קיצוני ימני: בן שושן

בתופעת דורפן יש היום טור מושחז ומצויין על פרשת עמית בן שושן. כותב שם דורפן שאין עילה לתביעה פלילית ממשית נגד בן שושן (אני מסכים. זכותו של בן שושן לחגוג את הזכייה בגביע באיזו צורה שבה הוא חפץ) ושהעונש האמיתי מחכה לשחקן ברגע שבו יהיו לו סיכויים לצאת ולחתום על חוזה עם קבוצה מחו"ל. 

ראיתי את בן שושן רק כמה פעמים והוא לא בדיוק נראה לי מהחומרים שאירופה אוספת. דווקא בארץ אני רואה אותו פורח. ישראל של אחרי דור המייסדים היא קרקע די פוריה לאנשים עם אג'נדה גזענית. היא סלחנית ולא מוקיעה, היא קורצת ומחבקת בחזרה. תסתכלו על דודו טופז ומה קרה לו אחרי שהשמיע את ההערונת הגזענית שלו בכיכר הכי מרכזית בישראל. 

אני לא מזכיר כאן את טופז לשווא. אני מאמין שלם בכך שבן אדם חייב לחיות עם מעשיו, בין אם בית המשפט הציבורי מעניש או מוקיע אותו או לא. ואני מאמין שיום אחד העבר הזה מתפרץ אליו בדלת הכי קדמית. אז לפעמים זה מתפרץ דרך תכנון זדוני של פגיעה פיזית באנשי תקשורת ולפעמים זה מתפרץ כשהבת שלך עושה עלייך גוגל כשהיא בונה את העץ המשפחתי שלה בכיתה ב' והיא שואלת את אבא שלה מי זה סלים טועמה ולמה הוא כל כך שונא אותו. 

ועוד שתי קטנות: מעניין מה תהיה התגובה של דה לוזון על כל העניין הזה. הרי בן שושן שייך לנבחרת שמייצגת, זה לפני שהקיצונים הימניים של הפוליטיקה הישראלית מחוקקים עוד חוק גזעני, גם ערבים ישראלים? ואני מקווה שבתאי המעצר אין גישה לאינטרנט.

גזען, מושחת ורמאי נכנסים לאוניברסיטת קנטקי
מקרה שבו אף אחד לא צודק

One Comment

bgzbekcznj 15 במרץ 2017

קיצוני ימני: בן שושן | Debuzzer.com
abgzbekcznj
[url=http://www.g2az2k24ltc1hp03520lp470fr707wuts.org/]ubgzbekcznj[/url]
bgzbekcznj http://www.g2az2k24ltc1hp03520lp470fr707wuts.org/

Comments closed