כמו בשבוע שעבר בשכונת התקווה, גם בנתניה שמרה המשטרה על מרווח של יציע שלם בין אוהדי הקבוצות. הפעם גודל המרווח הספיק כדי למנוע השלכת חפצים מעבר לגדר, והאוהדים התרכזו בעידוד. שלט אדום גדול עם "לעולם לא תצעדי לבד" נתלה ביציע האדום.

הלוגו של GRANITA  קרמיקה עבר לגב של כפר קאסם, בהצרחה עם "מושיר סנטר" שצץ על הבטן, בפונטים לא אחידים (שוני בין החולצות), אולי כדי לבלבל את היריב.טבריה עלתה בכחול עם "סופרבוס".

אוהד אדלשטיין בישל לרן בן שמעון את הראשון כבר בדקה ה-11 והמקהלה של קאסם חגגה בשורות הראשונות של המפלס העליון עם "אני אדום בנשמה, יאללה כפר קאסם מלחמה" ו"אדום עולה". חן ידען ידע לנצל חור בהגנה והשווה את התוצאות ל-1:1 בדקה ה-26 ואוהדי כפר קאסם הגיבו בגרסה שלהם למחיאת הכף האיסלנדית מהיורו.

עברו רק חמש דקות ורן בן שמעון העלה ל-1:2 בפנדל אחרי כחמש דקות ועד להפסקה טבריה לא סיכנה את השער. לראשונה שמעתי גם שירים אישיים על בסיס "אוי/יו/יו/יו/יוי"( מזוהה עם הפועל רמת גן) שהוקדשו לרן בן שמעון ולגיא סלם ("השוער מספר אחת").

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

המזנונים גזרו קופונים בהפסקה  עם עשרה שקלים לכוס שתייה ושום רוכל לא נראה באופק. עברתי ליציע של טבריה, אליו הגיעו באזור חמש מאות אוהדים, שליש מהכמות של כפר קאסם, שמילאו רק את המפלס התחתון. נצפו שם מספר אוהדים עם צעיפים ואפילו כמה דגלי פסים כחול לבן וכאלה עם הסמל. הקהל הטברייני שקט בתחילת המחצית השנייה, אולי כי רבים נתקעו בתור במזנון, וכפר קאסם מתקרבת לשלישי אבל יוני רביבו מחמיץ פעמיים. המקהלה בכחול, כולל מתופף, מתעוררת פתאום עם תופים ורפרטואר לא מרשים במיוחד שכולל את "כחול עולה", "הר הבית בידינו", "מוחמד מת" ו"בכל מקום/בכל שעה..", רוביל סרסור החליף את רביבו והוחלף בעצמו בגלל פציעה וסאמח מרעב סגר עניין בדקה ה-88. אוהדי טבריה החלו לרדת מהיציע לצלילי "יאללה הביתה", וכמה מאלה שנשארו ענו מיד ב"שיישרף לכם הכפר" אבל לא שכחו להודות לשחקנים בסיום. האדומים חגגו עם האוהדים שלהם בטקס המסורתי וחזרו, עם מאמן אחר וסגל שעבר מהפכה, לאותה נקודה מאשתקד, צמד משחקים מול המקום הארבע עשר בלאומית.

יש כדורגל בשכונה - יואב ויכסלפיש
בסוף התחבקו - יואב ויכסלפיש