חם בתחתית – יואב ויכסלפיש

הפועל רמת ישראל – איחוד בני ג'ת 2:2, ליגה ב' דרום א' , אצטדיון וולפסון 2

ליד מתחם האימונים של הפועל ת"א יש מגרש חנייה ענק אבל מתברר שהוא בתשלום אלא אם כן יש לך תו מתאים. הפתרון: מפרץ חנייה על הכביש הראשי. הנזק: איחור של עשרים  דקות.

חמישה עשר איש הטריחו את עצמם לקרב ההישרדות של רמת ישראל שהתפרסמה בזכות קמפיין הפייסבוק "דרושים אוהדים" לפני שנה פלוס. לסדרנים של הפועל יש דרישות ולכן חלק מהאוהדים מועברים ליציע העץ השני אחרי שפיצחו יותר מדי גרעינים והותירו לכלוך. שחקן יהודי של ג'ת ושני חבריו מחלקים הוראות לאורחים בעוד אביו של אחד משחקני ג'ת (מספר חולצה זוגי) רץ לגדר ומגדף את השופט. אני שואל אותו האם הקבוצה הזאת קשורה לאל אהלי אום אל פאחם (הגיעה בשיאה לליגה הלאומית בתחילת העשור) והוא עונה בחיוב ומספר על פשיטת רגל והקמה בג'ת בעונה שעברה.

A2

הזמן עד למחצית עובר במהירות בסמארטפונים, אבל רמת ישראל עולה ל – 1:2 בבעיטה חופשית מעשרים מטר בדקה הארבעים ושלוש , משער של יוסי בן שמואל שהובקע לאחר  ויכוחים רבים לגבי המרחק של החומה. ואז אני מגלה שהספונסר של רמת ישראל מוכר לי משמשון. אני שואל שחקן אם זה נכון ואז מתערב בעל העסק בשם חי ומודה באשמה וגם בעובדות – החליף קבוצה והלוגו נדד לחולצות השחורות. ג'ת בתכלת חלקה.

היו"ר מנהל שיחה עם אוהדת מודאגת במחצית ומסביר לה שניצחון היום ותיקו בכפר קאסם יסלול את הדרך להישרדות. "אוהבים אותנו בליגה", הוא מוסיף. האב הזועם נעלם והקיוסק סגור. הוא חוזר ומספר ש"הייתי בתל אביב" אבל מחזיק שקית מחנות של "ילו" מתחנת דלק סמוכה.

במחצית השנייה רמת ישראל התגוננה רוב הזמן וניסתה לצאת למתפרצות.  ג'ת הגבירה את הלחץ ובסוף זה קרה בתוספת הזמן עם שער של עודאי בדראן מקרוב. ג'ת כבר שמונה נקודות מהקו האדום שלושה מחזורים לסיום ולמעשה הבטיחה עונה נוספת בליגה. רמת ישראל (שלוש נקודות מהקו האדום) תחפש את הנקודות בהמשך או תשרוד בזכות הכישלונות של מ.ס. רואי חשבון.

קראוס בנה את השושלת בשיקאגו? (פחחחחח)
פרשות ויקהל-פקודי - חכמת הלב

3 Comments

7even 23 במרץ 2017

כמה אוהדי גויסו בעזרת הקמפיין ההוא?

ויכסלפיש 23 במרץ 2017

אני מנחש ש-50 במקרה הטוב

צ׳זרה 24 במרץ 2017

כתוב נפלא!!

Comments closed