זה היה סשן מישחקים מעולה בשביל הנבחרת ההיפסטרית שלי בפנטזי. אני מאד אוהבת קריאה היפסטרית של הפרמייר ליג. אז הנה ה – אחד עשר שנתנו מספרים.

שוער:

לוקאש פאביאנסקי. לפולנים יש מסורת של בניית שוערים טובים וסבירים. בפרמייר ליג  יש למעצמה שיושבת בחושך שני שוערים. פאביאנסקי שוער הנבחרת ששומר בשביל הוולשים. וארתור בורוצ הדכאוני של בורנמות׳. ויש גם את שצ׳ני ברומא. עכשיו צריך לחכות לניו ווייב של שוערים פולנים צעירים. פאבינסקי ספג העונה הכי הרבה שערים, שישים ושלושה.

סוונסי בעונת הגנה מחורבנת. הוא שוער טוב. באמת טוב.  שמר על שער נקי בתיקו אפס נגד בורו שעושה קולות של די כבר עם זה. בואו נרד ליגה. לא שזה היה קשה.  שש נקודות.

הגנה:

אנדראה רנוקייה. אני כל כך מקווה שיביא את הקלאס אקט שלו לפרמייר ליג. שיישאר. אחרי שאכלו בוץ במשחקים האחרונים, האל סיטי הצליחו לנצח את ווסטהאם המיתפרקת 2-1 ורנוקייה נגח את הראשון  בקלאסה. די מרחוק ומהצד. שער נגיחה יפהפה. אז משחק, גול של מגן פלוס בונוס שלוש  נקודות זה אחת עשרה.

אנדרו רוברטסון. המגן של האל סיטי זה גחמה. אני מודה. רוברטסון זה  סקוטי  מוכשר בטירוף. בן 23  מהיר ותוקף כל הזמן. תסתכלו על הגול שלו. לגמרי של גולר. השמועות אומרות שליברפול רוצים אותו.  מתאים בול לכדורגל של קלופ. לדעתי אחד המגנים המוכשרים בכדורגל האנגלי.  אז משחק, גול של מגן ובונוס שתי נקודות שווה שמונה.

אלפי מוסון. הבלם הג׳ינג׳י של סוונסי. מאותה הגנה שסופגת הכי הרבה גולים. נכון. אבל הילד בן 23 והבקיע בקריירה שלו עשרים גולים. זה המון בשביל בלם. העונה שם ארבעה. נגד בורו סוונסי עשתה תיקו אפס גרוע מבחינתה.  אז משחק, שער נקי. פחות כרטיס צהוב חמש נקודות.

אותו דבר קיבלתי ממרקו רוחו. בלם שהוא בלנד. לא הייתי סומכת עליו בתור גמד גינה. אבל מצד שני מה אכפת לי מההגנה של מאנ יונייטד. יש במרקו רוחו משהו שגם מתקיף וגם מגן או שההפך לא זה ולא זה. מאד מערער שלווה ולכן יש לו מקום באחד עשר  הפותחים.

קישור:

קמיל גרוסיצקי. כתב ספורט פולני אמר שגרוסיצקי מגיע לאיזור הרחבה במהירות מטורפת ותמיד עם הכדור. או כמעט תמיד. ושבדיוק בגלל זה הליגה האנגלית מתאימה לו בול ושהוא ייתן שם הרבה אסיסטים. צדק. יש לו כבר ארבעה אסיסטים בשבעה משחקים. בשני המשחקים האחרונים מרקו סילבה המתוחכם הוריד אותו לספסל. טאף. אתמול הכניס אותו מיד אחרי המחצית וקיבל ממנו שני אסיסטים.  אז שבע נקודות כאן.

מסוט אוזיל שחקן שמזכיר לי עוגייה עם קרמל ופצפוצי שוקולד. העונה הוא יותר הוזה מ-משחק. יש לו רק שבעה אסיסטים לעומת תשעה עשר אסיסטים בעונה שעברה.  אסיסט נגד הסיטי. ועל כך הוענקו לי חמש נקודות.

כריסטיאן אריקסן. תמיד בנבחרת. שחקן ניפלא. סטנדאפיסט של כדורגל. אם ייקח את הספרס למשהו כמו מקום שני זה יהיה מבריק. שיחק מצויין נגד ברנלי אבל בלי גולים או אסיסטים. אז רק תוספת נקודה לשער נקי.  שלוש נקודות.

רוברטו  פירמינו. החבר הדמיוני של קוטיניו. יותר חלוץ מאשר קשר. מספיק מוכשר בשביל להיות גם וגם. אם יש שחקן שתלוי לגמרי בניואנסים של שיטת משחק זה פירמינו. אני חושבת שמאמנים מאד מתוחכמים יודעים בדיוק מה יקבלו ממנו עוד לפני המשחק. נתן אסיסט. יכול היה לתת יותר. זה מצב הצבירה הרגיל שלו לאחרונה. מחכה שיתפוצץ כבר. עשר נקודות בשביל הקפטן.

Iwobi

חולה עליו. ביג מיסטייק. עלה לשחק בשביל ארסנל חמש עשרה דקות. יש לו נוכחות. שווה לראות אותו.נקודה אחת.

חלוץ:

עד שצ׳רלי אוסטין יחזור או עד שעמנואל גאבדיני יחזור אין חלוצים לא לסאותהמפטון ולא בשביל פנטזי של היפסטרים.

אנדי קארול שגידל זקן עבות ואני מקווה שזה לא כי נכנסו לו רעיונות רדיקליים לסיסטם. את הגול שלו הוא נתן.  בשביל ביליץ׳ זה עלול לא להספיק.  שש נקודות.

בסך הכול שישים ושבע נקודות. שזה מצוין ויהיה די הרבה מעל לממוצע כי צ׳לסי הפסידה.  המחזור הבא מתחיל ביום שלישי. אולי נילך על הולנדים. ניראה.

הלך על חמד
שבנקסי יאמן