מסודי מחלק הוראות

מ.כ. בני רעננה – ספורטינג ת"א 4:1, ליגה ג' שרון, איצטדיון פארק רעננה

המשרדים של ספורטינג ת"א נמצאים בנתניה והשחקנים מתאמנים העונה בקדימה אבל הקבוצה של הקהילה הצרפתית שומרת על השם של העיר העברית הראשונה. כחמישה עשר אוהדים ליוו את הלבנים (לוגו TERRANOVA נדל"ן)  למשחק נגד המובילה מרעננה (לוגו RED MEAT).

אחד מהם, עם קאסקט וזקן, נצמד לגדר ולא הפסיק לחלק הוראות לשחקנים ולדרבן אותם בשני השפות: "סורטי" (לצאת), "allez" (קדימה), "טרביין" (טוב מאוד) ו"בראבו", "לא נורא", "חזק" ועוד. סדרן הגיע אליו וביקש שיתרחק מהגדר בהתאם להוראות השלט, אבל האוהד לא ויתר וקיבל גיבוי מחבריו ליציע, הסדרן התייאש ועבר לדבר על ביטקוין עם קולגה.

*

התוצאות לא איחרו לבוא ומסירה מדויקת לתוך הרחבה הובילה לשער של רובל טנגה אחרי פחות מעשר דקות. שתי הקבוצות עלו עם שמות מודפסים על החולצות, עניין חריג בליגה ג', והבחנתי בשחקן רענני בשם "שוקר", חשבתי שזה אחיו של שניר, ההוא שהוריד את הפועל ת"א ללאומית, אבל בירור קצר העלה שהמארחת משתמשת בסט ישן של הפועל רעננה, ולכן זו רק החולצה של שניר. הקריאות "קפי…קפי" כוונו לא לקפיטולניק וגם לא לקפילוטו, אלא ליוסי קפיטל, רעננה השוותה בהתקפה משמאל מבעיטה של אילן באבייב ואיש לא הריע לה ביציע.

*

אחרי פחות מרבע שעה ספורטינג חזרה ליתרון מעוד שער מקרוב, הפעם של שי אמזלג, אחרי מסירת עומק ו – 1:2 במחצית. ביציע של רעננה הגיעו כמה חברים ושחקני נוער שהתבדחו על הקוון שעומד בכוונה בצד השני כדי לא לספוג קללות, והסבירו לי שזו קבוצת בת ולכן אין צורך בסט תלבושות עם הלוגו בני רעננה. ליד השירותים נמצא קולר למים קרים, ואוכל היה רק בתחנת הדלק הסמוכה.

*

במחצית השנייה רעננה – עם רועי גולסה, אח של, כריסטיאנו דוס סנטוס, אקס הפועל רעננה ואחי נצרת ואבי סנדור, הבלתי נגמר גם בגיל 42 –  כמעט נעלמה מהדשא, וספורטינג התקרבה לשלישי, כולל החמצה בכדור שנבעט משני מטר למשקוף. הספסל של רעננה זינק בדרישה לפנדל שלא ניתן בדקה ה – 65. ביציע אני קולט אחד עם מחברת ותרשים של מגרש, שואל אותו למעשיו ועונה לי שהוא סוכן. התפלאתי שיש בליגה ג' סוכנים והתשובה הייתה "ואם השחקן ירצה להגיע ללאומית? יש כאן שחקן שלי שהיה שם, זך יוסף". אני שואל איפה ג'ונתן אסוס ומתברר שהוא כבר לא בסגל. הסוכן שואל אותי אם אני מזהה את האוהד… ואז מסביר לי שזה לא אחר מאשר אלן מסודי, שהצטרף למערכת בגיל 39 וממשיך לחלק הוראות עד לסיום.

*

השחקנים שומעים לו ובחמש הדקות האחרונות מבקיעים עוד שניים כולל אותו זך יוסף. אחרי המשחק הם חוגגים את צמצום הפער מהמוליכה לשתי נקודות (מכבי השרון נתניה שנייה וספורטינג שלישית) מחוץ לחדרי ההלבשה במחרוזת קריאות בצרפתית ומסיימים ב"פו/פו/פו/פו/פו/פו/פו" לפי המנגינה של SEVEN NATIONS ARMY.

 

רונאלדיניו
כאן הקפטנית שלכם מדברת

5 Comments

Amir A 19 בינואר 2018

מכל התיאור הזה מה שתפס לי את העין הכי הרבה זה הסדרן שמדבר על ביטקוין. מהיותו סדרן במשחק ליגה ג' אני אניח שלא מדובר באיש הייטק שמבין משהו בתחום הזה, וגם שלא מדובר במישהו שמונחים לו בצד 100 אלף ש"ח סתם ככה לשעשועים. אבל בעיתונים כותבים שהדבר הזה קופץ כמו משוגע אז כדאי להשקיע בזה. רווח בטוח. מעניין כמה אנשים הולכים להפסיד את התחתונים שלהם על כל הנושא הזה של מטבעות דיגיטאלים שמי יודע מי עושה עליהם מניפולציות ואיך.

אלון 20 בינואר 2018

מכיר את הסיפור על מנכל ג׳יי פי מורגן, שאמר שהוא הבין ששוק המניות בדרך להתרסקות כשמצחצח הנעליים שלו שאל אותו על מניות? אז זה.

Amir A 21 בינואר 2018

לא הכרתי את הסיפור. עושה רושם שמה שהיה נכון ללפני 100 שנה נכון גם להיום.

D! כאן ועכשיו 20 בינואר 2018

גם בליגה ג' אפשר למכור חלומות

ויכסלפיש 22 בינואר 2018

מעניין מה נסגר עם אסוס

Comments closed