הדרבי המילאנזי משוחק בשעה שנוחה לשוק הסיני ובינתיים המשחק לא רע בכלל. אמנם שקול אבל אינטר מובילה 2-0 ונראית לא רע, קנדרבה ואיקרדי כבשו מול מילאן הצעירה שנרכשה על ידי הסינים (זה תמיד ה-סינים, כאילו כל הסינים הם ישות אחת) ומי יודע אם בשנה הבאה הליגה האיטלקית לא תהיה תחרותית יותר?

אז כדי שהיא לא תהיה, חשבתי שכדאי להעביר את איקרדי וקנדרבה ועל הדרך חשבתי על עוד כמה העברות מדומיינות ולא טריוויאליות שיכולו להיות מעניינות, קצת כמו המעבר של ראול לשאלקה:

1. טבס לניוקאסל. נכון שהוא עושה מליארדים בסין אבל טבס צריך את התשוקה למשחק, את השיגעון וניוקאסל יכולה להיות מקום נהדר בשבילו. הוא מכיר את הכדורגל האנגלי והצליח בו טוב מאוד, הוא מכיר את התלבושת והצליח בה יפה מאוד, אמנם יהיה לו קצת קשה עם בניטז אבל הקהל ישתגע עליו והוא ישתגע בחזרה.

2. קנדרבה לאברטון. אנטוניו קנדרבה הוא אנדרייטד רציני, הוא משחק בצד ימים של ההקפה אבל הוא לא בדיוק קיצוני, הוא קשר ימני כמו של פעם ב 4-4-2, אביו הרוחני הוא דייגו פוזר. הוא פורץ יופי מהאגף וכובש גם מרחוק, הוא רגיל לחולצה הכחולה ושיתוף הפעולה עם לוקאקו יכול להיות נהדר. קדימה לגודיסון פארק.

3. זלאטן לפיינורד. הוא כנראה ימשיך לעוד עונה במאן יו והוא יכול לשחק בכל קבוצה ביבשת אבל נראה לי שתפור על זלאטן לעשות ההיפך ממה שכל אחד היה עושה וללכת ליריבה המושבעת של מועדון נעוריו, להעלות את קרנה של הליגה ההולנדית ולהזכיר בפעם האלף שהוא גדול יותר מהכדורגל.

4. אינייסטה לרומא. עכשיו כשטוטי פורש יש מקום לאגדה והאגדה הזו מתחילה קצת לחרוק בברצלונה. אינייסטה הוא עצום וגאון ומגיע לו לשחק במקום עצום בפני עצמו שמעריך גאונים. הכדורגל החיובי של ספאלטי יתאים לו, הוא יכול לאזן את הכישרון שמסתובב ברומא ולעזור לדז'קו להיות מלך שערים.

5.מסצ'רנו לווסטהאם. השם היחידי ברשימה שחוזר למועדון שהיה בו. המעבר הקודם שלו ושל טבס לווסטהאם היה מעבר מלוכלך והלכלוך פגע בקבוצה הזו שחוותה עונה גרועה מאוד. בסיום העונה הוא עבר לליברפול. עכשיו הוא בדרך החוצה מבארסה ולשני הצדדים מגיע תיקון. ווסטהאם צריכה את החכמה והקשיחות שלו במרכז המגרש והוא צריך מקום שבו לא יבקשו מאחד הקשרים הטובים בעולם בשיאו (נתן מונדיאל מבריק מהקישור) לשחק בלם.

6. איקרדי לאתלטיקו. המסע להחלשת אינטר נמשך. אתלטיקו צריכה חלוץ מרכזי שיטה את הכף לטובתה. יש לה שחקני התקפה נהדרים אבל היא צריכה סקורר שיבוא כל שבוע ויתן בראש. איקרדי לא מוערך מספיק. בארגנטינה הוא לא משחק בגלל שמסי חבר של מקסי לופז למרות שהוא לא פחות טוב מהיגוואין (יש יגידו יותר) וגם באינטר האוהדים מיררו את חייו בגלל הפה הגדול שלו. אצל סימאונה (אם ישאר) יהיה לו טוב יותר ואתלטיקו היא מקום מצוין לחלוצים מרכזיים.

7. ברצאלי לולנסיה. אנדראה ברצאלי הלא הוא לה רוקיה גם היום שווה הרכב ביובנטוס. אבל מה לעשות שמשחקים על העמדה הזו בונוצ'י, קייליני ורוגאני ויש את קאלדרה הצעיר שמושאל לאטלנטה. אז אולי אנדראה צריך ללכת למקום שמשווע לבלמים ולהראות להם איך עושים את זה. המסטאייה אצטדיון נהדר, העיר מהממת ויש לו כבר את סימונה זאזא שיקבל אותו בזרועות פתוחת.

8. חאמס רודריגז לטורינו. נכון, אין סיכוי עם הסכומים שריאל מבקשת אבל תחשבו על השילוב שלו עם אנדראה בלוטי. חאמס צריך מקום שיתן לו ביטחון, לשחק בהרכב בלי תחרות ולבשל הרבה הרבה שערים לחלוץ הכי חם באירופה.

9. בנזמה לנאפולי. כדי להמשיך את תהליך ההגירה מריאל לחלק הדרומי של המגף (אחרי שהיגוואין, אלביול וקאייחון הצליחו) בנזמה יהנה מהחיים בנאפולי. קבוצה שמשחקת כדורגל התקפי וצריכה בדיוק שחקן כמוהו שימשוך בלמים ויפנה שטחים לכל הסילונים מסביב.

10. דה רוסי לדורטמונד. דה רוסי ישאר ברומא לכל החיים אבל אם יש מקום שצריך את דניאלה הנהדר, את הקשיחות שלו ואת ההבנה הטקטית זה דורטמונד. הוא יחזיק לה את האמצע ויתקל כל מה שזז, ישתגע על המשחקים חסרי ההגנות בגרמניה אבל יתאהב באוהדים ובאווירה של הצהובים שחורים ואם הוא יהיה ממש טוב, באיירן תקנה אותו.

מה אתכם? איזה העברות מדומיינות הייתם עושים?

משחק עונה (לפני עכו)
4-2-3-1. רמונטדה (?)