לידס. דרכים צדדיות.

והספינה שטה.

הקבוצה שלי שיחקה ביום ראשון וניצחנו את מידלסבורו. אחרי שישה הפסדים מתוך שבעה כל מה שהיה לי להגיד זה ניצחנו. ניצחנו. ובגלל שאף אחד לא רואה צ׳מפיונשיפ בדה באזר העדפתי להגיד את זה לקירות. ביום רביעי שיחקנו נגד מובילת הליגה. הובסנו. זה צ׳מפיונשיפ בשבילכם. שני משחקים בארבעה ימים. שיגרה.

בוא נדבר על יום רביעי. זה מטורף לאהוד קבוצה שהמשחק ליגה שלה נופל על משחקים של ליגת האלופות. זה כמו לאהוד קבוצת חובבים בעיר שדה נידחת. זה כזה כולם רואים אלופות ואתה יורד למגרש השכונתי. זה כמו לאהוד קבוצת בייסבול של בית ספר תיכון. זה כמו הצגת חובבים. זה כמו לישון על ספסל.

קודם הניצחון על בורו. לידס היתה חייבת לנצח אחרי החופשה אז המאמן שיחק עם הרכב שנראה הכי אפקטיבי מאוזן והגיוני שיש לקבוצה. אולי אפילו סימן התחלה של הררכיה. פאבלו הרננדז בפנים ביחד עם סאיז זה אמירה. לא בטוח של המאמן.  רונלדו ויירה ופיליפס חדר מנועים. הכי אגרסיבי פלוס מהיר שיש כרגע  במועדון מיורקשייר.   שחקנים שלא ניראו שייכים נבעטו ליציע. ההרגשה היתה שבלידס החליטו לתת לשחקנים  מסויימים לקחת אחריות על זה. התחילו לחשוב על קבוצה ולא על  משחקי הכס. זה הספיק בשביל לנצח 2-1.  אבל זה גם הספיק בשביל להבין שלידס ובורו בערך באותו סדר גודל   וכשהמערכת של לידס בלחץ היא יכולה לייצר ניצחון. אחד.

אחר כך הגיע המשחק של אמצע השבוע נגד מובילת הליגה וולבס. הובסנו.
4-1
הרחיקו לנו. השחילו לנו. כאלה. זה לא משנה כי לפני המשחק הגדירו את סאיז בתור השחקן היחיד של לידס שיכול להיכנס להרכב של וולבס. זה אומר  שהסיפור שהבוס האיטלקי סיפר לנו לפני העונה על שחקנים אירופאיים טכניים ומושחזים שהם הדבר הבא בכדורגל הבינלאומי ועל מאמן אינטלגנטי ומתוחכם מיתנפץ לכולם בפנים.
לידס לא איכותית כמו הקבוצות שמובילות את הליגה וזה מוכח בכל המשחקים נגד הגדולות. הבוס כמו שחשבנו לא מחליף את המאמן למרות שכבר לא בטוח כמה החלטות המאמן לוקח לבדו.  ערפל. אי בריטי.

אז עכשיו לידס ממוקמת במקום העשירי. בורו קבוצה שאני מחבבת טופ 6.  אנחנו היינו אמורים להיות שם. וולבס מובילים את הליגה כי זה הקבוצה של הכסף.  אם יש משהו טוב אחד שקרה זה שלידס קבוצה חשופה. וכולם מבינים שצריך להביא שחקנים לעמדות מרכזיות.  גולר. קשר אחורי. מגינים. טוטי.  אם לא יביאו בחלון  שחקנים  כאלו שאמורים להחזיק קבוצה אנחנו לא במשחק. אם יביאו זה אומר לבנות קבוצה חדשה.  זה לא מפריע לקאפי די קאפי די טוטי  לשמור על הנארטיב שלפיו המועדון מכוון לפרמייר ליג.  והספינה שטה.

 

 

 

 

משחקים שפעם היו נגמרים ב-1:0
הניצחון העצום על ברייטון

22 Comments

Amir A 23 בנובמבר 2017

צר לי על הקבוצה שלך, אבל אם מצבה ימשיך לתת לך השראה לכאלו קישורים אז מצידי שימשיכו להפסיד.

vered s 24 בנובמבר 2017

יופי אמיר. זה היה על הבקר. בא לי להדביק את זה גם באתר הרשמי של הקבוצה.

ברוס גרובלאר 23 בנובמבר 2017

ורד,
אוף טופיק – מה עם טקסט לכבוד הפרישה של איגביני?

kirma der faux 23 בנובמבר 2017

מעולה, את גורמת לי לעקוב אחרי עוד קבוצה עם הבלוג הזה.
עד עכשיו התעניינתי השנה בפולהאם בגלל שיי אוג'ו המושאל שחזר עכשיו מפציעה. גם הם באו עם אספירציות ולעומתם המצב שלכם מעולה.

vered s 23 בנובמבר 2017

אה. לפעמים עדיף להיות בקרשים. אתה מבין מה קורה איתך. משתפים נוער. אפשר להתחיל מהתחלה. בלידס עשו כמה טעויות עם הרכש ולא העריכו נכון את האיכות והבשלות של שחקנים שהביאו. ואם הם לא יעשו שינויים מאסיביים בחלון זה אומר שהבעלים מישתמש בקבוצה בדיוק כמו התוכנית שהיתה לו בהתחלה – כלומר קבוצה בלי יומרות שמפתחת שחקנים בשביל למכור. הוא רכש את לידס בגלל שזה מועדון גדול עם היסטוריה ואוהדים וניסה העונה לבנות קבוצה שכבר תשחק את הכדורגל הבינלאומי של פרמייר ליג. כלומר רכש מתוחכם מאמן וסגנון משחק שהיו אמורים גם להעלות אותנו ליגה וגם להראות את הסגנון שלידס תשחק פה כבר בפרמייר ליג. הפערים הניכרים מול הקבוצות החזקות הם שמדאיגים. כי במועדון בטוחים בעצמם אחרי הפתיחה החזקה ומשוכנעים שאין בעיה לא עם הקוסנפציה ולא עם מי שהביאו. אז לא יודעת של מי מצב יותר מחורבן.

צור שפי 23 בנובמבר 2017

יש לך מידע או תובנות בהמשך למה שפורסם היום על מעבר אפשרי של מואנס דאבור בינואר?

vered s 24 בנובמבר 2017

אז ככה לידס חייבת גולר. יש לנו קישור עם שני שחקנים טופ קלאס אחד מהם אולי פחות יציב, כמה שחקנים צעירים מבריקים ולא לגמרי בשלים שלא שומרים על יציבות ולעיתים לוקים בקבלת החלטות. כמה צעירים מהירים בקישור האחורי שתופסים תאוצה ורצים עם זה לשום מקום. בקיצור יש הרבה כישרון בקישור אבל זה בעייתי וזה לא בא לידי ביטוי בתוצאות בין הייתר כי החלוצים שלנו הם לא טופ קלאס. צריך גולר מטורף וצריך חלוצים מגוונים שהמאמן יוכל לזרוק אותם פנימה במשחקים תקועים. מאד מתאים לסקאוט של לידס לאתר את דאבור. כי הוא גולר. מתאים לסגנון משחק. ויותר מנוסה מכמה שחקנים בקבוצה. מהיר. ו שחקן שתקוע בליגות פחות טובות והעלות שלו בהתאם. זה נשמע הגיוני שהוא על הכוונת שלהם.

יואב 24 בנובמבר 2017

שחקן נפלא דאבור. אשמח אם יתקדם אליכם.

אמיתי 24 בנובמבר 2017

אתה חושב שהוא מתאים לפריימרשיפ הפיזית? לדעתי ספרד וצרפת יותר מתאימות לו ובטח גם הבונדסליגה.

יואב 24 בנובמבר 2017

לא מובן מאליו נכון, אבל מאד מאמין בו.

אמיתי 24 בנובמבר 2017

אה. יואב. איך היה קייב?
חוץ מהלוקיישן המשוקץ הופעה מושלמת לא?

יואב 24 בנובמבר 2017

אין מילים. אפילו הסאונד היה באד סידס לגמרי.
ורגע אחד קסום שהוא פתאום הופיע מאחוריי…
הלוקיישן הוא לגמרי לא רלוונטי בחוויה הספציפית הזאת. מענקי המוזיקה והרוח של זמננו.

אמיתי 24 בנובמבר 2017

מה שהדהים אותי זה הרצון לגעת ולהיות בתוך הקהל. יותר מכל להקת פאנק ויותר מכל שלמה ארצי. ליצור קשר עם כל אחד בקהל. בלי קשר למוזיקה ופרפורמנס.. כאריזמה מטורפת..

יואב 25 בנובמבר 2017

אמיתי,
ממש. תמיד היה מוחצן אבל גם בקנה מידה שלו זה חריג. הוא ממש רצה לגעת ולהיות מחובק.

אלכס דוקורסקי 23 בנובמבר 2017

הצ'מפיונשיפ, על מספר קבוצותיה ולוח הזמנים הצפוף, אכן אחת הליגות הקשות להעפלה ממנה.
בכל אופן, ובנושא אחר, יוחזרו טוני יבואה ומארק וידוקה, והסיכויים לעלות ישתפרו דרמטית.

אלי 24 בנובמבר 2017

לידס עוברת תקופה לא טובה והמיקום בטבלה משקף את רצף ההפסדים. שתי הקבוצות המובילות וולבס וקרדיף וגם שפילד יונייטד במקום השלישי נראות כאלה שימשיכו להוביל. לדעתי יש עוד שלושה מקומות לפלייאוף שלגביהם יש כעשר קבוצות עם פוטנציאל השתלבות בהמשך הליגה המרתקת הזאת. בינתיים אני קורא שלידס מחפשת כבר כמה זמן שחקנים חדשים. תהליך דומה עבר על דרבי קאונטי. בשבועות האחרונים צורפו עוד ועוד שחקנים לסגל והתוצאות התחילו להגיע. דרבי טיפסה למקום השביעי עם משחק חסר ומספר נקודות שווה למידלסבורו שבמקום השישי. האוהדים מתחילים לפתח ציפיות.

vered s 24 בנובמבר 2017

לידס לא מראה בינתיים יכולת של לעשות שינויים תוך כדי תנועה. יותר משחקים את משחקי הכס עם הסגל שיש. אבל בלי שינויים יסודיים. בלי בחינה של טעויות. בלי להבין מה חסר. כאילו הם מאוהבים ברכש שעשו. מאוהבים בעצמם. אפילו לא מצליחים להביא את עצמם להעלות שחקנים טובים מהנוער ויש כמה. לא מחזירים מושאלים. משהו שם מודבק לקיר מחובר במסמרים. אני צופה חלון ינואר עגום. מאד יפתיע אותי אם באמת יביאו כמה שחקנים משמעותיים. וייותרו על אליוסקי. סתם דוגמא. לשחקן עם גבולות מסומנים.

vered s 25 בנובמבר 2017

אני מאד מחבבת את דרבי קאונטי. רוצה שיעלו לפרמייר ליג.

משה אהרון 26 בנובמבר 2017

מי מהנוער מעניין אותך?

משה אהרון 26 בנובמבר 2017

ועכשיו, אחרי בארנסלי? 2 נצחונות מ-3, ושוב התוצאות הזמניות יערפלו את המציאות הבעיתית…אני לא רואה איך אנחנו מנצחים את שיט און דה ווילה לצערי.

לגבי הצ'מפיונשיפ בזמן ליגת אלופות. אני רגיךל כבר שחברים שואלים אותי אם מעניין אותי בכלל לראות יובה-ברצלונה. ואני עונה להם שהיה מעניין אותי אם לא היה את לידס. מה שכן, אני משקר גם להם (ולעצמי) ככל הנראה כי ליגת האלופות לא באמת מעיינת כמו המירוץ לצ'מפיונשיפ (לפחות לא בשלב הזה) ומעבר לכך, יש תחושה שאתה הרבה יותר קרוב למקור כשאתה רואה את המשחקים בליגה עם כ"כ הרבה קבוצות אגדיות ו/או עם בייס אוהדים נאמן ורחב. (וכמובן שברגע שלידס יהיו בצ'מפיונס שוב כל התגובה הזו הולכת לזבל…)

משה אהרון 26 בנובמבר 2017

תיקון, 3 נקודות מתחת לדרבי, שבמקום ה-6 ועם משחק פחות…

vered s 28 בנובמבר 2017

אתה מדבר כמו אוהד וזה נכון. ליגת האלופות זה שואו שלא תמיד מכניס אותך לתוך המשחק. אתה מדבר כמו אוהד לידס שהתרגל לישון על הספסל וכמו שאמרת אם רק לידס היו שם אז בטח היינו מטורפים על ליגת האלופות.

Comments closed