ארבע עשרה נקודות מאחורי צפרירים חולון בגלגולה הנוכחי, "יניב", ידעו בשמשון שניצחון יספיק לסגנות וליתרון ביתיות בפלייאוף על העלייה לליגה א'. פרדסיה הגיעה עם חמישה אוהדים בתלבושת כתומה בלי לוגו (מול כחול עם מסעדת  FRAME של שמשון)  ובידיעה שגם במקרה של הפסד היא עשויה להימנע מהפלייאוף התחתון. שלושים האוהדים שהגיעו פעלו לפי הנוהל עם דגלי הקבוצה בכחול ולבן קשורים לגדר ושלט "לעולם לא תצעדי לבד".

A2

שמשון פתחה היטב ועלתה ליתרון מנגיחה של אלי ביבאשווילי. ביציע חגגו עם "אל תירא יא שמשון" (מסר חשוב במיוחד מול יריבה ברמה של פרדסיה) ועברו לתכנן את הפלייאוף נגד טייבה. ביציע פשטה שמועה שההתאחדות עלולה להעביר את המשחק בשבוע הבא לשכונת התקווה וצעדי מחאה תוכננו מראש.

אוהד עצבני הגיב למתרחש בחידת הגיון: "תגידו, הוא מפחד מהכדור או שהכדור מפחד ממנו?" וגם השופט זכה לאיחולים הקבועים. אחרי משחק חלש מצא קורל אזולאי את הרשת ממסירה של ביבאשווילי בדקה העשרים וחמש, ובמקום לבוא ליציע לחגוג הוא דווקא התרחק לכיוון השני. למה? כי שם חיכה לו צלם של אחד האתרים. המחצית הסתיימה ב – 0:3 אחרי פנדל גבולי ושער של אלדד נאור, ולא לפני שמספר אוהדי שמשון מנעו קטטה ביציע על רקע מלים מיותרות.

A3

במחצית המזנון היה מיותם וביציע שתו מכוסות פלסטיק ובקבוקים שהגיעו מהבית. איש מבוגר עם חולצה של "מכבי ת"א 1906" זיהה מכר ביציע הציג את עצמו כבנו של אחד מאנשי הכוח וינה, הציף נוסטלגיה וטען בתוקף שגמר הגביע ב – 1966 בו ניצחה הפועל חיפה 1:2 את שמשון – היה מכור. שמשון תקפה לשער הקרוב לירקון והמשחק התנהל על מי מנוחות. ביציע תכננו מארב לח"כ אחמד טיבי, אם וכאשר יבוא לעודד את טייבה בפלייאוף. עומר דייגי צמצם ל – 3:1 עשר דקות לסיום וחמשת אנשי פרדסיה חגגו וחיפשו את השני. בן מסילתי מצא דווקא את הרביעי של שמשון בתוספת הזמן ואוהד מאושר זרק גליל נייר לבן ותפס את הכתף הכואבת. שחקן מקומי זרק את הגליל בחזרה על גג היציע וגרם ל"בום" וחרדה רגעית. השופט שרק לסיום ואז החל טקס "כל הקבוצה לבוא לכאן".

 

חכו עם השמפניה - יואב ויכסלפיש
יאללה מכות - יואב ויכסלפיש