זו התקשורת שמנפחת את הדברים האלו, היא כמובן מחפשת את הדם, לא באמת איכפת לה ממוסר או פיתרון אמיתי לבעיה.

זה העולם שכולו נגדנו, שונאים אותנו ולאף אחד לא באמת איכפת מהעובדות, זו שנאה יוקדת, רואים את זה בעיניים שלהם וזה לא מהיום, זה תמיד היה ככה וכל פעם הם מתרצים את זה במשהו אחר, אבל זו שנאה למהות שלנו, לקיום שלנו.

וכן, אנחנו במלחמת הישרדות ובמלחמה קורים דברים שגם אנחנו לא תמיד גאים בהם כל כך אבל תראו מול מה אנחנו מה מתמודדים, הם הרי ידועים כאלימים וברברים אז למה מסתכלים רק על הצד שלנו? נוח להם לראות רק את הצד שלנו כי העולם כולו שונא אותנו.

אבל אנחנו לא ניתן לאף אחד להכתיב לנו איך להתנהג, נעשה רק מה שטוב לנו כי אם אנחנו נוותר אז הם ידרכו עלינו. הם אומרים שזה לטובתנו, הם אומרים שאנחנו צריכים לחשוב על העתיד שלנו ושזה עדיף לנו להסתכל רגע על עצמנו ואולי לקחת צעד אחורה. אבל זו עוד מניפולוציה שמקורה בשנאה, הם הרי רוצים שנעלם כי אנחנו תקועים להם כמו עצם בגרון. וכאילו שחסרים מקומות שקרה בהם אותו דבר ואפילו יותר גרוע, אבל להם תמיד עושים הנחות שלנו לא עושים, אותנו מחפשים. זה הרי ברור למה, שונאים אותנו. כל העולם כולו שונא אותנו. כל העולם כולו שונא אותנו.

אז מה? לא נגיב? ברור שנגיב. אנחנו צודקים. אנחנו תמיד צודקים ואנחנו חייבים להישאר צודקים כי אחת ימחקו אותנו. כי הם שונאים אותנו.

4-2-3-1. תעלומת הנסיכות (דני מחכה לריאל)
אקדמאים