מאור בוזגלו עלה מהספסל אתמול וניצח את המשחק להפועל ב"ש. הוא שינה לחלוטין את המשחק והפגין דומיננטיות באגף שלו. לא מעט אומרים שהוא השחקן הישראלי הטוב בליגת העל. בוזגלו מסיים חוזה, ובגלל שכדורגל אין פה ממש אז החוזה של בוזגלו הפך לעיסוק מרכזי. מגיע לו שדרוג או לא מגיע, אבא, פייסבוק, מקצוענות, כל המרכיבים המוכרים נכנסים לדיון שאני לא יודע כמה הוא מעניין (תלוי בשעה ביום וברשימת המשחקים).

אבל דבר אחד מפריע לי: יש שמועות שבוזגלו זייף פציעה בשבועות האחרונים ולכן לא עמד לרשות הקבוצה. אני לא רופא וכמובן שגם אם הייתי בודק אותו לא הייתי יודע להגיד לכם מה הסיפור אבל יש שני דברים שצריך להגיד בעניין הזה:

1. יתכן שהמועדון מוציא שמועות שהוא מזייף פציעה כדי לפגוע בתדמית שלו ו"לתרץ" למה הוא לא רוצה להחתים את בוזגלו על חוזה חדש. כשכותבים ששחקן מזייף פציעה אז האוהדים, שלרוב לוקחים את הצד של המועדון, אומרים לעצמם ש"ילך לעזאזל בוזגלו, גם רוצה מלא כסף וגם משחק לנו אותה פצוע."

2. הרבה פעמים שחקנים עולים לשחק עם כאבים, גוררים פציעות בשביל לא לאבד את המקום בהרכב, או יצר התחרותיות (וזה גם קשור להירואיזם שדורפן דיבר עליו במקרה של אייזיאה תומאס). לא פעם זה פוגע בהם בטווח הרחוק. קובי חסן האגדי פרש לפני כמה שבועות עם שלוש פריצות דיסק והוא אומר שכל כך כואב לו שאפילו לצאת מהבית כדי לקנות מורפיום הוא כבר לא מסוגל. לא חסרים סיפורים כאלו. אז אולי בוזגלו אומר לעצמו: אין לי חוזה לעונה הבאה, בשביל מי בדיוק אני אסכן את הבריאות שלי ואת הפרנסה שלי? וזה יכול לעצבן הרבה אנשים אבל במקום שבו לגיטימי לייבש ביציע את מי שלא מוכן לחדש חוזה מה אפשר לצפות מהשחקנים?

עוד טענה מעייפת בנושא היא שבוזגלו מבקש יותר ממה שהוא שווה ואם ב"ש תשלם לו אז היא תצטרך לשלם יותר גם לשחקנים האחרים בחדר ההלבשה שלא יוכלו לשאת את זה שבוזגלו מרוויח יותר. אז חובה להגיד את המובן מאליו: בוזגלו שווה מה שמוכנים לשלם לו. אם יש מועדון שמוכן לשלם לו את מה שהוא דורש מב"ש אז אין פה התלבטות בכלל ולא צריך לעניין אותו מה מרוויחים נוואקמה או בן שהר. וכשהם יסיימו חוזה הם לא יסתכלו על כמה מרוויחים מסביבם הם יבואו עם ההצעות שיש להם ממקומות אחרים. 
ועד דבר לגבי מה שווה מי. כדורגל הוא לא עסק ריווחי אבל הוא עסק משתלם. אם ברקת משקיעה את מה שהיא משקיעה אז זה משתלם לה. אותו כנ"ל גולדהאר ושחר ושאר החברים וכדי שזה ישתלם זה צריך להיות מצליח וכדי להצליח אז צריך לשלם וכולם יודעים את זה. הסיבה היחידה שב"ש לא מוכנה לשלם לבוזגלו זה כי היא מאמינה שהיא לא צריכה את בוזגלו כדי להצליח, שיש לה את מיכאל אוחנה ושהיא תביא את קהת ואייבינדר שמתאימים לה יותר (וגם להם היא תשלם ימבה כסף). ההתלבטות היחידה שיש לבאר שבע זו האפשרות שהוא ילך למכבי תל אביב, שלא יעשו להם מהראן ראדי 2.
אבל בוזגלו זה גרעינים לעומת העניין שבאמת מעסיק את העולם: החוזה של ערן לוי. בקרוב…
4-2-3-1. רמונטדה (?)
4-2-3-1. משחק מושלם