פנטזי היפסטרים

העונה נבחרת הפנטזי שלי מיתרסקת בכל מחזור בכל דרך אפשרית ולא אפשרית. זה גורר חילופים עודפים שאני עושה בפאניקה כל מחזור.  קנסות והורדת נקודות.  זה דופק את הכל בתיאום מושלם עם זה שסוונסי מועמדת לירידה מהליגה ושמועדונים מסודרים העונה לפי הכסף. הפעם החלטתי לדבר על זה לפני המחזור של יום שלישי.  עוד דרך ללכת לאיבוד.

שוער לוקאש פאביאנסקי. כי הוא מיתאבד בשער של סוונסי ועוד מצליח להריח מאפטר שייב. שוער זה עמדה מושלמת לכל פולני. אנחנו גם סובלים כשכולם נכנסים בנו חזק וגם נהנים מכל רגע. אז פאביאנסקי ימשיך לעמוד לבד בחושך כי סוונסי דוהרת למטה לצ׳מפיונשיפ. ועדיין הבן אדם מדורג שני מהשוערים בפרמייר ליג. דה חאה מדורג ראשון. פאביאנסקי צמוד לשוער של מנצ׳סטר סיטי. זה אומר משהו.  מאד משמח  שהוא משחק  בשביל הוולשים. השוער השני שלי הוא ג׳ונס לוסל. שוער דני מוכשר של הדרספילד. בחרתי אותו בלי למצמץ.

הגנה

מרקו אלונסו – טוב אז ככה. זה שחקן יחיד ומיוחד בנבחרת של היפסטרים מפאת העובדה הפשוטה שהוא מביא נקודות ברצף. אלונסו מדורג שישי מכל השחקנים שמשחקים כדורגל בפרמייר ליג כולל פירמינו ואריקסן ועוד גולרים אולטימטיביים. הוא שייך לנבחרת של היפסטרים וכל זה כי הוא ג׳אז.

אספילקאוסטה – רכש חדש לנבחרת של היפסטרים. מוביל ביחד עם אלונסו את רשימת שחקני ההגנה של הפרמייר ליג. למה הוא בפנים? כי כשאתה מדורג במיקומים זהים לאלה של אנשים שבנו נבחרת בתחילת העונה ואז החליטו שפנטזי פוטבול משעמם אותם ובנבחרות שלהם חצי מהשחקנים לא משחקים כבר חודשים בקבוצות שלהם או בכלל כדורגל זה אומר שאתה ממש צריך לקחת נקודות. וגם כי צ׳לסי של העונה היא סוג של קבוצה היפסטרית.

צ׳רלי טיילור – כי הגיע מלידס יונייטד. הצליח לתקוע את עצמו ב-11 של ברנלי רק בזמן האחרון אחרי שרוב העונה היה מחובר לספסל. מאז שהוא משחק בערך ברנלי נהייתה קצת יותר חזקה וקצת יותר מביאה תוצאות. זה בטח יעבור לה אם לא כבר עבר לה. מדובר בקבוצה שאתה שוכח מקיומה באמצע המשחקים שלה. את המישחקים של ברנלי צריך לשדר בשחור לבן.

ואן דייק – כי הוא בלם מושלם. ויש מצב לגולים.

יוצאים ונכנסים מהנבחרת בחוסר טיימינג מושלם וקונסיסטנטי. רק בשביל להדגים את הנקודות שאפסיד במחזור הקרוב :

פיל ג׳ונס – הבלם הפותח של מנצ׳סטר יונייטד אבל אסור  להגיד את זה גם כי אי אפשר להציג אותו במוזיאון של מוריניו כי הוא לא אמנות מודרנית.  יש לו סקס אפיל של פטיש מסמרים ואני מחבבת אותו.

מתיאס ג׳ורגסון של הדרספילד. קבוצה שמועמדת לירידה? עוד ניראה בקשר לזה. הם באים לעשות בלגן. ככה עפתי על הענין הזה בתחילת העונה האנלוגית. רק שהדרספילד נראים  עכשיו כמו חבית  שחוררו  עם אקדח מערבונים ישן.  נראה איך ליברפול תיתמודד עם זה בדרכה המשעשעת.

מוסון הבלם הג׳ינג׳י של סוונסי כי הוא בלם וגולר. מוסון הוא אחד מהכלים ההתקפיים של סוונסי. מצחיק נכון. מחזור שעבר הכניס אחד לליברפול. הוצא מנבחרת היפסטרית בהחלטה הישרדותית שעוד אצטער עליה. בטח יבקיע עוד פעם נגד ארסנל.

קישור

אריקסן שמשחק כדורגל של קומיקס. אם יש משהו חדש העונה וזה  לגמרי מגניב זה שטוטנהאם ניראיית כמו הפרצוף שלו. זה אפילו עונה היסטורית כשמועדון כדורגל ושחקן גדול מיתמזגים. בטח יברח בעונה הבאה. בכל זאת גדל באייקאס ואלה בורחים.

מסוט אוזיל. נכון שהוא משחק כמו בן אדם ששכח לקחת את התרופות ולא בפעם הראשונה. ניראה שהוא לא מבין שהוא משחק כדורגל תחרותי ואיזה יום היום. אבל אז הוא נזכר שלא קנה כרטיסי טיסה ושהוא עוד באי הבריטי ומשחק כדורגל עילאי. שחקן שלא שייך לכלום. רק לעצמו. והמבט הזה.

ג׳יימס וורדפראוז. כי סאות׳המפטון היא קבוצה של אולטרא טלנטים. בדיוק כמוהו. הם צעירים הם יפים והם לא רצים לכיוון המטרה. נבר נבר לנד. בשביל לשחק בסאות׳המפטון חובה להראות את הכשרון שלך ולשמוח. העונה גם זה לא. במחזורים האחרונים נראה שהבשיל מספיק על הספסל בשביללהיתפוצץ על הדשא. מה שמבטיח כמעט בודאות שלא יעלו אותו בהרכב.

אדם ללנה – תישמעו הבן אדם הראה במשחק הקודם שהוריד את החלודה. כשהוא בכושר טוב הוא עדיף בהמון על התחליפים הגנריים שלו. אני מדחיקה את זה שהוא שוב נפצע. המחליף שלו על הספסל בפנטזי שיחק עשר דקות העונה.

חלוצים

מנולו גאבדיני – אלגנטי. טופ קלאס. גולר. רק מה הוא בכושר של מדף מיתנדנד שתיכף מיתרסק עם כל מה שעליו. זה פשוט. מנולו גאבאדיני שחקן שברגע שמורידים אותו לספסל הוא מאבד את זה לגמרי. והורידו. ואיבד. זה השחקן הכי רגיש על הפלנטה.

ג׳ושוע קינג – הרץ במבוך. אחד השחקנים הכי פלאיים שמשחקים בפרמייר ליג. אבל יש בעיה. העונה המאמן של בורנמות׳ בנה את הקבוצה בכיוון הפוך מהשחקן הכי טוב שלו. זה נותן לו את העונה הכי עלובה שאפשר. צריך לחכות שייצא מהמבוך. אולי זה לא יקרה. אבל אני מרגישה שיש פה צדק פואטי שחייבים להוציא.

פירמינו – כי יש לו טופ אקט.

צ׳רלי אוסטין לא משחק וצ׳רלי אוסטין לא חבר. וזה מה שרציתי להגיד בכלל Sergej Milinković-Savić.  סרגיי מילנקוביץ׳ סאביץ׳ השחקן שאני הכי אוהבת על הפלנטה. שיבוא כבר.

ספין בערב של גביע
לידס יונייטד. תקועה. באמצע שום מקום