץ

  סוף סוף אני רגוע.
  שיא היכולת של קלופ וקבוצתנו אהובה הגיע.
  נחזור להיות מי שאנחנו. יפים, מרגשים לעיתים וללא תואר.
  נגמרו הציפיות , ירד המתח, אפשר לנוח עד שנה הבאה.

  הגב
 • טל 12

  התקעיות בחלק הקדמי, גם בהתקפות מעבר (והיו כמה הזדמנויות לרוץ) וגם בכלל - קבלת החלטות לא טובה באזור הרחבה - מתסכל.

  אני חושב שקלופ צריך לשקול לפתח עם קייטה במקום פירמינו כחלוץ מדומה. וגם,אם אפשר, פאבי במקום מטיפ (בתקווה שווינאלדום או הנדרסון יהיו כשירים).

  הגב
 • רופו

  כולם פה צודקים, אבל כמו שאמר שלשום ג'יימס מילנר לכתב ששאל אותו אם הוא מאוכזב; "תחילת פברואר. מקום ראשון עם יתרון של שלוש נקודות. מאוכזב? אני שמח!"

  הגב
  • matipool

   כן, זו גם דרך אחת לראות את המצב בפריזמה מאד מאד ורודה ולא מציאותית כי בתחילת העונה היינו חותמים על זה ומרגישים כמו זכייה בלוטו במצב הזה אבל אנחנו גם ראינו ורואים מה קרה לקבוצה בשבועיים האחרונים מבחינת התוצאות, איך אנחנו משחקים, מצבת הפצועים ודיבורים על לחץ כשמהצד השני סיטי בכושר מצוין וכמעט ללא פצועים (אצלנו נושא הפצועים הרבה יותר קריטי כי הסגל הרחב שלהם טוב ועמוק בהרבה משלנו).

   הגב
   • רופו

    כמה נתונים שראיתי עכשיו;
    10 משחקים אחרונים ; סיטי איבדה 12 נק אנחנו 7

    סיטי הפסידה ל3 קבוצות שהן לא מהטופ 6
    אנחנו יצאנו תיקו עם שתיים מהם.

    בהתחשב בעובדה שלסיטי יש יותר שחקני וורלד קלאס מאיתנו, אז אנחנו במצב מצויין.
    אבל שלא תבין אותי לא נכון, אני גם קצת לחוץ. אבל כשאני קורא פה את התאבלות כאילו הלכה האליפות, אז אני חייב לשדר קצת אמונה ואופטימיות ;)

    הגב
    • שמנצ'יק

     אז שדר חופשי רופו כאוות נפשך. אנו זקוקים לעידוד ובריחה מהמציאות המסתמנת......

     הגב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *