הקבוצה שלי שיחקה ביום ראשון וניצחנו את מידלסבורו. אחרי שישה הפסדים מתוך שבעה כל מה שהיה לי להגיד זה ניצחנו. ניצחנו. ובגלל שאף אחד לא רואה צ׳מפיונשיפ בדה באזר העדפתי להגיד את זה לקירות. ביום רביעי שיחקנו נגד מובילת הליגה. הובסנו. זה צ׳מפיונשיפ בשבילכם. שני משחקים בארבעה ימים. שיגרה.

בוא נדבר על יום רביעי. זה מטורף לאהוד קבוצה שהמשחק ליגה שלה נופל על משחקים של ליגת האלופות. זה כמו לאהוד קבוצת חובבים בעיר שדה נידחת. זה כזה כולם רואים אלופות ואתה יורד למגרש השכונתי. זה כמו לאהוד קבוצת בייסבול של בית ספר תיכון. זה כמו הצגת חובבים. זה כמו לישון על ספסל.

קודם הניצחון על בורו. לידס היתה חייבת לנצח אחרי החופשה אז המאמן שיחק עם הרכב שנראה הכי אפקטיבי מאוזן והגיוני שיש לקבוצה. אולי אפילו סימן התחלה של הררכיה. פאבלו הרננדז בפנים ביחד עם סאיז זה אמירה. לא בטוח של המאמן.  רונלדו ויירה ופיליפס חדר מנועים. הכי אגרסיבי פלוס מהיר שיש כרגע  במועדון מיורקשייר.   שחקנים שלא ניראו שייכים נבעטו ליציע. ההרגשה היתה שבלידס החליטו לתת לשחקנים  מסויימים לקחת אחריות על זה. התחילו לחשוב על קבוצה ולא על  משחקי הכס. זה הספיק בשביל לנצח 2-1.  אבל זה גם הספיק בשביל להבין שלידס ובורו בערך באותו סדר גודל   וכשהמערכת של לידס בלחץ היא יכולה לייצר ניצחון. אחד.

אחר כך הגיע המשחק של אמצע השבוע נגד מובילת הליגה וולבס. הובסנו.
4-1
הרחיקו לנו. השחילו לנו. כאלה. זה לא משנה כי לפני המשחק הגדירו את סאיז בתור השחקן היחיד של לידס שיכול להיכנס להרכב של וולבס. זה אומר  שהסיפור שהבוס האיטלקי סיפר לנו לפני העונה על שחקנים אירופאיים טכניים ומושחזים שהם הדבר הבא בכדורגל הבינלאומי ועל מאמן אינטלגנטי ומתוחכם מיתנפץ לכולם בפנים.
לידס לא איכותית כמו הקבוצות שמובילות את הליגה וזה מוכח בכל המשחקים נגד הגדולות. הבוס כמו שחשבנו לא מחליף את המאמן למרות שכבר לא בטוח כמה החלטות המאמן לוקח לבדו.  ערפל. אי בריטי.

אז עכשיו לידס ממוקמת במקום העשירי. בורו קבוצה שאני מחבבת טופ 6.  אנחנו היינו אמורים להיות שם. וולבס מובילים את הליגה כי זה הקבוצה של הכסף.  אם יש משהו טוב אחד שקרה זה שלידס קבוצה חשופה. וכולם מבינים שצריך להביא שחקנים לעמדות מרכזיות.  גולר. קשר אחורי. מגינים. טוטי.  אם לא יביאו בחלון  שחקנים  כאלו שאמורים להחזיק קבוצה אנחנו לא במשחק. אם יביאו זה אומר לבנות קבוצה חדשה.  זה לא מפריע לקאפי די קאפי די טוטי  לשמור על הנארטיב שלפיו המועדון מכוון לפרמייר ליג.  והספינה שטה.

 

 

 

 

לידס. דרכים צדדיות. מציאות נושכת
דיילי בלינד עוזב את המועדון