עיון בסגל של המארחת ערב המשחק מגלה שהיא באזור המקום העשירי עם סתיו אלימלך על הקווים וניר חזות (41) בסגל.

לכאורה, לא משחק קשה. המקהלה של נורדיה מפגינה כרגיל ביצועים מרשימים לשיר של פניארול ולהיטים מוכרים ואני מעדיף לבדוק מי הגיע כדי לעודד את המקומיים. ביציע שלהם אני מגלה עשרים משועממים, ככל הנראה קרובים של שחקנים ושחקני מחלקת הנוער. חלקם עסוקים בסמארטפונים. העידוד שלהם מסתכם ב"יאללה.." ו"הוא לא יודע".

שחקני באר שבע דווקא יודעים היטב איך להתמודד עם אלה של נורדיה למרות העידוד הרעשני. שני אוהדים מדברים בשמחה על התבוסה של מ.ס למעלה אדומים ומבררים מתי הדרבי, שהוא מבחינתם העיקר. המחצית מסתיימת ב – 0:0 אחרי הצלה ענקית של שוער נורדיה בנימין אור מבעיטה מתוך הרחבה. במחצית אין גזלן באזור והקולר בבניין המועדון משותק. אוהד מבטיח לחזור הביתה כדי לראות גביע בטלוויזיה.

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

במחצית השנייה נורדיה מעלה הילוך בעיקר אחרי ההרחקה של דוד קרב בדקה ה – 60 (אומרים שבגלל יריקה). אדם מזרחי אדי דדון ועידן מזרחי נכנסים בדקה ה – 55 ואדם מפריע למקהלה לשיר "בכל יום שישי אני ביציע" וכובש בדקה ה – 80 בנגיחה.

 

שי נסים מוסיף את השני בבעיטה שטוחה בדקה ה – 84 והשמחה רבה. אני מגלה ביציע האורחים אישה שעסוקה בסריגה ומסבירים לי שהיא על תקן אימא של אוהד מוכר. באר שבע מצליחה להבקיע בתוספת הזמן אבל לא יותר מזה, והשופט שורק לסיום אחרי מספר נזיפות של שי נובלמן בעניין דגל של שמחת תורה והסטטוס המשפחתי של אחד השחקנים ("הוא נשוי").

 

 

 

 

 

 

 

 

הך הך הכח - יואב ויכסלפיש
שמח באשדוד - יואב ויכסלפיש