ותודה מקריית מלאכי – יואב ויכסלפיש

מועדון צעירי רהט- בית"ר נורדיה ירושלים 1:1, ליגה ב' דרום ב', אצטדיון צעירי רהט

כבר בתל אביב הגיעה מידע שהמשחק בשדרות בוטל, ובהמשך צצו תמונות מהשלוליות ברהט יחד עם הודעה שהמשחק ייערך למרות הכול. מפגש אוהדים ראשון נערך ב"ארומה" של צומת בית קמה ואז החלו שמועות על נסיעה בשיירה מאובטחת, אבל לנהג ארז טיקולסקר היה מספיק ביטחון עצמי כדי להוביל את שיירת המכוניות לכיוון המגרש, ואז התברר שהמג"בניקים מחכים באיזור הכניסה.

הדרך ליציע האבן התנהלה בצעדים מדודים בתוך הבוץ והשלוליות.  אנשי רהט התאמצו לסלק את השלוליות בעזרת מגבים אבל הצלחתם הייתה חלקית במקרה הטוב. למרות הכול החל המשחק באחת ורבע עם חמישים אוהדי נורדיה כולל שידור לפייסבוק וכמות מעט יותר גדולה של אוהדי מקומיים וכאלה שבאו לבדוק מה קורה.

רוב הילדים התרכזו ביציע האבן, ובטראסה שמאחורי השער נצפו אוהדים שנשענו על המכוניות. שלט פרסומת של קופת חולים כללית הפתיע אותי, וגם שלט של "מורה נהיגה נתן" (מי שרוצה מספר – שלא יפנה אלי בפרטי). רהט פתחה בירוק-לבן עם לוגו "ע.מ.ל", נורדיה עם "עיניים".

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

מצב הדשא הירוד השפיע כמובן על רמת המשחק בין השנייה לחמישית במחוז, והשלוליות הענקיות בתוך הרחבה וליד נקודת הקרן העלו שוב את השאלה בשביל מה צריך את זה. ביציע טענו שהשופט החליט לאשר את המשחק כי הוא עסוק ביום שלישי ואינו רוצה לחזור למקום. השחקנים ניסו לבעוט מרחוק אבל השוערים עשו עבודה טובה. למרות המקהלה ביציע עם הרפרטואר הידוע והמתופף הצמוד, שחקני נורדיה התקשו מאוד ורהט סיכנה את השער.

אוהד נלהב בג'ינס וטרנינג של דיאדורה ניסה להטריף את השחקנים ופתח ג'ורה על השופט אבל הצלחתו הייתה מוגבלת. רוב האוהדים ביציע הבטון ניסו לעודד לפעמים ובשאר הזמן הביטו באוהדים האורחים. המג"בניקים גילו שאין צפי להתלקחות אבל יש גשם לסירוגין ונהנו מהשידור של שי נובלמן, שזיהה את פאריד אל אטרש על המגרש.

נורדיה העלתה הילוך במחצית השנייה, דניאל דרעי יצא, אסף לוי נכנס,  ושי ניסים הצליח לסחוט פנדל 12 דקות לסיום. רותם משעלי בעט היטב וקבע 0:1, אבל ברהט לא ויתרו ומהלך שהחל בקרן וערבוביה ברחבה הסתיים בשער שוויון חמש דקות לסיום, ביציע השתוללו משמחה ורצו לגדר, וקריית מלאכי הגדילה את הפער בפסגה לארבע נקודות.

פרשת וארא - היפרדות וייחוד
צדק: ג'ורדן - לברון ,פדרר - נדאל

7 Comments

גיא זהר 28 בינואר 2017

אחלה פוסט. הקבוצה עם בסיס האוהדים והגדול יותר ברהט היא הפועל ובים בדואים מעציב.שירדה בשנה שעברה לליגה ג'. החשש להיכנס ליישובים בדואים מעציב.

Amir A 28 בינואר 2017

בדיוק על זה חשבתי כשקראתי את הפוסט. למה לעזאזל צריך מג"ב בשביל להכנס ליישוב בארץ. מצד שני, גם כאן יש שכונות שעדיף לך לא להכנס אליהן עם מג"ב או בלי מג"ב.

ארז טיקולסקר 28 בינואר 2017

נכנסנו בלי מג"ב. עמדנו לצד אוהדי רהט ושוחחנו בידידות. הסתובבנו לאחר המשחק בעיר. נכנסנו לאכול במסעדה. יצאנו בלי מג"ב. הכל, פרט למשחק עצמו, היה נהדר. באופן אישי גם אני לא הבנתי את הצורך בליווי, והוא, אכן, לא היה.

פיירמן 28 בינואר 2017

הליווי הוא לצורך ניווט בכפר וכבישיו הבעייתים מאוד, לא מחשש בטחוני

ארז טיקולסקר 28 בינואר 2017

הווייז מביא אל המגרש בקלות.

ויכסלפיש 28 בינואר 2017

הכובש לרהט הוא דולב סויסה שעבר אליה לאחרונה מבית"ר קרית גת מליגה ג'

7even 28 בינואר 2017

נשמע מעניין….שלא תחשוב שערן לוי נהנה יותר, הוא מתאר את זה ביותר פסקאות :)

Comments closed