יש איזה תסריט שבו דיילי בלינד הוא הכדורגלן ההולנדי החדש. ואן חאל מיתעקש. בלינד לא יישב על הספסל של ברצלונה.קמפיין שנשמע ונראה כמו נבחרת הולנד הנוכחית. שקית ניילון. רוח. רגל של ספסל.

האם בלינד יכול היה להיות האיש שואן חאל חלם עליו בלילות מיסתוריים. all around player. מנוע חיור על סף האנמיה של מועדון מאנ יונייטד. שקית ניילון. רוח. רגל של ספסל.

מנצ׳סטר יונייטד הפסידה או הרוויחה. בלינד יכול היה להיות השחקן הזה שבאמת אכפת לו מהקבוצה שמחליף תפקידים. איך הקבוצה היתה ניראיית אם ואן חאל היה נשאר? האם היתה מצליחה להפוך לקבוצה? להיתחבר לחשמל? אבל מנצ׳סטר הלכה על שחקני מותג. ועכשיו בדיוק זה הזמן בשביל ואן חאל לתקוף. דורפן יכול לבקש עוד עונה ועוד אחת בשביל המאמן שלו אבל הפרוייקט של מוריניו ניכשל. אתם תקועים עם פוגבה כ-משל. ראשפורד חלוץ צעיר עם בטחון נעורים, גולר אולטימטיבי ועוד אחד טוב מזג נהפך לשחקן נוירוטי אצל המיוחד. זה קשה אבל ממש לקחת גולר אפקטיבי עם כל מה שזה אומר עם האינסטינקטים שלו ולהגיד לו לשחק נגד עצמו.  רק המיוחד יכול. לאנשים שאומרים שראשפורד ומרסיאל לא מספיק טובים רק ההגנה של סיטי טובה. וזה. בסדר. שני שחקנים מדהימים. בלי המותג.

איך יודעים שקבוצה נוסעת לכיוון הקיר? כששחקנים עוזבים את המועדון וממשיכים להגיע בכל בקר לעבודה.  כבר כמה עונות אני משווה בין מנצ׳סטר למכבי חיפה. למי יש יותר גדול.

 

 

 

לידס. דרכים צדדיות.
לידס יונייטד. תקועה. באמצע שום מקום