ג'יטר, אייברסון ופוטבול

1.  אני מודה שדרק ג'יטר (שהשתווה אתמול בלילה ללו גריג כשיאן החבטות של היאנקיס) הוא אחד הספורטאים שאני יותר מעריך בספורט האמריקאי. חוץ מזה שהוא יצא עם המון בחורות יפות, הוא בן אדם מאוד פשוט. הוא לא חובט לשמיים, הוא לא השורטסטופ הכי מבריק בהגנה, הוא רק חובט לממוצע קריירה מעולה, הוא בא כל יום לעבוד, הרגליים שלו לא רועדות במשחקים או רגעים גדולים (והיו לו המון), והוא בנה שושלת אליפויות ביאנקיס עם חבורה די בינונית של כשרון.

לשיא של ג'יטר יש קונטקסט היסטורי כמובן, החבטה האחרונה של גריג היתה לפני מלחמת העולם השניה, אבל בשבילי הוא יותר חשוב ברלוונטיות שלו. בעובדה שאפשר לבנות קריירה וכריזמה ואליפויות מלבוא כל יום לעבודה ולעשות את מה שנותנים לך (הרבה) כסף לעשות. לא פלא שהתגובה של ג'יטר לאחר המשחק היתה: "לא ידעתי מה לעשות [אחרי החבטה]. טמפה הובילו ולא רציתי להשפיל אותם". תנסו רק לשער איך אלכס רודריגז היה מגיב.

עכשיו, אם ג'יטר יצליח להכות עוד 29 חבטות הוא יצליח להשתוות למספר חדרי האמבטיה שהוא בונה באחוזה החדשה שלו באורלנדו.

2. אלוהים בא ואמר לאלן אייברסון לחתום בממפיס? ככה, די בעליבות, מסתיימת הקריירה של עוד ספורטאי שפעם הערכתי. אייברסון הולך לעלות כנראה מהספסל בקבוצה שלא הולכת לנצח יותר משלושים משחקים, והכל בשביל עוד מיליון. אם אייברסון היה מה שחשבתי שהוא, הוא היה דופק על הדלת של דני איינג' או מיטש קופצ'ק ואומר להם: "קח אותי, בכמה שתרצה".

אבל לפחות אנחנו יודעים שאלוהים לבן.

3. היום מתחילה ענת הפוטבול, ואני אכתוב על זה יותר בהרחבה מחר עם המלצת ספר, אבל אני אנסה (אם מאיה תרשה) לנבא כאן תוצאות של רוב המשחקים או רק המשחקים החשובים. אז לפני שאני מתפנה לטנסי-פיטסבורג, אני רק רוצה שברקורד יהיה כתובות ארבע האחרונות שלי מכל ליגה. סן דייגו, ניו אינגלנד, פיטסבורג  ובולטימור מהאמריקן. אטלנטה, פילדלפיה, שיקגו וגרין ביי מהנשיונל. ואני חושב שסן דייגו תנצח את אטלנטה בסופרבול.

אני חושב שטנסי-פיטסבורג יוכרע דווקא באוויר. אנחנו יודעים מה שתי ההגנות הללו יעשו, אנחנו יודעים שהם לא ייתנו לאף אחד לרוץ ואנחנו יודעים ששני המאמנים ימשיכו לרוץ בכל מקרה, ככה שאני חושב שבומבה אחת תנצח את המשחק. רותליסברגר הוכיח שהוא ווינר לא פחות קטן מבריידי, אבל הוא טוב יותר ככל שהעונה מתקרבת לשלבים הבאמת מכריעים ואילו קרי קולינס הוא קוורטרבק של חצי ראשון של העונה. טנסי ב-14:17.

2 Comments

גיל 10 בספטמבר 2009

חתיכת הימור נתת פה. בהתחלה כשכתב 4 האחרונות חשבתי שאתה מתכוון ל4 הכי חלשות…

לגבי ג'יטר, הסטטיסטקות דווקא מראות שבאוף סיזנים האחרונים הוא נחנק לא פחות מאיירוד רק שאיירוד תמיד מושך יותר אש.

אייברסון לדעתי היה צריך ללכת לאירופה. להיות כינור שני לא בדנ"א שלו וממש לא משנה אם הוא יהיה שותף לאליפויות. באירופה הוא יכל לעשות מה שהוא רוצה ותמורת סכומים גדולים הרבה יותר.

zeevny 11 בספטמבר 2009

גיל, סטטיסטיקות משקרות. יש סיבה שהכינוי של ג'יטר הוא "קפטיין". כשהיאנקיס עשו את שושלת האליפויות הוא נתן חבטה מתי שהיו צריכים חבטה וכנ"ל בהגנה.

אייברסון לא יילך לאירופה. זה ממש לא בדי.אנ.איי שלו. אני חושב שהתירוץ של הכסף הוא תירוץ עלוב. זה אולי מסכם את החלק השני של הקריירה שלו.

Comments closed