איזה חבל / תומר חרוב

50 דרגות של חבל

1629540-18

אין על הנבחרת הזו בעולם.

תמיד יודעים מה היא תיתן, מה היא שווה. וזה בסדר גמור. המשחק האמיתי לא משוחק על הדשא, המשחק הוא משחק של ציפיות. תוצאות משחקי הנבחרת אינן מתמטיות, זו לא סטטיסטיקה מצטברת. הנתון היחידי שמשנה הוא באיזה טון אתה אומר את ה"חבל".

יש את טון עמיחי שציפה והתאכזב, יש את טון איוניר שלא ציפה והתאכזב. אחרי עוד מנעד מכובד של חבלים יש את החבל המקבל והמכיל, הוא יכול גם להגיע בחיוך. הגיחוך כהשלמה הוא השלב הרוחני הגבוה ביותר אליו יכול להגיע חובב כדורגל ביחס לנבחרת הישראלית. אומרים שאין לה אופי ואם כבר יש אז הוא לא משהו. אבל אני למדתי לא לשפוט אותה וגם לא להשוות אותה ליוון או לבוסניה או לדנמרק, תנו לה להיות מי שהיא ושתצעד בגאווה.

והיא בהחלט יכולה להשתפר. אבל למה בעצם?

היא מעניקה לצופה שלה בדיוק את מה שהוא צריך, את החלום שהולך ומתפוגג עד כדי כך שהוא תוהה מה טעמו של החלום. הכדורגל הישראלי מסתובב באירופה אבל נראה שאין לו את אוריינטציה המתאימה, משהו לא בסדר בכיוונים האלה בכלל.

הצופה יושב מול הטלוויזיה ושואל את מוטי ועמיחי:" לאן אנו הולכים? אל היורו? אל המונדיאל? אל האופק בנכר? אל הלובי של בית המלון בסראייבו? הרי בין אם ננצח ובין אם נפסיד נהיה אותם האנשים, אותה שרון פרי ואותו דניאל די נוימן. "הלחמניזם" – לרצות משהו קרוב אליך כדי שתשתוקק לברוח ממנו.

ואפשר תמיד להיכנס לרזולוציות, זה גם יכול להיות נחמד. אפשר להצביע על כך שאת בן הרוש היו צריכים להפוך לקשר אחורי עוד בנוער ולא לתקוע אותו בהגנה כי הוא גבוה ושאת דגני היו צריכים בכלל לבנות כבלם ולא כמגן ימני. ואחד אחד (אולי עד טל בן חיים2) הם גם חמודים כאלה, הנאתכוז והייניז שם במרכז המגרש וגם מסביב.

הם מאמינים ולפעמים מאמינים קצת יותר מידי, ילדים אבודים בבליל הקולות בקיבתו של היצור המוזר הזה, נבחרת ישראל. מהו בן שהר אם לא נער אבוד הנודד לו בערבות אירופה? כמו תלוש בתקופת ההשכלה שגילה מהר מידי את העיר הגדולה ונכווה ממנה, ניסה לחזור לעיירה והבין שהעיירה בעיניו כבר לא תהיה אותה עיירה. אפילו את השם הוא שינה כדי למצוא את עצמו אך תמיד כשל להבין שזה עניין של ציפייה.

הוא ציפה לאיראן וקיבל את בוסניה. חשב שהוא בא להסתער ויצאה לו פזצט"ה. הכיבוש זר לו באירופה.

ובעל הבלוג, מה הוא אומר? שלהתעסק בתפקוד של שהר או בהצבה של דגני זה כמו לשאול מי השומר של מייקל ג'ורדן – להתווכח על הטפל במקום להישען אחורה ולהנות מעוד קלאסיקה מודרנית של הנבחרת.

נבחרת ישראל. בדיוק מה שחשבתם
התקשורת אשמה

39 Comments

D! פה ועכשיו 13 ביוני 2015

זה אפילו משפט יפה, אבל להשוות בין הוד רוממותו לקבוצה הזו של ישראל?

holden 13 ביוני 2015

חשבתי שנרקיס הוא מלך הביצה, אמש הבנתי שכנראה גם ערן זהבי,
החלוץ האימתני שגדול על נמושות בסכנין ובווסרמיל, לראות את התמונה של
גוטמן מחוייך מאוזן לאוזן ומדושן עונג ממש מעוררת חלחלה לאחר שאנו יודעים כיום איך זה הולך להיגמר,
בפברואר אשתקד בצרפת עת נערכה הגרלת הבתים למוקדמות יורו 2016 היינו אופטימיים:
מי זו בוסניה?
מי זו ווילס כולה דרג רביעי באירופה ובהגרלה?
ישראל אלופת היורו בבניית ציפיות והריסתן,
כמו אותו הילד שבונה ארמון מחול ומביט לאופק בעיניים נוצצות ורק מחכה לגל גדול שיבוא וימוסס את הארמון,
ישראל דרג א' באירופה בהרס עצמי

גיסנו 13 ביוני 2015

אני אוהב את זה שאוהדי כל הקבוצות שאינן מכבי מפילים את כל האשמה בחדלון של נבחרת ישראל על ערן זהבי

איציק 13 ביוני 2015

אם קליבלנד לא תיקח אליפות, על מי יפילו את זה?
על מוזגוב?
דלבנדוב?
סמית?

על זהבי כמובן ;)

גיסנו 13 ביוני 2015

ואני חשבתי שעל ביבי
או על הסמול הבוגדים
תלוי את מי אתה שואל :)

holden 13 ביוני 2015

ממש לא מטיל האשם על זהבי ובטח לא על מכבי תל אביב, את זהבי ציינתי כסימבול לליגת הפח שלנו כולה כולל כולה וכולל כולם, שחקנים שמתמודדים מול שחקנים אירופאיים ועושים במכנסיים פעם אחר פעם, לא מבין איך שחקן כדורגל ישראלי לא יודע להגביה כדור תוך כדי ריצה-זה דבר אלמנטרי שאמורים לדעת וליישם בגיל הנוער,
אבל אם כבר ערן זהבי- הנבחרת היא ההוכחה שהוא לא כזה גדול
ביברס נאתכו-פלופ המאה-לא שם אותו בסגל הרחב, דנידין האיש שלא נראה על כר הדשא

גיסנו 13 ביוני 2015

אני לא אכנס לרשימה של כל החוליים הטכניים של הכדורגלנים הישראלים כגון זזה שציינת כי זה לא ייגמר, אלה בעיות ידועות.
הבעיה היא שמצפים מכל שחקן לעשות הכל לבד. שאם יש אחד שטוב בבלגיה אז שיעשה כבר הכל לבד. שאם אחד מוערך מאוד ברוסיה אז שאיכשהו כל פס שלו כבר ימצא חלוץ לבד מול שוער. שאם אחד משחק בארץ אבל 2 רמות מעל הליגה – שייקח את הכדור בחצי ויסתדר כבר לבד.
ככה זה היה גם עם בניון מאז הצמד נגד שוויץ ב 2004 – בוא נמסור ליוסי והוא כבר יסתדר.
הכח היחיד של נבחרת ברמה של ישראל הוא שהקבוצה תעלה על סך חלקיה, אבל הגישה הכללית היא שכל שחקן שטיפה מצליח איפושהו חייב להיות מינימום מסי. אבל רוב השחקנים צריכים קבוצה סביבם. שים לדוגמא את תומאס מולר (שחקן שלדעתי הוא גאון בקריאת משחק ותנועה ללא כדור) במכבי חיפה של העונה האחרונה וגם הוא כנראה ייתן מספרים של אבוחצירא.
אז כשגם המאמן, גם האוהדים וגם השחקנים מחכים כל פעם שמישהו אחד יביא את הגאולה – מה הפלא שתמיד מתאכזבים?

לגבי זהבי ספציפית, הוא שחקן שצריך קבוצה. כמה גולים שלו באו ממהלך אישי? לעומת כמה באו או מפנדלים שלא בהכרח הוא סחט, או מבישולים של שחקנים שמכירים אותו, יודעים לקרוא את התנועה שלו ולתת לו את הכדור איפה שצריך? תמיד נתפסים עליו כאילו הוא הוא הסמל לבעיות של הכדורגל הישראלי, בעוד הוא כבר הוכיח כמה פעמים במדי מכבי והפועל שהוא יכול להתמודד ברמה הבינונית של אירופה בכבוד רב, ופאלרמו הוא מועדון שאתה צריך ככל הנראה להיות מינימום חאבייר פאסטורה כדי להצליח שם באמת (לפחות בשנים שקדמו לירידת הליגה לא יודע מה קורה שם עכשיו).

איתן 13 ביוני 2015

יש בי חלחלה מעצם זה ששמת באותו משפט את אבוחצירא ומולר…ממש כמו לערבב מאכל בשר וחלב ולמכור אותו בלב בני ברק.

זהבי שחקן בינוני מינוס באירופה, פשוט מכיוון שבליגת הפח הוא 2 דרגות מעל כולם יש ציפייה ממנו ליותר בנבחרת הנגרים שלנו.

מסתבר שגם נסיון להביא מאמן בונקריסט(גוטמן) שיישם את שיטתו ואת דרך אוטו רהאגל ביוון לא צלח(חומר שחקנים לא מוצלח וגם לא ממושמע טקטית) הריי להגיד שזהבי חלוץ ולעלות איתו כשחקן ההתקפי ביותר במשחק שנכון שהוא משחק חוץ זה כבר הצהרת כוונות של באתי לצאת עם תיקו מכאן. חוץ מזה שגוטמן פשוט מפחד מהתקשורת- מה זה אומר מה לא הלך –>את זה אשמור לעצמי??? הרי אתה עובד ציבור המשכורת שלך משולמת מכספי מיסים,למה לא לענות לשאלה??? פשוט בזיון

בלייק 13 ביוני 2015

כמו שנכתב מעלי זהבי הוא שחקן שמתבלט בעיקר במשחק קבוצתי. הוא משחרר את הכדור בנגיעה-שתיים ורץ לעומק. לא מעט התקפות של ישראל נתקעו כשהוא לא קיבל את הכדור בחזרה אחרי פס בנגיעה. הוא תמיד עדה את התנועה הנכונה ותמיד הפס חזרה אליו היה חלש מידי או שנמסר ישר לרגל של שחקן יריב.
ועדיין, הוא העמיד עם שתי מסירות עומק גם את טבח 2 וגם את שהר במצבי 1 על 1 מול בגוביץ׳. בנוסף הגיע במבצע אישי טוב למצב לא רע קצת מחוץ לרחבה. לא רע במשחק חוץ בבוסניה. מה עשה נאתכו?

גיסנו 14 ביוני 2015

כתבתי "יכול להתמודד ברמות הבינוניות של אירופה בכבוד רב", לא אמרתי שהוא כוכב על שם ולא אמרתי שהוא שייך לרמות הגבוהות באמת. בגלל שאנשים לא מבינים את המיקום הריאלי של הליגה שלנו ביחס לליגות באירופה, פתאום חושבים שזהבי שייך לרמות הגבוהות באמת למרות שזה לא המצב.
ובכל מקרה זהבי הוא שחקן שקבוצה עושה אותו לא פחות משהוא עושה את הקבוצה.
ברור לי שאין באמת קשר בין מולר לאבוחצירא, לא השוויתי ביניהם באמת אלא רק רציתי להקצין כדי להראות שגם שחקן ענק מהרמות הגבוהות באמת כמו מולר – אם תשים סביבו חבורת נגרים ישראלים שחושבים לאט ומשחקים לאט – הוא לא יביא מספרים כי הוא שחקן קבוצתי במיוחד, בניגוד לשחקנים מהסגנון של (בגדול מאוד) רובן וטבז למשל, ובקטן מאוד אלירן עטר (ההשוואה היא רק בסוג השחקן והסגנון, ממש לא השוואה של רמה לפני שתתחלחל שוב) – שגם כשמכבי ת"א הייתה גרועה הוא כבש עונה אחת 13 שערים ועונה אחת 18 – כלומר הוא לא תמיד יהיה תלוי בביצועי הקבוצה כדי לתת מספרים.
לגבי גוטמן – הבעיה שהוא מנסה לרצות את כולם ולא להביא תוצאות. כשיגיע פעם אחת מאמן שידע להעמיד קבוצה נכון הגנתית וגם לצאת למתפרצות יעילות אולי נגיע לאנשהו. כרגע כל אחד רוצה שישראל תשחק טיקי טקה ותעשה בית ספר של טכניקה לכל נבחרת שמתמודדים מולה, ומה שקורה זה שאין הגנה ואין התקפה.

ששון 13 ביוני 2015

גם בעוד 15 שנה אני אשב עם בני מול משחק של הנבחרת, כנראה מול גאורגיה או ביילורוסיה, ואני לא אאמין שמה שאני אראה זה בול מה שאני רואה כבר למעלה מ 30 שנה. היה עדיף להשאר באוקיאניה, איי פיג'י היא באנקר.

אלכס דוקורסקי 13 ביוני 2015

לא בראגבי…

רפאל 13 ביוני 2015

ב'בראגינג' אנחנו לוקחים : )

רועי מ 13 ביוני 2015

את החיוך.הזחוח של גוטמן לא אהבתי גם אז,
חשבתי לעצמי למה מי אנחנו.
לאחר שנדחה המשחק מול בלגיה הייתה תקווה שאולי נצליח להוציא עם התחברותהכוכיבים מקסימום 4 נקודות מול בייל ובלגיה, הייתי שמח לשתי תוצאות תיקו.
אבל שני המשחקים ההם הם השיקוף של המשחק בבוסניה.
חוץ מזה נהנתי מהקריאה ויאללה נתניה

B. Goren 13 ביוני 2015

כל מה שקרה אמש, היה צפוי עד להחריד. מה שמדאיג אותי, זה שזה כבר ממש לא מזיז לי.

ערן לוי 13 ביוני 2015

ובעל הבלוג מכניס חיים לדיון על נבחרת ישראל כי לדבר ברצינות צריך על דברים רציניים, ונבחרת ישראל היא כמו פרק במשפחת קוסבי – ההאקסטבל׳ס תישאר משפחה אוהבת, מצחיקה ולבושה בסוודרים, תמיד, לנצח, ואף צופה לא מופתע שכך הדבר, בכל פרק מחדש.

פורד פרפקט 13 ביוני 2015

מה שיותר גרוע זה הזיכרון הקצר של כולנו. התלונות של כולנו גם על הקדנציות של גרנט וקשטן בנבחרת ,כל אחד וסגנונו הוא.לא משנה אם היינו קרובים יותר לעלייה או שלא. גם בתקופת גוטמן כלום לא השתנה. גרוע מכך שאין ביקורת בונה. שמאמן שנכשל מקבל באותה הקלות צ'אנס נוסף להשאיר את הנבחרת באותו המקום או לחלופין להכניס אותה לרוורס עד שיגיע המאמן הבא שינסה להציל אותה מעצמה. וחבל שכך…

גיסנו 13 ביוני 2015

הבעיה היא הרבה מעבר למי מאמן הנבחרת….

פורד פרפקט 13 ביוני 2015

זה גם נכון…. אסור להאשים את השחקנים הרי הם עשו הכל. זה שרובם המכריע פשוט לא מספיק טוב לרמות האלו ואנחנו (קבוצות ,התאחדות,נבחרת,הם עצמם) לא עושים מספיק כדי לשפר את המצב בתקופת הקריירה שלהם הוא הוא הבעייה העיקרית אבל למה שנעביר ביקורת? הרי אנחנו מעדיפים את בלאט, לא?

גיסנו 13 ביוני 2015

לא אמרתי שגוטמן חף מביקורת, גם הוא פשוט לא מאמן מספיק טוב כמו ככל הנראה כל מאמן אחר שיש בארץ. כמו שהשחקנים פשוט לא מספיק טובים.
אז לבוא רק אליו בטענות זה כבר לא משנה, כי כמו שאתה בעצמך אמרת כל מאמן אחר במקרה הטוב ידרוך במקום ובמקרה הרע ירדדר עוד יותר…

טל 12 13 ביוני 2015

חבל,אנחנו עוד עלולים לעלות

איציק 13 ביוני 2015

לדעתי הפתרון הכי פראקטי זה לתת את הנבחרת חינם לטביב (הוא רגיל לקבל חינם). אחרי טורניר אחד (לא הכי כושל, חובה לציין), טביב ישים את הנבחרת על המדף כדי לעשות רווח קל. אולי על הדרך הוא ימכור כמה שחקנים, וזה לא נורא כל-כך. מה שיותר חשוב, זה שהתחמן הזה עלול למכור את הנבחרת להתאחדות הגרמנית או הספרדית. נכון, יהיו יסורי גדילה, אבל בסוף זה ישתלם. אולי נצטרך לשם כך לפני כל משחק לשיר את ההמנון הגרמני, אבל זה מחיר קטן לשלם כדי ששחקנים כמו קלוזה, שווינשטייגר והבאים אחריהם ייצגו אותנו. לכבוד יהיה לנו שכדורגלנים מגזע עליון יהיו אלו שייצגו את מדינת היהודים.

יואב 13 ביוני 2015

אני לא מבין למה חושבים שיש בעיה. הכל רגיל ולא משתנה.
למה זה שיחק, למה ההוא מאמן, למה ולמה ולמה.
לא סתם מיטש(ואני) רוצה רק זרים במכבי בכל האמור לניהול ואימון. בדיוק כמו שריפרנס לריפ גיטרה טוב אני אקח מקיית ריצ׳ארד. זה המקור וממנו אנחנו צריכים ללמוד ולשאוב. לא מקופי של קופי של קופי.

גלן 13 ביוני 2015

בכנות ולמרות אהבתי לכדורגל. יותר חשוב לשאול את עצמנו למה במבחן פיז"ה אנחנו לא מתרוממים. אני חושב אגב שיש קשר מסויים לכדורגל. ביום שבמבחן הזה באמת נשתפר ולא סתם קוסמטית, אז גם עניינים אחרים כמו כדורגל יתפסו תאוצה.

איציק 13 ביוני 2015

אנחנו מתרוממים אך לאו דווקא בפיזה, כי אם במקומות אחרים.
אני דווקא ציפיתי שככול שהרמה תרד, היהי שיפור ניכר בכדורגל. הרי זה די הכרחי.

גיסנו 13 ביוני 2015

מה? אבל כדי להשתפר באמת בהישגים לימודיים/חינוך/כדורגל/השלם את החסר צריך אשכרה ללמוד/לחשוב/להתאמן/השלם את החסר, וזה ממש קשה ולא כיף. חוץ מזה, אם תתחיל עכשיו תכנית ארוכת טווח בחינוך/ספורט/תשתיות/השלם את החסר, עוד שנתיים יהיה שר חינוך/ספורט/אשכולוגיה מתקדמת/השלם את החסר אחר, והוא עוד עלול לקצור את הפירות, למה מי הוא בכלל שייקח קרדיט על העבודה שלי?

holden 13 ביוני 2015

נבחרת ישראל בכדורגל היא השרוליק הישראלי,
היא הישראלי הממוצע מהרחוב, הישראלי הסחבק, הישראלי החפיפניק, הישראלי שמבטיח שיהיה בסדר, הישראלי שמבקש הלוואה ליום או יומיים , הישראלי שנדחף בתור, הישראלי שגונב רמזור, הישראלי שמצפצץ שהרמזור עדיין לא התחלף לירוק ודוחק בך שתיסע-תמיד תהיתי לאן ההוא שמאחור ממהר? בטח יש לו טיסה לפרנקפורט- הא לא, סך הכל הוא ממהר למגה בעיר הבטיח לאשתו להביא כמה מוצרים שבמבצע

לכוכבי הנבחרת הישראלית יש רק את הגינונים של הכוכבים-יש את התספורות הנכונות, הציוצים בטוויטר, התמונות ממלונות יוקרה באינסטגראם, יש את החברות שתלויות על הכתף, יש את כל הפסיליטיס,
אבל בחייאת ראבקום מה עם הזיעה?
מה עם העבודה הקשה?
זה שערן זהבי או דור מיכה מחייכים בטיסה לחופשה השנתית ממש לא מפריע לי, שחקנים שסיימו עונה בדרכם לחופשה, אבל הייתי מצפה משחקני הכדורגל לתת את התחת בכל משחק ואת זה לצערי אני מתקשה לראות
השחקן הישראלי הוא בעצם אנחנו הוא הישראלי הממוצע, אולי מכאן הקושי והשנאה שלנו לראות את עצמנו במראה

יואב 13 ביוני 2015

הולדן,
אני לא חושב שהם לא מתאמצים. לא זיהיתי בערן של השנים האחרונות חוסר מאמץ. למעשה הוא המחוייב ביותר ובעל הכושר הגופני הטוב ביותר במכבי. בוודאי שלא נאתכו ואחרים.

אלכס דוקורסקי 14 ביוני 2015

וואלה, קראתי את התיאורים, ובהיעדר יכולת (אפילט מינימאלית, רחמנא ליצלן) לדחות כל סיפוק, הייתי חייב לראות האם אני מתאים לכמה מן המאפיינים כאן. שלושת הראשונים – כולל החפיפניקיות – די קולעים בול. כל היתר מעט פחות.

מעיין אוהד מכבי 13 ביוני 2015

הבעיה אינה בהרכב או בתפקוד של שחקן כזה או אחר. הבעיה היא עמוקה יותר.
ראשית, הבעיה מתחילה מהיעדר עבודה נכונה בגילאי ילדים ונוער. בעיקר מבחינת הבנה טקטית (ד"ש לעמבה ודגני) ובנייה פיזית (ד"ש לייני ולביטון).
לאחר מכן, זה נמשך עם עבודה חצי-חובבנית בבוגרים. כל אלו יחדיו פוגמים קשות בהתקדמות ובהתפתחות של השחקן הישראלי (זה לא מקרי ששחקני ההגנה הבולטים שלנו – טיבי, טב"ח ורמי גרשון – הם תוצר של עבודה אישית קשה מאוד, כלומר, הם צמחו למרות המערכת ולא בזכות המערכת).
שלישית, יש בעיה מנטלית (או בשפת העם והתקשורת "ציפיות"). במובן מסוים זה דומה לנבחרת אנגליה. הציפיות אינן ריאליות ביחס לחומר ולאיכות השחקנים. הציפיות האלה מאפשרות להמשיך ולהתמקד בדברים נקודתיים במקום בשדרוג מערכתי. הקהל רוצה לראות ברזיל אבל חומר השחקנים הוא קפריסין משודרגת. הקמפיין הכי מוצלח שלנו, בדיעבד, היה זה בו אברם גרנט שיחק כדורגל אפור, משמים ונוראי, אבל הביא תוצאות (כן, גם בזכות התחת של אברם).
רביעית ואחרון, משבר זהות. לנבחרת אין זהות. זה מתחיל שוב, מכך שאין שיטת משחק אחידה בכל הנבחרות, זה נמשך מכך ששחקנים משחקים לא בעמדה שלהם (ולצורך העניין זה תקף גם לגבי ייני, שבקושי שיחק כקשר אחורי בשנתיים האחרונות, גם לגבי נאתכו, שמשחק תפקיד שונה לחלוטין בצסק"א, כשמאחוריו לפחות קשר אחורי "גרזן זר אכזר", וגם לגבי זהבי). לקינוח, הנבחרת לפעמים מנסה לאמץ שיטת משחק ולפעמים להתאים את עצמה. צריך קו אחיד. שיטת משחק אחידה, שחקנים שיודעים מה תפקידם ומה מצופה מהם (תחשבו על מכבי של קלינגר באלופות – סגל אפור אבל כל שחקן בקבוצה ידע בדיוק מה מצופה ממנו ומה התפקיד שלו). כאשר יש זהות הצורך להתבסס ולהסתמך על כושר או תפקוד של שחקן כזה או אחר פוחת משמעותית.

אגב, את אותם הדברים אפשר היה לכתוב גם אחרי וויילס ואחרי בלגיה.

איתן 13 ביוני 2015

מה שעצוב היה לראות מלבד תצוגת הנפל של הנבחרת. זה גם במצב של 3-1 והיה עוד 25 דקות לשחק הנבחרת הרימה דגל לבן, לא הורחק שחקן ולא שום דבר.
איפה ה"לא אבדה עוד תקוותנו" ?

איך באיירן שקיבלה 3-0 בספרד הגיעה לגרמניה עם מנטליות של לנצח ובאה לטרוף את המגרש באותו משחק באלופות.
נכון שחקנים לא מקבלים שכר על השתתפות במשחקים. אך מביישים את הדגל.

מה שעצוב זה שעוד נתגעגע לתחת של גרנט ולחיוך המתנשא של גוטמן כי צפוי לנו קרוב משפחה של גונב הדעת שאמר שאנו הליגה ה6 בטיבה.
כמאמן הנבחרת

Matipool 13 ביוני 2015

התמונה הזו של גוטמן כל כך הרגיזה אותי בזמנו . אמרתי וכתבתי את זה בזמן אמת . זה היה כל כך צפוי .
מי אתה ומי אנחנו שנזלזל בווילס ? ( התמונה צולמה מייד לאחר שווילס הוגרלה בבית שלנו ) .

רפאל 13 ביוני 2015

ווילס לכל הדעות הגרלה קשה לדרג רביעי.
היא גם הרבה יותר טובה ממה שרובנו תיארנו לעצמנו ( אם כי היו תהיות איך הם רק דרג רביעי עם שחקנים כמו בייל וראמזי המפורסמים מאוד ).
בסך הכל מול בוסניה יש לנו ספליט עם שער עודף ובינתיים גם יתרון נקודה.
אף אחד לא התיימר שאנחנו נבחרת טובה יותר מהם, בטח לא מבלגיה ומסתבר שגם לא ווילס ששווים אפילו דרג שני לפי רמת המשחק שלהם.
בקיצור, אם לא היה פלייאוף במוק' הטורניר לא היה לנו סיכוי אי פעם : )

אלכס דוקורסקי 14 ביוני 2015

ולנושא מעט אחר, מה תגידו על איסלנד?
מעטים (ספק אם גם הם) ציפו להוביל את הבית לאחר 6 משחקים, שכוללים נצחונות על הולנד, צ'כיה וטורקיה.

רפאל 14 ביוני 2015

מה תאמר על בלגיה שלא נתנו להם סיכוי לנצח בטדי ובכל זאת שמרו על רשת נקיה… : )

אלכס דוקורסקי 14 ביוני 2015

(:-
הבלגים הפתיעו, אם כי המחצית השניה היתה טובה מאוד עבור הנבחרת (ללא שערי זכות, כמובן).

רובי ג 14 ביוני 2015

התמונה הזאת מכעיסה. אם נצליח בטעות לסיים מקום שלישי, זה יהיה נס גדול. לא מגיע לנו, כל עוד לא יהיה שינוי שיטתי.

דן .ש. 14 ביוני 2015

אחלה כתבה. כבר נאמר הכל על החבורה החלשה בכחול לבן אבל מצאת כיוון מעניין. הם לא לרמות האלה ואין ממה להתאכזב.

אריק י. 14 ביוני 2015

תמונה אדירה. אריק בנאדו נגד הפולנים סטייל

Comments closed