פנטזי של היפסטרים

אש בסלון של קורנגוט, אש

זה היה סשן מישחקים מעולה בשביל הנבחרת ההיפסטרית שלי בפנטזי. אני מאד אוהבת קריאה היפסטרית של הפרמייר ליג. אז הנה ה – אחד עשר שנתנו מספרים.

שוער:

לוקאש פאביאנסקי. לפולנים יש מסורת של בניית שוערים טובים וסבירים. בפרמייר ליג  יש למעצמה שיושבת בחושך שני שוערים. פאביאנסקי שוער הנבחרת ששומר בשביל הוולשים. וארתור בורוצ הדכאוני של בורנמות׳. ויש גם את שצ׳ני ברומא. עכשיו צריך לחכות לניו ווייב של שוערים פולנים צעירים. פאבינסקי ספג העונה הכי הרבה שערים, שישים ושלושה.

סוונסי בעונת הגנה מחורבנת. הוא שוער טוב. באמת טוב.  שמר על שער נקי בתיקו אפס נגד בורו שעושה קולות של די כבר עם זה. בואו נרד ליגה. לא שזה היה קשה.  שש נקודות.

הגנה:

אנדראה רנוקייה. אני כל כך מקווה שיביא את הקלאס אקט שלו לפרמייר ליג. שיישאר. אחרי שאכלו בוץ במשחקים האחרונים, האל סיטי הצליחו לנצח את ווסטהאם המיתפרקת 2-1 ורנוקייה נגח את הראשון  בקלאסה. די מרחוק ומהצד. שער נגיחה יפהפה. אז משחק, גול של מגן פלוס בונוס שלוש  נקודות זה אחת עשרה.

אנדרו רוברטסון. המגן של האל סיטי זה גחמה. אני מודה. רוברטסון זה  סקוטי  מוכשר בטירוף. בן 23  מהיר ותוקף כל הזמן. תסתכלו על הגול שלו. לגמרי של גולר. השמועות אומרות שליברפול רוצים אותו.  מתאים בול לכדורגל של קלופ. לדעתי אחד המגנים המוכשרים בכדורגל האנגלי.  אז משחק, גול של מגן ובונוס שתי נקודות שווה שמונה.

אלפי מוסון. הבלם הג׳ינג׳י של סוונסי. מאותה הגנה שסופגת הכי הרבה גולים. נכון. אבל הילד בן 23 והבקיע בקריירה שלו עשרים גולים. זה המון בשביל בלם. העונה שם ארבעה. נגד בורו סוונסי עשתה תיקו אפס גרוע מבחינתה.  אז משחק, שער נקי. פחות כרטיס צהוב חמש נקודות.

אותו דבר קיבלתי ממרקו רוחו. בלם שהוא בלנד. לא הייתי סומכת עליו בתור גמד גינה. אבל מצד שני מה אכפת לי מההגנה של מאנ יונייטד. יש במרקו רוחו משהו שגם מתקיף וגם מגן או שההפך לא זה ולא זה. מאד מערער שלווה ולכן יש לו מקום באחד עשר  הפותחים.

קישור:

קמיל גרוסיצקי. כתב ספורט פולני אמר שגרוסיצקי מגיע לאיזור הרחבה במהירות מטורפת ותמיד עם הכדור. או כמעט תמיד. ושבדיוק בגלל זה הליגה האנגלית מתאימה לו בול ושהוא ייתן שם הרבה אסיסטים. צדק. יש לו כבר ארבעה אסיסטים בשבעה משחקים. בשני המשחקים האחרונים מרקו סילבה המתוחכם הוריד אותו לספסל. טאף. אתמול הכניס אותו מיד אחרי המחצית וקיבל ממנו שני אסיסטים.  אז שבע נקודות כאן.

מסוט אוזיל שחקן שמזכיר לי עוגייה עם קרמל ופצפוצי שוקולד. העונה הוא יותר הוזה מ-משחק. יש לו רק שבעה אסיסטים לעומת תשעה עשר אסיסטים בעונה שעברה.  אסיסט נגד הסיטי. ועל כך הוענקו לי חמש נקודות.

כריסטיאן אריקסן. תמיד בנבחרת. שחקן ניפלא. סטנדאפיסט של כדורגל. אם ייקח את הספרס למשהו כמו מקום שני זה יהיה מבריק. שיחק מצויין נגד ברנלי אבל בלי גולים או אסיסטים. אז רק תוספת נקודה לשער נקי.  שלוש נקודות.

רוברטו  פירמינו. החבר הדמיוני של קוטיניו. יותר חלוץ מאשר קשר. מספיק מוכשר בשביל להיות גם וגם. אם יש שחקן שתלוי לגמרי בניואנסים של שיטת משחק זה פירמינו. אני חושבת שמאמנים מאד מתוחכמים יודעים בדיוק מה יקבלו ממנו עוד לפני המשחק. נתן אסיסט. יכול היה לתת יותר. זה מצב הצבירה הרגיל שלו לאחרונה. מחכה שיתפוצץ כבר. עשר נקודות בשביל הקפטן.

Iwobi

חולה עליו. ביג מיסטייק. עלה לשחק בשביל ארסנל חמש עשרה דקות. יש לו נוכחות. שווה לראות אותו.נקודה אחת.

חלוץ:

עד שצ׳רלי אוסטין יחזור או עד שעמנואל גאבדיני יחזור אין חלוצים לא לסאותהמפטון ולא בשביל פנטזי של היפסטרים.

אנדי קארול שגידל זקן עבות ואני מקווה שזה לא כי נכנסו לו רעיונות רדיקליים לסיסטם. את הגול שלו הוא נתן.  בשביל ביליץ׳ זה עלול לא להספיק.  שש נקודות.

בסך הכול שישים ושבע נקודות. שזה מצוין ויהיה די הרבה מעל לממוצע כי צ׳לסי הפסידה.  המחזור הבא מתחיל ביום שלישי. אולי נילך על הולנדים. ניראה.

פ.צ היפסטר
ליגת שוקי ההון - על הקשר (בראש שלי) בין שיעור האבטלה והשלשות

13 Comments

יוסי מהאבטיחים 3 באפריל 2017

כתיבה מצויינת יחד עם אחלה שיר לבוקר!
גם אני ממש רוצה שאוזיל יהיה וינטג'.
כרגע הוא יותר באזור חיוג של קורבן אופנה…

צור שפי 3 באפריל 2017

המעצמה שיושבת בחושך פרייסלס. צחקתי בקול רם.

גור אילני 3 באפריל 2017

זה היה פשוט קורע ורד! תודה

vered s 3 באפריל 2017

אני באמת אוהבת את השחקנים האלו. אחד אחד.

D! כאן ועכשיו 3 באפריל 2017

אני לא מושג על מה דיברת אבל התור מעולה. היה כיף.
איפה את בטבלה?

D! כאן ועכשיו 3 באפריל 2017

גם אני לא מושג וגם אין לי מושג

vered s 3 באפריל 2017

lol

vered s 3 באפריל 2017

טוב אז ככה אף פעם אל תישאל פולני איפה אתה. באיזה מקום הוא בטבלה. בוא נגיד שעשיתי כמה טעויות גדולות בתחילת העונה אז אני מרשה לעצמי לעשות הרבה חילופים והולכת על מישחק אחד. השבוע 67 נקודות זה מקום 44,470 ויש יותר מארבעה מיליון שחקנים. אה בסוף העונה אני אגיד מה יצא.

גור אילני 3 באפריל 2017

בניגוד למאן יונייטד, סופשבוע מוצלח שלך בטח מעלה אותך כמה מקומות בדירוג.

vered s 3 באפריל 2017

אבל אני מקבלת קנסות על חילופים. אז לא כל הנקודות ניכנסות. אני מנסה לאזן ויש לי עוד כמה צ׳יפים שזה תעלול חדש יחסית בפנטזי בשביל להרוויח יותר נקודות. אבל היתה לי פתיחת עונה וגם אמצע עם כל כך הרבה תקלות שיש כמה מישחקים שאני אומרת טוב בואו נילך על מישחק אחד. בכל מקרה עונה לא מוצלחת עד מבישה.

vered s 3 באפריל 2017

צ׳יפים רשמיים כאלו שלכל מיתחרה יש.

tmak 3 באפריל 2017

67 נקודות במחזור הזה באמת מכובד ! ושלישיית שחקנים מהאל זה באמת מקורי – זה מגיע מחיבה עמוקה לקבוצה ?

vered s 4 באפריל 2017

נכון? להביא ככה עם השחקנים האלו זה היה ממש שווה. והקטע עם האל סיטי יצא גדול. אני מחבבת את רנוקייה וגם חושבת שבלם איטלקי כזה איכותי משפר מאד הגנה בפרמייר ליג. גרוסיצקי זה שחקן שפשוט עובר מתחת לראדאר והוא מתאים לכדורגל אנגלי. הוא מאד מאד מהיר ומאד מאד אינטילגנטי. גם יפה לראות אותו וגם אפקטיבי. את אנדרו רוברטסון הכנסתי רק לפני המשחק גם כי הוא מהיר ותוקף כל הזמן וגם כי חשבתי שמרקו סילבה לא יסבול עוד תוצאות דפוקות – ראיתי אותם משחקים מאז שהוא הגיע, כדורגל מאד מהיר ומאד אינטלגנטי. משחקים ממש טוב. אני מחבבת אותם כן ואני חושבת שממש מגיע לפרוייקט הזה של מרקו סילבה להישאר.

Comments closed