יאללה, סדרת גמר

1. כל מה שאני הולך לכתוב מתחת לסעיף הזה, לא תופס אם ג'מיר נלסון, הרכז של אורלנדו, הולך להשתתף בסדרה ולהיות בכושר טוב. נלסון יכול לשנות את מאזן הכוחות כי הוא בדיוק מסוג הרכזים שפישר סובל נגדם. אורלנדו ניצחה השנה פעמיים את הלייקרס, נלסון קלע 55 נקודות בשני המשחקים. 

2. מה נגיד, מרוב מצ' אפים לא רואים את הדיפנס. אם ביינום שומר על הווארד זה טוב? ואז גאסול רודף אחרי רשארד לואיס? ולואיס בהגנה על גאסול, מפלצת סטטיסטית בפני עצמה? וגאסול יכול על הווארד לבדו כשאודום במשחק? והאינטלגנציה של גאסול לא תכניס את הווארד לבעיית עבירות? והלייקרס יכולים להמר על איזורית? ד-י-פ-נ-ס. ומי ישמור על קובי? מעניין מי ישבר ראשון ויכריח את עצמו להתאים ליריב. הלייקרס יותר גמישים.  אם ביינום יצליח להאט את הווארד (ורוב הסיכויים שלו הם לעשות את זה בהתקפה, שם חוכמת המשחק שלו יכולה להכניס את הווארד לבעיית עבירות) לאורלנדו יהיה מאוד קשה. היה לאורלנדו מאוד קשה נגד קבוצה פחות כשרונית כמו הסלטיקס ששלחה שומר אחד על הווארד. 

3. יש לי הרגשה שהלייקרס נכנסו לפורמה בשני המשחקים האחרונים נגד דנבר ואילו אורלנדו כבר גירדו את השיא, מה שלא מקובל עליי זה הדיבורים על ההבדל בין הקבוצות ברמת המטרה. הלייקרס התחילו את העונה כשכל דבר פחות מאליפות הוא כשלון. ואורלנדו? אם קבוצה שניצחה 59 משחקים בעונה הרגילה (עם רכז אולסטאר שנעדר מחצי עונה, 27 נצחונות במשחקי חוץ, הדיחה את האלופה היוצאת ואת הקבוצה עם המאזן הטוב בליגה, היא לא קבוצה שפחות מאליפות זה כשלון בשבילה אז אני לא כל כך מבין בסטנדרטים. 

4. קובי ברייאנט ינצח משחק אחד על הגב שלו. אם להיות ספיציפי, אז את המשחק הרביעי. מה שאומר שאורלנדו תצטרך לנצח פעמיים בלוס אנג'לס. 

5. הפסקת פרסומות. האמת היא שקובי ברייאנט הצליח להוריד את מפלס השנאה כלפיו בשנתיים האחרונות, בעיקר בגלל שהוא הצליח למקד את תשומת הלב אליו למה שהוא עושה על המגרש. בא סרטון הוידיאו הזה ומוכיח שהבן אדם אינפינטיל רציני. וזה עוד כלום, באה חברת נייקי ועשתה פרסומת שהתבססה על סרט הוידיאו בהשתתפות שני כוכבי כדורסל שאמורים להיות מודלים לחיקוי. וזה מחברה שהסלוגן שלה הוא "רק תעשה את זה". לא יאומן. 

6. וככה עושים פרסומות 

7. חזרה מהפרסומות הישר לכתבת הקווים שלנו שתביא ראיונות עם דוויט הווארד וגם תראה לנו מה העיתונות המקומית באורלנדו חושבת על האוהדים הטרמפיסטים של הקבוצה. 

8. עם כל הכבוד לביינום אני לא בדיוק זוכר את בוסטון שורפת את הלייקרס אשתקד בחפירות מתחת לסלים (וביינום הוא לא בדיוק התשובה לנחיתות פיזית). בוסטון ניצחה כי שלושת הכוכבים שלה הצליחו לחדור ולקלוע מחצי מרחק. טרבור אריזה היה האיש שחסר ללייקרס. השנה הוא קולע נהדר, הוא עזר ללייקרס לנצח שתי סדרות (לרוחב הסדרה וגם נקודתית) והוא האיש המכריע לעצירת קליעות החוץ והחדירות של טורקגולו.

9. אריזה, וולטון, אודום. לא מדובר בבן וואלאסים וואראז'או. לואיס וטורקגולו יצטרכו לשמור.

10. פסק זמן של שלושים שניות. גם חברי הקונגרס האמריקאים מצטרפים למאבק למנוע את הגבלת הגיל לכניסת תיכוניסטים לליגה. הנה מכתב רשמי ששלח חבר הקונגרס סטיב כהן לדייויד שטרן.  יכול להיות שבקרוב יהיה אפילו פלייאוף בפוטבול מכללות. 

11. וגם אני מצטרף לעגלה של אובמה. צפון קרולינה במכללות, הפסקת ההתנחלויות. האיש במומנטום. הלייקרס בשישיה.

12. והיום בלילה פוסט חי. כבר בתחילת הפוסט אתן פה לינק שבו אפשר לקבל את השידור עם האיכות הטובה ביותר.

מקרה שבו אף אחד לא צודק
תרבות שבת 2

9 Comments

אסף 4 ביוני 2009

2. רוב הפלייאוף הייתה לי ההרגשה שדווקא גאסול הוא הנשק ההתקפי הבלתי עציר של הלייקרס, אולי כי קובי תמיד היה משימה מיוחדת לשומר המצטיין של היריבה. בעצם, למה לא לתת לפאו את הקרדיט? בחודש וחצי האחרונים, הוא היה מסוגל לעשות נקודות בשתי דרכים שונות ( לפחות ) על כל שומר שהוא ראה. מזכיר לי קצת את כריס וובר, עם הידיים הנפלאות שלו.
אז מי יכול לעצור אותו? תביאו אותו, את המגן המצטיין שלכם, את שחקן ההגנה של השנה. הוא באיזור? יופי. זה יהיה מצ'אפ מעניין.

4. כל שנה מחדש אני מופתע מכמה שסדר המשחקים בגמר מוטה לטובת קבוצת הבית. למה זה ככה?

6. אדיר! אני לא יודע אם אני הולך לקנות מהאיש הזה מכונית משומשת, אבל אם אני אצטרך גניקולוג….

11. הפסקת ההתנחלויות? זה כמו להמר על אורלנדו. אשמח לראות את זה קורה, אבל אין לזה תקדימים.
במילים אחרות: נראה כאילו הוא מבין בספורט יותר מאשר בפוליטיקה. טוב, הוא שחור וזה.

12. לילה טוב ובהצלחה.

zeevny 4 ביוני 2009

אין לאורלנדו שום תשובה לגאסול והמרחק שבו הוא יאסוף את הנקודות שלו הרבה יותר בטוח, מבחינת אחוזי הקליעה מהמרחקים שבהם יזרוק לואיס. והוא גרסה הרבה יותר משופרת של וובר–לפחות מבחינת קליעות העונשין.

לא הבנתי למה אתה חושב שזה מוטה לקבוצה הביתית

אסף 5 ביוני 2009

זה מוטה, כי מי יכול לנצח 3 משחקים ברצף בסידרה כזו?
זה גורם, כמו שצפית, לזה שקבוצת הבית מנצחת בד"כ משחק אחד בין השלושה, ולכן בד"כ מניחים שקבוצת החוץ תצטרך לגנוב 2 משחקים בחוץ. 2, ולא 1.
אני מנסה לחשוב על קבוצות חוץ ששמרו על הביתיות, ומתקשה.
דטרויט 2004, אני חושב… מי עוד? בסדרות הרגילות (2-2-1-1-1) שמירת הביתיות יותר נפוצה.

ראיון 15 במרץ 2017

וואו, נבהלתי.

pozpvzsqz 15 במרץ 2017

יאללה, סדרת גמר | Debuzzer.com
apozpvzsqz
[url=http://www.g87i6x614m3r67l9rtu71lb552g1imkms.org/]upozpvzsqz[/url]
pozpvzsqz http://www.g87i6x614m3r67l9rtu71lb552g1imkms.org/

anaSa 15 במרץ 2017

il n'est pas droit absolument
anaSa

migliore scarpa running a3 16 במרץ 2017

Così, accompagnato Cappuccetto Rosso a camminare per un po ', poi ha detto:!?! "Cappuccetto Rosso,
migliore scarpa running a3

电脑数控平面成型磨床进口手续 16 במרץ 2017

3、 "中国一定要重视工业,全年完成食品定性定量检测不少于6.严格现场检验监管,在质量国家监督抽查中不合格。
电脑数控平面成型磨床进口手续

Vaporizer Pen Questions 16 במרץ 2017

יאללה, סדרת גמר | Debuzzer.com
Vaporizer Pen Questions

Comments closed