פנטזי היפסטרים – הרץ במבוך

איפה Sergej Milinković-Savić כשצריך אותו?

פנטזי היפסטרים

העונה נבחרת הפנטזי שלי מיתרסקת בכל מחזור בכל דרך אפשרית ולא אפשרית. זה גורר חילופים עודפים שאני עושה בפאניקה כל מחזור.  קנסות והורדת נקודות.  זה דופק את הכל בתיאום מושלם עם זה שסוונסי מועמדת לירידה מהליגה ושמועדונים מסודרים העונה לפי הכסף. הפעם החלטתי לדבר על זה לפני המחזור של יום שלישי.  עוד דרך ללכת לאיבוד.

שוער לוקאש פאביאנסקי. כי הוא מיתאבד בשער של סוונסי ועוד מצליח להריח מאפטר שייב. שוער זה עמדה מושלמת לכל פולני. אנחנו גם סובלים כשכולם נכנסים בנו חזק וגם נהנים מכל רגע. אז פאביאנסקי ימשיך לעמוד לבד בחושך כי סוונסי דוהרת למטה לצ׳מפיונשיפ. ועדיין הבן אדם מדורג שני מהשוערים בפרמייר ליג. דה חאה מדורג ראשון. פאביאנסקי צמוד לשוער של מנצ׳סטר סיטי. זה אומר משהו.  מאד משמח  שהוא משחק  בשביל הוולשים. השוער השני שלי הוא ג׳ונס לוסל. שוער דני מוכשר של הדרספילד. בחרתי אותו בלי למצמץ.

הגנה

מרקו אלונסו – טוב אז ככה. זה שחקן יחיד ומיוחד בנבחרת של היפסטרים מפאת העובדה הפשוטה שהוא מביא נקודות ברצף. אלונסו מדורג שישי מכל השחקנים שמשחקים כדורגל בפרמייר ליג כולל פירמינו ואריקסן ועוד גולרים אולטימטיביים. הוא שייך לנבחרת של היפסטרים וכל זה כי הוא ג׳אז.

אספילקאוסטה – רכש חדש לנבחרת של היפסטרים. מוביל ביחד עם אלונסו את רשימת שחקני ההגנה של הפרמייר ליג. למה הוא בפנים? כי כשאתה מדורג במיקומים זהים לאלה של אנשים שבנו נבחרת בתחילת העונה ואז החליטו שפנטזי פוטבול משעמם אותם ובנבחרות שלהם חצי מהשחקנים לא משחקים כבר חודשים בקבוצות שלהם או בכלל כדורגל זה אומר שאתה ממש צריך לקחת נקודות. וגם כי צ׳לסי של העונה היא סוג של קבוצה היפסטרית.

צ׳רלי טיילור – כי הגיע מלידס יונייטד. הצליח לתקוע את עצמו ב-11 של ברנלי רק בזמן האחרון אחרי שרוב העונה היה מחובר לספסל. מאז שהוא משחק בערך ברנלי נהייתה קצת יותר חזקה וקצת יותר מביאה תוצאות. זה בטח יעבור לה אם לא כבר עבר לה. מדובר בקבוצה שאתה שוכח מקיומה באמצע המשחקים שלה. את המישחקים של ברנלי צריך לשדר בשחור לבן.

ואן דייק – כי הוא בלם מושלם. ויש מצב לגולים.

יוצאים ונכנסים מהנבחרת בחוסר טיימינג מושלם וקונסיסטנטי. רק בשביל להדגים את הנקודות שאפסיד במחזור הקרוב :

פיל ג׳ונס – הבלם הפותח של מנצ׳סטר יונייטד אבל אסור  להגיד את זה גם כי אי אפשר להציג אותו במוזיאון של מוריניו כי הוא לא אמנות מודרנית.  יש לו סקס אפיל של פטיש מסמרים ואני מחבבת אותו.

מתיאס ג׳ורגסון של הדרספילד. קבוצה שמועמדת לירידה? עוד ניראה בקשר לזה. הם באים לעשות בלגן. ככה עפתי על הענין הזה בתחילת העונה האנלוגית. רק שהדרספילד נראים  עכשיו כמו חבית  שחוררו  עם אקדח מערבונים ישן.  נראה איך ליברפול תיתמודד עם זה בדרכה המשעשעת.

מוסון הבלם הג׳ינג׳י של סוונסי כי הוא בלם וגולר. מוסון הוא אחד מהכלים ההתקפיים של סוונסי. מצחיק נכון. מחזור שעבר הכניס אחד לליברפול. הוצא מנבחרת היפסטרית בהחלטה הישרדותית שעוד אצטער עליה. בטח יבקיע עוד פעם נגד ארסנל.

קישור

אריקסן שמשחק כדורגל של קומיקס. אם יש משהו חדש העונה וזה  לגמרי מגניב זה שטוטנהאם ניראיית כמו הפרצוף שלו. זה אפילו עונה היסטורית כשמועדון כדורגל ושחקן גדול מיתמזגים. בטח יברח בעונה הבאה. בכל זאת גדל באייקאס ואלה בורחים.

מסוט אוזיל. נכון שהוא משחק כמו בן אדם ששכח לקחת את התרופות ולא בפעם הראשונה. ניראה שהוא לא מבין שהוא משחק כדורגל תחרותי ואיזה יום היום. אבל אז הוא נזכר שלא קנה כרטיסי טיסה ושהוא עוד באי הבריטי ומשחק כדורגל עילאי. שחקן שלא שייך לכלום. רק לעצמו. והמבט הזה.

ג׳יימס וורדפראוז. כי סאות׳המפטון היא קבוצה של אולטרא טלנטים. בדיוק כמוהו. הם צעירים הם יפים והם לא רצים לכיוון המטרה. נבר נבר לנד. בשביל לשחק בסאות׳המפטון חובה להראות את הכשרון שלך ולשמוח. העונה גם זה לא. במחזורים האחרונים נראה שהבשיל מספיק על הספסל בשביללהיתפוצץ על הדשא. מה שמבטיח כמעט בודאות שלא יעלו אותו בהרכב.

אדם ללנה – תישמעו הבן אדם הראה במשחק הקודם שהוריד את החלודה. כשהוא בכושר טוב הוא עדיף בהמון על התחליפים הגנריים שלו. אני מדחיקה את זה שהוא שוב נפצע. המחליף שלו על הספסל בפנטזי שיחק עשר דקות העונה.

חלוצים

מנולו גאבדיני – אלגנטי. טופ קלאס. גולר. רק מה הוא בכושר של מדף מיתנדנד שתיכף מיתרסק עם כל מה שעליו. זה פשוט. מנולו גאבאדיני שחקן שברגע שמורידים אותו לספסל הוא מאבד את זה לגמרי. והורידו. ואיבד. זה השחקן הכי רגיש על הפלנטה.

ג׳ושוע קינג – הרץ במבוך. אחד השחקנים הכי פלאיים שמשחקים בפרמייר ליג. אבל יש בעיה. העונה המאמן של בורנמות׳ בנה את הקבוצה בכיוון הפוך מהשחקן הכי טוב שלו. זה נותן לו את העונה הכי עלובה שאפשר. צריך לחכות שייצא מהמבוך. אולי זה לא יקרה. אבל אני מרגישה שיש פה צדק פואטי שחייבים להוציא.

פירמינו – כי יש לו טופ אקט.

צ׳רלי אוסטין לא משחק וצ׳רלי אוסטין לא חבר. וזה מה שרציתי להגיד בכלל Sergej Milinković-Savić.  סרגיי מילנקוביץ׳ סאביץ׳ השחקן שאני הכי אוהבת על הפלנטה. שיבוא כבר.

וחושך על פני תהום
סיבה למסיבה

20 Comments

בני תבורי 28 בינואר 2018

בעניין פירמינו: מה זה טופ אקט?

vered s 28 בינואר 2018

פירמינו זה שחקן שנמצא במייטבו כמעט בכל דקה שהוא משחק גם כשנראה שלא מביא תוצאות מביא תוצאות. הוא גם מנוע וגם אקסקיוטר.

משה 28 בינואר 2018

טופ אקט מבחינתי זה כשכל העולם רודף אחרי קוטיניו וסלאח ולא מבין מי השחקן הכי מוכשר והכי חשוב של הקבוצה הזו…

vered s 28 בינואר 2018

מסכימה איתך משה.

Kirma der faux 29 בינואר 2018

טופ אקט זה שחקן שצריך פרשן ייעודי שיסביר את חגיגות הגולים שלו

D! כאן ועכשיו 29 בינואר 2018

ואת בחירות הלבוש שלו

ארז 28 בינואר 2018

ורד, הרבה פעמים אני לא כל כך מצליח להבין את הסגנון או המסר. הפעם ממש נהניתי. מצוין.
לגבי אוזיל, זה לא המבט הזה, זה העיניים. ראיתי פעם תמונה שלו עם אחותו. הבת שלי בדיוק הציצה, אמרה "אמאל'ה" וברחה משם.

רומן 28 בינואר 2018

וואי, מרתק.

vered s 28 בינואר 2018

תודה רומן אם אתה רציני אז בטח. חשבתי על זה שפנטזי היפסטרים רחוק מאד מימך ומזלאטאן שלך והענין שלך במועדונים גדולים וחזקים שקונים את הטופ פליירס המוכחים. וזה מענין כי אם נניח לא הייתי מאבדת הרבה נקודות על חילופים הייתי יכולה בטח להיתקדם קצת אבל בגדול עונות שעברו פנטזי היפסטרים היה מספיק למקום טוב באמצע והעונה אם הולכים על וינטאג׳ וצעירים מגניבים וכל זה אתה ממש נדחק למטה.

ניק 28 בינואר 2018

באמת עונה קשה… מקום 1.69 מיליון

vered s 28 בינואר 2018

היי בדיוק עניתי על זה משהו לרומן. שבעונה שעברה פנטזי היפסטרים היה מספיק למקום טוב באמצע. העונה זה אומר ממש להיות למטה. למה לך קשה? אתה היית במקום מעולה עונה שעברה. איפה אתה נופל עם זה?

ניק 28 בינואר 2018

לא זוכר את המיקום משנה שעברה, אבל עד לפני חודש-חודשיים הייתי באיזור ה1.2 מיליון.

לי אין הרכב הפיסטרי, סתם הרכב שלא מספק סחורה בהרבה משחקים. למשל דויד סילבה שבקושי משחק בחודש וחצי האחרונים.
בכל מקרה תכננתי לעשות מהפכה בסגל אחרי חלון ההעברות (להשתמש בwild card) אז נראה איך זה ילך.

אבי 28 בינואר 2018

אתייחס למילנקוביץ-סאביץ שהוא אחד השחקנים המסקרנים באירופה.
יש לציין שלאציו בעונה נהדרת, כשהיא מנצחת היא פשוט מפרקת,
בין היתר בעקבות עונת שיא של צ'ירו אימובילה שחשבו בסביליה שהוא כבר גמור.
בנוסף יש שם לא מעט פיקנטריה ועניין עם שחקנים כמו נאני, פליפה אנדרסון ואחיו של לוקאקו, ג'ורדן.
אם לא טעויות שיפוט היא צמודה כרגע לנאפולי ויובה.
מקווה שהם לא יתפרקו סטייל דורטמונד/אייאקס, למכירת חיסול של סטפן דה פריי, סאביץ ואלברטו.

אבי 2 28 בינואר 2018

סליחה מאבי. שכחתי את ה-2 בניק.

vered s 28 בינואר 2018

אני אוהבת אותו את סרגיי מילננקו סאביץ׳ מהרגע שראיתי אותו ואני לא זוכרת את הרגע הזה כי מיד הרגשתי שהוא תמיד היה קיים. שחקן נפלא וקסום.

איתן 29 בינואר 2018

רק נשים מלח על הפצעים ונזכיר לואיז אלברטו הגיע מליברפול….ואכן סאביץ שחקן מצויין,לא מצליח לראות אותו אצל לאציו להרבה זמן, וזה מעולה כי רוב אוהדיה אנטישמים,מה שלרוב בא לידי ביטוי בדרבי

גור אילני 28 בינואר 2018

פוסט גדול, אם הייתי צריך לבנות אלגוריתם שינס לנחש את הבחירות שלך, הוא היה הולך בערך ככה:
תתחיל עם כמה בריטים בעלי תדמית לוזרית, בונוס לפצועים כרונית. תוסיף עוד כמה אירופאים ממדינות מזרח אירופה בדגש על אקס-יוגוסלביה, איטלקי גמלוני עם שם ארוך מדי, ברזילאי שלא ברור עד הסוף מה התפקיד שלו במגרש. בונוסים לשחקנים עם תסרוקת מיושנת, שני שמות משפחה ומבט חלול בעיניים. יתרון לבאים מקבוצות תחתית. אם נשאר עדיין מקום בהרכב – איזה סקנדינווי וגמרנו.

vered s 28 בינואר 2018

גור שכחת פולניה. lol. גדול. הענין שאני אוהבת אותם אחד אחד וגם באמת חושבת שהם הכי טובים. ואתה אולי היחיד שיודע מי השחקן גיבוי שלי בקישור זה ששיחק עשר דקות העונה.

צור שפי 30 בינואר 2018

איזה שם לנורבגי זה ג'ושוע קינג?

Comments closed