לא עושים חשבון

מ.ס. רואי חשבון ת"א – בית"ר פ"ת 2:1, ליגה ב' דרום א', איצטדיון "משק ב'" הרצליה

רואי חשבון אמנם נחשבים כקבוצה תל אביבית אבל נודדים בין מגרשים בגוש דן. בהתחלה בקריית שלום, בעונה שעברה במתחם וולפסון בחולון והעונה במתקן האימונים בספורטק בהרצליה, המכונה "משק ב'", כאילו שאנחנו בשנות החמישים במושב. המושבים לצופים נמצאים על ספסלים מאחורי השער שסמוך לכביש, אבל המקורבים יושבים בתוך קבינה בקצה, ליד הגדר בין שני מגרשים האימונים. שם יש ספסל וגם שקי חול ממותגים עם "פתרונות בנייה".

*

שני אוהדים של האורחת מספרים לי בהתלהבות על החלוץ יניב דוד, עם אליפות בנוער של הפועל פ"ת (בשנת 2000) ורקורד בליגת העל, וגם על דור אזולאי שהיה כישרון בנוער של הפועל לפני חמש שנים. הם מנסים לדחוף את הצהובים (בלי לוגו על החולצה) ובעיקר מקוננים על כך שמשחקים לרוחב ולא לעומק.

רואי חשבון בונים על אורן כוכבי, שפעם כיכב במכתש בגבעתיים ובאיצטדיון לויטה וממשיך לחפש את הרשת בגיל 45. אליעד גרף, פעם בנוער של מכבי ת"א רושם הצלה וכדור שפוגע בקורה (המכונה בישראל "משקוף"), ופ"ת עולה ליתרון בדקה ה-37 בניגוד למהלך המשחק ממצב נייח עם שער של יניב דוד בבעיטה חופשית מעשרים מ'. השופט שורק למחצית וחלק מהצופים נעלמים.

שחקן של רואי חשבון יורד לחדר ההלבשה ואני שואל מה פירוש הלוגו  STARI על החולצה, ומקבל תשובה "חושב שזה משהו בביטוח". נערים מהפועל הרצליה עם לוגו "מפגש השרון ג'מיל" נכנסים כדי להתאמן לקראת מחר, מישהו מנהל מו"מ למכירת רכב בנייד ומסכם במשפט "אני אדבר איתך ביום ראשון",  וגברת עצבנית מחפשת חולצה לבנה עם מספר 18, שהבן שלה שכח מן הסתם. מי שרוצה לשתות משהו – חוצה את הכביש לקניון הסמוך.

*

במחצית השנייה אני מגלה שרוב רואי חשבון אכן עוסקים במקצוע אבל בסגל נכלל גם שלומי גולנזר, מנהל תיכון אורט ברמלה (המדליף: אבא שלו בקבינה). יובל קרן משווה בבעיטה מעשרים מטר שטוח לפינה בדקה ה- 49 ורץ לקבל חיבוקים מבני המשפחה. חמישה צופים מתעקשים להשקיף מטריבונת הבטון חסרת הצל. בדקה ה- 69 פריצה של בן בירן ומסירת רוחב לעברו של יניב דוד מסתיימות בשער עצמי של עמרי כהן ו-1:2,  גם לאחר תוספת זמן שנראית מוגזמת וכדור ששרק ליד השער של גרף. האוהדים מזכירים לי  שבשבוע הבא ייערך הדרבי של אם המושבות נגד עמישב, וזה אכן הדרבי הפתח תקוואי היחיד העונה.

ההפסד הצפוי בווסט-האם
קהלת - פרק ו'

4 Comments

Gil - Zimbabwe 29 בספטמבר 2018

מ.ס רואי חשבון – רק על השם והמקוריות הם צריכים להתחיל את הליגה בפור 4.
אין על הליגות הנמוכות, הסיפורים משם….

גור אילני 29 בספטמבר 2018

עד שלא יכניסו var ימשיכו טעויות כמו בגול האומלל של עמרי כהן.

אבי 2 1 באוקטובר 2018

מעניין מה קורה כיום בקבוצת רואי החשבון.
אאל״ט לפני מספר שנים אני זוכר סיפורים שחזון הנהלת הקבוצה היה לסייע לילדים ולהעניק שיעורים פרטיים לאלו שזקוקים להם (כנראה במתמטיקה) באמצעות שחקניה.
מעניין אם זה קורה גם בימים אלו או שהיוזמה הברוכה הזו כבר דעכה לה.

מאשקה 2 באוקטובר 2018

התגעגעתי באמת.
תודה לך

Comments closed