היום בערב יש הופעה של טל גורדון במועדון אנדרגראונד שנקרא גגרין במיתחם תעשייתי בדרום תל אביב. טל גורדון לא תגיע עם להקה ולא תשיק אלבום חדש. היא גם לא תגיע בשביל למחזר את החומרים שלה. שזה גם יכול היה להיות בסדר. היא מגיעה עם  גיטריסט שמחובר אליה הרבה מאד זמן שהוא גם גיטריסט של ברי סחרוף מה שאומר שהוא יודע את העבודה שלו ועוד קצת. קוראים לו גידי רז. ואת מה שהם עושים ביחד ניתן להגדיר בתור נסיעה מהירה בחושך בלי ברקסים. אני יודעת את זה כי ראיתי כמה וידאואים באיכות מחורבנת שצולמו בטלפונים ניידים.

הסיבה שאני נותנת פוסט על הדבר הזה היא שיצא ככה שאני מארגנת את ההופעה הספציפית הזאת מטעם המועדון או יותר נכון פותחת שם ליינ של הופעות אינדי ורוק שאמור לרוץ בימי שלישי. ואני מאד מקווה שיבואו עוד שניים שלושה אנשים לעשות את זה ביחד איתי בהמשך. קראתי לליינ פיטבול-אינדי על אף שהיו עוד אופציות בטח יותר טובות.והאופציות עדיין פתוחות. איך ד׳פאק אתה קורא לליינ של אינדי ורוק. ואני גם יודעת שבדיוק כמו עם תסריטים – אם אתה לא סגור על הטייטל זה אומר שאתה לא בדיוק יודע מה אתה עושה.

כשהיתחלתי לעבוד על הליינ כמה הנחות יסוד שלי היתרסקו מהר מאד. אחר כך היתנפצו לי בפנים כל מיני דברים. ואחר כך הבנתי שבאמפרים זה בערך הנוף של מי שמנסה לעשות כזה דבר. מי שמניח את הבאמפרים בדייקנות זה חבורה שבאופן כללי ניתן להגדיר אותה כאנשי הבוקינג. לא אנשי הגשם.

גם כמה להקות חדשות שאתה יכול לצפות מהם לרצות לנגן ולנגן עד שיירד להם דם מהאצבעות מתנהגות בצורה מאד מחושבת. הם מודדים דברים שרוקר בן עשרים וקצת לא אמור למדוד. פאק. הוא לא אמור בכלל להבחין בין דברים בבקרים מסויימים. כשמישהוא מדור ה – x מיסתכל עליהם הוא רואה את ההורים שלו. הם מחוברים בדבק היפוקסי לטבלאות אקסל בילתי נראות. החישובים שהם עושים לא קשורים לכסף. אבל בטוח שחלק מהם יילכו בסוף ללמוד בבינתחומי.

בכל מקרה היתה לי רשימה מסודרת של נושאים להציב בפני המגיבים של דה באזר. וסיפורים קצרים. בניתי על זה שהתגובות פה יותר איכותיות מהפוסטים לפעמים. הבעיה שהרשימה הזאת הולכת ומיתפוגגת. מה שנישאר מהרשימה זה  ששיווק של הופעות בפייסבוק זה אגדה אורבנית סרט אימה וחתיכת זיוף גם כשזה מצליח לך. שמצבו של הרוקר ובן אדם שעושה אינדי ניגזר מזה שהוא נכנע להונאה הפייסבוקית.  עדיף לו לשיר ברחוב. לישון על ספסל. לחלק פליירים. גם כי חנופה כמצב קיומי זה דפוק. יש ברשימה  סיפורים קצרים על זה  שרוקרים מעדיפים להופיע בבתי קפה  מאשר במועדון שמרגיש כמו שזה אמור להרגיש ושיש לו מערכת סאונד איכותית. בין הייתר כי הם התמכרו להשפלה.   ואם לסגור את הפינה  פייסבוק זאת הזירה האולטימטיבית של מסיבות אלקטרוניות.

בכל מקרה בקשר להופעה. אינטימי ואינטנסיבי.  טקסטים אפלים לכאן.

לידס יונייטד. דרכים צדדיות. עוד אחד.
לידס יונייטד. דרכים צדדיות. כניסה אחורית.