משחק עונה (לפני עכו)

לחץ, חרדות ורחבת ריקודים מלאה.

החדר נראה דחוס מידי. אני בוחן אותו פעם אחת ולוקח צעד אחורה, שניים. מנסה לנשום אוויר, להסדיר את התודעה ומעיף עוד מבט, הרעש קורא לי ואני מתמסר, צעד אחד פנימה ועוד אחד, אני מפלס את דרכי בצפיפות, דורך על הביט ומרחף על המלודיות. החמצן דליל אבל אני רוקד, השרירים אוהבים את התנועות האלו. התופים נכנסים ומטפסים גבוה ואני נזכר ביציע. ערב לפני משחק עונה, ואני בעראק. יצאתי ששון גבאי ב"אנחנו במפה", זו לא דוגמא, לא.

מפחיד אותי שיהיו הרבה אוהדים היום. כולם מצפים למשהו גדול ואנחנו לא טובים עם הציפיות האלו, כלומר אני לא טוב עם הציפיות. היו לנו משחקי עונה בעבר, היו כמה שלקחנו והיו כמה שהפלנו על הרצפה  ואני זוכר בעיקר את מה שהיה למטה והיינו למטה. אבל כשמטפסים מלמטה, ממורדות ההנגאובר, אז מבינים שצריך לאפשר לדברים הטובים לקרות ולא לפקפק בהם, שצריך לשמוח שהעיר בטירוף, שמתנפלים על כרטיסים, שיש קמפיין נהדר של האוהדים  שקורא לכולם להגיע בצהוב, שאנשים שלא הופיעו שנים מחפשים כרטיסים ורוצים להביא גם את הילדים.

ועדיין, כשאני מביט כמה שעות קדימה, אני מסוגל לתאר רק אכזבה. מנגנון ההגנה במלוא כוחו, לא לצפות ליותר מידי, לזכור את מצרים שלמרות שיצאנו ממנה, היא עדיין בתוכנו ומופיעה לפעמים. אבל אדם צריך להתבגר וצריך לדעת מתי להתמסר למשהו טוב. אז נכנסתי לחדר הצפוף מידי ורקדתי, רקדתי כי הרגליים ביקשו את זה, כי הגוף ידע שזה זמן לרקוד ולא לחשוב, לא לחשוש.

והיום אותם רגליים יטפסו במדרגות היציע העליון, למקום הקבוע שלי, עם המשפחה הקבועה והאהובה שלי שיודעת וחולקת איתי את כל הפחדים, ואנחנו נעמוד ונמחא כפיים, ונשיר ונשתגע וניתן לנפש להתמסר למכבי נתניה במשחק גדול כי זה מה שאנחנו עושים ואין לנו בעיה לחזור ולגאות עם הקבוצה שלנו גם אחרי השפל הגדול ולבוא לשחק על עונה.

 

דברים להתרגש מהם בפלייאוף שמתחיל בשבת
האוול בירושלים

8 Comments

אריאל 14 באפריל 2017

אל תשכח להנות. אין הרבה רגעים כאלה בחיי אוהד נתניה. מאמין שתעלו גם אם לא תנצחו ומזדהה עם החרדות. בהצלחה.

תומר חרוב 14 באפריל 2017

תודה אריאל, שבת שלום :)

אריאל 14 באפריל 2017

שבת שלום

סימה 14 באפריל 2017

מזדהה ומאחלת לך שתמשיך ככה לרקוד בלי לחשוב!

אלכס דוקורסקי 14 באפריל 2017

תומר, בהצלחה היום ושבת שלום.

צביקה 14 באפריל 2017

שידור?

גיא זהר 14 באפריל 2017

ברכות. תיקו ומעלה בשבוע הבא ואפשר לפתוח רשמית את השמפניות.

איציק מהקיבוץ 17 באפריל 2017

לקחתי את שלושת הילדים שלי.
הקטנה בת 7 קבלה מתנה ליום הולדת- משחק ראשון שלנו וגול מהסרטים של קוגבנייה.
כייף גדול!

Comments closed