לוקינג גוד

משחק מקדים חד-צדדי עם החמצות שכונתיות

פותחים עונה בבית נגד נוריץ רק לפני שבועיים, מברכים על הגרלה קלה ומגרדים בראש במבוכה לנוכח התעוזה שלהם והמשחק ההתקפי.

אחר כך מגיעה ארסנל, מקום שני, קבוצה שהתחזקה בשחקן שחלק עצום מחברי לצעיף אוננו עליו מבלי שידעו איך הוא נראה, מזיעים מאובמיאנג שכמובן אין לו חסרונות, מפמפמים את ה 4:4 המיתולגי, ומקבלים הפתעה הפוכה. ארסנל, נכון להערב באנפילד, לא יודעת מה היא רוצה מעצמה.

ליברפול פותחת עם ההרכב החזק ביותר שלה שמקנה שליטה כמעט מוחלטת במחצית ראשונה. בובי קרוב ל1:0 בדקה שנייה, אחר כך מאנה בועט לידים של השוער, סלאח מתקשה באחד על אחד ורק שער אחד של מאטיפ ממש בירידה למחצית עושה צדק פואטי.

המגמה נמשכת בחצי השני אם כי כאן דויד לואיז (יריב סמוראי שואל כמה עלה לצ'לסי למכור אותו לנמסיס) מקצר את ההמתנה ועושה פנדל שסלאח הופך ל 2:0. אגב, משיכה בחולצה פרועה הרבה יותר על וירג'יל בחצי ראשון עברה כאילו כלום, מה שמעורר תהיות על תפקוד ה VAR גם אצל חסיד השיטה כמוני.

סלאח גם עושה 3:0 קל במתפרצת יפה שמסכמת משחק מקדים די חד-צדדי עם החמצות שכונתיות. ליברפול ממשיכה להוביל את הטבלה עם מלוא הניקוד האפשרי, נראה טוב.

אדריאן – עדיין לא מתואם לחלוטין עם וירג'יל אך נטול שגיאות בהמשך.

ארני – עמד מאוד מאוד גבוה כדי למנוע מתפרצות של ארסנל, מה שגרם לכך שהרוויח כדורים בלי סוף ובישל למאטיפ שער נפלא.

וירג'יל – מאופק אך יעיל.

מאטיפ – נפלא. פשוט נפלא, עם שער לתפארת, איש המשחק שלי. כאפה לפרצוף של מי שחושב שהוא מיותר.

רובו – רק הוא יכול לעצור אותו, הגן מצוין ודחף חזק מאוד בהתקפה.

ג'יני – עושה עבודה טובה וחשוב מאוד בקישור, עושה רושם כי בזבז על ברצלונה את כל היכולות ההתקפיות…

פאביניו – יש לי רשימת חיסול של כאלה החושבים שהוא לא מתאים לנו. בוס בקישור מאחור.

הנדו – משחק טוב מאוד ורגע אחד של קסם בנגיעה לפירמינו גורמים לי לסלוח על רבע שעה אחרונה של טעויות שאחת עלתה לנו בשער.

בובי – כפי שכתבתי למישהו היום באחד הפורומים: תסתכל על משחק של ליברפול ולא תבין מה תפקידו של פירמינו. תסתכל על פירמינו ותבין את המשחק של ליברפול.

מאנה – נח קצת היום, מותר לו.

סלאח – שני שערים, נו מה.

מילי – השתלב.

אוקסי – ישתלב.

לאלאנה – נגע בכדור פעמיים.

הניצחון על האקדמיה
סי סניור

תגובות

 • ארם אבירם

  התחלת להמציא אנשי קש? מי לא חושב שפאב מתאים לנו? אוהב אותו כל כך. יחידת חיסול עם מסירות של טילי שיוט.

  הגב
  • Matipool

   חשבתי שכולם כבר נעלמו ונאלמו בנושא פאב אחרי החודשים האחרונים של עונה שעברה. היו לו קשיים לא מעטים בהתחלה אבל מי זוכר. בעל הבית במרכז המגרש.

   הגב
 • jhkj

  מודה שלא ראיתי את החצי השני כי האינטרנט לא היה נדיב בשלב זה, אבל שלתם במגרש לחלוטין במחצית הראשונה וביטלתם את הקישור ( הלא נהדר אומנם) שלנו, אני עדיין תוהה מדוע וילקוק ולא לעשות שלישיה התקפית עם לקאזט שתוכל להעניש את המשחק הגבוה ואת עמדות המגנים של ליברפול, או למה החוסר אמון בטוריירה. סך הכל ליברפול נראתה נהדר, והצליחה להשתלט יפה על המגרש ובהחלט הייתם הקבוצה היותר טובה. אני כן תוהה מה יקרה כשסיטי החדשה עם קשר אחורי שיודע להניע כדור תפגוש בכם והלחץ השוטף יהיה הרבה פחות יעיל.

  הגב
  • בני תבורי

   במקרה כזה ניאלץ להסתפק בניצחון עם סקור נמוך.

   הגב
   • jhkj

    אתם הקבוצה הפרגמטית באירופה, אין לי ספק שקלופ יביא שיטת משחק מתאימה, פשוט סקרן לראות מה יעשה.

    הגב
  • רובי פאולר

   לפי המחצית השניה במגן הקהילה אין צורך לתהות, הם ישבו בבונקר ולא הצליחו לצאת קדימה וקלאודיו בראבו היה איש המשחק

   הגב
 • יוני (המקורי, מפעם)

  אוהד ארסנל, ראיתי את המשחק עם הילד, בן 9 ואוהד ליברפול, בפאב בקפריסין. ההגנה של ליברפול לא טובה. הייתה הצלה גדולה באחד על אחד ועוד החמצה כשהשוער יצא.
  היה יכול להיות שקול. עניין של מזל. דויד לואיז קריקטורה.

  הגב
 • אבי גלברט

  מה שמדהים הוא שלמעט מאטיפ ופביניו לא ממש משחק שיא של אף שחקן ועדין 75 דקות משחק שיא קבוצתי אל סף השלמות נגד קבוצת טופ 6.
  אתה רואה איך ''הגדולות'' מתקשות מול הקטנות ויודע שקלופ בנה פה מכונה קטלנית שעדין לא בשיאה והגיעה לליגה אחרי הכנה לא מושלמת.
  עוד דבר שבלט היום ואני מקווה שלא יאפיין כל השנה הוא הירידה ביכולת של המחליפים למעט מילנר....
  מי אמר שריקי ולא קיבל ?

  הגב
  • Matipool

   חושב שגם רובו נתן משחק גדול ושצריך לשמור אותו בצמר גפן ולתת לו כל רגע אפשרי למנוחה ומניעת פציעה. היה עדיף היום במצב של 3:0 שמילנר יחליף אותו ולא את ג׳יני.
   לגבי החילופים - אוקס באגף שמאל זה בזבוז ושחקן פחות ושאקירי יעזוב בינואר או מקסימום בקיץ.

   הגב
  • דורי

   אבי, אני מבין שזה משעשע אותך ושהתיקון האוטומטי מסייע בעניין, אבל למה שריקי? למה לא שאקירי? הבן אדם שוויצרי ממוצא קוסוברי, לא מקרית גת. שחרר אותו.

   הגב
   • אבי גלברט

    מהיום הראשון קראתי לו ככה, סתם שריטה שלי לשבש שמות ולאזרח אותו בישראל…. אם זה ממש מפריע, החליף כדי שזה לא מה שיפגע לנו בשמחת הנצחונות…

    הגב
   • באבא ימים

    שיט

    בדיוק החלטתי לקרוא לסאדיו מאנה סעדיה מנוע.

    הגב
    • אבי גלברט

     לך עם זה ...תזרום.
     בזמנו קאוט היה אצלי שוקי(הסבר ארוך)..

     הגב
    • רובי פאולר

     ענק!!!!!

     הגב
   • פאןפאן

    אני מקווה שאתה לא נפגע אישית שאני קורא למו סלאח פרעה?

    הגב
 • ערן (המקורי)

  המשחק התנהל בחצי שעה הראשונה לפי התכנית של ארסנל- שליטה שלנו, הגבה הרמות, ללא סיכון ממשי של השער. מנגד- מתפרצות על המהירות של פפה ואובמיאנג, מזל שלנו שהם לא היו בפוקוס.
  מרגע שמאטיפ הבקיע, משהו אצלנו השתחרר, הפסקנו להתבסס על הרמות, וזה השתלם.
  אמרתי לפני מספר שנים, ייתכן ועוד לפני ה 7:1 בברזיל: דויד לואיז אובררייטד בטירוף. הוא מינף אישיות ושיער ייחודי לקריירה בקבוצות הגדולות עליו בכמה מידות. כל פעם שקבוצה גדולה לוקחת אותו אני מופתע מחדש.

  הגב
 • Matipool

  אחלה משחק למרות שנחשפנו פעמיים או שלוש למתפרצות שלהם (פפה יהיה להיט בליגה אם יקבל הרכב בקביעות). משחק לחץ נהדר ויופי של צירופי מסירות. חשבתי שארסנל תעלה גם עם לאקזט בחוד וקצת פחדתי מזה ולשמחתי זה לא קרה.
  בפוסט של שבוע שעבר כתבתי את ההרכב והתוצאה מול ארסנל. בהרכב טעיתי כשבחרתי את גומז במקום מאטיפ בגלל המהירות מול חלוצי ארסנל אבל בתוצאה בול פגיעה.
  מסכים עם כל גיליון ההערכות שכתב בני על השחקנים למעט וירג׳יל שזכאי לדעתי לקצת יותר פרגון.
  יאללה הארי ווילסון - תעשה לנו את השבוע!

  הגב
  • איאן ראש

   נחשפנו כי מהראיונות אחרי המשחק של קלופ והשחקני נראה שהם התכוננו למערך אחר והופתעו מרביעיית הקישור ואז עשו התאמות. הם גם אומרים שברור שבגלל צורת המשחק שלנו בתוספת שחקני התקפה מוכשרים של היריבה אי אפשר למנוע מצבים לחלוטין. האמת שגם אני ציפיתי שיעלו גם עם לאקאזט, אובאמיאנג אמר לפני המשחק שגם הם מדברים על זה שיש להם שלישיה טובה מקדימה ואפשר לשחק יחד כמו שליברפול לא חוששת לעלות עם שלושה. הם בעצם יכולים להיות השנה ליברפול שלפני אליסון וואן דייק.

   הגב
  • בני תבורי

   קבל תוספת לוירג'יל: היחיד ששיחק עם גרביים אדומות ולא עם החצי חצי המכוערות.

   הגב
   • matipool

    וואלה? אחלה פרגון.. (-: עיניים חדות יש לך, בני.

    הגב
   • D! פה ועכשיו

    פספסתי את זה. קפטן קואליטי אמיתי אם ככה

    הגב
  • אלכס

   מאטי, אתה תמיד חושב כך (:
   אבל מאטיפ שב ומוכיח שמקומו בהרכב על חשבון גומז, הבחור לא אותו דבר מאז הפציעה, ותיפקודו המשני כגיבוי היחידי לט.א.א לא ממש עוזר(אם כי זה לא עליו, אלא על קלופ והשבריריות הבלתי מובנת של קליין, שאני מקווה שלא נצטער עליה במהלך העונה).

   הגב
 • משה

  מאטיפ אדיר אבל אני חולק על השבחים לוירג׳יל, הוא כרגע הירידה המשמעותית ביכולת ההגנתית שלנו. הוא יחזור לעצמו אבל בינתיים זה לא וירג׳יל הענק של השנה וחצי האחרונות.
  מעבר לכך פפ הסביר למה הוא נחשב כשרון גדול אבל למה קלופ לא נלחם עליו - מהירות מסחררת, טכניקה טובה, קבלת החלטות בינונית וסיומת נוראית.
  יכלנו למצוא את עצמנו בפיגור במחצית הראשונה אבל בסך הכל היינו טובים בכמה דרגות.
  השער מעצבן כי הוא שילב טעויות ורכות של כמה שחקנים.
  תשע מתשע זה מצויין - יש הרבה מה לשפר ביכולת.

  הגב
  • משה

   ודויד לואיז זו בדיחה - פעם הוא היה בלם בינוני אוברייטד, היום הוא בלם גרוע ואוברייטד. לא מבין איך הוא עובר מקבוצה גדולה אחת לאחרת.

   הגב
   • jhkj

    חושב שהוא יכול להיות קשר אחורי סבבה, חוץ מזה הוא עדיין יותר טוב משקורדאן מוסטאפי שהיה שם לפניו.

    הגב
    • משה

     זה כמו להחליף תחתונים מלוכלכים לצד השני. ארסנל הוציאה הרבה כסף הקיץ ולא חיזקה את ההגנה הרעועה שלה.

     הגב
     • jhkj

      א. אם אתה יכול לשדרג קצת את הבלם שלך בחינם אין סיבה שלא תעשה את זה
      ב. ארסנל רכשה בכסף רב שלושה שחקנים סאליבה, אכן מועד לפתור את בעיית הבלם אבל עוד לא מוכן ומושאל לסנט אטיין, טירניי מגן שמאל ופפה. שני הרכישות הראשונות יעזרו בעתיד להגנה ואילו האחרונה עוזרת בעקיפין כי מייטלנד ניילס יכול לשחק מגן במקום להיות מגן כנף שצריך לעשות הכל בימין של ארסנל. מעדיף בכסף של סאבילה, ואולי אם היו מצליחים למכור גם את סייד או נאצו ולתת עוד כסף היה נחמד עם היו מביאים בלם מצוין שיעשה סדר, משהו ברמה של רוגאני לפחות שנמצא בסיטואציה בעייתית במועדון שלו. יחד עם זאת לא נכון להגיד שארסנל לא חיזקה את ההגנה

      הגב
      • matipool

       לואיז לא הגיע בחינם ובמצבו הנוכחי הוא לא יכול להיות שדרוג לשום קבוצה בפרמיירליג.

      • jhkj

       טכנית זה לא בחינם, תכלס הוא בא בכלום כסף ורק אחרי לפי הדיווחים שלא הצליחו עד הרגע האחרון להחתים את רוגאני, כשדרוג לעמדת הבלם השני אחרי שקוסיילני עזב ומוסטאפי שהוא בלם אפילו גרוע ממנו פותח. לא חושב שזה רכש רע, חושב שהיה צריך לסגור את רוגאני או מישהו אחר קודם. ואולי גם אם הירווינג לוזאנו יכול לבוא בחצי מחיר לא להשקיע את כל הכסף על פפה.

 • מה זה משנה?

  גם ככה סיטי תהיה אלופה

  הגב
  • שמנצ'יק

   מצ'עמם

   הגב
 • שמנצ'יק

  עד הדקה ה70, הבטחתי לעצמי שלא אבקר יותר את קלופ לעולם. אמרתי לעצמי בעצב שהוא כנראה מבין כדורגל יותר ממני ודעו חברים, אין דבר שמאכזב פריק של כדורגל להודות בפני עצמו שיש מישהו שמבין יותר ממנו את המשחק.
  כשקלופ החל את החילופים, נשמתי לרווחה, מה הוא עושה? למה לבלום קבוצה עם פוטנציאל ל 5-0 קליל?
  אז עד הדקה ה70 אהבתי מאוד את מה שראיתי ואז בא קלופ
  אם כבר מילנר היה צריך להחליף את הנדו המצויין שנפל מהרגליים ולא את ג'יני הבלתי נגמר שהוא ופאביניו הם כיפת הברזל שלנו באמצע.
  לבד מזאת כולם היו נפלאים!
  בני אומר שתמיד כדאי לסמוך על קלופ, אז אני עדיין מבין כדורגל יותר מכל מאמן אחר בעולם ובני צודק.

  הגב
  • D! פה ועכשיו

   ממה שאני רואה בשלושת המשחקים של העונה: באנו לנוח; מהרגע השלישי הגיע זה נגמר, רק להעביר את הזמן. יש עונה ארוכה, הסגל מלא אבל די קצר ואין סיבה לקרוע אותו במחזור שלישי סתם כדי לתת לארסנל 6 או 7.

   הגב
 • שמנצ'יק

  ובני תגובה על ג'יני שבזבז את כל היכולות ההתקפיות שלו על ברצלונה- אז ככה, ג'יני עושה מה שאומרים לו לעשות ויותר, אז אם קלופ אומר לו לחשוב יותר הגנה, הוא יחשוב יותר הגנה, אם יאמר לו לחשוב התקפה, הוא יבקיע. הוא מתוכנת לפי הוראות יצרן בהתאם לכל משחק.

  הגב
  • ישרון

   +1 לגביי ג'יני.
   בתור פריק של כדורגל בעצמי, אני לא בטוח שאתה באמת רוצה מאמן שאוהד מבין יותר טוב ממנו. גיא לוזון לדוגמא יותר גרם לי לרצות להתאבד מאשר להיות מבסוט.

   הגב
  • בני תבורי

   מסכים לגמרי

   הגב
   • שמנצ'יק

    חברים הרגיעו , צחקתי! אבדוק מחדש את חוש ההומור שלי, מבטיח. מה שבטוח בפעם הבאה אכתוב "בצחוק"
    את קלופ האיש ורוחו אהבתי עוד מימי דורטמונד.

    הגב
 • איציק מהקיבוץ

  פאביניו איש המשחק שלי!!
  הוא היה מדהים.

  הגב
 • רובי פאולר

  מה קרה למאטיפ? למה לא ניסה להבקיע עצמי היום?!
  תוכנית המשחק של אמרי הייתה מאוד מסוכנת ומתאימה לקבוצה קטנה, בונקר עם הגנה מאוד נמוכה וכדורים ארוכים וכמעט וזה הלך להם אבל ברגע שזה נפל זה נפל עד הסוף.
  דיברתי עם מאתיפול לפני הסופש והערכנו כמה כמה ייצא - הוא אמר 3-1 ואני אמרתי שיקבלו 3 או 4 חתיכות ושדויד לואיז הוא בדיחה. אני מתנצל בפני דויד לואיז, בכל זאת משחק נהדר עם שני בישולים מצויינים לצלאח.
  ציונים:
  אדריאן 6. בסדר, נו. לא ייקח את כפפות הזהב אבל שיעצור מה שצריך. מזכיר את מיניולה בעונת הסוארס, לוקח ב 0-0 את הגול הבטוח ואחכ סופג בגארבג׳
  טאא 6.5. הגנה מצויינת, אימוני הרמות כל החצי הראשון , בשני הלך לישון
  מאטיפ 8. השתדרג מאוד הבחור. מישהו יודע מה עם לוברן?
  וירגיל 7. נראה לי עדיין מחפש את השופט להרוג אותו. נראה קצת יותר איטי ביחס לשנים קודמות - ביטחון או עייפות?
  רובו 6.5. לא לשכוח שפפה סיבסב אותו כמה פעמים
  פאבי 7.5. גרזן
  ג׳יני 6.5. עוד יום במשרד
  הנדו 7. 70 דקות בולדוזר, 20 דקות נחירות עמוקות
  צלאח 7.5. מי התלונן על הפנדלים שלו?
  בובי 7. הבלם הכי טוב שלנו :-) . מה השיטה הטיפשית הזו של ארסנל להתחיל מהלך עם חמישה שחקנים מתמסרים בתוך הרחבה שלהם מול פירמינו?! מה הם חשבו לעצמם?
  מאנה 6. מאופק יחסית

  נרוץ נרדוף נשיגה מקום ראשון בליגה לה לה לה

  הגב
  • Matipool

   לגבי המהירות של וירג'יל - בדקה 70 בערך במצב של 3:0, הוא יצא לספרינט מול פפה שמהירות זה השם השני שלו, השיג אותו וירד לגליץ' נפלא. כל אנפילד על הרגליים מריעים לשחקן השנה של אופ"א.
   אגב - אני התלוננתי על הפנדלים של מו למעט זה מול צ'לסי ואתמול לפני הפנדל לחשתי לו שיעשה אותו דבר כמו מול צ"לסי והוא עשה.

   הגב
   • רובי פאולר

    נכון גם אני חשבתי על זה אחרי שכתבתי... כמו איזה צ׳יטה שמנמנם ומעיף זבובים עם הזנב ואז יוצא כמו מלוע תותח :-)
    טוב שהוא שמע - לחשת לו בערבית?

    הגב
    • matipool

     מסתבר שהוא שומע עברית.. (-:

     הגב
     • שמנצ'יק

      חחח ענק

      הגב
   • ק.

    רשמתי לך תגובה שבוע שעבר על שחקן השנה של אופ"א (או פרס המצטיין של זוכת מפעל הגביע היוקרתי של אופ"א). עם דייק מדהים.
    אבל, למרות שזה סותר את דעת הקהל והרוח הכללית של סוף השנה שעברה, השחקן המצטיין במפעל הפסיד לליברפול בחצי, ולקח אליפות בדומיננטיות אישית מטורפת על כל קטגוריה סטטיסטית התקפית אפשרית, פלוס מראה עיניים

    הגב
    • אדם

     כי כדורגל משחקים רק בהתקפה. ואן דייק שנה שעברה בהגנה זה ממש שקול למסי בהתקפה ומה לעשות, אם משווים את הקבוצות, אז ליברפול מקדימה את ברצלונה בקצת, ואפילו יש מפגש ישיר ביניהן. אחד הביא אליפות ואחד עונה היסטורית וליגת האלופות. יתכן שחוט השערה מפריד ביניהם ולכן הטיעון בעד ואן דייק יותר מלגיטימי

     הגב
     • ק.

      אל תלך למקומות של הגנה התקפה. אני חושב שלגודין הגיע ב2014 ולקשרים נוספים בעשור האחרון.
      עונת ליגה ענקית גם ון דייק עשה. פשוט בליגת האלופות הגנת ליברפול לא הייתה טובה שנה שעברה, ספגה בחוץ די הרבה
      מסי חוץ ממראה עיניים נתן עונה לפנתיאון בכל פרמטר שלא תבחן, מלבד להעפיל לגמר (הצגות גדולות מול טוטנהאם בחוץ, ליון יונייטד לליברפול בבית), שגם בנוקאאוט ההדחה יכל לסיים בקלות עם 6 בישולים

      הגב
      • אדם

       אין ויכוח על העונה של מסי אבל ואן דייק עשה עונה לא פחות גדולה, זה הכל. לפי הסטטיסטיקות שאני רואה עבר אותו שחקן אחד בעונה שעברה, כולה, וזה היה במשחק נבחרת. מעבר לשינוי שהוא עשה בכל ההגנה של ליברפול (יחד עם אליסון) אני באמת חושב שהתואר צריך ללכת אליו. הוא עשה עונה יוצאת דופן (ובינתיים השנה נראה קצת פחות חד)

  • קווין קיגאן

   דבר אחד עדין לא מובן לי. לפחות 50% מהקרנות שלנו (בעיקר ארנולד) הם שטוחות. לעומת זאת כל האמה שמגיע גבוה לרחבה היא הזדמנות לגול.
   מה? הם לא יודעים להרים קרן? קלופ חייב לעשות להם אימון הרמות כך ש 90% יהיו קרנות שיכנסו לרחבה.
   ואגב, ראיתם מי הכניס שער ליונייטד החיוורים אצלם בבית? אקס ליברפול המוכשר - ג'ורדן אייב. איזה כיף

   הגב
   • אבי גלברט

    שני דברים-
    ג'ורדן איוו ולא אייב. לא אותו שחקן. אייב אחד האקזיטים הטובים שלנו לא שם גול כבר 5 שנים....
    לגבי הקרנות אכן מעצבן ולדעתי נובע מעייפות וחוסר ריכוז .
    קרן טובה וחדה היא 60% גול במקרה של הבלמים שלנו.

    הגב
    • משה

     אייב זה ה 15 מיליון הכי קל שעשינו אי פעם. אם אתה קבוצה כמו בורנמות אתה אשכרה זורק כל כך הרבה כסף על שחקן לא מוכח ?
     נראה לי שהם התלוננו שעבדנו עליהם אז השאלנו להם כפיצוי את ווילסון לעונה.

     הגב
     • יריב ס.

      אבקש לא לשכוח את סולנקה שהם רכשו מאיתנו הקיץ, גם אקזיט לא רע בכלל...

      הגב
   • אוהד

    אם אני לא טועה אז ליברפול הבקיעה יותר שערים מקרנות מאשר כל קבוצה אחרת.
    העונה כבר יש לפחות 2 שערים שאני זוכר.
    אז שימשיכו ככה.

    הגב
    • D! פה ועכשיו

     מחופשיות, לא סגור על הקרנות. בהחלט נקודה טובה, ששוכחים לקלופ לפעמים אחרי עונות של חושך בכרודי גובה, בשני צדי המגרש

     הגב
   • איאן ראש

    לגבי הרמות אני חושב שזה נובע מסוג ההרמה שטרנט ורובו רוצים לייצר, כלומר הרמה עם עוצמה, דיוק, ומכוון ספציפית. יש הרבה מגנים (ושחקנים בכלל) שיודעים להרים כדור גבוה, כמה מזה מתורגם לשערים? מעט, גם בגלל השחקן המרים. אצלנו אחוז הניצול גבוה יחסית כי כשההרמה יוצאת טוב הסיכויים עולים (לא הרמה לשם הרמה). לדעתי זה בדרגת קושי של כדור חופשי וכך גם האחוזים. כמו שקורה שכדור פוגע בחומה או עף מעל השער כך גם עם הרמה שמנסים להוציא באיכות טופ.

    הגב
   • ארם אבירם

    למרות שגם אני חש ככה לפעמים לגבי הקרנות שלנו, אנחנו הקבוצה שהבקיעה הכי הרבה ממצבים נייחים בעונה הקודמת.

    הגב
  • טל 12

   רובי,

   גם אני הרגשתי כאילו משחקים נגד קבוצת מרכז טבלה.

   אין תלונות

   הגב
  • ארם אבירם

   לא חושב שטאא נחלש במחצית השניה אלא שקיבל הוראה להפסיק ליפול למלכודת של להרים כל כדור רק כי נותנים לך שטח אלא לחפש את סלאח או כל אחד אחר שמגיע לאזור של ה- "Half spaces" או להחזיר אחורה ולהעביר את המשחק לאגף השני.

   הגב
   • D! פה ועכשיו

    אני חושב שהוא קיבל הוראה לנוח

    הגב
 • ran

  ההנאה הכי גדולה שלי מהמשחק,
  זה הבטחון שהקבוצה מפגינה.
  מהרגע הראשון החבר'ה באים לשלוט ולדרוס.
  מה שקלופ עשה לקבוצה הזו הוא מדהים, נכון שלא בטוח שיספיק גם השנה לאליפות בגלל המתחרה, אבל אני מתענג על כל רגע.
  ופפה הזה שחקן, אם יש שם גם אופי בחבילה שהוא מביא, ארסנל עשו עסקה אדירה.

  הגב
 • ישרון

  במחצית הראשונה, תוכנית המשחק עבדה +/-לשתי הקבוצות למעט הרגל מסיימת. ברגע שליברפול יושבת 5 דקות רצופות על השער, זה חייב להסתיים בגול ומגיע למאטיפ המושמץ (לא ברור לי למה) קצת נחת.
  הפסקה על פרמיניו פשוט מעולה, אצטט אותך הערב כשארקוד על הדם של חבר ורוד, הוא אשכרה חושב שעדיף את ראשפורד.

  הגב
  • אוהד

   כשקוטיניו עזב שאלו אותי חברים מה יהיה, ולכולם אמרתי שברצלונה לקחו את הברזילאי הפחות טוב.
   עכשיו הם מבינים למה התכוונתי.

   הגב
 • אסף כלשהו

  בעשרת המפגשים האחרונים מול ארסנל היו לנו 5 נצחונות, חלקם בלתי נשכחים, והפסד בודד. המשותף לכל המשחקים האלו הוא שבכולם ארסנל החליטה להיכנס לקרב אקדוחנים נגדנו וקרסה פעם אחר פעם. אני לא יודע אם זה הניסיון נגדנו מהעונה שעברה או היראה מהמעמד שרכשנו בעונה שעברה ושנותן לנו כרגע פור למרות שעוד יש הרבה שידודים לעשות, אבל אמרי הפעם בא בגישה זהירה יותר. לא עבד. היה לנו קצת מזל במחצית הראשונה מול כמה מתפרצות מסוכנות שלהם, אבל אתם יודעים עם מי המזל הולך...

  הגב
 • מר אנדרסון

  משחק טיפוסי מול קבוצה קטנה. מצטער אבל אני מצפה מארסנל כנראה ליותר מידי. אמרי בא עם תוכנית משחק של וולבס, היה ברור שאחרי שנשיג את הראשון זה יהיה טיול נחמד. סאלח עם שער ענק ומשחק פנטסטי.. פתח את העונה רעב מאוד.
  חבל על השער שספגנו אבל העיקר זה 3 נק.
  דבר אחרון: אוקס באגף זה כמו לשחק ב10 שחקנים. אסור אסור לו לשחק שם

  הגב
  • משה

   העלבת את וולבס - הם לא משחקים ולא מתנהלים כמו אחת כזו.

   הגב
  • matipool

   אם לדייק, אז אוקס באגף שמאל זה כמו לשחק בעשרה שחקנים.
   באגף ימין הוא היה מצוין לפני הפציעה ולא רע בכלל בשבוע שעבר.

   הגב
 • איאן ראש

  לגמרי לגבי בובי והוא גם איש המשחק שלי. הבנאדם גאון כדורגל, היה תענוג לראות אותו אתמול. לגבי מאטיפ, אין ספק שהוא בכושר טוב אבל עדיין אנחנו צריכים לעשות רוטציה בינו לבין גומז (אל תשכחו ששנה שעברה עד הפציעה היה לגומז וואן דייק תאום מעולה) כשגם מאטיפ פציע ואפילו במשחקים מסויימים לתת לוירג'יל לנוח.

  הגב
  • משה

   במגן הצדקה ישבתי בוומבלי מרחק של שלושים מטר אווירית כשבובי עשה את עצירת הבלט שלו ובעט לשער. הבן שלי ואני היינו בפרצוף של וואו מטורף שלא ירד במשך עשר דקות. שחקן מדהים וכל כך חשוב לקבוצה.

   הגב
 • Amir A

  "ועכשיו למשהו שונה לגמרי"... עם כל הכבוד לבונאמסה, הביצוע המקורי של טים קארי לשיר הזה לא רואה אותו ממטר. אחד השירים האהובים עלי. מי שלא מכיר, שירוץ לשמוע.

  הגב
 • פאןפאן

  אני עדיין רואה בלופ איך בובי הקפיץ לעצמו במהלך של פיפא ושחרר טיל שאילולא פוגע במגן עיוור היה מחורר את הרשת של התותחנים. נראה לי הוא חזר הקיץ הזה עם עוד כמה תרגילים בשרוול :)
  שאקירי מיובש ורק בגלל קלופ אני רגוע, וירג'יל הפסיד תאקל ולא יצא מהבית כל השבוע. פרפקציוניסט :)

  הגב
 • איציק מהקיבוץ

  פפה נראה שחקן מעולה.
  נקווה שלא נחטוף ממנו בהמשך.

  הגב
  • תבורי

   גם מסי לדעתי שחקן מעולה, גם סוארז, פוגבה, הארי קיין וכל הסגל של מנצ'סטר סיטי. ונשאלת השאלה: מי היא אלופת אירופה?

   הגב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *