אור יהודה בוא לפה – יואב ויכסלפיש

מ. כ אור יהודה – מ.כ מכבי אשדוד 2:3 בהארכה, גמר פלייאוף דרומי של ליגה ב', איצטדיון ר"ג

אצטדיון רמת גן פועל בשנתיים האחרונות במתכונת מצומצמת של שער שלוש למטה בלבד, בעיקר עבור הפועל רמת גן, אבל היום גם שער ארבע למטה נפתח לטובת אוהדי אור יהודה, שזכו לתגבורת מאוהדי נורדיה שבאו לעודד את אלעד אברמסון, ומסקרנים מזדמנים, כולל שני אוהדי לזרוס חולון שטענו שהקהל שלהם הכי טוב במחוז. כ-1500 איש מילאו את המקום שהוקצב להם.

A4

אשדוד ארגנו שתייה לאוהדים והניחו אותה בדרך לשער שלוש ובפנים החלה חגיגה עם דגלים, צעיפים ופזמונים, אבל אברמסון השתלט על כדור ברחבה והעלה את הקבוצה בתכלת (עם לוגו "אקומקו" –  מסעדה בשרית שפירוש שמה הוא "יש ואין" בעיראקית) ל-0:1. משער ארבע נשמעו קריאות שמחה ופתאום גיליתי שלאור יהודה יש אוהדים, שרובם מן הסתם משחקים במחלקת הנוער. במקהלה של אשדוד חזרו מהר לעניינים עם פזמונים כמו "צהוב זה בדם/ עירוני זה בלב/ורק אותך אני אוהב", "כל החיים לובש צהוב/ בטוב וברע לא נעזוב" או "כל יום אני מודה לאל שבאשדוד אין הפועל" ("גברת רובינסון") אבל על הדשא השחקנים בצהוב עם לוגו "אירופלקס" התקשו מאוד מול המשמעת הטקטית של אור יהודה והסגירה הנכונה. ערן מלכין ניסה כמה פעמים לפרוץ מימין אבל בעט לשמיים.

 

במחצית המזנון רשם הכנסה נאה ואני עברתי לשער ארבע. שם גיליתי קאברים בביצוע מקהלת אור יהודה לחלק מהשירים של אשדוד, שירים מאצטדיון טדי בשינויים מתבקשים ("המשטרה לא תעזור/ הלב שלי תמיד יהיה כחול כחול") וכמובן "אנחנו מאמינים בני מאמינים" וגרסה של "בואי לאילת" עבור אלעד אברמסון . כעשרים נערים בראשות אחד עם רמקול זעיר לא הפסיקו לשיר וגם לגדף, והמאמנים/ אחראים עליהם מטעם המועדון החליטו להתערב ולהרגיע אותם. על הדשא אשדוד השוותה מתוך הרחבה בפתיחת המחצית משער של אריאל טרבלסי ועלתה ל-1:2 משער של אביחי סלומון בדקה ה-66.

A5

כשנראה היה שהקבוצה בדרך למשחק המכריע על הכרטיס לליגה א' נגד בית"ר כפ"ס, כבש בר כחלון שער עצמי בדקה ה-80 ושלח את הקבוצות להארכה. ההוא עם הרמקול נכנס לטראנס בהארכה וחבריו גיחכו כאשר התחיל לחקות חרדים בקריאות "שאבעס". חמש דקות לסיום הצליח עידן שער אור יהודה לכבוש את שער העלייה למשחק המכריע אחרי קרן וערבוביה ברחבה. השופט שרק לסיום, שחקני אור יהודה באו לקהל החוגג, הרוכלים הציעו ארבע קסאטות בעשרה שקלים, ובאשדוד הבטיחו לפחות את קיום הדרבי הגדול בעונה הבאה בליגה ב'.

 

אהבה של גדולים (לפני בית"ר ת"א)
פרשות תזריע-מצורע - הדחף וההיגיון

7 Comments

red sox 28 באפריל 2017

לאצטדיון ר"ג יש עוד שימוש נואל ומחפיר – אכסניה נייטרלית למשחקי גביע של ליגות הגילאים. מי שלא ראה חצי גמר גביע ילדים טרום א' לעיני 45,000 כסאות ביום שני ב11:00 בבוקר, לא ראה כלום.

אלכס דוקורסקי 29 באפריל 2017

באמת הזוי. כמו גם קיום משחקי גביע (אם כך, סביר להניח שיש גם ליגה) לגילים האלה…

דורפן 29 באפריל 2017

האמת שימוש ראוי – הייתי נותן לכל קבוצות ליגה ב-ג מהאזור לשחק בו ברצף כל שבת 6-7 שעות.

S&M 29 באפריל 2017

הרגת אותי עם אקומקו. באמת יש מסעדה כזו? גאוני!

יוני 29 באפריל 2017

אמיתי לגמרי

תומר חרוב 29 באפריל 2017

אחת המפורסמות

אדם בן דוד 30 באפריל 2017

אקומוקו זאת לא מסעדה
זה מקום שמוכר אוכל מוכן- בכמויות מטורפות.
אבל אין שם שולחנות או משהו כזה- פשוט מזנונים על מזנונים של אורז, קובה, עוף, חזה עוף וכל דבר אפשר כמעט.
מול סעיד (לא סעיד 200) אלא המקורי וליד המאפיה.
שלוש מאות מטר מהמגרש.

Comments closed