איפה פה כניסת האורחים

מ.ס רואי חשבון – הפועל נחלת יהודה 1:0, ליגה ב' דרום א', איצטדיון "רן" הרצליה

רואי חשבון החליפו שוב ביתיות והפעם עברו את הכביש למגרש הצמוד לאצטדיון בהרצליה, לאחר שאירחו בתחילת העונה ב"משק ב'" ליד הספורטק. פחות מעשרה אנשים טרחו לשבת מתחת לסככה ביציע, ממנו ניתן לצפות במשחק רק דרך הגדר ההיקפית. עוד אפשרות היא לשבת על ספסלים בלתי מקורים. הקהל נותר שקט וקל לשמוע את השחקנים ובעיקר את סימון סבאט, שוער רואי חשבון שמחלק הוראות לשחקנים בתלבושת הכתומה עם הלוגו "נדל"ן חכם", מול הכחול-צהוב של נחלת.

אחרי רבע שעה צ'יקו דננבאום, שגדל בהפועל ת"א, מתרומם לנגיחה ומכניע את סבאט ו-0:1 לנחלת. סבאט הודף בעיטה חזקה למסגרת של רוני אוחנה ושער נוסף לנחלת נפסל בגלל נבדל.

אוהדים של בני זלפה שמחכים למשחק שלהם נגד הפועל הרצליה, נצמדים לגדר מאחורי השער, ואחד מהם שואל אותי איפה כניסת האורחים. אני משיב שיגיעו כמה עשרות מהרצליה וכולם יישבו ביציע המרכזי. מעניין מתי פתחו לאחרונה יציע נוסף באצטדיון, שפעם אירח משחקים בינלאומיים. המחצית מסתיימת ואפשר לשתות מים בברזיות הרבות שבמתחם.

רו"ח (כמו WIND) פתחה את המחצית השנייה עם התקפות אבל השוער עצר בעיטות של אורדן כהן. מתן מלכה נפגע בתיקול והתהפך על הקרקע וגיא מקורו הורחק בצהוב שני בדקה ה-50. מאמן נחלת ציון עזרא ערך שלושה חילופים בין הדקות 55 ו-63 כדי לחפות על היתרון המספרי של רו"ח ואביו של המחליף שקד רומנו נצמד לחדר וחילק הוראות. נחלת ניסתה מספר פעמים כדור שוער ארוך לעבר המחליף מוחמד שרבוש באגף שמאל אבל אלה לא צלחו. המארחת הגבירה את הלחץ ואורדן כהן ספג צהוב גבולי בתוספת הזמן על נפילה מרשימה ברחבה. שחקן זעק "זה מאתיים אחוז פנדל" אבל השופט חשב אחרת, ובתום יותר מחמש דקות תוספת זה נגמר ורו"ח תקועה במקום האחרון עם נקודה אחת. בדרך חזרה נכנסתי לאצטדיון בהרצליה וגילית שהאוהדים האורחים (כשבעים) ישבו מתחת לשלט "יציע הכבוד התחתון" ו-20 המקומיים לחלק התחתון של היציע.

שיר סיום
התיקו נגד המקום האחרון

7 Comments

אורן השני 1 בדצמבר 2018

אני בהלם שבכלל קיימת קבוצה כזו "מ.ס. רואי חשבון", ועוד בליגה ב'.

אבנר משער 2 (206) 2 בדצמבר 2018

אני מקווה שעדיין יש להם את המגבלה של לא יותר מ 2-3 שחקנים שאינם רואי חשבון.

רו"ח לא תרד, רו"ח לא תרד

מיכאל 1 בדצמבר 2018

יודע שאין פה בדרך כלל הרבה תגובות אבל רוצה לציין שיש קוראים(!), לפחות קורא אדוק. כשיש תגובות, אין לי שום דבר להוסיף עבר לכך שמהנה מאוד לקרוא.

אמוץ כהן-פז 2 בדצמבר 2018

אכן.

שחר ע. 1 בדצמבר 2018

פוסט מהנה, עם אווירה של פעם

Dr.van nostrand 2 בדצמבר 2018

זה לא שליגת העל מעניינת יותר.
פשוט שם כבר הרגילו אותנו שמדווחים על תוצאות בחדשות מוצ"ש.
באמת שלא כזה נורא להיתפס על חם באתרים האלה מאשר במקומות אחרים שגברים הולכים אליהם בשביל להירגע.

מאשקה 3 בדצמבר 2018

הכתבות שלך מעולות,
כתובות בטוב טעם וכבוד לקבוצות והשחקנים, וגם למגרשים.
אוהבת לקרוא אותן. תודה לך

Comments closed