דיווח מסודר ורצוף על משחקי הקבוצה שלך מרגיש כמו דו״ח  אז רק כמה הערות על המאדרפאקרס שמנהלים את המועדון.

לפני כמה זמן לידס יצאה מדרך עם באמפרים ונתנה רצף של תוצאות יפות. חמישה נצחונות ותיקו הספיקו בשביל להכניס את הקבוצה לטופ 6.

ואחר כך זה הפסיק. ולידס התחילה עוד פעם להפסיד. ואז עוד פעם להפסיד. ואחר כך הגיע החלון של ינואר.

ואז הבנו שהבעלים של לידס חוזר לפלאנ a שלו וקונה ילדים בשביל לפתח אותם במועדון ואז למכור אותם בהרבה כסף. ולעשות רווח. בתרחיש האופטימי אלו ילדים שישחקו בלידס עוד שתי עונות. זה דפוק. בהתחלה אנדראה רדריצאני חשב לקנות קבוצה צרפתית או איטלקית במרכז הטבלה כזאת שאין לה מטרות ולהפוך אותה לקבוצת פיתוח בשביל הרווחים שלו. ואז החליט לרכוש את לידס יונייטד – מועדון גדול במחיר ריצפה. היזדמנות אמיתית להיכנס לליגה של הגדולים בלי לשלם את כמה שזה עולה.  דיבר על להחזיר את לידס לפרמייר ליג. עכשיו זה נראה כמו מצג שווא. אנשים חוזרים לבייסיק שלהם מהר מאד. רדריצאני עובד בשביל רווחים שתסדר לו מחלקת הנוער. זה מה שהוא יודע לעשות. זה מה שהיתכוון. הוא לא רוצה לבזבז כסף בשביל להביא את השחקנים הנכונים שיקחו את המועדון לפרמייר ליג. הוא בהחלט בונה על תקציבים שיגיעו אליו כשהקבוצה תעלה לפרמייר ליג. זה כמו הונאה. היתחזות. התוכנית שלו היא להביא אותנו לשם בלי להוציא כסף ובלי להיתיישר לפי סטנדרטים של עבודה של צ׳אמפיונשיפ.

אם יש ליגה שבה החלון של ינואר הוא כלי עבודה משמעותי זאת הצ׳אמפיונשיפ. ליגה אינטנסיבית. כדורגל אגרסיבי. שחקנים נפצעים, מורחקים או סתם מותשים בכמויות יותר גדולות מכל ליגה מוכרת למין האנושי. זה חלק מהתחרותיות בליגה. גם אם היתחלת את העונה עם סגל שחקנים בנוי הייטב אתה כניראה תיצטרך להביא בחלון עוד גיבוי של שחקנים לכל עמדה בקבוצה. דבר שני יש המון שחקנים מושאלים. זאת הדרך של קבוצות צ׳אמפיונשיפ להגיע לשחקנים שגדולים עליהם ולחסוך כסף. בתמורה הם מחוייבים לתת לשחקנים צעירים ולא בשלים לשחק והרבה, להוריד חלודה משחקנים שחזרו מפציעות ולעזור לשחקני רכש בינלאומיים להיתרגל לכדורגל אנגלי. הבעיה עם הדיל הזה היא שמדובר בהימור.  מצד שני יש בחלון הרבה אופציות חדשות. לידס ניכשלה בכל התחרויות שהיו לה על מושאלים אטרקטיביים. אולי גם לא רצתה. מותר להניח שאנדראה רדריצאני מעדיף לרכוש פרוספקטים משלו. והוא גם לא מוכן להביא שחקני צ׳אמפיונשיפ מוכחים שיצטרך למכור אחר כך ולהפסיד משהו. יש מועדונים שמשקיעים הרבה כסף בשביל לעלות ליגה  ויש מועדונים שיודעים לתמרן עם מושאלים וגרזני צ׳אמפיונשיפ.   לידס ויתרה על שתי האופציות שהיו מונחות על השולחן. לא נראה להם מפחיד ליפול מרכבת הרים.

אחרי התבוסה היום לקרדיף 4-1 הרחקה של בררדי פציעה של הבלם הכי טוב שלנו ג׳נסן. לוקה איילנג כבר פצוע. לידס נשארת בלי יותר מדי שחקני הגנה. סאיז השחקן הכי מוצלח  של לידס מורחק כבר כמה מישחקים. באחד לינואר היה צריך לנחות בלידס קשר איכותי. כזה שעולה המון כסף או אם מיתחכמים כזה ששווה המון כסף אבל עולה מעט. לא בטוח שחיפשו בכלל. ובאותה הזדמנות שלא חיפשו כלום גם לא חיפשו סקורר.

מתיאש קליש נזרק מלידס. הפולני הזה שחקן מהיר אינטלגנטי. מחוייב. מוכשר. שווה. כמה טימטום צריך בשביל להעדיף עליו את קשרי הפיפטי פיפטי של לידס שמבעד לתקרת הזכוכית שלהם יש אחלה סקיי לייט.  ויירה. פיליפס. קשרי פח.  נראה שבלידס לא מחפשים קבוצה טובה ויותר מונעים מאגו של סקאוטרים או של מאמן.  לזרוק את אחד הקשרים הטובים של הקבוצה שלא קיבל רבע היזמנות ולהשאיר את האשפה בתוך הבית. מתיאש קליש הושאל לאוטרכט. זה מראה גם שיש ויכוח בתוך המועדון. יכלו למכור. בן 27. יש עליו חלודה ולכן עוד לא שיחק גם באוטרכט. כשישחק נראה מי ממזר ומי מלך.

אדם פורשואו הגיע לקבוצה. שזה חדשות ספנות טובות. שכיר חרב מוכשר. אם יתנו לו ואם הרוטציה לא תהרוג אותו זה שחקן קישור שיכול להיות אפקטיבי. היום כבר הורידו אותו להגנה.  ברוך הבא ללידס שדופקת שחקנים אדם פורשואו.

פאבל סיבציקי נתן שני משחקים אפקטיביים  כשקיבל את ההזדמנות שלו. ואחר כך לא יציב כמו כולם בקבוצה. חוסר יציבות כרוני זה על מאמן. אבל את פאבל זרקו  מייד בחזרה ליציע. השלכתו ליציע לא שיפרה את המצב. הרצף הנוכחי חמישה הפסדים ותיקו אחד. לידס תקועה באמצע.  הבטלנים שמנהלים את המועדון מעדיפים לשבת על הספה ולראות קרטונס.

 

פנטזי היפסטרים - הרץ במבוך
כשלא משחקים על כלום