איפה זידאן?

גיבורי התרבות המוסלמים לא יכולים לעמוד מנגד

paris

אחד הפיגועים בטבח אמש ברחובות פאריז התרחש מחוץ לאצטדיון בסן-דני. המקום בו הוליך זינאדין זידאן את נבחרת צרפת לזכייה בגביע העולמי בקיץ של 1998. במהלך החגיגות של אותה זכייה הופיע דיוקנו של זידאן, בן למהגרים מאלג'יר, על שער הניצחון בפאריז.

על פי הדיווחים הראשוניים לפחות חלק מהמחבלים שביצעו את הפיגועים היו אזרחים צרפתים מוסלמיים. כך היה הדבר בפיגועים קודמים כמו הטבח במערכת העיתון "שארלי הבדו" בחודש ינואר האחרון.

אחרי הנאציזם והקומוניזם במאה שעברה, הציוויליזציה המערבית נמצאת כיום תחת המתקפה של הג'יהאד המוסלמי.

האידיאולוגיה של הג'יהאד אומצה ע"י מיעוט בלבד מקרב למעלה ממיליארד בני אדם מוסלמים בעולם. יתרה מזאת, למעלה מ-90% מקורבנותיו של הג'יהאד הם מוסלמים בעצמם.

ועדיין, הקול בעולם המוסלמי נגד הג'יהאד הוא כמעט בודד באפלה.

היית מצפה מגיבור תרבות צרפתי מוסלמי כמו זידאן, שחייב את כל מה שהשיג בחייו להזדמנות שקיבל בזכות הערכים הליברליים של צרפת והתרבות המערבית, לומר את הדברים הפשוטים שאני רוצה להיות משוכנע שהוא מאמין בהם.

שהג'יהאד איננו מייצג את הערכים של האסלם שהוא מאמין בו, שהג'יהאדיסטים הם לא גיבורים אלא חיות אדם ושמי שצריך לצאת נגד הג'יהאד הם בראש ובראשונה המוסלמים בעצמם.

ולו בשביל שלצעירים המוסלמים באירופה ובעולם כולו יהיה מודל הזדהות אחר מג'ון הג'יהאדיסט.

לאט לאט
סינדרלה-מן

126 Comments

רודג'רס אהרון 14 בנובמבר 2015

הוא פחדן . דווקא קארים עבדול ג'אבר יוצא בפומבי כנגד האיסלם הרידקלי די הרבה.יותר נוח באמריקה.

פה איתמר 14 בנובמבר 2015

במקרה של ג'אבר זה לא בגלל נוחות.
האיש כל חייו בעט המוסכמות ונלחם בקונצנזוס.

דוד מירושלים 14 בנובמבר 2015

אני לא זוכר את זינאדין זידאן מביע דעה בקשר למשהו, בטח לדבר שלא קשור לכדורגל.
לטוב ולרע, זה האיש, אל תשכח שאם יספר כמה זאת לא דרך האסלאם יספר גם בטח מה דעתו על ישראל או על עזה או עוד כאלה דברים…

Amir A 14 בנובמבר 2015

Hear, hear

מאנו 14 בנובמבר 2015

קצת חוצפה מצידך.
כן, זה נחמד שמגנים טרור. הבעיה היא שאתה מצפה מזידאן, כדוגמא, לצאת בפומבי ולגנות, רק בגלל שהוא… מוסלמי?
האם היית מצפה מברקוביץ' או בניון לצד ולגנות את הטרור היהודי או החיסולים הצה"ליים כנגד חפים מפשע? או להבדיל כל פשע שנעשה ע"י יהודי בעולם?
כאילו, על מה ולמה? הוא לא פוליטיקאי, לא נבחר ציבור, ולא עומד בראשו של שום ארגון רשמי. סתם אדם, שחקן עבר ענק, שהוא במקרה מוסלמי.

טל המנצ'סטרי 14 בנובמבר 2015

חיסולים של צה"ל כנגד חפים מפשע? זה חדש לי.
וכשיש עשב שוטה יהודי, בפעמים הבודדות שזה קרה, היה גינוי מקיר לקיר מצד כל הרבדים בישראל, כולל אנשים מפורסמים וספורטאים.

מאנו 14 בנובמבר 2015

צא ולמד, ותתעדכן.

Bob 14 בנובמבר 2015

בתור מישהו מהצד המאלי של המפה, אז אלא אם אתה מתכוון לנזק משני ואז השימוש בחיסול לא במקום, אתה מדבר שטויות

טל המנצ'סטרי 15 בנובמבר 2015

אהה, הבנתי, אתה מאלה…אלה שמאשים את חיילי צה"ל כשהם מגנים על תושבי ישראל, גם עליך..ושלא תשכח את זה לעולם!!

אסף the kop 14 בנובמבר 2015

טל.
אתה אשכרה מבזבז זמן על הטמבל הזה ?

רומן 14 בנובמבר 2015

יפה!

שמעון 14 בנובמבר 2015

וואלאק למה אתה מדבר ככה? ילד שלי לא מחבל הוא יצא משחק בחצר מצא סכין בדשא וואלק שיחק תופסת עם בן דוד שלו בא נסע יהוד על אופניים ונפל מהאופניים על סכין שלו מסכן, היה תאונה, ילד קטן מסכן רק משחק תופסת אתם היהוד שקרנים.

וואלאק היהוד רק הורגים אותנו סתם זה לא ביגועים זה וואלאק אוטו מתקלקל אין ברקס נוסע מהר בתוך אנשים בטעות, ולמה אנחנו ערבים מפחדים מיהוד ואז מגינים על עצמנו בסכין ויהודים נופלים לנו על הסכין, וואלאק מה מוצאים סכינים באוטו שלנו זה למשחקים, אנחנו מכינים אוכל עם סכינים זה ולוקחים אותם איתנו לנסיעות באוטו.

אתם יהוד סתם יורים עלינו ברחוב אתם גזענים גזענים גזענים.

יואב בורוביץ׳ 14 בנובמבר 2015

בגדול אני מסכים עם מאנו. אני חושב שזידאן חושב שהוא הצליח בגלל העבודה הקשה והכשרון שלו. לא בגלל ערכים אלה או אחרים. אם כבר, יש מצב שהוא חושב שהוא הצליח "על אף" היותו מוסלמי ואולי הוא סבור שסבל מאפליה כלשהי (לך תדע, הוא מרחובותיה העניים של מארסיי. לא מופרך שהוא נאלץ להתגבר על מכשולים שילדים נוצרים צרפתיים מהמעמד הבינוני לא נאלצו להתמודד איתם).
אני כמעט בטוח (כי לא ניתן להיות בטוח בשום דבר שקשור באדם אחר ותחשותיו) שזידאן אינו מזדהה עם הפשעים הרצחניים שבוצעו אתמול (או לפני עשרה חודשים בשרלי הבדו). אבל מדוע שהוא "ייקח בעלות" עליהם רק בגלל היותו מוסלמי? גם לכו בכלל תדעו עד כמה הוא אדם מאמין..וגם אם כן, מה לו ולפשעים? הראייה הזו שאדם מדת מסויימת צריך להתייחס לפשעים שעושים אחרים כביכול בשם אותה דת (למרות שהם רק מעוותים את ערכי הדת) היא לגמרי לא הוגנת.

יואב בורוביץ׳ 14 בנובמבר 2015

הכוונה היא לערכים מערביים בשורה הראשונה

Amir A 14 בנובמבר 2015

זידאן במקרה הזה הוא רק דוגמא. היכן הם אנשי הדת, הרוח, התרבות, ראשי המדינה וראשי התקשורת המוסלמית שיצעקו כנגד הג'יהאד? בייחוד ראשי הדת.

הפרשן 14 בנובמבר 2015

כנראה ששכחת את ראשי המדינה שצעדו ביחד בפאריס לאחר אירועי צ'ארלי אבדו, יד ביד עם נתניהו.
תפסיקו כבר לבלבל את המוח עם השטויות המתחסדות, הג'יהאד האיסלאמי בכל מדינות האיסלאם כמעט הוא בשולי החברה והמדינה הרשמית נלחמת בו.

כך שמספיק להתלהם ולבקש מהם לבקש סליחה כדי שתרגיש טוב עם עצמך (כמובן את העובדה שהרבה אנשי דת וארגונים שונים בכל רחבי העולם תמיד מגנים כל אירוע טרור שמתרחש, לא רלוונטית לך, כי אתה לא באמת מחפש אחר זה, אתה רוצה להטיף ולהיראות כאיש הנאור שרוצה שהעולם יילך בדרכו, אתה פתטי)

Amir A 15 בנובמבר 2015

"תפסיקו כבר לבלבל את המוח"
"שטויות המתחסדות"
"כדי שתרגיש טוב עם עצמך"
"אתה פתטי"
אני יכול רק להניח שבבית הספר היית הקפטן של ה- debate team

מאנו 14 בנובמבר 2015

כמובן שלא מביאים לך את הידיעות על כך בטמקא או בוואלה. אם תחפש, תמצא גינויים מקיר לקיר, כולל בחמאס, מצרים, איראן ורובן המכריע של המדינות המוסלמיות והערביות.

שמעון כסאח 14 בנובמבר 2015

חמאס מפוצץ האוטובוסים מגנה? אני נפעם

מוטי 15 בנובמבר 2015

הסיבה היחידה לגינוי מקיר לקיר הוא שהמגנים הם שיעים וגרורותיהם (איראן וחיזבאללה וגרורותיהן בחמאס) או כאלה שנמצאים על הכוונת שלו (מצרים שממשלתה בעטה את האחים המוסלמים החוצה).

הפרשן 14 בנובמבר 2015

זידאן לא חייב לך, ולאף אחד אחר, כלום.
מוסלמים ככלל לא חייבים להתנצל על כלום, כמו שאמריקה לא מתנצלת על מלחמת שווא בעיראק והרג הרבה יותר אנשים מאשר הג'יהאדיסטים אי פעם הרגו, ואין אף אחד לא מבקש מהעם האמריקאי להתנצל. כך שממש אין זכות חאף אחד לבקש ממליארד מוסלמים להתנצל.
ואת ג'ורג' בוש העם האמריקאי בחר, את דאע"ש האומה האיסלאמית לא בחרה.

Amir A 14 בנובמבר 2015

היכן אלפסי כתב שזידאן, או מישהו אחר, צריך להתנצל?

הפרשן 14 בנובמבר 2015

עצם שאתה דורש ממנו לגנות את הדבר רק כי הוא מוסלמי, זה לרמוז שיש לו אחריות מסויימת על מה שקרה, או לחליפין שהוא חשוד בתמיכה במעשים עד שלא יגנה אותם.
אין לאף אחד זכות לבקש דבר כזה מאף בנאדם בעולם שאין לו קשר לפשע שהתרחש.

מריוס דרייר 15 בנובמבר 2015

שמע יש לך לוגיקה של ילד בכיתה ד`.. מעבר לכך שארה"ב על כל שאר הצביעויות שלה, כן מתנצלת מפעם לפעם על אי אלו פעולות אגרסיביות/תאונות שלה…

עוד שמאלן פבלובי, ואת זה אומר שמאלני..

Amir A 14 בנובמבר 2015

זו פרשנות מרחיקת לכת לדבריו של אלפסי. אולי תשקול להחליף את הכינוי (-:

אריק 14 בנובמבר 2015

למה הוא צריך את זה?

דוד 14 בנובמבר 2015

מסי הרג אותי עם התגובה שלו 'הדרך היחידה היא שלום'
אגב לא הבנתי מאיפה אתה לוקח את ההנחה שהג'יהאד לא מייצג את ערכי האיסלם?
מה כן מייצג?

דוד 14 בנובמבר 2015

וכן, ללא ספק רק אמירות של אנשי רוח ותרבות ינצחו את הטרור של דעאש. זידאן בוא תציל אותנו!
אין ספק שאם הם היו שומעים את הגינויים של אנשי הרוח הם היו מניחים את נשקם

ערן (המקורי) 14 בנובמבר 2015

הדיון כאן מזכיר לי את הפוסט שכתב לפני מספר חודשים גיל שלי בנוגע לפוסט אחר שלו, שהעלה תגובות מסוג "למה אתה לא מגיב על… למה את לא מגנה את…"
כאשר ציבור רחב של מובילי דיעה לא מגיב על נושא שבו דעתם צריכה (ולעתים חייבת) להישמע, אפשר בהחלט להצביע על התופעה הקולקטיבית ולבקר אותה.
אבל ברמת האדם היחיד, הפרטי, זו בעיניי חוצפה גדולה לדרוש מאנשים ספציפיים להגיב רק כי זו הציפיה שלי מהם. החריג מבחינתי הוא פוליטיקאים או אנשי ציבור אשר נושא הדיון הינו בתחום האחריות או הענין הישיר שלהם.
למה שאנשים יזכו בביקורת על שתיקה, רק כי מישהו אחר מצפה או דרוש מהם לדבר? ובכלל: אולי דעתם שונה משלך? ואולי דעתם היא שהנושא מורכב? אולי הם אוהבים לתת לדברים לשוע עד שמגיבים? ואולי הם מסכימים איתך ב- 100% אבל חוששים (כי הם חוששים לגורל משפחתם)? ואולי הם לא מגיבים בכל נושא ונושא כי כל העולם ואחותו מבלבל להם את המוח עם דרישות לא נגמרות לתגובות, לייק, שייר, וכדומה?
כל פעם שאני רואה את זהבה גלאון אומרת בפייסבוק דבר מה – בכל עניין – עולה תוך זמן קצר מקהלת טוקבקיסטים אגרסיבית ודעתנית שבזעם רב שואל "למה את לא מגנה את…"…
אתם רוצים לגנות? גנו, בבקשה. זכותכם. דמוקרטיה. אבל הרצון להכתיב לאחרים מתי ואיך להגיב הוא בעיניי מקומם.

ואני חייב לציין, למען הסר ספק, שאני מאד מעריך את דיעותיו של איציק אפלסי ואת פועלו המרשים בהקמת נורדיה (ומאחל לה המון הצלחה).

ר.בקצה 15 בנובמבר 2015

המהגרת הליטאית גלאון מושכת אש על שום צביעותה המהדהדת- להזכירך, לפני הבחירות מפלגתה ניסתה לקיים שת״פ פוליטי עם האיחוד הערבי הפשיסטי, המורכב מביגמיסטים, איסלמיסטים שהגיחו אלינו היישר מן המאה השביעית ולאומנים ערבים בסגנון אסד וכנופייתו. מרץ, למרבה הגיחוך, היא מפלגת שמאל המתיימרת לייצג שוויון מגדרי ואזרחי וסלידה מלאומנות…

(סתם, לא באמת- מרץ היא בסה״כ שטיחון לניגוב הנעליים של האויב הערבי)

איציק אלפסי 15 בנובמבר 2015

כתבת מדויק ואז הרסת עם ההערה בסוגריים

ר.בקצה 15 בנובמבר 2015

אז תחליף את ההערה,
במקום שטיחון- כלי קיבול לאצירת מי רגליו של האויב.

צור שפי 14 בנובמבר 2015

זה זידאן כמשל. כמו שכתבתי אצל תבורי, אכן אי אפשר לפסול באופן גורף את האיסלאם כדת אבל האחריות העליונה למלחמה בפרשנות שמובילה לגירסה הרצחנית-טרוריסטית של הדת הזו מוטלת על כתפיהם של המוסלמים.

דורפן 14 בנובמבר 2015

אלפסי –

מה שאתה רוצה שכל מוסלמי יצהיר ״זה כן נעשה בשמי ואני מצטער״. אינני יודע מאיפה יש לך את החוצפה להגיד שאזרח ישר כמו זידאן בכלל צריך להתנצל כי מישהו מהוא אולי מהדת שלו (לא יודע אם הוא דתי) עשה משהו.

זה קצת דומה לדרישה שכל מתנחל יצהיר שהוא מגנה את רצח רבין כדי לקבל תעודת יושר מהמיין סטרים הישראלי. לא מאמין בזה.

הציווליזציה המערבית נמצאת במתקפה אבל לא בסכנה. הנאצים והקומוניסטי החזיקו צבאות ענק מאורגנים כדי לתקוף אותה. לג׳יהדיסטים יש רק את מוצא הטרור. זה נורא וזו טרגדיה וזה מתסכל. אבל אין שום סכנה לקיומה.

לגבי מה שזידאן חייב לליברליזם הצרפתי. מאות אלפי אלג׳יראים שילמו בחייהם על מלחמת אלג׳יר-צרפת – אז אולי אפשר לסגור את החשבון בכך.

צור שפי 14 בנובמבר 2015

רונן, אי אפשר להכחיש הטרור הזה נובע מהאיסלאם ולכן אני מצפה שהמוסלמים יעמדו בראש המאבק מולו, זה לא עניין אישי. גם במקרה של רצח רבין (שלא היה חלק מתרבות טרור כוללת) היה מקום לחכות מאנשי הימין הדתי לבדיקה עצמית, לא של דעותיהם (להתנגד לאוסלו זה הכי לגיטימי) אלא לאמצעים שבהם הדעות האלה בוטאו (פולסא דנורא וכו׳).

דורפן 14 בנובמבר 2015

זידאן בא ממקום שגרם למותם של מאות אלפים מבני עמו. מאות אלפים. הוא אגב בחר לחיות בספרד אחרי הקריירה, אז למה הוא אחראי למשהו בצרפת?

זידאן הוא דתי? אולי הידידה שלי באנגלי שלומדת באוקספורד ואין לה מושג מה כתוב בקוראן אבל אבא שלה פקיסטני והיא טכנית מוסלמית גם צריכה לצאת נגד האיסלם?

ולגבי זידאן.. יש לו גם משפחה שספגה איומים באותו משחק שפוצץ ב2001 או 2002 – אז שכל אחד יהיה אמיץ על חשבונו.

צור שפי 14 בנובמבר 2015

שוב, זידאן האיש לא מעניין אותי. הפסיביות של העולם המוסלמי המתנגד לטירוף הרצחני בהחלט כן וצריך להתמקד בכך שזו האחריות שלהם להוביל את ההתנגדות.

דורפן 14 בנובמבר 2015

אני חושב שהפסיביות נמוכה קצת ממה שחושבים. קודם כל דעאש וגם אל קעידה נמצאים לא פעם במלחמה בשטח במוסלמים אחרים. בבריטניה למשל מרבית המוסלמים הם מתת היבשת ההודית. לרובם אין שום קשר לג׳יהאד או צורת חשיבה כזו. יש הרבה מאד מחאה במסגדים במערב אירופה נגד דעאש ולא פעם המקרה הוא שבמקומות שיש כנופיות שריעה המשטרה המקומית עשתה לעצמה חיים קלים והפקירה מוסלמים הגונים לאלימות שלהם.

אמוץ כהן-פז 14 בנובמבר 2015

זידאן ברברי, לא ערבי. הקאבילים מסוכסכים בעצמם עם הערבים.

אריק 14 בנובמבר 2015

למה לבלבל עם עובדות. בשבילנו הוא ערבי. שיגנה!

אריק 14 בנובמבר 2015

לגמרי.

עירן 14 בנובמבר 2015

לפי גישת אלפסי, גם גידי דמתי, שחייב לפי חשיבה זו את כל הצלחתו לקליטה במדינת ישראל של יהודי תימן, היה חייב להודיע פומבית שהוא מתנגד לרצח רבין ע"י בן ארצו. קו מחשה מעניין…

תומר הוותיק 14 בנובמבר 2015

רונן, למה הסטנדרט הכפול שלך אבל?
אתה דורש מכל חובשי הכיפה הימניים להתנצל על ההסתה כנגד רבין אך טוען שזו חוצה לבקש מזידאן לגנות את הפיגועים?

דורפן 14 בנובמבר 2015

אני חושב שלא הבנת את התגובה שלי. אבל היא שונה בדיוק ב-100%. זידאן כמו כל מי שלא קשור לרצח רבין לא צריך להתנצל על כלום.

Amir A 14 בנובמבר 2015

רונן, כרגע נוצר מראה ולפיו המאבק בג'יהאד הוא מאבק של הנצרות ושל העולם המערבי, וזו הדרך הבטוחה לגידול חממות של קיצוניים בעולם הערבי כי זה מצב של "הם נגדנו". אתה רוצה להילחם בזה? הדבר הראשון הוא שהצעירים של היום בעולם הערבי יבינו שזה לא המצב, והדרך היחידה שזה יעבוד היא אם הם ישמעו את זה מדמויות שאיתן הם יכולים להזדהות. ומכיוון שהג'יהאד הוא דתי ביסודו אז מה שצריך זה להציב לו אלטרנטיבה דתית. אז כן, האחריות כאן נופלת בעיקר על מנהיגי הדת המוסלמית שדוגלים בסובלנות. אותם ואת הקהילות שלהם צריך לשמוע.

דורפן 14 בנובמבר 2015

אמיר – 2000 מסגדים בגרמניה הוציאו הצהרה נגד דעאש. יש הפגנות מוסלמיות נגד דאעש כל הזמן בבריטניה וארצות הברית. דעתו של אדם שטכנית נולד מוסלמי לא נראית לי משמעותית גם אם כבש שלושה שערים בגמר המונדיאל. מישהו בכלל יודע אם הוא מקיים באיזשהי דרך את הדת הזו? אני לא שמעתי על כך.

Amir A 14 בנובמבר 2015

כמו שצור שפי אמר, ההתייחסות לזידאן היא רק מטאפורה. צריך להתמקד באנשי הדת המוסלמים והיחס שלהם לג'יהאד. יפה שיצאו 2000 מסגדים בגרמניה כנגד זה. הייתי שמח יותר אם היתה לפעילות הזו הד תקשורתי הרבה יותר גדול. הרי כשרוצים אפשר לעלות לכותרות ולא לרדת מהן, בדיוק כמו שעשו בארה"ב בתנועות השחורים. הייתי שמח גם לדעת שמדובר בפעילות מתמשכת ולא הצהרה חד פעמית. ולבסוף, הבעיה היא לא דעאש. היו פיגועים וג'יהאד גם לפני דעאש וכנראה שיהיו גם אחריו. להתמקד בדעאש זה לעשות את החיים קלים.

אריק 14 בנובמבר 2015

צביקה יחזקאלי בדיוק היה באומן כשזה היה אז העם היושב בציון פספס.

רוצ'ו 15 בנובמבר 2015

+12

אסף the kop 14 בנובמבר 2015

ברור שהוא מקיים.
הוא נגח במטראצי הצלבני.

סימנטוב 14 בנובמבר 2015

בדיוק

אסף the kop 14 בנובמבר 2015

אלפסי
הג'יהאד האיסלאמי הוא הוא התרבות המוסלמית.
כל עוד הם רוצחים אחד את השני אז שיחנקו מצידי. ברגע שהם מנסים לפתוח חזית עם תרבות המערב אז צריך לעשות להם הירושימות.

צור שפי 14 בנובמבר 2015

אסף, אתה מומחה לאיסלאם? אני לא אבל נראה לי סביר שהרוב המכריע של המוסלמים מתנגדים לטרור הזה. להגיד שהג׳יהאד הוא הוא האיסלאם זה כמו להגדיר את הנצרות דרך רוצחי הרופאים שעושים הפלות או את היהדות דרך מחוללי טרור יהודי.

אסף the kop 14 בנובמבר 2015

אם הרוב המכריע של המוסלמים היו נגד הטרור הזה הם כבר היו נלחמים נגדו מזמן.
תפקח את העיניים ותראה, הרוב המוחלט של הטרור הוא מוסלמי והם אלה שנפגעים ממנו בעיקר.
זאת התרבות שלהם וכפי שאמרתי, כל עוד הם רוצחים אחד את השני שיחנקו.

מתי 14 בנובמבר 2015

הלקח ממלחמת האזרחים הסורית הוא שהבעיות האלה בסופו של דבר מגיעות גם אלינו. המערב צריך להילחם בדאע"ש בכל מקום, ולו מהסיבה האנוכית הזאת.

אסף the kop 14 בנובמבר 2015

רשמתי
כל עוד הם טובחים אחד בשני הם מעניינים לי את קצה הזרבובית.
ברגע שהם מנסים לפתוח חזית עם תרבות המערב יש לפנק אותם באטום.
כל מה שצריך זה 10 הירושימות ושלום לג'יהאד הנאצי.

מאנו 14 בנובמבר 2015

רמת הבורות שלך מדהימה אותי, אני מוכרח להודות. כל הכבוד.

אסף the kop 15 בנובמבר 2015

צודק
צריך לפסק רגליים כמוך ואז השמיים הם הגבול.
תתכחש למציאות בוק.

צור שפי 14 בנובמבר 2015

אין ויכוח שרוב הטרור מוסלמי. אני מסכים שהאחריות העליונה להלחם בו היא של המוסלמים עצמם. אבל אני לא חושב שאתה צודק כשאתה כותב שאם הם היו נגדו הם כבר היו נלחמים בו. זה עניין של הטבע האנושי. אני לא זוכר מי כתב את זה שכדי שהרע יינצח די בכך שהאנשים הטובים יעמדו מנגד. התנגדות אקטיבית לרוע מצריכה הקרבה ואומץ. נראה לי שזה מה שקורה אצל המוסלמים.

שמעון 14 בנובמבר 2015

חחח אתה מצפה שערבי יגנה ערבי? יא אחי שו?

אירופה כמו שאמרתי בעבר רק תלך ותחטוף. יהיו עוד ערמות פיגועים בצרפת, אנגליה וגרמניה בעיקר כי שם כבר יש הצפת מוסלמים. לונדון ופריז שפעם היו מרכזי התרבות של אירופה הפכו למחנות פליטים בשם ההומניות, שיוויון וארגוני זכויות אדם מאז מלחמת העולם השנייה.
זה מה שקורה שמעמידים דמוקרטיה לפני הגנה על חיי אדם ושהערך הפילוסופי של כל מיני חולמים עולה על המציאות. אין מה לעשות יש ימים שדמוקרטיה מתנגשת מול חיי אדם וצריך להבין שחיי אדם חשובים יותר והם גוברים על ערכי השיוויון, זכויות הפרט וכל זיוני שכל של ה"נאורים" ההומנים והשמאל.
אבל טיפשים לומדים בדרך הקשה, מסעדות עוד יעופו באוויר בפריז ובלונדון ובכמויות. על צרפת אני לא בונה כי הם כבר נכבשו ע"י האיסלאם ואין להם את הכלים והיכולת לחסל 6 מיליון מוסלמים בשטחם. הם הראשונים שנכנעו במלחמת העולם השנייה והם הראשונים שיפלו על חרב האיסלאם, הם עדינים מידי וטיפשים מידי, הצפרדעים והחלזונות סתמו להם את המוח.
על אנגליה גרמניה וארה"ב אחרי אובמה אני כבר יותר סומך. זה עניין של זמן עד עליית מפלגות קיצוניות במדינות הללו ופרעות במוסלמים כמו שצריך. מי כמו הנוצרים יודע לעשות את העבודה, ההיסטוריה מראה שהנוצרים יודעים לעשות את העבודה, זה יקח להם זמן לצאת מהראש ההומני שלהם אבל בדם לומדים הרבה.
הונגריה הייתה הראשונה שהבינה, פוטין מזמן הבין וכמעט אין מוסלמים שמגיעים או נכנסים לרוסיה. ביפן אין מוסלמים כמעט ואין שם בלאגן. יוון אט אט קולטת.
מלחמת עולם 3 תגיע מתישהו, התנגשות הציוויליזציות היא בלתי נמנעת האיסלאם נגד שאר העולם והפעם אטום יהיה כלי נשק לגיטימי.
בסוף כולם ילמדו מאיתנו ויבקשו אתת עזרתנו.
לא הבנתי למה כל אפריקאי או מוסלמי ממדינת עולם שלישי יכול להיכנס חופשי לאירופה ולגור שם, מה יחש לו לעשות שם? ומדוע כל מדינה נותנת לזה יד חופשית? זו התוצאה בסוף.
מצחיק אותי עדיין שמישהו קולט את ה"פליטים" האלו שידוע לכל שמדובר באנשי גיאהד שבאו להשתקע באירופה הנאורה.
לסיום אספר משהו שראיתי אתמול בערוץ 1 ראיינו איזה שייח בריטי שכל היום מטיף לפיגועים ומוציא גיאהדיסטים בלונדון והוא עדיין חופשי כמו ראאד סאלח פה והאנגלים אומרים שהוא לא עובר על החוק היבש חח, משחקים משפטיים. בקיצר המראיינת שואלת אותו למה אתה לא מגנה פיגועים אתה פה חופשי יש לך בחירה, הוא אומר לה איזה בחירה? אין לי שום בחירה כי אני רוצה לראות אותך עם חיגאב ולא ככה ואין לי מה לעשות בנדון אז אין לי בחירה. הבנתם את זה בריטים? אדם כזה צריך לקחת לשבור לו את העצמות, קצת אונס בכלא וכדור בראש, זה אפילו יכול להיראות כחיסול רגיל ברחוב. עד שלא תטפלו בזה ככה ובכל אדם כזה הם ימשיכו להסית ולרצוח.
אותו שייח אמר לצבי יחזקאלי באללה איסלאם שיום אחד הם יערפו את הראש של המלכה ויהיה שריעה באנגלית.
90% מהמוסלמים חושבים ככה וזה הדעות שלהם גם אם הם נראים נחמדים ומחייכים, זה המנטליות הברברית שלהם. הם רגילים להשתמש באלימות וגדלים כך.
אז שאתה בג'ונג'ל תשחק לפי כללי הג'ונג'ל ולא לפי אמנות ז'נבה שזה אמנות בין אדם לאדם הגיוניים.
אתה חושב שזידאן שונה במחשבות שלו? 90% שהוא שונא יהודים ונוצרים גם.

Bob 14 בנובמבר 2015

אני חושב שיש מקום למחוק את התגובה הזו

דורפן 14 בנובמבר 2015

למה למחוק? זו תגובה אופטימית. כל הסיפור טוב לנו.

שמעון 14 בנובמבר 2015

למה למחוק זה לא הומני בשבילך? תמחק את התגובות של דעאש והחברים הערבים שלך. and keep your head

Bob 15 בנובמבר 2015

אין לי שום בעיה עם הדעה שלך (ואולי תופתע אבל יש חלקים בתגובה, שאם אתה מזקק את כל הזבל שמסביב אני מסכים איתם), יש לי בעיה עם השפה שהתמשת בה על אנשים שהרגע אסון בסדר הגודל של כל מה שקרה לנו בחודש האחרון, תוך שעות ספורות.
ורק כדי לסבר את האוזן, במסגרת שירותי הצבאי עשיתי וחזיתי בהרבה מעוד דברים שלא יסתדרו עם הדעה שלך עלי בתור "סמולן", נורא נח להאשים אנשים דרך המקלדת בלי לדעת עליהם כלום נכון?

Bob 15 בנובמבר 2015

חוו אסון*

KO 14 בנובמבר 2015

מדהים איך ה0מולן המצוי אוהב לסתום פיות כשהאמת לא נוחה לו.

קירקגור 15 בנובמבר 2015

מדהים.
עוד יותר מדהים זה איך לא בא לו לנהל אינטרקציה עם מישהו שכותב 0מולן. חצופים.

Harry Hole 14 בנובמבר 2015

שמעון, אתה אתה מזכיר לי כמה וכמה פרשני כדורגל ישראלים שאמרו לא פעם משהו כמו: "אני לא מבין את פרגוסון, איך הוא עולה עם הרכב כזה?!"

הפרשן 14 בנובמבר 2015

וואו הבאת את השייח' של צבי יחזקאלי. כי צבי סתם בחר אותו במקרה מבין אלפי שייח'ים שיש בבריטניה, שרובם המוחלט ושמגנים כל פיגוע שקורה.
צבי הוא לא יותר מכתב חצר של הימין ויש לו את האג'נדה שלו. קל למצוא ביוטיוב שייח'ים שמגנים טרור, אבל זה לא יעניין אותך בטוח, כי כשאפשר לשנוא ולהכליל בכזו קלות, למה לטרוח.

90% שאתה משליך את השנאה שנמצאת בתוכך על אחרים.
כל אחד מהצד השני שיבוא ויראה את התגובה שלך יכול להגיד אותו דבר, 90% מהיהודים חושבים שאנחנו ברברים וגיס חמישי וכל המנטרה נוטפת הצחנה שלך.

שמעון 14 בנובמבר 2015

רובם המוחלט? די להמציא רובם המוחלט רוצים שריעה ושולחים גיאדיסטים, מנותק שמאלן כמוך מסרב להכיר באמת. אין לי שינאה לאיש אני פשוט מציאותי ויודע מי עומד מולי מה שהשמאל לא הפנים במשך שנים ואירופה לא רואה אבל עיניה נפקחות אט אט.

עידן. 15 בנובמבר 2015

הכי אהבתי את המשפט הזה שלך על האירופאים: "ואין להם את הכלים והיכולת לחסל 6 מיליון מוסלמים בשטחם".

מה אני אגיד, נראה שעשינו מעגל שלם.

אסף the kop 14 בנובמבר 2015

m.youtube.com/watch?v=UFPphyFj5kk

צור שפי 14 בנובמבר 2015

הלינק לא עובד

בר שושני 14 בנובמבר 2015

הנקודה אחרת, אבל היא דומה. הפרשנות של הליברליזם לזעם של המוסלמים היא פחות או יותר "הם זועמים כי יש להם פחות הזדמנויות, כי אנחנו מפלים אותם, כי הם עניים ובערים" – בקיצור, "אם הם רק היו מכירים את הערכים שלנו, אזי בוודאי היו יותר דומים אלינו והיו נרגעים". וזו פרשנות אווילית כי רוב המובילם של תנועות הג'יהאד בעולם הם לא אנשים שגדלו במערות של אפגניסטאן או בכפרים של מצרים, אלא אנשים שגדלו והתחנכו במערב.דעאש מורכב ומובל על ידי אנשים שמגיעים מלב אירופה. אנשים שמכירים את התרבות האירופאית.

זה לא סיפור של חוסר הבנה. כלומר, כן, אבל לא מצד הג'יהאד.

הדרך היחידה להתמודד עם זה היא שאנשי דת מוסלמים יצאו נגד התופעה הזאת. דעאש טוענים שהמערב "כופר"? לא, דעאש הם-עצמם הכופרים; הדרך להתמודד עם זה היא ליצור שיח, ולגיטימציה פנים מוסלמית לטענה שדעאש אינם מוסלמים אלא כופרים בעצמם; שהג'יהאד אינו אקט מוסלמי אלא אקט של מרד נגד האיסלאם. כל עוד זה לא באמת קיים, הג'יהאד יישאר באזור.

KO 14 בנובמבר 2015

הבעיה היא, שפרק 9 בקוראן זה בדיוק דאעש… ואנשי הדת הפשסטית הזו יודעים את זה. רק 0מולני על כמו דורפן ועוד ליבטרדים הזויים פה סותמים את העיניים.

בר שושני 14 בנובמבר 2015

גם בתנך יש פרקים פחות מכובדים. אני בטוח שאם מחר בבוקר יקחו אותי החוצה מהבית ויסקלו באבנים בגלל שאני רואה טלויזיה בשבת, הרבנים ומנהיגי הקהילות היהודיים יזדעזעו ויאמרו שמי שעשה את זה אינו יהודי. וזה למרות שזה מפורש בתורה. אגב, זה אמור להיות העונש גם בגלל שלא עניתי לסבתא כשהתקשרה.

כיוון שרוב בני האדם אינם קראים, ולא מקיימים את לשון הספר ככתבו אלא נעזרים בפרשנות, אין כאן שום "בעיה", אלא זה בדיוק מה שנדרש: פרשנות שמגדירה את גבולות הדת הלגיטימית.

הפרשן 14 בנובמבר 2015

KO, אוי כמה שאתה בור. לפני שאתה מבקר דת של אחרים, ראוי לפחות שתכיר את הדת שלך.

אהד 14 בנובמבר 2015

אצלנו לא סוקלים אף אחד ואצלם מתפוצצים במסגדים ומרסקים מטוסים לתןך מגדלים. חןץ מההבדל הקטן הזה אתה צודק 100 אחוז. יישר כח!!

בר שושני 15 בנובמבר 2015

לפעמים עדיף לקרוא ולהבין ורק אז להגיב, במקום לעשות את זה הפוך. אחרת יש סכנה שתצא מגוחך.

אופיר 14 בנובמבר 2015

התגובה הראשונה שלי היתה גם כן "מה זו החוצפה הזו?", הרי זידאן אדם פרטי, שלמיטב ידיעתי מקיים אורח חיים חילוני ובכלל – לא חייב דין וחשבון לאף אחד.

במחשבה שניה, לדמות ציבורית (וכריזמטית במיוחד במקרה שלו) יש אחריות מסוימת כמודל לחיקוי, בין אם בחר בזה או לא. אני זוכר במונדיאל 2002 איך בקמפוס כל הסטודנטים הערבים בקמפוס היו מתאספים עם חולצות של זידאן למשחקים של צרפת, ואין בכלל ספק שהוא מהווה גיבור תרבות עבור מוסלמים רבים בעולם.

האמירה "זידאן לא יכול לעצור את דאעש" היא קצרת רואי: זידאן, וגיבורי תרבות מוסלמים רבים אחרים, יכולים בהחלט לצמצם את מספר המוסלמים הצעירים באירופה (או במקומות אחרים) שמצטרפים לארגון בסוריה או מסייעים לו על אדמת אירופה. סרטון יוטיוב קטן שבו הוא מביע את עמדתו יהיה התחלה טובה.

הפרשן 14 בנובמבר 2015

כן, כי מה שיעצור אדם מלפוצץ את עצמו זו מילה מזידאן. הפשטנות הזו היא בלתי נסבלת, מה שצריך זה מאמץ כלל עולמי ותרבותי לפתור את הבעיות הפוליטיות באיזור ולא דרך הפצצות ש90% מהנפגעים בהם הם אזרחים חפים מפשע. אז יהיה סביר יותר שארגונים קיצוניים לא יצליחו למשוך אליהם צעירים מאירופה.

אופיר 14 בנובמבר 2015

מצטער, זה מופשט מדי בשבילי. לא מבין מה זה אומר "מאמץ כלל עולמי ותרבותי", אבל זה נשמע לי כמו סיסמא יפה וריקה מתוכן. נכון, מילה מזידאן זה פשטני, אבל זה לא שהחבר'ה האלה הצטרפו לדאעש בגלל העומק האינטלקטואלי שהם הפגינו בסרטוני התעמולה שלהם. מדובר באספסוף נוח להשפעה שנולד לתרבות רצחנית.

אמוץ כהן-פז 14 בנובמבר 2015

Il ne faut pas faire l'amalgame… ׳׳אסור לערבב׳׳ בצרפתית (או ׳זידאן כמשל׳)
אחרי כל אירוע ג׳יהדיסטי המדיה הצרפתית מוצפת במשפט הזה. ׳׳זה לא האיסלאם האמיתי׳׳ הוא משפט משלים.
אלא מה, איש אינו מציג איסלאם אחר.
האדם הסביר, שאינו מומחה (אם וללא מרכאות) לאיסלאם מצפה בזמנים קשים אלה שאזרחי צרפת המוסלמים הרואים עצמם כאזרחים שווי חובות וזכויות (׳רפובלקאים׳ קוראים לכך כאן) יקומו ויציגו אלטרנטיבה לאיסלאם הטרוריסטי, באומר ובעיקר במעשה.
זה לא קורה.

הפרשן 14 בנובמבר 2015

מספיק לדבר בסיסמאות, מה זה יקומו ויציגו אלטרנטיבה? נא לפרט כדי שנוכל לשלוח להם את התכנית הגאונית שלך.

אמוץ כהן-פז 14 בנובמבר 2015

תודה על שרותי המשלוח.

אמוץ כהן-פז 14 בנובמבר 2015

דרך אגב, פרשן, הנה זה עתה, בערוץ פראנס 2, ז׳אן-לוק מלנשון, מנהיג השמאל שמשמאל לסוציאליסטים, הגדיר יפה את הסיטואציה. יושב לו בבית האדם המוסלמי וסובל, בשקט… פושעים שדדו את דתו!
ובכן, פרשן, אני מבקש ממנו לצאת החוצה ולתבוע את עלבונו ועלבון דתו, ברעש.
ובאותה הזדמנות לרדת להול הכניסה, לחדר המדרגות, ולהילחם שם על צביון דתו וצביון מדינתו, צרפת.
כשהוא יעשה זאת, ולא ישאיר את המלאכה לאפיקורסים ה׳לבנים׳, אני יהיה איתו.
אתה רשאי לשלוח.

Freddy Wrup 15 בנובמבר 2015

זה באמת משנה אם יש איסלאם אלטרנטיבי?
כל עוד יש איסלאם צמא דם ומלחמה יהיה טרור ותהיה שפיכות דמים בכל העולם.
העולם מזדעק עכשיו, אבל נעשים מעשי טבח המוניים בשם האסלאם בכל רחבי העולם בעיקר במדינות שלא זוכות לסיקור רחב – בפקיסטן, ניגריה, עירק, אפגניסטן, לבנון…

אהד 14 בנובמבר 2015

״האידיאולוגיה של הג'יהאד אומצה ע"י מיעוט בלבד מקרב למעלה ממיליארד בני אדם מוסלמים בעולם.״
אתה בטוח בזה? מאיפה הנתונים. ואני לתומי שחשבתי שזה ההפך.
זה שאדם לא רוצח מישהו לא אומר שהוא לא תומך בזה..

הפרשן 14 בנובמבר 2015

עזוב מאיפה הנתונים שלו, מאיפה הנתונים שלך ? אה כן, חשבת לתומך.

אהד 14 בנובמבר 2015

שלחתי קישור מקווה שאלפסי יאשר בקרוב.
בכל מקרה ניתן לקרוא פשוט סקרים שעורכים בקרב מוסלמים או להסתכל במי הם בוחרים בבחירות (הדמוקרטיות; במקרים הנדירים שמזדמן להם).

הפרשן 14 בנובמבר 2015

לא זכור לי שבחרו באל-קאעדה או בדאע"ש, זה שאתה לא אוהב את האחים המוסלמים בעיה שלך. האחים המוסלמים בעיני דאע"ש הם כופרים.
גם בישראל בוחרים בימין המחרחר מלחמה, אז לא ברור לי מה הטענה שלך.

זה שרוב העולם המוסלמי שונא את המערב וארצות הברית בפרט על הפלישה וההפצצות הבלתי פוסקות בעיראק ואפגניסטן, תימן ואיפה לא, ואחרי הקולוניאליזם שנמשך עשרות שנים ושבמהלכו נהרגו עוד מאות אלפים אם לא יותר (אלג'יריה וצרפת כמשל), זה common sense. כשמאות אלפי אזרחים נהרגים על ידי המערב, אתה מצפה מאחד העם הערבי שיגיד ואללה כמה טובים המערביים הללו, אני אוהב אותם?

שמעון 14 בנובמבר 2015

נוח להתעלם מהמציאות אז למה בכל מדינות הם שוחטים אחד את השני שנים? גם שם יש כיבוש? מי הפציץ את הטאליבן לפני הפיגועים? מי הפציץ בעיראק שנים? מי הפציץ בסוריה?
אתה מוזמן להתנדב שם למשלחת שתסייע לפליטים, אני מוכן לתת לך כרטיס טיסה שתקים להם בתי ספר ותלמד אותם שם, הם כאלו מסכנים תשב ותדבר איתם בהומניות, כרטיס עליי בחינם.

הפרשן 15 בנובמבר 2015

מעניין שלפני הכיבוש הצרפתי והאנגלי באיזור, ולפני שסייקס-ביקו החליטו לחלק את האזור למדינות ללא התחשבות במבנה האתני של האוכלוסייה (או כן התחשבו בזה, וזו הייתה כוונתם), לא שמענו כל כך על מלחמות החורמה בין הסונים, השיעים והעלאווים, גם אם הם לא חיבבו אחד את השני.

אירופה לפי הימין הישראלית היא אנטישמית ושונאת יהודים, ואכן יש מקרים של אנטישמיות נגד יהודים. האם אם כן הבעיה באירופה ובערכים שלה? האם כל אזרח אירופי או סלבריטי כלשהו אמור לצאת ולגנות כל פעולה אנטישמית שנעשית על ידי נוצרים גלוחי ראש ?

רוסיה פלשה לאוקראינה כי ככה התחשק לה, ואם לאוקראינה היו כלים להתמודד נגדה היינו רואים מצב כמו שבסוריה ועיראק. אם אתה חושב שפיגועי טרור הם המצאה של דת האיסלאם או קשורים אליה, אולי תחפש קצת בהיסטוריה של רוסיה לפני יותר ממאה שנה, או תסתכל על ה-IRA.

טרור הוא תולדה של מאבקים פוליטיים בראש וראשונה, זה שאפשר להשתמש בדת כדי למשוך ולשלהב אנשים עם כעס ושנאה, עשו גם הצלבנים לפני יותר מאלף שנה, עשה האדם הלבן כדי להצדיק את העבדות. והיטלר השתמש בכעס וההשפלה הפוליטית של העם הגרמני כדי ליצור את המפלצת הכי נוראית בהיסטוריה, אה נכון, זה הכל בגלל המופתי.

מצחיקים אתם.

שמעון 14 בנובמבר 2015

ואני חשבתי שהעלאווים, השיעים, הסונים,הדרוזים, הבדואים שם הם אוהבי אדם ורק את המערב הם שונאים. כאילו שאם היו נעלמים יהודים ונוצרים מן העולם הערבים היו חיים בשקט ושלווה ועדנה, אני בטוח שהיה שגשוג עולמי אם הם היו חיים לבד.

אהד 14 בנובמבר 2015

זה די סילוף של מה דכתבתי..
האחים המוסלמים הם תנועה אנטי דמוקרטית, אנטי זכויות אדם ואנטי שיוויון. היא אנטישמית במהותה ואנטי נוצרית. אם בגלל שדעאש קיצונים יותר הם לא מוגדרים בעיניך כקיצונים, זו בעיה שלך. אותו כנל עם חמאס, תנועה שזכתה בבחירות דמוקרטיות עם צארטר שקורא לרצח יהודים.
ולא ברור לי, האם אשכרה השווית בין הימין הישראלי לאחים המוסלמים?
סילוף שני, יש הבדל בין כמה הם שונאים את האירופאים (ואז מבקשים מהם מקלט מדיני) לבין אמונה שמי שמקלל את מחמד דינו מוות (מוסלמי ונוצרי כאחד) או תמיכה בפעולות דעאש, שרובן כמו שאמרת פוגעות לרוב במוסלמים.

באבא ימים 14 בנובמבר 2015

הכיבוש הסיני של טיבט הוא הרבה יותר ברוטלי. עדיין אתה לא רואה טיבטים מתפוצצים ברחובות בייג'ינג.

Freddy Wrup 15 בנובמבר 2015

הטיבטים שורפים את עצמם , פשוטו כמשמעו :-(

אופיר 14 בנובמבר 2015

הפרשן, אתה בושה לאינטליגנציה.

הפרשן 15 בנובמבר 2015

אני די בטוח שאתה משליך עליי את הבורות שלך. שיהיה לך לבריאות.

באבא ימים 15 בנובמבר 2015

וזה ללא ספק מסביר למה מעל 80% מן הפקיסטנים ו – 64% מן המוסלמים במצרים תומכים בסקילת נואפים, למה מעל 70% מהם סבורים שהעונש הראוי על עזיבת האסלאם הוא מוות. זה גם מסביר מדוע בין – 58% ל – 82% מן המוסלמים תושבי מצרים, פקיסטן, ירדן וניגריה תומכים בקטיעת איברים כעונש על עבירות פליליות. מדוע אחד מתוך כל ארבעה תורכים ואחד מכל שלושה מוסלמים בריטיים תומך ברצח על כבוד המשפחה.

יואב דובינסקי 14 בנובמבר 2015

מילא זידאן, איפה אנלקה?

שמעון 14 בנובמבר 2015

חח גדול

עירן 14 בנובמבר 2015

לפי גישת אלפסי, גם גידי דמתי, שחייב לפי חשיבה זו את כל הצלחתו לקליטה במדינת ישראל של יהודי תימן, היה חייב להודיע פומבית שהוא מתנגד לרצח רבין ע"י בן ארצו. קו מחשה מעניין…

אופיר 14 בנובמבר 2015

עירן, אם המניע לרצח רבין היה הרקע התימני של יגאל עמיר כפי שהאיסלאם הוא (באופן מוצהר) המניע לטרור של האירגונים האיסלאמיים, לאנאלוגיה שלך היתה אחיזה במשהו.

עירן 14 בנובמבר 2015

צודק, אופיר, זה רחוק מהעניין בדיוק כמו הדרישה, או הציפיה, של אלפסי מזידאן לגנות רק כי הוא מוסלמי… אם ככה כתבת, המסר עבר.

אופיר 15 בנובמבר 2015

עירן, אם במשך עשרות שנים תימנים היו מתנקשים בראשי ממשלות בשם התימניות שלהם, בהחלט הייתי מצפה מדמויות מפתח בקהילה שלהם להביע דיעה פומבית בנושא.

אהד 14 בנובמבר 2015

המוסלמים האמיצים האחרונים שניסו לצאת
נגד הקיצוניים או מסתובבים עם אבטחה 24/7 או שקיבלו כדור בראש. ככה שדי ברור לי למה יש שתיקה שם.

איציק 14 בנובמבר 2015

אם אני לא טועה יש גיבור תרבות מוסלמי המביע את דעתו בכל רם ומושך אחריו מעריצים רבים, "דיודונה". לא בדיוק הדעה שלה ציפיתה, אבל…

אהד 14 בנובמבר 2015

זה אותו זידאן שדפק את הנבחרת שלו במשחק הכי חשוב שיש בגלל שקפץ לו הפיוז כשמטראצי ביקש, במקום את החולצה של זידאן, את אחותו..

S&M 15 בנובמבר 2015

אחרי שהתעצבנתי מהפשיסטים שמדברים כאן במסרים שטוחים של שחור ולבן, והחלטתי שאני לא יכול לבוא בטענות לזידאן, אני רוצה לומר רק דבר אחד הפוך מדעתי המקורית:
טרור לא יכול לפעול בלי תמיכה סביבתית. טרור יכול לפעול רק במקום שיש לו תשתית אזרחית שמגינה עליו. טרוריסט צריך להתחבא מאחורי סינר של אישה, ומאחורי ילד. ואם לא תהיה סביבה אזרחית אוהדת ותומכת, לא יהיה טרור.
עכשיו, זה לא אומר שהמוסלמים באירופה תומכים בטרור. טרוריסט לא צריך 70% תמיכה, מספיק שיש לו 0.0006% תמיכה, מצד כאלה שב-99.99% מהזמן שלהם מקיימים אורח חיים לגיטימי, וב0.01% מהזמן שלהם תומכים בטרור.
בשורה התחתונה – כדי למגר את הטרור בעולם המערבי, לא צריך שזידאן ייצא נגדו, אבל יש הכרח שהציבור המוסלמי ייצא נגדו. אחרת זה לא אפשרי, כי זה מאוד פשוט להרים פיגוע. מספיק 2 אנשים ויש 15 הרוגים. ואנחנו רואים בארץ שילדים דוקרים בלי תשתית ובלי כלום.
לכן – אם המערב רוצה להילחם בטרור, שיילחם על לב האיסלם אצלו בבית. או שיסלק אותם מאירופה.

שזה, בעצם, אותו פתרון גם בישראל. לעשות שלום בהסכמה או לצאת מהשטחים חד צדדית – או "לנצח נאכל חרב".

אסף the kop 15 בנובמבר 2015

ו להוציא את הפולש המוסלמי מהשטחים.
אל תשכח, גם זאת אופציה רלוונטית.

קשקשן בקומקום 15 בנובמבר 2015

אתה באמת מאמין שהיא רלוונטית? להכין את המשאיות?

אסף the kop 15 בנובמבר 2015

כן
יש מתכון ? אני רעב.

Duncan 15 בנובמבר 2015

גם אצל המוסלמים המתונים יעני, יש רצון לשליטה איסלאמית.
פשוט מאד. זה לא כמו הרבה יהודים שנחשבים יהודים אבל נוסעים בשבת.
אצל המוסלמים יש תזוזה לכיוון של הדת.
מה שמטומטם בעם הזה זה שהם בורחים מאותן מדינות בגלל סיבות כאלו ואחרות ואז רוצים שאותן מדינות יהיו כמו החור שממנו באו.
לא סתם שום דבר חיובי הגיע מהערבים במאה שנים האחרונות.
יש שם חומר אנושי נחות.

אופיר 15 בנובמבר 2015

בוודאי שלא חומר אנושי נחות, הערבים והמוסלמים לא נופלים מבני גזעים ודתות אחרים מבחינת היכולת השכלית, ויש די והותר גאונים מביניהם בכל האוניברסיטאות המובילות בעולם. מה שכן, תרבות חשוכה (אלימות ודיכוי נשים) ומעורבות דתית במדינות ערב מונעות מהמדינות האלה להתפתח.

Duncan 15 בנובמבר 2015

ברור שהם כן נופלים שכלית. לא הכל זה תרבות.
עובדתית יש תופעה חמורה של inbreeding.
בחלק מהמדינות זה מגיע לשישים אחוזים.

Freddy Wrup 15 בנובמבר 2015

זה בסדר, חמאס וחיזבאללה גינו.

אסף the kop 15 בנובמבר 2015

חמאס חיזבאללה והסמול הישראלי. גם האחרון גינה.
אגב, יש כבר כאלה הטוענים שישראל עומדת מאחרי הפיגועים כי ביבי כועס על סימון המוצרים. בקרוב מאמר דעה בנושא בבטאון החמאס הישראלי.

גדי 15 בנובמבר 2015

אתה פרובוקטור לא קטן. גם חנן זועבי עושה על זה קריירה.
בסך הכל לימין יש טיעונים הגיוניים. גם אם אני חושב אחרת אני לא חושב שיש לי מונופול על העתיד.
במבחן ההיסטוריה גם הימין וגם השמאל טעו לא מעט בלחזות את העתיד.

שימוש פוגעני בכל פעם שמתייחסים לצד הפוליטי השני מעלה סימן שאלה גדול מאוד לגבי הכוונות שלך.

ערן (המקורי) 15 בנובמבר 2015

״חמאס, חיזבאללה, והסמול הישראלי״.
כולם כרוכים אצלך יחד, במשפט אחד.
אז מאחר שחופש הביטוי בדה-באזר מתגלה כנרחב ביותר: יאללה, תרגיש חופשי, וספר לנו איך לדעתך באמת צריך לטפל בנו, השמאלנים, אלה ששמת בשורה אחת עם החמאס וחיזבאללה.

ערן (המקורי) 15 בנובמבר 2015

זו כמובן תגובה לאסף the mop מעליי

ר.בקצה 15 בנובמבר 2015

הכוהנת הגדולה של השמאל העולמי, אחת ג׳ודית באטלר, כרכה יחדיו את חמאס והחיזבאלה עם השמאל.
״.. Yes, understanding Hamas, Hezbollah as social movements that are progressive, that are on the Left, that are part of a global Left, is ״…extremely important.
http://goo.gl/z2Zk4N

אגב, המעמד של באטלר המופרעת בשמאל העולמי דומה למעמד של המרשעת הזקנה אלוני בשמאל הישראלי- ההתאבקות בעפר רגליה היא מצווה.

גדי 15 בנובמבר 2015

זה רק נדמה לי או שמבחינת חלק מהאנשים פה צריך לזרוק לכלא או עזה את כל הבוגדים מהשמאל.
אם כן אני צריך ליידע את המגד שלי במילואים שיארוז. גם לשני מ"פים. השלישי דווקא מתנחל אז אני לא יודע אם להגיד לו כי הוא בכל זאת משתף פעולה עם הבוגדים.

MOBY 15 בנובמבר 2015

אין בעיה לסגור את דאעש זה אפילו לא כלכך קשה.
כמובן שאז יצטרכו לסקר יותר הפגנות ברחבי העולם בנוגע לכלכלה וזכויות אדם, אף אחד לא רוצה אתה זה. ההון מסמם את כולנו.
1. דאעש כיום מקבל כספי נפט מהאיחוד וארה"ב.
2. התעשייה הצבאית האמריקאית/רוסית מנפיקה לו ולאויביו (מרוויחים משני הצדדים) תחמושת.
3. תעשיית התרופות והאילחושים מעבירה קונטיינרים לידיהם של הרוצחים, גם את זה אפשר למגר.
תסגרו לו את הנפט (אין בעיה, בנק המטרות הזה קיים), תאסרו את המסחר איתו (ותשכחו המהשוק החופשי), והוא יעלם אל הסכינאות והשבאריות.
תתעמתו עם תעשיות הנשק והתרופות I DARE YOU
בכל מקרה אל תשתפו פעולה עם לוחות שידורים הזויים.
איפה הרגולטור?

S&M 15 בנובמבר 2015

מלחמה כלכלית נגד דאעש נועדה לכישלון מראש. גם בלי גרוש על התחת הם ימצאו מימון שיספיק להרים פיגועים. נכון, הם לא יתחזקו מדינה ולא יאיימו על המשטר בסוריה, בעירק ובמקומות אחרים (לוב וכד').
אז מה? זו הבעיה שלך עם דאעש, שתהיה להם אדמה וכוח כלכלי?
להפך, מדינה וכלכלה יחייבו אותם להאכיל מאות מליונים, ויאפשרו מלחמה קונבנציונאלית נגדם, בה אין להם סיכוי.
דווקא זה שהם לוחמים על טנדר טויוטה ומתפוצצים בקונצרט רוק מקשה על חיסולם.
אדרבה, תן להם טריטוריה ושיקימו את החליפות המפגרת שלהם.

Comments closed